102425
 

Подаруй спецназ-підготовку!

Виконання бойового завдання у повній екіпіровці бійця спецназу. Тригодинне перевтілення почнеться з навчання. Теоретичний курс зміниться практичним заняттям у тирі. Тут потрібно буде освоїти стрілянину з пістолета та нарізного карабіна. Коли постріли стануть більш впевненими, настане час вирушати в кілер-хаус. Операція «Україна» почалася! детальніше...

1 люд. 3 години Використати до 31.03.2019
22 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
3 години
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Операція «Спецназ» — що це?

Захоплююча пригода, яка перетворить Щасливчика у справжнього спецагента. Йому належить дізнатися секрети тактичної підготовки, планування операцій і порятунку заручників. А потім — виконання бойового завдання! Інструктор видасть зброю і навчить нею користуватися. Щасливчик зможе відпрацювати стрілянину в тирі, а потім вирушити до кілер-хаусу.

Як все відбувається?

Щасливчику доведеться виконати операцію «Спецназ», яка потребує певних навичок і підготовки. Навчання розпочнеться з теоретичної частини. Інструктор розповість про роботу спецпідрозділів, їх екіпіровку, покаже приклади відео з виконанням операцій і допоможе їх проаналізувати. Після годинного заняття з теорії розпочнеться практична частина. Щасливчик познайомиться зі зброєю: нарізним карабіном Z-15 і пістолетом Glock-17. На відпрацювання вправ зі стрільби у нього буде 80 хвилин. Потім настане черга тактичної підготовки в кілер-хаусі, де і відбудеться сама операція. У повній екіпіровці та із зарядженою зброєю Щасливчик вирушить звільняти заручника та знешкоджувати ворогів. Проходження завдання буде супроводжуватися відеозйомкою від першої особи на камеру GoPro, закріплену на шоломі. Загальний час враження — 3 години.

Теорія і практика роботи спецпідрозділів

Перед завданням Щасливчик вирушить на короткий курс підготовки спецпризначенців. Навчання складається з теорії та практики. Спочатку доведеться опанувати ази роботи спецназу та теоретичну частину тактичної підготовки. Під час практичного заняття Щасливчик зможе відпрацювати стрілянину в тирі та кілер-хаусі.

Стрільба з пістолета та карабіна

Для участі в операції «Україна» Щасливчику належить опанувати стрілянину з пістолета Glock-17 і нарізного карабіна Z-15. Всього на навчання і порятунок заручників у нього буде 50 патронів для карабіна і 100 патронів для пістолета.

Звільнення заручника в кілер-хаусі

Ключовою подією операції стане звільнення заручників. Для додаткової реалістичності виконання завдання буде проходити в кілер-хаусі. Це приміщення, призначене для тренування бійців. Тут вони можуть навчитися особливостей ведення бойових дій в громадських будівлях і житлових будинках.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Центр-А - Школа спецназ підготовки
Київська область, Броварський район, с. Димитрово, вул. Димитрова, 2В Показати на мапі

3 відгуки

27 березня 2017
Дуже круто! Керівництво подарувало нашому колективу корпоратив в "Центр-А". Нові знання та корисні вміння. Усі в захваті! Рекомендуємо!

3 березня 2017
Невероятные эмоции испытал от посещения Центра А. Все организационные моменты были четкими и ясными, по приезду уже ждали сотрудники Центра. Очень приятное впечатление оставило административное здание (спортзал, комнаты отдыха, учебные комнаты). Но самый жир был в тире! Непередаваемые эмоции от стрельбы с огнестрельного оружия, при чем разного, использования дымовых гранат, проходка по...
Невероятные эмоции испытал от посещения Центра А. Все организационные моменты были четкими и ясными, по приезду уже ждали сотрудники Центра. Очень приятное впечатление оставило административное здание (спортзал, комнаты отдыха, учебные комнаты). Но самый жир был в тире! Непередаваемые эмоции от стрельбы с огнестрельного оружия, при чем разного, использования дымовых гранат, проходка по имитируемым помещениям с врагами в засаде....ухххх! Адреналинчик еще тот!!!

Г
Глеб
28 лютого 2017
Нереальные впечатления от этого дня остались. Узнал очень много нового и ощутил приличную порцию адреналина! Это как контр-страйк, только вживую: идешь и заглядываешь за каждый угол в ожидании вражеской засады! До сих пор мурашки как вспоминаю, очень атмосферно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень