101004
 

Подаруй день чоловічого СПА...

Професійний догляд, розроблений спеціально для чоловіків! Він включає 2 програми на вибір: стоунтерапию з використанням каменів вулканічного походження або комплекс по догляду за шкірою зі скрабуванням, масажем спини і стоп. В обох випадках передбачено класичний манікюр з апаратним педикюром, а також створення стильної стрижки. Це можливість поєднати приємне з корисним: відновити розтрачені сили і подбати про зовнішній вигляд. детальніше

1 чол. до 5 годин Використати до 31.07.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 207 раз
1 людина
до 5 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається

SPA Man — що це?

Кілька годин професійного догляду в одному із найкращих СПА-салонів Києва. Гостю салону запропонують відпочити на одному з масажних сеансів на власний розсуд: стоунтерапія забезпечить розслаблення завдяки впливу теплих каменів, а інший комплекс, крім масажу спини і стоп, побалує ще й процедурою скрабування. Далі в програмі передбачені манікюр і педикюр з поліруванням нігтів, а також створення стильної стрижки.

Як все проходить?

Щасливчика чекає розкішний комплекс процедур у престижному СПА-салоні. Там його зустріне майстер, видасть комплект одноразових речей і проведе в кабінет. «Подорож» в світ релаксації почнеться з догляду за тілом — стоунтерапії або скрабування і масажу спини. Після гостю виконають манікюр і педикюр з поліруванням нігтів, а також розслаблюючі масажі стоп і рук.  Майстер-перукар зробить Щасливчику  стильну стрижку. Залежно від індивідуальних потреб, весь комплекс займе від 4 до 5 годин.

Основний догляд на вибір:

  • стоунтерапія — цілющий масаж теплими каменями вулканічного походження, який гарантує потужний розслабляючий ефект. Саме за допомогою цієї давньої техніки індіанці майя заповнювали розтрачені сили.
  • ексклюзивний комплекс, спеціально розроблений для догляду за спиною і плечима. Після м'якого скрабування шкіри піде масаж. Застосовувані техніки дозволять зняти м'язове й емоційне напруження.

Класичний манікюр + апаратний педикюр

Майстер виконає для свого клієнта класичний манікюр. У спеціальній ванні він розпарить кутикулу, а потім видалить її манікюрними щипчиками, відшліфує поверхню нігтьових пластин, а також виконає розслабляючий масаж рук. Додати стопах доглянутість допоможе апаратний педикюр — процедура, в якій використовується пристрій з різними насадками. Вони швидко і бездоганно видалять кутикулу і задирки, а також відполірують нігті. Процедура увінчається розслаблюючим масажем стоп.

Догляд за волоссям або стильна стрижка

Професійний стиліст-перукар порадить стильну стрижку, враховуючи тип зовнішності і форму особи. А після — перетворить задум у реальність.

8 відгуків реальних людей