101726
 

Подаруй виготовлення авторської вишиванки!

Можливість обзавестися ексклюзивною лляною або бавовняною вишиванкою. Виготовлена вона з урахуванням побажань по точним міркам. Створенням авторської роботи займеться одна із кращих майстрів столиці — Оксана Полонець. При плануванні моделі враховується розмір виробу, зі швачкою також можна обговорити бажаний фасон і крій. Кількість вишивки, яка наноситься, буде обмежено. Візерунком можна прикрасити воріт, манжети й частково рукава. А нанесе орнамент спеціальна вишивальна машина — у техніці хрестиком. Вибрати підходящий візерунок можна буде з альбому.  детальніше

1 чол. 3 тижня Використати до 31.05.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 72 рази
1 людина
3 тижня
Використати до 31.05.2017
Доступно з 1 року

Авторська вишиванка — що це?

Можливість поповнити свій гардероб ексклюзивною вишиванкою. Пошиттям моделі займеться справжній майстер своєї справи — Оксана Полонець. Вишиванка буде виготовлена з натуральної тканини й оздоблена машинною вишивкою хрестиком. У залежності від обраного фасону та розмірів виробу буде змінюватися «площа», на яку наноситься вишивка. У класичному варіанті прикрашаються лише воріт, манжети та верх рукава. Візерунки вибираються з альбому, колірні поєднання для них можна змінити.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з відомим майстром Оксаною Полонець у її персональній дизайн-студії. Щоб визначитися з фасоном майбутньої вишиванки, він зможе ознайомитися з існуючими виробами або подивитися те, що представлено в каталогах. Майстер запропонує різні варіанти й прорахує, яку кількість вишивки можна нанести на сорочку з заданими розмірами. Доступні орнаменти Щасливчик вибере з альбому й визначиться з бажаною колірною гамою. Залишиться обрати тип тканини — у залежності від побажань в основі може бути натуральна бавовна або льон. Після зустрічі майстер почне роботу над створенням виробу. Усього через 3 тижні вишиванка буде готова, і Щасливчик зможе постати в неповторному образі.

Фасон вишиванки можна вибрати будь-який

Талановитий майстер готовий утілити найрізноманітніші задуми щодо фасону майбутнього виробу. Наприклад, якщо є бажання доповнити традиційний вільний крій оригінальною формою рукавів, чому ні? Вишиванка придбає незвичайний дизайн, а її володар — неповторний образ. Строго обмежена лише кількість вишивки,яка наноситься. При цьому, можна вибрати різні орнаменти з каталогу й підібрати для них будь-яку колірну гаму.

Натуральна тканина на вибір

Здавна вишиванки створювалися тільки з 100% бавовни та льону. Підтримуючи цю традицію, досвідчений майстер буде використовувати для пошиття одну з цих натуральних тканин. Вибрати можна будь-яку тканину, зразки будуть представлені в дизайн-студії.

Декоративна вишивка хрестиком

Талановитий майстер наносить візерунки хрестиком за допомогою спеціальної вишивальної машини. Він зможе втілити на полотні будь-який орнамент: як традиційний український, так і зовсім незвичайний. Різноманітність доступних візерунків представлено в каталогах. 

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей

Пошиття авторської вишиванки

4 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39