101726
 

Подаруй пошиття авторської вишиванки!

Можливість отримати ексклюзивну лляну або бавовняну вишиванку. Виготовлена вона з урахуванням побажань із точними мірками. Створенням авторської роботи займеться бутік-ательє козацького одягу «Отаман». При плануванні моделі враховується розмір виробу, зі швачкою також можна обговорити бажаний фасон і крій. Кількість вишивки, що наноситься, буде обмежено. Візерунком можна прикрасити воріт, манжети й частково рукава. А нанесе орнамент спеціальна вишивальна машина — у техніці хрестиком. Обрати візерунок можна буде з альбому. детальніше...

1 люд. 3 тижня Використати до 31.03.2018
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 95 раз
1 чоловік
3 тижня
Доступно з 1 року
Використати до 31.03.2018

Авторська вишиванка — що це?

Можливість поповнити свій гардероб ексклюзивною вишиванкою. Пошиттям моделі займеться бутік-ательє козацького одягу «Отаман». Вишиванка буде виготовлена з натуральної тканини й оздоблена машинною вишивкою хрестиком. У залежності від обраного фасону й розмірів виробу буде змінюватися «площа» нанесення вишивки. У класичному варіанті прикрашаються лише воріт, манжети і верх рукавів. Візерунки обираються з альбому, колірні поєднання для них можна змінити.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з майстром дизайн-студії. Щоб визначитися з фасоном майбутньої вишиванки, він ознайомиться з існуючими виробами або подивиться те, що представлено в каталогах. Майстер запропонує різні варіанти й прорахує, яку кількість вишивки можна нанести на сорочку з заданими розмірами. Орнаменти Щасливчик обере з альбому й визначиться з бажаною гамою. Залишиться розібратися з типом тканини — у залежності від побажань в основі може бути натуральна бавовна або льон. Після зустрічі швачка почне роботу над створенням сорочки. Вже за 3 тижні вишиванка буде готова, й Щасливчик зможе постати у неповторному образі.

Можна обрати будь-який фасон

Талановитий майстер готовий втілити найрізноманітніші задуми щодо фасону майбутнього виробу. Наприклад, якщо є бажання доповнити традиційний вільний крій оригінальною формою рукавів, чому ні? Вишиванка матиме незвичайний дизайн, а її володар — яскравий наряд. Суворо обмежена лише кількість вишивки. При цьому можна обрати різні орнаменти з каталогу й підібрати для них будь-яку колірну гамму.

Натуральна тканина

Здавна вишиванки створювалися тільки зі 100 % бавовни й льону. Підтримуючи цю традицію, досвідчена швачка буде використовувати для пошиття одну з цих натуральних тканин. Обрати можна будь-яку тканину, зразки будуть представлені в дизайн-студії.

Декоративна вишивка хрестиком

Вправний майстер нанесе візерунки хрестиком за допомогою спеціальної вишивальної машини. Він зможе втілити на полотні будь-який орнамент: як традиційний український, так і зовсім незвичайний. Різноманіття візерунків представлене в каталогах.

Місце проведення враження:

Бутік ательє "Отаман"
м. Майдан Незалежності, вул. Михайлівська, 21 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

С
Світлана
3 листопада 2015
Від друзів на день народження я отримала прекрасний подарунок - сертифікат від "BODO"на виготовлення авторської вишиванки. Подарунок дуже сподобався,вишиванка почулилася дійсно авторською, ексклюзивною,я дуже задоволена.Окреме спасибі консультантам BODO,все доступно пояснили і допомогли організувати зустріч.Дякую!

Н
Настуся
28 лютого 2015
А моя вишиванка - подарунок коханого на честь народження нашої дитинки. Уявіть, яке величезне значення матиме для меня ця річ. Вже зустрілися з майстром, спланували дизайн. Чекаю на втілення ідеї.

Д
Дмитро
21 вересня 2014
Носив вишиванки ще до того, як це стало мейнстримом)))) подарувала дівчина, замовив. Тепер в мене є сорочка ще з одним орнаментом. Надзвичайно задоволений роботою і подарунком!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень