101726
 

Подаруй пошиття авторської вишиванки!

Можливість стати володарем ексклюзивної лляної або бавовняної вишиванки. Виготовлена вона з урахуванням побажань за точним мірками. Створенням авторської роботи займеться бутік-ательє козацької одягу «Отаман». При плануванні моделі враховується розмір виробу, зі швачкою також можна обговорити бажаний фасон і крій. Кількість вишивки буде обмежено. Візерунком можна прикрасити воріт, манжети і частково рукава. А нанесе орнамент спеціальна вишивальна машина — в техніці хрестиком. Вибрати візерунок можна буде з альбому. детальніше

1 чол. 3 тижня Використати до 31.07.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 73 рази
1 людина
3 тижня
Використати до 31.07.2017
Доступно з 1 року

Авторська вишиванка — що це?

Можливість поповнити свій гардероб ексклюзивною вишиванкою. Пошиттям моделі займеться бутік-ательє козацького одягу «Отаман». Вишиванка буде виготовлена з натуральної тканини і оздоблена машинною вишивкою хрестиком. В залежності від обраного фасону і розмірів виробу буде змінюватися «площа» нанесення вишивки. У класичному варіанті прикрашаються лише воріт, манжети і верх рукавів. Візерунки вибираються з альбому, колірні поєднання для них можна змінити.

Як все відбувається?

Щасливчик зустрінеться з майстром дизайн-студії. Щоб визначитися з фасоном майбутньої вишиванки, він ознайомиться з існуючими виробами або подивиться те, що представлено в каталогах. Майстер запропонує різні варіанти і прорахує, яку кількість вишивки можна нанести на сорочку з заданими розмірами. Орнаменти Щасливчик вибере з альбому і визначиться з бажаною гамою. Залишиться розібратися з типом тканини — в залежності від побажань в основі може бути натуральна бавовна або льон. Після зустрічі швачка почне роботу над створенням сорочки. Вже через 3 тижні вишиванка буде готова, і Щасливчик зможе постати в неповторному образі.

Можна вибрати будь-який фасон

Талановитий майстер готовий втілити найрізноманітніші задуми щодо фасону майбутнього виробу. Наприклад, якщо є бажання доповнити традиційний вільний крій оригінальною формою рукавів, чому ні? Вишиванка матиме незвичайний дизайн, а її володар — яскравий наряд. Строго обмежена лише кількість вишивки. При цьому можна вибрати різні орнаменти з каталогу і підібрати для них будь-яку колірну гамму.

Натуральна тканина

Здавна вишиванки створювалися тільки зі 100 % бавовни і льону. Підтримуючи цю традицію, досвідчена швачка буде використовувати для пошиття одну з цих натуральних тканин. Вибрати можна будь-яку тканину, зразки будуть представлені в дизайн-студії.

Декоративна вишивка хрестиком

Вправний майстер нанесе візерунки хрестиком з допомогою спеціальної вишивальної машини. Він зможе втілити на полотні будь-який орнамент: як традиційний український, так і зовсім незвичайний. Різноманітність візерунків представлено в каталогах.

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей