23041
 

Подаруй складання гороскопу!

Достовірний прогноз на майбутнє від досвідченого астролога. Це нагода отримати цілих 3 гороскопи: сумісності, солярний (на найближчий рік) і прогнозний (рекомендації по змінам на краще). Їх розрахунок ґрунтується на індивідуальних даних про народження людини - місці, даті і точному часу. Саме вони гарантують точність «передбачення». Це можливість не просто зазирнути за завісу майбутнього, але і дізнатися, як можна обернути його на свою користь! детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 199 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017

Складання особистого гороскопа - що це?

Максимально точний астро-психологічний прогноз на найближче майбутнє. Це унікальна нагода наблизитися до розуміння своєї природи - почуттів, емоцій і прагнень. Грунтується на розрахунку розташування планет і зірок у момент народження. Досвідчений астро-психолог складе цілих 3 види гороскопу для різних сфер життя.

Як все відбувається?

Спершу досвідчений астролог збере необхідну інформацію та підготує індивідуальну карту. Вона дозволить не лише сконцентруватись на особистісних рисах Щасливчика, але і виділити успішні для нього сфери. А потім фахівець розшифрує отримані дані і надасть корисні поради.

Консультація професійного астро-психолога

Складанням гороскопу буде займатися професійний астролог-психолог, у якого за спиною багаторічний досвід роботи «із зірками». Секрет його майстерності - регулярна участь у тренінгах та міжнародних конференціях.

Цілих 3 гороскопи!

Досвідчений астролог складе цілих 3 гороскопи, котрі розкриють всі таємниці туманного майбутнього:

  • гороскоп сумісності - підкаже, як правильно і ефективно взаємодіяти з оточуючими людьми
  • солярний гороскоп - стане прогнозом подій на найближчий рік
  • прогнозний гороскоп - допоможе змінити майбутнє на краще

Максимальна точність

Для складення гороскопу необхідно вказати місце і дату народження, а також точний час в годинах і хвилинах. Задовільною можна вважати точність в межах 2 годин. Такий підхід дозволяє отримати максимально точні дані гороскопів.

Місце проведення враження

17 відгуків реальних людей