101358
 

Подаруй курс галотерапії!

Цілих 10 сеансів здоров'я у мікрокліматі соляних печер! Штучна соляна кімната повністю повторює зовнішній вигляд природного печери і виконана тільки з натуральних матеріалів - спеціальних солей з відомого курорту Солотвино. Курс терапії має унікальний цілющий ефект: зміцнює імунітет, покращує стан шкіри, знімає втому. А усе, що потрібно від гостя, - глибоко вдихати збагачене парами солі повітря і насолоджуватися релаксом! детальніше

1 чол. 10 сеансів Використати до 30.04.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 24 655 раз
1 людина
10 сеансів
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Проходить у групі

Соляна печера - що це?

Цілих 10 сеансів галотерапії протягом одного місяця. Галотерапія - це оздоровлення у мікрокліматі соляних печер, коли вдихання збагаченого парами солі повітря поліпшує загальне самопочуття людини. Враження відбувається у затишній соляній кімнаті, виконаній виключно з натуральних матеріалів.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає «Центр здорового життя», що розташовується у серці столиці, поблизу метро «Палац України». Тут знаходиться справжня соляна здравниця, виконана тільки з натуральних матеріалів і солей з відомого курорту Солотвино. У студії Щасливчика люб'язно зустрінуть співробітники й видадуть йому одноразові приналежності: бахіли, шапочку і накидку для комфортного відпочинку у соляній кімнаті. Потім Щасливчик зможе побувати у самій галокімнаті, зручно влаштувавшись у м'якому кріслі. Доповнить процес релаксації розслаблююча музика. Вдихаючи пари солі, Щасливчик відчуватиме, як полегшується дихання, з'являється життєва енергія, а емоційний стан наповнюється позитивом. Щасливчику випаде нагода пройти повний курс галотерапії - цілих 10 сеансів!

Галокімната, виконана з натуральної солі

Для оздоблення галокімнати були використані спеціальні солі з відомого курорту Солотвино. Більш за те - соляна кімната має унікальну систему, що розпилює сіль додатково.

Цілих 10 сеансів галотерапії!

Можливість протягом місяця відвідувати галокімнату цілих 10 разів. Це повноцінний курс терапії, що надасть відчутний оздоровчий ефект:

  • поліпшить стан шкіри
  • «провентилює» усю дихальну систему
  • зніме стрес і втому
  • зміцнить імунітет

Все включено!

Усе необхідне для релаксації - одноразова накидка і шапочка - видаються. Соляна кімната також має зручні крісла, які зроблять відпочинок абсолютно комфортним!

Місце проведення враження

Фотографії враження

49 відгуків реальних людей

Соляна печера

500 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39