101358
 

Подаруй курс галотерапії!

Цілих 10 сеансів здоров'я в мікрокліматі соляних печер! Штучна соляна кімната повністю повторює зовнішній вигляд природного печери і виконана тільки з натуральних матеріалів   спеціальних солей з відомого курорту Солотвино. Курс терапії має унікальний цілющий ефект: зміцнює імунітет, покращує стан шкіри, знімає втому. А все, що потрібно від гостя, — глибоко вдихати збагачений парами солі повітря і насолоджуватися релаксом! подробнее...

1 чол. 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
10 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2018

Соляна печера - що це?

Цілих 10 сеансів галотерапії протягом одного місяця. Галотерапія - це оздоровлення у мікрокліматі соляних печер, коли вдихання збагаченого парами солі повітря поліпшує загальне самопочуття людини. Враження відбувається у затишній соляній кімнаті, виконаній виключно з натуральних матеріалів.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає «Центр здорового життя», що розташовується у серці столиці, поблизу метро «Палац України». Тут знаходиться справжня соляна здравниця, виконана тільки з натуральних матеріалів і солей з відомого курорту Солотвино. У студії Щасливчика люб'язно зустрінуть співробітники й видадуть йому одноразові приналежності: бахіли, шапочку і накидку для комфортного відпочинку у соляній кімнаті. Потім Щасливчик зможе побувати у самій галокімнаті, зручно влаштувавшись у м'якому кріслі. Доповнить процес релаксації розслаблююча музика. Вдихаючи пари солі, Щасливчик відчуватиме, як полегшується дихання, з'являється життєва енергія, а емоційний стан наповнюється позитивом. Щасливчику випаде нагода пройти повний курс галотерапії - цілих 10 сеансів!

Галокімната, виконана з натуральної солі

Для оздоблення галокімнати були використані спеціальні солі з відомого курорту Солотвино. Більш за те - соляна кімната має унікальну систему, що розпилює сіль додатково.

Цілих 10 сеансів галотерапії!

Можливість протягом місяця відвідувати галокімнату цілих 10 разів. Це повноцінний курс терапії, що надасть відчутний оздоровчий ефект:

  • поліпшить стан шкіри
  • «провентилює» усю дихальну систему
  • зніме стрес і втому
  • зміцнить імунітет

Все включено!

Усе необхідне для релаксації - одноразова накидка і шапочка - видаються. Соляна кімната також має зручні крісла, які зроблять відпочинок абсолютно комфортним!

Місце проведення враження:

Центр здорового життя
м.палац Україна, ул.Предславинская, 29 Показати на мапі

57 відгуків реальних людей

B
Boris
9 червня 2017
Мне подарили соляную пещеру (на 10 посещений), идея очень понравилась!, с пользой для здоровья (анти аллергенное воздействие соли) и приятный релакс. Очень внимательный персонал.

А
Алла
20 квітня 2017
‌Цього року я ще раз переконалася, що позитивні емоції - найкращий подарунок!) Привідом переконання став подарунок до Дня народження від моєї подруги, а саме - сертифікат Бодо на курс галотерапії на двох. Таким чином ми поєднали процедуру оздоровлення організму та можливість спілкування. Комфортна соляна кімната та релакс музика сприяла зміцненню імунітету та розслабленню вцілому...
‌Цього року я ще раз переконалася, що позитивні емоції - найкращий подарунок!) Привідом переконання став подарунок до Дня народження від моєї подруги, а саме - сертифікат Бодо на курс галотерапії на двох. Таким чином ми поєднали процедуру оздоровлення організму та можливість спілкування. Комфортна соляна кімната та релакс музика сприяла зміцненню імунітету та розслабленню вцілому. Обслуговування медперсоналу здійснювалося на належному рівні. Особливо сподобалася Яна - привітний та відповідальний працівник. Перед початком сеансу видають накидки, разові шапочки та бахіли, але вони не є гарантом захисту від солі, яка все ж таки залишається на одязі. Тому краще відразу відповідно одягнутися, аби після сеансу не прийшлося ретельно чиститися щіткою. Мені все сподобалося. Дуже дякую!!!)))

О
Оксана
2 лютого 2017
Все отлично, превосходное отношение персонала и улучшение самочувствия

24 січня 2017
Мои студенты подарили на день рождения "Набор впечатлений". Все вызывали желание отведать!)))) Однако мне хотелось наиболее длительного впечатления именно по этому я выбрала Соляную комнату и невероятно довольна выбором!!! Кроме того, что в клинике замечательный персонал и очень уютно, я получаю в течение дня заряд позитива и очищаются мои легкие от городского воздуха. От медитативной...
Мои студенты подарили на день рождения "Набор впечатлений". Все вызывали желание отведать!)))) Однако мне хотелось наиболее длительного впечатления именно по этому я выбрала Соляную комнату и невероятно довольна выбором!!! Кроме того, что в клинике замечательный персонал и очень уютно, я получаю в течение дня заряд позитива и очищаются мои легкие от городского воздуха. От медитативной музыки, звучащей во время сеанса, уходит мыслительная суета, "словомешалка" в голове и с большим удовольствием приступаю к работе и готова к общению! Советую всем, у кого нет прямых противопоказаний, доставить себе такое удовольствие!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень