101358
 

Подаруй курс галотерапії!

Цілих 10 сеансів здоров'я в мікрокліматі соляних печер! Штучна соляна кімната повністю повторює зовнішній вигляд природного печери і виконана тільки з натуральних матеріалів   спеціальних солей з відомого курорту Солотвино. Курс терапії має унікальний цілющий ефект: зміцнює імунітет, покращує стан шкіри, знімає втому. А все, що потрібно від гостя, — глибоко вдихати збагачений парами солі повітря і насолоджуватися релаксом! детальніше...

1 люд. 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.03.2018
1 чоловік
10 сеансів по 45 хвилин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Соляна печера - що це?

Цілих 10 сеансів галотерапії протягом одного місяця. Галотерапія - це оздоровлення у мікрокліматі соляних печер, коли вдихання збагаченого парами солі повітря поліпшує загальне самопочуття людини. Враження відбувається у затишній соляній кімнаті, виконаній виключно з натуральних матеріалів.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає «Центр здорового життя», що розташовується у серці столиці, поблизу метро «Палац України». Тут знаходиться справжня соляна здравниця, виконана тільки з натуральних матеріалів і солей з відомого курорту Солотвино. У студії Щасливчика люб'язно зустрінуть співробітники й видадуть йому одноразові приналежності: бахіли, шапочку і накидку для комфортного відпочинку у соляній кімнаті. Потім Щасливчик зможе побувати у самій галокімнаті, зручно влаштувавшись у м'якому кріслі. Доповнить процес релаксації розслаблююча музика. Вдихаючи пари солі, Щасливчик відчуватиме, як полегшується дихання, з'являється життєва енергія, а емоційний стан наповнюється позитивом. Щасливчику випаде нагода пройти повний курс галотерапії - цілих 10 сеансів!

Галокімната, виконана з натуральної солі

Для оздоблення галокімнати були використані спеціальні солі з відомого курорту Солотвино. Більш за те - соляна кімната має унікальну систему, що розпилює сіль додатково.

Цілих 10 сеансів галотерапії!

Можливість протягом місяця відвідувати галокімнату цілих 10 разів. Це повноцінний курс терапії, що надасть відчутний оздоровчий ефект:

  • поліпшить стан шкіри
  • «провентилює» усю дихальну систему
  • зніме стрес і втому
  • зміцнить імунітет

Все включено!

Усе необхідне для релаксації - одноразова накидка і шапочка - видаються. Соляна кімната також має зручні крісла, які зроблять відпочинок абсолютно комфортним!

Місце проведення враження:

Центр здорового життя
м.палац Україна, ул.Предславинская, 29 Показати на мапі

61 відгук

Л
Лера
6 вересня 2017
Очень понравилось! После процедуры заряд бодрости и сил. Прошла 10 процедур. Приятный вежливый персонал. Лучше записываться заранее, особенно если идете вечером. Также на рецепции можно узнавать время с наименьшей загруженностью.

Н
Наталія
23 серпня 2017
Сертифікат отримала на роботі з нагоди 8 Березня на Мильний масаж, а в процесі активації сертифікату зрозуміла, що хочу витратити час з користю для здоров`я. Свій вибір зупинила на Соляній печері і не пошкодувала!!! Приємна і корисна процедура під релаксуючу музику.(до речі дуже зручно, що можна обміняти подарунок на рівноціннй або дорожчий!) Персонал насправді приємний і чуйний. Всім рекомендую!

Н
Наталия Щесюль
11 серпня 2017
Руководство компании еще на 8-е Марта подарило сертификат на Шоколадный SPA... но, как всегда, на себя все времени нету.Тут я вспомнила, что заканчивается срок и необходимо его использовать. Выяснилось, что указанная процедура мне не подходит по медицинским показаниям. Но, я нашла прекрасную замену - Соляную Пещеру, чему очень рада!!! Очень полезная для здоровья процедура! Замечательный "Центр...
Руководство компании еще на 8-е Марта подарило сертификат на Шоколадный SPA... но, как всегда, на себя все времени нету.Тут я вспомнила, что заканчивается срок и необходимо его использовать. Выяснилось, что указанная процедура мне не подходит по медицинским показаниям. Но, я нашла прекрасную замену - Соляную Пещеру, чему очень рада!!! Очень полезная для здоровья процедура! Замечательный "Центр Здорового Життя" - очень спокойная и доброжелательная обстановка, очень внимательный персонал. Лично я очень довольна, что воспользовалась именно этим впечатлением - приятно и полезно одновременно!

Т
Татьяна
2 серпня 2017
Вежливый и гостеприимный персонал, приятная процедура, расслабляет и восстанавливает силы.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень