101358
 

Подаруй курс галотерапії!

Цілих 10 сеансів здоров'я у мікрокліматі соляних печер! Штучна соляна кімната повністю повторює зовнішній вигляд природного печери і виконана тільки з натуральних матеріалів - спеціальних солей з відомого курорту Солотвино. Курс терапії має унікальний цілющий ефект: зміцнює імунітет, покращує стан шкіри, знімає втому. А усе, що потрібно від гостя, - глибоко вдихати збагачене парами солі повітря і насолоджуватися релаксом! детальніше

1 чол. 10 сеансів по 45 хвилин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 416 раз
1 людина
10 сеансів по 45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Проходить у групі

Соляна печера - що це?

Цілих 10 сеансів галотерапії протягом одного місяця. Галотерапія - це оздоровлення у мікрокліматі соляних печер, коли вдихання збагаченого парами солі повітря поліпшує загальне самопочуття людини. Враження відбувається у затишній соляній кімнаті, виконаній виключно з натуральних матеріалів.

Як це відбувається?

Щасливчик відвідає «Центр здорового життя», що розташовується у серці столиці, поблизу метро «Палац України». Тут знаходиться справжня соляна здравниця, виконана тільки з натуральних матеріалів і солей з відомого курорту Солотвино. У студії Щасливчика люб'язно зустрінуть співробітники й видадуть йому одноразові приналежності: бахіли, шапочку і накидку для комфортного відпочинку у соляній кімнаті. Потім Щасливчик зможе побувати у самій галокімнаті, зручно влаштувавшись у м'якому кріслі. Доповнить процес релаксації розслаблююча музика. Вдихаючи пари солі, Щасливчик відчуватиме, як полегшується дихання, з'являється життєва енергія, а емоційний стан наповнюється позитивом. Щасливчику випаде нагода пройти повний курс галотерапії - цілих 10 сеансів!

Галокімната, виконана з натуральної солі

Для оздоблення галокімнати були використані спеціальні солі з відомого курорту Солотвино. Більш за те - соляна кімната має унікальну систему, що розпилює сіль додатково.

Цілих 10 сеансів галотерапії!

Можливість протягом місяця відвідувати галокімнату цілих 10 разів. Це повноцінний курс терапії, що надасть відчутний оздоровчий ефект:

  • поліпшить стан шкіри
  • «провентилює» усю дихальну систему
  • зніме стрес і втому
  • зміцнить імунітет

Все включено!

Усе необхідне для релаксації - одноразова накидка і шапочка - видаються. Соляна кімната також має зручні крісла, які зроблять відпочинок абсолютно комфортним!

Місце проведення враження

52 відгуки від реальних людей