2183
 

Снайпер-клас

Можливість постріляти з легендарних снайперських гвинтівок — автомата Тавор, гвинтівки Форт-500 або ручного кулемета Калашникова. На те, щоб випробувати моделі в дії, дається 30 пострілів — по 10 на кожен вид зброї. А цілитися належить по віддалених стаціонарним мішенях у закритому тире. детальніше...

1 люд. 30 пострілів Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
30 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Снайпер-клас - що це?

Захоплююча нагода постріляти по мішенях зі справжньої снайперської зброї. Максимальна влучність потраплянь досягається завдяки спеціальним системам прицілу. На вибір пропонується декілька видів гвинтівок і автоматів. Аж 30 пострілів дозволять не тільки насолодитися процесом, але і вдосталь натренуватися у влучності. Захоплююча стрільба відбувається у відмінно обладнаному тирі із віддаленими мішенями.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію стрілецького комплексу «Сапсан», де на нього чекає знайомство зі справжньою снайперською зброєю. Представник клубу видасть спеціальні навушники і аж 3 види зброї на вибір, залежно від наявності. Щасливчикові тільки залишиться випробувати в дії цей збройний арсенал.

Стрільба з культових рушниць

Під час снайпер-класу надається унікальна можливість випробувати в дії легендарні винаходи збройового промислу. В залежності від наявності, можна постріляти з таких відомих моделей, як:

 • гвинтівка Форт-500
 • ізраїльський автомат Тавор
 • ручний автомат Калашникова

Закритий тир

Стрільба проходитиме в спеціально обладнаному тирі у закрітому приміщенні. Стаціонарні мішені дозволять у повній мірі перевірити зброю на влучність. Отже жодне вдале попадання не залишиться без уваги.

Аж 30 пострілів

У розпорядженні гостя буде аж 30 пострілів - по 10 з кожного виду зброї. Цього цілком достатньо, щоб оцінити переваги кожної гвинтівки і здійснити безліч чітких потраплянь просто «в яблучко».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

93 відгуків

22 лютого 2017
Снайпер-класс - отличное впечатление! Подарила своему парню, вернулся - довольный неимоверно. Стрелял из нескольких видов оружия, принес с собой мишени. А сейчас рекомендует всем друзьям:)

20 листопада 2016
Получил море удовольствия) Отдельно хотел поблагодарить инструктора (вроде Виталий) за теплый прием и доходчивые объяснения

21 вересня 2016
Все очень понравилось. Всем советую! Сертификат подарили друзья. Остался очень доволен, хотел впечатление, именно связанное с оружие. Приятно порадовали в стрелковом комплексе, все детально рассказали, дали не один дельный совет. Оружие в хорошем виде. Добраться довольно легко. Большая территория комплекса. Ощущения не передаваемые! Отдельное спасибо команде bodo. Очень детально рассказали все...
Все очень понравилось. Всем советую! Сертификат подарили друзья. Остался очень доволен, хотел впечатление, именно связанное с оружие. Приятно порадовали в стрелковом комплексе, все детально рассказали, дали не один дельный совет. Оружие в хорошем виде. Добраться довольно легко. Большая территория комплекса. Ощущения не передаваемые! Отдельное спасибо команде bodo. Очень детально рассказали все условия, как добраться, что с собой взять, без проблем договорились о времени проведения. Всем советую!!!

С
Саша
12 вересня 2016
В першу чергу подяка дружині за сертифікат на день народження, довго не виходило вибрати враження, але нарешті визначився - вибрав снайпер клас. Також подяка бодо за гарну організацію, все детально розказали, пояснили і нагадали за день про враження :) Жодного разу не стріляв із справжньої зброї, хотілось спробувати. По враженнях- приємне відчуття, лишились гарні спогади. Побажання всім, що якщо...
В першу чергу подяка дружині за сертифікат на день народження, довго не виходило вибрати враження, але нарешті визначився - вибрав снайпер клас. Також подяка бодо за гарну організацію, все детально розказали, пояснили і нагадали за день про враження :) Жодного разу не стріляв із справжньої зброї, хотілось спробувати. По враженнях- приємне відчуття, лишились гарні спогади. Побажання всім, що якщо і стріляти, то лише в якості розваги, всім мирного неба над головою!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень