2183
 

Снайпер-клас

Можливість постріляти з легендарних снайперських гвинтівок — автомата Тавор, гвинтівки Форт-500 або ручного кулемета Калашникова. На те, щоб випробувати моделі в дії, дається 30 пострілів — по 10 на кожен вид зброї. А цілитися належить по віддалених стаціонарним мішенях у закритому тирі. детальніше

1 чол. 30 пострілів Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
30 пострілів
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів

Снайпер-клас - що це?

Захоплююча нагода постріляти по мішенях зі справжньої снайперської зброї. Максимальна влучність потраплянь досягається завдяки спеціальним системам прицілу. На вибір пропонується декілька видів гвинтівок і автоматів. Аж 30 пострілів дозволять не тільки насолодитися процесом, але і вдосталь натренуватися у влучності. Захоплююча стрільба відбувається у відмінно обладнаному тирі із віддаленими мішенями.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на територію стрілецького комплексу «Сапсан», де на нього чекає знайомство зі справжньою снайперською зброєю. Представник клубу видасть спеціальні навушники і аж 3 види зброї на вибір, залежно від наявності. Щасливчикові тільки залишиться випробувати в дії цей збройний арсенал.

Стрільба з культових рушниць

Під час снайпер-класу надається унікальна можливість випробувати в дії легендарні винаходи збройового промислу. В залежності від наявності, можна постріляти з таких відомих моделей, як:

  • гвинтівка Форт-500
  • ізраїльський автомат Тавор
  • ручний автомат Калашникова

Закритий тир

Стрільба проходитиме в спеціально обладнаному тирі у закрітому приміщенні. Стаціонарні мішені дозволять у повній мірі перевірити зброю на влучність. Отже жодне вдале попадання не залишиться без уваги.

Аж 30 пострілів

У розпорядженні гостя буде аж 30 пострілів - по 10 з кожного виду зброї. Цього цілком достатньо, щоб оцінити переваги кожної гвинтівки і здійснити безліч чітких потраплянь просто «в яблучко».

Місце проведення враження

93 відгуки від реальних людей