100592
 

Подаруй політ на стимуляторі винищувача Міг!

Віртуальний політ у цій кабіні реактивного винищувача Міг-21. Унікальний авіатренажер оснащений дійовими важелями управління, штурвалом, датчиками, усіма «повітряними» приладами. Можна навчитися користуватися бортовою електронікою, освоїти ази пілотування, у форматі гри убити наземні цілі. Візуальне супроводження польоту виводиться на спеціальний екран перед кабіною. Відображається максимальна деталізація місцевості + моделюється будь-який час доби і погода. Постійний супровід інструктора. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 761 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2017

Симулятор винищувача МіГ - що це?

Імітація реального польоту на спеціальному авіатренажері, на якому навчають основам пілотування навіть професійних льотчиків! Цей унікальний атракціон побудовано на основі справжнього бойового винищувача МіГ-21. Устаткування кабіни повністю автентичне: діючі важелі управління, штурвал, датчики, прилади і вмикачі. Можливість поцілювати наземні і повітряні об'єкти. 

Як це відбувається?

Свій перший політ Щасливчик здійснить на території школи віртуальних авіасимуляторів. Він опиниться у кабіні, яка раніше була частиною справжнього бойового винищувача МіГ-21. Спочатку інструктор буде знаходитися поруч і підказувати, як правильно керувати винищувачем і знаходити різні цілі. Потім він переміститься до моніторів управління польотами і буде підтримувати радіозв'язок зі Щасливчиком.  

Унікальне відчуття справжнього польоту

Ефект 100% реалістичності досягається завдяки системі моделювання будь-якого часу доби, погоди та сезону, ландшафту та маршруту руху. Максимальна деталізація місцевості і справжня кабіна винищувача МіГ-21 роблять це враження цілком правдоподібним.

Індивідуальний супровід профі-інструктора

Досвідчений інструктор-пілот розповість, як користуватися бортовою електронікою, керувати літаком і швидко орієнтуватися у найбільш непередбачуваних погодних умовах. У будь-який момент він зробить необхідну підказку по рації.

Ігровий формат польоту

Оскільки гість опиниться у кабіні найпопулярнішого винищувача всіх часів, у нього буде можливість перевірити його на влучність. Цілитися можна буде як у наземні, так і в повітряні об'єкти. 

Місце проведення враження:

Віртуальні польоти
м. університет, вул.саксаганського, 85 Показати на мапі

218 відгуків реальних людей

А
Александр
15 березня 2017
Неординарно. Попробовать стоит. Четкий доступный инструктаж, взлет, полет и посадка, фигуры высшего пилотажа и "охота" за пассажирскими самолетами. Понравилось. Нехвататет одного - обратной отдачи, чтоб было полное погружение. Особенная благодарность сотрудникам "Бодо", зарегистрировали, все выяснили, записали. На каждом этапе сопровождали, и не дали заблудиться в своих "крышечках". Спасибо

А
Александр
6 березня 2017
Неординарно. Сначала сидишь в полной растерянности от обилия кнопочек и всяких переключателей, сидишь, такой, с умным видом слушаешь инструктаж. И не замечаешь, как в процессе уже подключается внутренний ребенок и в другую минуту, ты уже выполняешь фигуры высшего пилотажа и сбиваешь мимо летящие самолеты. Любители неба оценят. Жаль, правда, что кабина статична. Спасибо БОДО за впечатление и...
Неординарно. Сначала сидишь в полной растерянности от обилия кнопочек и всяких переключателей, сидишь, такой, с умным видом слушаешь инструктаж. И не замечаешь, как в процессе уже подключается внутренний ребенок и в другую минуту, ты уже выполняешь фигуры высшего пилотажа и сбиваешь мимо летящие самолеты. Любители неба оценят. Жаль, правда, что кабина статична. Спасибо БОДО за впечатление и сопровождение до момента получения впечатления, разложили все по полочкам, объяснили, что, за чем. А система напоминаний не дает закрутиться в собственных событиях и забыть о предстоящем впечатлении.

Д
Дарья
6 березня 2017
Я приобретала данный подарок своему парню. Показалось изначально, что час полета будет долгий) но нет))))) Время пролетело как 5 минут, потому что было интересно и весело) Спасибо большое, bodo, за возможность дарить интересные впечатления близким!

Р
Роман
2 березня 2017
Подарок получил от любимой жены. В детстве мечтал стать пилотом, благодаря впечатления мечта осуществилась. Спасибо за позитивные эмоции.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень