100592
 

Подаруй політ на стимуляторі винищувача Міг!

Віртуальний політ у справжній кабіні реактивного винищувача Міг-21. Унікальний авіатренажер оснащений діючим штурвалом, датчиками та усіма «повітряними» приладами. Можна навчитися користуватися бортовою електронікою, освоїти ази пілотування, у форматі гри влучити у цілі. Візуальне супроводження польоту виводиться на спеціальний екран перед кабіною. Відображається максимальна деталізація місцевості + моделюється будь-який час доби і погода. Постійний супровід інструктора. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 11 000 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Симулятор винищувача МіГ - що це?

Імітація реального польоту на спеціальному авіатренажері, на якому навчають основам пілотування навіть професійних льотчиків! Цей унікальний атракціон побудовано на основі справжнього бойового винищувача МіГ-21. Устаткування кабіни повністю автентичне: діючі важелі управління, штурвал, датчики, прилади та кнопки. Можливість поцілити у наземні та повітряні об'єкти. 

Як це відбувається?

Свій перший політ Щасливчик здійснить на території школи віртуальних авіасимуляторів. Він опиниться у кабіні, яка раніше була частиною справжнього бойового винищувача МіГ-21. Спочатку інструктор буде знаходитися поруч і підказувати, як правильно керувати винищувачем і знаходити різні цілі. Потім він переміститься до моніторів управління польотами і буде підтримувати радіозв'язок зі Щасливчиком.  

Унікальне відчуття справжнього польоту

Ефект 100% реалістичності досягається завдяки системі моделювання будь-якого часу доби, погоди та сезону, ландшафту та маршруту руху. Максимальна деталізація місцевості і справжня кабіна винищувача МіГ-21 роблять це враження цілком правдоподібним.

Індивідуальний супровід профі-інструктора

Досвідчений інструктор-пілот розповість, як користуватися бортовою електронікою, керувати літаком і швидко орієнтуватися у найбільш непередбачуваних погодних умовах. У будь-який момент він зробить необхідну підказку по рації.

Ігровий формат польоту

Оскільки гість опиниться у кабіні найпопулярнішого винищувача всіх часів, у нього буде можливість перевірити його на влучність. Цілитися можна буде як у наземні, так і в повітряні об'єкти. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Віртуальні польоти
м. Виставковий Центр, вул. Академіка Глушкова, 1 Павільйон №4 Показати на мапі

239 відгуків

1 липня 2018
Давно хотілось політати. Все пройшло на найвищому рівні) з першого разу посадити літак, навіть тренер здивувався) Дякую Bodo, що дають можливість дарувати емоції.)

М
Максим
11 травня 2018
Жена подарила на день рождения, впечатлений масса. Инструктор все доходчиво объяснил и по мере надобности помогал, в течении всего полета. Если захотите почувствовать себя пилотом, управляющим боевым самолетом, то Вам точно стоит прийти, однозначно не пожалеете. Чистого неба всем))

25 квітня 2018
Это был подарок ко дню рожденияю Снасала отнесся скептически, но ппробовав, поменял свое отношение. Симулятор просто клас, реально погружаешься в атмосферу и чувствуешь себя пилотом!

Е
Елизавета
13 березня 2018
Дарила мужу, ему понравилось! Инструктор все очень подробно и интересно рассказал))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень