100592
 

Подаруй політ на стимуляторі винищувача Міг!

Віртуальний політ у цій кабіні реактивного винищувача Міг-21. Унікальний авіатренажер оснащений дійовими важелями управління, штурвалом, датчиками, усіма «повітряними» приладами. Можна навчитися користуватися бортовою електронікою, освоїти ази пілотування, у форматі гри убити наземні цілі. Візуальне супроводження польоту виводиться на спеціальний екран перед кабіною. Відображається максимальна деталізація місцевості + моделюється будь-який час доби і погода. Постійний супровід інструктора. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 032 раз
1 чоловік
60 хвилин
Доступно з 13 років
Використати до 31.01.2018

Симулятор винищувача МіГ - що це?

Імітація реального польоту на спеціальному авіатренажері, на якому навчають основам пілотування навіть професійних льотчиків! Цей унікальний атракціон побудовано на основі справжнього бойового винищувача МіГ-21. Устаткування кабіни повністю автентичне: діючі важелі управління, штурвал, датчики, прилади і вмикачі. Можливість поцілювати наземні і повітряні об'єкти. 

Як це відбувається?

Свій перший політ Щасливчик здійснить на території школи віртуальних авіасимуляторів. Він опиниться у кабіні, яка раніше була частиною справжнього бойового винищувача МіГ-21. Спочатку інструктор буде знаходитися поруч і підказувати, як правильно керувати винищувачем і знаходити різні цілі. Потім він переміститься до моніторів управління польотами і буде підтримувати радіозв'язок зі Щасливчиком.  

Унікальне відчуття справжнього польоту

Ефект 100% реалістичності досягається завдяки системі моделювання будь-якого часу доби, погоди та сезону, ландшафту та маршруту руху. Максимальна деталізація місцевості і справжня кабіна винищувача МіГ-21 роблять це враження цілком правдоподібним.

Індивідуальний супровід профі-інструктора

Досвідчений інструктор-пілот розповість, як користуватися бортовою електронікою, керувати літаком і швидко орієнтуватися у найбільш непередбачуваних погодних умовах. У будь-який момент він зробить необхідну підказку по рації.

Ігровий формат польоту

Оскільки гість опиниться у кабіні найпопулярнішого винищувача всіх часів, у нього буде можливість перевірити його на влучність. Цілитися можна буде як у наземні, так і в повітряні об'єкти. 

Місце проведення враження:

Віртуальні польоти
м. університет, вул.саксаганського, 85 Показати на мапі

226 відгуків реальних людей

27 червня 2017
Подарок был мужу. Увлечение самолётами с детства, впечатления потрясающие-сбылась мечта ! Очень довольны организацией, что приятно и удобно, не нужно думать об оформлении подарка-упаковка прелесть! Спасибо большое

Е
Екатерина
23 червня 2017
Отличная идея с подарком, сын был в восторге, вполне реалистичные ощущения полета. Очень внимательные и вежливые инструкторы, спасибо большое за замечательно проведенное время! Уже похвастались друзьям и поняли, что будем дарить им такой же подарок!

21 червня 2017
Очень понравилось.Хороший персонал.Катались больше чем положено.Всем советую

М
Максим
19 червня 2017
Отличный симулятор. Все было понятно и весело. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень