100592
 

Подаруй політ на стимуляторі винищувача Міг!

Віртуальний політ у справжній кабіні реактивного винищувача Міг-21. Унікальний авіатренажер оснащений діючим штурвалом, датчиками та усіма «повітряними» приладами. Можна навчитися користуватися бортовою електронікою, освоїти ази пілотування, у форматі гри влучити у цілі. Візуальне супроводження польоту виводиться на спеціальний екран перед кабіною. Відображається максимальна деталізація місцевості + моделюється будь-який час доби і погода. Постійний супровід інструктора. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 327 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 13 років
Використати до 30.09.2018

Симулятор винищувача МіГ - що це?

Імітація реального польоту на спеціальному авіатренажері, на якому навчають основам пілотування навіть професійних льотчиків! Цей унікальний атракціон побудовано на основі справжнього бойового винищувача МіГ-21. Устаткування кабіни повністю автентичне: діючі важелі управління, штурвал, датчики, прилади та кнопки. Можливість поцілити у наземні та повітряні об'єкти. 

Як це відбувається?

Свій перший політ Щасливчик здійснить на території школи віртуальних авіасимуляторів. Він опиниться у кабіні, яка раніше була частиною справжнього бойового винищувача МіГ-21. Спочатку інструктор буде знаходитися поруч і підказувати, як правильно керувати винищувачем і знаходити різні цілі. Потім він переміститься до моніторів управління польотами і буде підтримувати радіозв'язок зі Щасливчиком.  

Унікальне відчуття справжнього польоту

Ефект 100% реалістичності досягається завдяки системі моделювання будь-якого часу доби, погоди та сезону, ландшафту та маршруту руху. Максимальна деталізація місцевості і справжня кабіна винищувача МіГ-21 роблять це враження цілком правдоподібним.

Індивідуальний супровід профі-інструктора

Досвідчений інструктор-пілот розповість, як користуватися бортовою електронікою, керувати літаком і швидко орієнтуватися у найбільш непередбачуваних погодних умовах. У будь-який момент він зробить необхідну підказку по рації.

Ігровий формат польоту

Оскільки гість опиниться у кабіні найпопулярнішого винищувача всіх часів, у нього буде можливість перевірити його на влучність. Цілитися можна буде як у наземні, так і в повітряні об'єкти. 

Місце проведення враження:

Віртуальні польоти
м. Виставковий Центр, вул. Академіка Глушкова, 1 Павільйон №4 Показати на мапі

236 відгуків реальних людей

Е
Елизавета
13 березня 2018
Дарила мужу, ему понравилось! Инструктор все очень подробно и интересно рассказал))

5 лютого 2018
Нам все очень понравилось! Это был подарок для моего друга иностранца, который в прошлом пилот. Инструктор во время всего полета был рядом и помогал. Полет максимально приближен к реальному. Отдельное спасибо за отличное объяснения на английском. Однозначно рекомендую :)

А
Андрей
9 січня 2018
Симулятор истребителя. Впечатления приятные. Порадовал сервис - вниманием и профессионализмом инструктора (молодой парень, имени не помню). Симулятор содержит много реальных вещей. Часа однозначно не хватает разобраться (люди годами учатся сажать самолёты, мне за час не удалось:). Спасибо за эмоции, а также клиентское обслуживание команде BODO!

В
Виктория
10 грудня 2017
Все очень классно, мы опаздывали, и нам пошли на уступок и перенесли полет, инструктор очень внимательный и приятный парень) рекомендуем)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень