100592
 

Подаруй політ на стимуляторі винищувача Міг!

Віртуальний політ у цій кабіні реактивного винищувача Міг-21. Унікальний авіатренажер оснащений дійовими важелями управління, штурвалом, датчиками, усіма «повітряними» приладами. Можна навчитися користуватися бортовою електронікою, освоїти ази пілотування, у форматі гри убити наземні цілі. Візуальне супроводження польоту виводиться на спеціальний екран перед кабіною. Відображається максимальна деталізація місцевості + моделюється будь-який час доби і погода. Постійний супровід інструктора. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
250 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 848 раз
1 людина
60 хвилин
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2017

Симулятор винищувача МіГ - що це?

Імітація реального польоту на спеціальному авіатренажері, на якому навчають основам пілотування навіть професійних льотчиків! Цей унікальний атракціон побудовано на основі справжнього бойового винищувача МіГ-21. Устаткування кабіни повністю автентичне: діючі важелі управління, штурвал, датчики, прилади і вмикачі. Можливість поцілювати наземні і повітряні об'єкти. 

Як це відбувається?

Свій перший політ Щасливчик здійснить на території школи віртуальних авіасимуляторів. Він опиниться у кабіні, яка раніше була частиною справжнього бойового винищувача МіГ-21. Спочатку інструктор буде знаходитися поруч і підказувати, як правильно керувати винищувачем і знаходити різні цілі. Потім він переміститься до моніторів управління польотами і буде підтримувати радіозв'язок зі Щасливчиком.  

Унікальне відчуття справжнього польоту

Ефект 100% реалістичності досягається завдяки системі моделювання будь-якого часу доби, погоди та сезону, ландшафту та маршруту руху. Максимальна деталізація місцевості і справжня кабіна винищувача МіГ-21 роблять це враження цілком правдоподібним.

Індивідуальний супровід профі-інструктора

Досвідчений інструктор-пілот розповість, як користуватися бортовою електронікою, керувати літаком і швидко орієнтуватися у найбільш непередбачуваних погодних умовах. У будь-який момент він зробить необхідну підказку по рації.

Ігровий формат польоту

Оскільки гість опиниться у кабіні найпопулярнішого винищувача всіх часів, у нього буде можливість перевірити його на влучність. Цілитися можна буде як у наземні, так і в повітряні об'єкти. 

Місце проведення враження:

Віртуальні польоти
м. університет, вул.саксаганського, 85 Показати на мапі

221 відгук

Д
Дмитрий
14 травня 2017
Жена подарила на день рожденья,понравилось ооочень. До не давнего времени, думал что хоть немного знаю как управлять самолетом - оказалось совсем ничего не знаю ))) Симулятор максимально приближен к настоящему. 1.Очень быстро погружаешься в виртуальный мир - так как сидишь в настоящей кабине самолета, звук двигателей, ручное включение все бортовых приборов. Выпускаешь закрылки,шасси,обороты...
Жена подарила на день рожденья,понравилось ооочень. До не давнего времени, думал что хоть немного знаю как управлять самолетом - оказалось совсем ничего не знаю ))) Симулятор максимально приближен к настоящему. 1.Очень быстро погружаешься в виртуальный мир - так как сидишь в настоящей кабине самолета, звук двигателей, ручное включение все бортовых приборов. Выпускаешь закрылки,шасси,обороты двигателя для правильного взлета и посадки. Вообщем огонь, всего и не опишешь! Инструктор очень тактичен и хорошо объясняет, он знает свое дело ! Единственно, хотелось бы действительно скорость частоты кадров большую на проекторе,но и так все вполне терпимо ! Советую, эмоции останутся гарантированно !

10 травня 2017
спасибо, за предоставленную возможность подарить впечателние полет на МИГ-21! это прекрасный подарок любимому мужчине или даже ребенку. выбрала это впечатление, так как нужно было провести инструкцию на английском языке. Инструктор прекрасно справился с задачей, очень поравилось. Именниник немного скептик, но после виртуального полета мнение изменилось в лучшую сторону) все-таки каждый мужчина...
спасибо, за предоставленную возможность подарить впечателние полет на МИГ-21! это прекрасный подарок любимому мужчине или даже ребенку. выбрала это впечатление, так как нужно было провести инструкцию на английском языке. Инструктор прекрасно справился с задачей, очень поравилось. Именниник немного скептик, но после виртуального полета мнение изменилось в лучшую сторону) все-таки каждый мужчина в душе ребенок) еще раз спасибо! и спасибо команде Бодо) за уточненипя, за напоминания, за внимательность!

9 травня 2017
Подарила девушка полёт на симуляторе миг. Понравилось ощущение - когда кабина закрыта, слышно гул мотора, а ты управляешь самолётом Ещё понравилось, что инструктор очень хорошо всё рассказывал, объяснял, приводил факты. За это отдельное спасибо. Из недостатков - кто то спёр кнопку включения шасси, нажимать не совсем удобно. Не хватает частоты кадров в проекторе. На этом недостатки закончились...
Подарила девушка полёт на симуляторе миг. Понравилось ощущение - когда кабина закрыта, слышно гул мотора, а ты управляешь самолётом Ещё понравилось, что инструктор очень хорошо всё рассказывал, объяснял, приводил факты. За это отдельное спасибо. Из недостатков - кто то спёр кнопку включения шасси, нажимать не совсем удобно. Не хватает частоты кадров в проекторе. На этом недостатки закончились. Ещё мне понравилось, что я узнал, каково это было сбивать самолёты настоящим пилотам.

А
Александр
15 березня 2017
Неординарно. Попробовать стоит. Четкий доступный инструктаж, взлет, полет и посадка, фигуры высшего пилотажа и "охота" за пассажирскими самолетами. Понравилось. Нехвататет одного - обратной отдачи, чтоб было полное погружение. Особенная благодарность сотрудникам "Бодо", зарегистрировали, все выяснили, записали. На каждом этапе сопровождали, и не дали заблудиться в своих "крышечках". Спасибо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень