Подаруйте політ на симуляторі винищувача Міг-21!

подарували вже 11 786 разів
500 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Льотчик-початківець вирушить у віртуальну авіашколу, щоб випробувати винищувач у дії. Він опиниться в одномісній кабіні, яка раніше була частиною цього бойового літака МіГ-21. Інструктор покаже, як керувати винищувачем, а потім піде в окрему кімнату, де буде стежити за польотом на моніторі та підтримувати радіозв'язок з пілотом. Льотчик зможе виконати фігури вищого пілотажу, ознайомитися з тактикою ведення сучасного повітряного бою, знешкодити різні наземні й повітряні цілі за допомогою гармати та спеціальних ракет.

Чому ми вибрали Virtual Flight School

Для польоту використовується авіаційний тренажер МіГ-21 Lancer C. Він був виготовлений технічним складом Virtual Flight School. Салон повністю автентичний: справжні важелі управління, штурвал, датчики, прилади та вимикачі. Політ може проходити за будь-яких метеоумов і в будь-який час доби. Школа віртуальних польотів знаходиться біля станції метро «Виставковий центр». Тренажер удосконалений сучасною системою візуалізації — завдяки цьому політ пройде ще більш реалістично.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

244 відгуки

Александр
3 лютого 2019
Сертификат получил как новогодний подарок. Впечатления от симулятора остались самые положительные и хотелось бы попробовать ещё раз. Очень внимательный инструктор, который всё доходчиво объясняет, всё понятно с первого раза, учитывая, что я совсем далек от авиации. Всё организовано на высшем уровне как всегда) Спасибо bodo за прекрасное впечатление!
Роман
3 січня 2019
https://www.facebook.com/100001501578818
Впервые на подобном симуляторе. Впечатления, положительные. Само ощущение, от пребывания в кабине - впечатляет. Очень хороший инструктор. Графика - среднего качества, но на общее ощущение это не сказывается. Офигенно
Ольга
26 грудня 2018
https://www.facebook.com/100010215917281
Очень понравилось!
Лариса
22 грудня 2018
Очень понравилось. Хорошие, внимательные, умные ребята. Терпеливо все объясняли. Спасибо им! Все было хорошо

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.