100675
 

Подаруй навчання в школі кулінарії!

Молекулярна кухня та технологія низькотемпературного приготування Sous Vide — все це та багато іншого можна опанувати за 5 тижнів. У ході курсу від кулінарної студії GastroLoft належить вивчити всі принципи «кухонного мистецтва»: починаючи з правильної нарізки цибулі й закінчуючи ідеальним біфштексом під секретним соусом. Навчати новачка будуть професійні су- і шеф-кухарі. Після закінчення базового курсу й здачі іспиту видається диплом кухаря III розряду. детальніше...

1 люд. 25 занять по 8 годин Використати до 30.11.2018
27 800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 47 раз
1 людина
25 занять по 8 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Школа кулінарії — що це?

Можливість отримати базову кулінарну освіту за 5 тижнів. Інтенсивний курс вивчення тонкощів кулінарії проводиться в групі й складається з теорії та практики — останній приділяється найбільша увага. З понеділка по п'ятницю Щасливчик буде створювати шедеври під керівництвом найвідоміших шеф-кухарів. Готувати новачок зможе в спеціальній формі, яку пошиють персонально для нього. Під кінець навчання Щасливчик складе іспит із присвоєння статусу повара III розряду.

Як все відбувається?

Курс, який спочатку був розрахований на 1,5-2 роки, Щасливчик зможе опанувати всього за 5 тижнів. Викладачами стануть кращі су- та шеф-кухарі України. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю. Спочатку новачкові доведеться опанувати базові поняття та принципи приготування їжі. Потім завдання стануть складнішими та цікавішими. Під кінець курсу Щасливчик зможе вільно використовувати свої навички в галузі молекулярної кухні, кондитерських шедеврів і багатьох інших аспектів кулінарії. Після проходження курсу належить скласти іспит, який стане першим кроком у світ ресторанного бізнесу. Для кращих студентів GastroLoft надає можливість стажування та подальше працевлаштування в ресторанах і готелях Києва.

Глобальне вивчення кулінарії

У процесі навчання буде можливість відвідувати бібліотеку, яка знаходиться на території школи. Там знаходяться рідкісні та унікальні кулінарні книги — ними може скористатися кожен учень.

Від вибору продуктів до їх приготування

В один із суботніх днів учнів очікує цікава пригода. Щасливчик відвідає ринок разом із шеф-кухарем, який розповість, як правильно визначати якість товару й навчить спілкуватися з постачальниками й продавцями.

Робота з відомими шеф-кухарями

Крім профі, з якими Щасливчик зустрінеться в школі, буде можливість познайомитися з іменитими шеф-кухарями Києва. Їх багатий досвід допоможе на практиці під час навчання й послужить мотивацією для подальшого розвитку новачка.

Місце проведення враження:

GastroLoft - Кулінарна студія
м. Палац Україна, вул. Тельмана (Німецька), 1/32 Показати на мапі

1 відгук

А
Алиса
5 вересня 2017
ну, в общем муж решил пошутить и подарить мне такое впечатление. сначала я обиделась, потому что эти намеки на мое неумение готовить уже достали. но потом подумала - заплатил - надо уже идти. теперь за все то, что я готовлю, мне покупают кучи подарков ;) всерьез задумываюсь продолжить развиваться в этой сфере - очень многому научилась, но всегда есть куда стремиться)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень