100675
 

Школа кулінарії

Інтенсивний 5-тижневий курс вивчення кулінарії. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю. Спочатку новачок освоїть базові поняття та принципи приготування їжі. На один із суботніх днів запланована закупівля продуктів. Новачок відвідає ринок разом із шеф-кухарем, який розповість, як правильно визначати якість товару. Під кінець курсу учень зможе використовувати свої навички в галузі молекулярної кухні, кондитерської майстерності та інших аспектів кулінарії. Фінальний етап — іспит з присвоєння статусу повара III розряду. детальніше...

1 люд. 25 занять по 8 годин Використати до 30.04.2019
Неактивне враження
1 людина
25 занять по 8 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Інтенсивний 5-тижневий курс вивчення кулінарії. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю. Спочатку новачок освоїть базові поняття та принципи приготування їжі. На один із суботніх днів запланована закупівля продуктів. Новачок відвідає ринок разом із шеф-кухарем, який розповість, як правильно визначати якість товару. Під кінець курсу учень зможе використовувати свої навички в галузі молекулярної кухні, кондитерської майстерності та інших аспектів кулінарії. Фінальний етап — іспит з присвоєння статусу повара III розряду.

Чому ми вибрали кулінарну студію GastroLoft

Кулінарна студія знаходиться в 2 хвилинах ходьби від станції метро «Палац “Україна"». Вчителі школи — шеф-кухар, су-шефи й професіонали з досвідом роботи в ресторанах і готелях міста. Кухня укомплектована сучасним обладнанням та інвентарем. Готувати новачок буде в спеціальній формі, яку пошиють персонально для нього. Для кращих студентів надається можливість стажування та подальшого працевлаштування в ресторанах і готелях столиці. На території школи є бібліотека, яку можна відвідувати в процесі навчання. На заняття запрошуються імениті шеф-кухарі Києва.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
GastroLoft - Кулінарна студія
м. Палац Україна, вул. Тельмана (Німецька), 1/32 Показати на мапі

1 відгук

А
Алиса
5 вересня 2017
ну, в общем муж решил пошутить и подарить мне такое впечатление. сначала я обиделась, потому что эти намеки на мое неумение готовить уже достали. но потом подумала - заплатил - надо уже идти. теперь за все то, что я готовлю, мне покупают кучи подарков ;) всерьез задумываюсь продолжить развиваться в этой сфере - очень многому научилась, но всегда есть куда стремиться)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень