Подаруйте навчання в школі кулінарії!

подарували вже 47 рази
27800 грн 1 люд. 25 занять по 8 годин
1 людина
25 занять по 8 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Інтенсивний 5-тижневий курс вивчення кулінарії. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю. Спочатку новачок опанує базові поняття та принципи приготування їжі. На один із суботніх днів запланована закупівля продуктів. Новачок відвідає ринок разом із шеф-кухарем, який розповість, як правильно визначати якість товару. Наприкінці курсу учень зможе використовувати свої навички в галузі молекулярної кухні, кондитерської майстерності тощо. Фінальний етап — іспит з присвоєння статусу кухаря III розряду.

Чому ми вибрали кулінарну студію GastroLoft

Кулінарна студія знаходиться в 2 хвилинах ходьби від станції метро «Палац “Україна"». Вчителі школи — шеф-кухар, су-шефи й професіонали з досвідом роботи в ресторанах і готелях міста. Кухня укомплектована сучасним обладнанням та інвентарем. Готувати новачок буде в спеціальній формі, яку пошиють персонально для нього. Для кращих студентів надається можливість стажування та подальшого працевлаштування в ресторанах і готелях столиці. На території школи є бібліотека, яку можна відвідувати в процесі навчання. На заняття запрошуються імениті шеф-кухарі Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Алиса
5 вересня 2017
ну, в общем муж решил пошутить и подарить мне такое впечатление. сначала я обиделась, потому что эти намеки на мое неумение готовить уже достали. но потом подумала - заплатил - надо уже идти. теперь за все то, что я готовлю, мне покупают кучи подарков ;) всерьез задумываюсь продолжить развиваться в этой сфере - очень многому научилась, но всегда есть куда стремиться)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.