100675
 

Подаруй навчання в школі кулінарії!

Молекулярна кухня та технологія низькотемпературного приготування Sous Vide — все це та багато іншого можна опанувати за 5 тижнів. У ході курсу від кулінарної студії GastroLoft належить вивчити всі принципи «кухонного мистецтва»: починаючи з правильної нарізки цибулі й закінчуючи ідеальним біфштексом під секретним соусом. Навчати новачка будуть професійні су- і шеф-кухарі. Після закінчення базового курсу й здачі іспиту видається диплом кухаря III розряду. детальніше...

1 люд. 25 занять по 8 годин Використати до 28.02.2019
27 800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 47 раз
1 людина
25 занять по 8 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Школа кулінарії — що це?

Можливість отримати базову кулінарну освіту за 5 тижнів. Інтенсивний курс вивчення тонкощів кулінарії проводиться в групі й складається з теорії та практики — останній приділяється найбільша увага. З понеділка по п'ятницю Щасливчик буде створювати шедеври під керівництвом найвідоміших шеф-кухарів. Готувати новачок зможе в спеціальній формі, яку пошиють персонально для нього. Під кінець навчання Щасливчик складе іспит із присвоєння статусу повара III розряду.

Як все відбувається?

Курс, який спочатку був розрахований на 1,5-2 роки, Щасливчик зможе опанувати всього за 5 тижнів. Викладачами стануть кращі су- та шеф-кухарі України. Заняття проходять з понеділка по п'ятницю. Спочатку новачкові доведеться опанувати базові поняття та принципи приготування їжі. Потім завдання стануть складнішими та цікавішими. Під кінець курсу Щасливчик зможе вільно використовувати свої навички в галузі молекулярної кухні, кондитерських шедеврів і багатьох інших аспектів кулінарії. Після проходження курсу належить скласти іспит, який стане першим кроком у світ ресторанного бізнесу. Для кращих студентів GastroLoft надає можливість стажування та подальше працевлаштування в ресторанах і готелях Києва.

Глобальне вивчення кулінарії

У процесі навчання буде можливість відвідувати бібліотеку, яка знаходиться на території школи. Там знаходяться рідкісні та унікальні кулінарні книги — ними може скористатися кожен учень.

Від вибору продуктів до їх приготування

В один із суботніх днів учнів очікує цікава пригода. Щасливчик відвідає ринок разом із шеф-кухарем, який розповість, як правильно визначати якість товару й навчить спілкуватися з постачальниками й продавцями.

Робота з відомими шеф-кухарями

Крім профі, з якими Щасливчик зустрінеться в школі, буде можливість познайомитися з іменитими шеф-кухарями Києва. Їх багатий досвід допоможе на практиці під час навчання й послужить мотивацією для подальшого розвитку новачка.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
GastroLoft - Кулінарна студія
м. Палац Україна, вул. Тельмана (Німецька), 1/32 Показати на мапі

1 відгук

А
Алиса
5 вересня 2017
ну, в общем муж решил пошутить и подарить мне такое впечатление. сначала я обиделась, потому что эти намеки на мое неумение готовить уже достали. но потом подумала - заплатил - надо уже идти. теперь за все то, что я готовлю, мне покупают кучи подарков ;) всерьез задумываюсь продолжить развиваться в этой сфере - очень многому научилась, но всегда есть куда стремиться)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень