102039

Подаруй сертифікований курс яхтингу!

Курс управління яхтою з видачею міжнародного сертифікату International Bareboat Skipper! Поєднує в собі теоретичні заняття і практичну підготовку в Києві, на Київському водосховищі, а також навчання у відкритому морі, інтенсив в Одесі з проживанням на яхті до 10 днів. Це навчання по системі International Yacht Training, визнаною у всьому світі. По закінченню курсу передбачено фінальний іспит, за успішну здачу якого капітану видадуть іменний диплом IYT BBS, виготовлений в Канаді. Цей документ можна розцінювати як яхтові права — він дозволяє управляти власної або орендованої яхтою довжиною до 24 метрів у будь-якій країні світу. Заняття проводяться в групах до 5 чоловік.  детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 28.02.2019
35 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
3 місяці
Залежить від погоди
Спортивний одяг та взуття
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Сертифікований курс яхтингу — що це?

Курс керування яхтою, який складається з 2 частин: підготовки в Києві та в Одесі. На базі столичної школи належить познайомитися з теорією яхтового спорту, засвоїти базові поняття і підготуватися до іспиту. Окремим блоком стане практика на Київському морі, де капітан-початківець навчиться вести судно під вітрилом, контролювати всі процеси на борту й задавати напрямок руху. На довершення він зможе ще й вирушити до Одеси й там здійснити серію виходів у відкрите море на яхті «Bavaria 46». Коли весь матеріал успішно засвоєно, залишиться підтвердити звання капітана, здавши міжнародний іспит. Із дипломом IYT Bareboat Skipper плавати на яхті можна буде в будь-якій країні світу.

Як все відбувається?

Підготовкою Щасливчика до успішної здачі міжнародного іспиту буде займатися «Київська яхтова школа». На її базі належить пройти серію теоретичних уроків, навчитися управлінню судном на Київському морі, а потім разом із викладачем відправитися в Одесу й освоїти морську практику. Цей завершальний етап є найважливішим, адже виходи у відкрите море вважаються обов'язковою умовою сертифікації капітана. Зокрема, випускник курсу повинен подолати не менше 200 миль, щоб отримати можливість здати іспит. У Щасливчика такий шанс буде, до того ж він отримає персональний логбук International Boating Passport, де зафіксуються усі пройдені відстані. Заняття проводяться у групах до 5 людей.

Інтенсивний курс управління яхтою у Києві

Початкова підготовка пройде в столиці, де для проходження курсу нададуть усе необхідне, у тому числі, підручники IYT «International Crew», «Watchkeeper» і «Bareboat Skipper». Передбачено як блоки теорії, так і практика на воді:

  • 5-6 теоретичних лекцій у яхтовій школі, навчання і підготовка до міжнародних іспитів
  • 5 практичних тренувань (15 годин) на Київському морі — практичний курс управління яхтою

Виходи у відкрите море — практика в Одесі

Перебування в Одесі триватиме до 10 днів. При цьому, жити належить прямо на борту яхти «Bavaria 46». Практика пройде на Чорному морі в реальних умовах. Належить дізнатися, як яхта взаємодіє із хвилею, навчитися розраховувати запаси їжі та води на борту, робити тривалі переходи по морю.

Міжнародний сертифікат IYT Bareboat Skipper

Сертифікація — це документальне підтвердження наявних навичок. Вона необхідна, якщо хочеться отримати права на керування яхтою, власною або орендованою. У даному випадку, навчання проводиться по системі International Yacht Training, а в кінці курсу випускник стає володарем диплома IYT Bareboat Skipper. Цей документ дозволяє плавати на відкритій воді в будь-якій точці світу, габарити судна повинні не перевищувати 24 метри (80 футів). 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Яхтова Школа
Місце зустрічі погоджується з провайдером Показати на мапі

1 відгук

А
Антон
7 липня 2015
Хоть яхты у меня и нет (надеюсь пока:), но я очень рад своему подарку! Удовольствие не из дешевых) В первую очередь, это неимоверно интересный и захватывающий опыт. Александр насколько увлечен своим любимым делом, настолько с удовольствием передает свой опыт. При чем, даже не думал, что теория может быть настолько увлекательна. Ну а о неделе в Одессе я вообще молчу - очень круто! Теперь осталось...
Хоть яхты у меня и нет (надеюсь пока:), но я очень рад своему подарку! Удовольствие не из дешевых) В первую очередь, это неимоверно интересный и захватывающий опыт. Александр насколько увлечен своим любимым делом, настолько с удовольствием передает свой опыт. При чем, даже не думал, что теория может быть настолько увлекательна. Ну а о неделе в Одессе я вообще молчу - очень круто! Теперь осталось дождаться экзамена, все успешно сдать, а там можно строить планы, где бы арендовать яхту и устроить небольшое путешествие)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень