102039

Подаруй сертифікований курс яхтингу!

Підготовка до здачі міжнародного іспиту для отримання яхтової кваліфікації. Під час навчання майбутній моряк відвідає курс лекцій і практичних уроків з управління судном на Київському морі. Після цього він вирушить до Одеси, де перебуватиме 10 днів на яхті, відпрацьовуючи навички. Фінальним етапом стане отримання іменного диплома IYT Bareboat Skipper, виготовленого в Канаді. Цей документ дозволяє плавати у відкритому морі в будь-якій точці світу. При цьому габарити судна не повинні перевищувати 24 метри (80 футів). Також моряк отримає персональний логбук International Boating Passport зі списком усіх пройдених відстаней. детальніше...

1 люд. 3 місяці Використати до 30.04.2019
35 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
3 місяці
Залежить від погоди
Спортивний одяг та взуття
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Підготовка до здачі міжнародного іспиту для отримання яхтової кваліфікації. Під час навчання майбутній моряк відвідає курс лекцій і практичних уроків з управління судном на Київському морі. Після цього він вирушить до Одеси, де перебуватиме 10 днів на яхті, відпрацьовуючи навички. Фінальним етапом стане отримання іменного диплома IYT Bareboat Skipper, виготовленого в Канаді. Цей документ дозволяє плавати у відкритому морі в будь-якій точці світу. При цьому габарити судна не повинні перевищувати 24 метри (80 футів). Також моряк отримає персональний логбук International Boating Passport зі списком усіх пройдених відстаней.

Чому ми вибрали Київську яхтову школу

Серед інструкторів школи — яхтові капітани та майстри спорту. Лекції в Києві будуть проходити біля станції метро «Поштова площа». Навчання проводиться за системою International Yacht Training. Для теоретичної частини курсу видадуть підручники IYT International Crew, Watchkeeper і Bareboat Skipper. Під час морської практики в Одесі учень буде перебувати на борту яхти Bavaria 46 у компанії до 5 осіб.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Яхтова Школа
Місце зустрічі погоджується з провайдером Показати на мапі

1 відгук

А
Антон
7 липня 2015
Хоть яхты у меня и нет (надеюсь пока:), но я очень рад своему подарку! Удовольствие не из дешевых) В первую очередь, это неимоверно интересный и захватывающий опыт. Александр насколько увлечен своим любимым делом, настолько с удовольствием передает свой опыт. При чем, даже не думал, что теория может быть настолько увлекательна. Ну а о неделе в Одессе я вообще молчу - очень круто! Теперь осталось...
Хоть яхты у меня и нет (надеюсь пока:), но я очень рад своему подарку! Удовольствие не из дешевых) В первую очередь, это неимоверно интересный и захватывающий опыт. Александр насколько увлечен своим любимым делом, настолько с удовольствием передает свой опыт. При чем, даже не думал, что теория может быть настолько увлекательна. Ну а о неделе в Одессе я вообще молчу - очень круто! Теперь осталось дождаться экзамена, все успешно сдать, а там можно строить планы, где бы арендовать яхту и устроить небольшое путешествие)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень