102039

Подаруй курс управління яхтою з отриманням міжнародного сертифтиката!

Курс управління яхтою з видачею міжнародного сертифікату International Bareboat Skipper! Поєднує у собі теоретичні заняття і практичну підготовку в Києві, на Київському водосховищі, а також навчання у відкритому морі, інтенсив у Одесі з проживанням на яхті до 10 днів. Це навчання по системі International Yacht Training, визнаній у всьому світі. По закінченню курсу передбачено фінальний іспит, за успішну здачу якого капітану видадуть іменний диплом IYT BBS, виготовлений у Канаді. Цей документ можна розцінювати як яхтові права — він дозволяє управляти власною або орендованою яхтою довжиною до 24 метрів у будь-якій країні світу. Заняття проводяться у групах до 5 людей.  детальніше

1 чол. 3 місяці Використати до 31.07.2017
35 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
3 місяці
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Спортивний одяг та взуття
Доступно з 18 років

Сертифікований курс яхтингу — що це?

Курс керування яхтою, який складається з 2 частин: підготовки в Києві та в Одесі. На базі столичної школи належить познайомитися з теорією яхтового спорту, засвоїти базові поняття і підготуватися до іспиту. Окремим блоком стане практика на Київському морі, де капітан-початківець навчиться вести судно під вітрилом, контролювати всі процеси на борту й задавати напрямок руху. На довершення він зможе ще й вирушити до Одеси й там здійснити серію виходів у відкрите море на яхті «Bavaria 46». Коли весь матеріал успішно засвоєно, залишиться підтвердити звання капітана, здавши міжнародний іспит. Із дипломом IYT Bareboat Skipper плавати на яхті можна буде в будь-якій країні світу.

Як все відбувається?

Підготовкою Щасливчика до успішної здачі міжнародного іспиту буде займатися «Київська яхтова школа». На її базі належить пройти серію теоретичних уроків, навчитися управлінню судном на Київському морі, а потім разом із викладачем відправитися в Одесу й освоїти морську практику. Цей завершальний етап є найважливішим, адже виходи у відкрите море вважаються обов'язковою умовою сертифікації капітана. Зокрема, випускник курсу повинен подолати не менше 200 миль, щоб отримати можливість здати іспит. У Щасливчика такий шанс буде, до того ж він отримає персональний логбук International Boating Passport, де зафіксуються усі пройдені відстані. Заняття проводяться у групах до 5 людей.

Інтенсивний курс управління яхтою у Києві

Початкова підготовка пройде в столиці, де для проходження курсу нададуть усе необхідне, у тому числі, підручники IYT «International Crew», «Watchkeeper» і «Bareboat Skipper». Передбачено як блоки теорії, так і практика на воді:

  • 5-6 теоретичних лекцій у яхтовій школі, навчання і підготовка до міжнародних іспитів
  • 5 практичних тренувань (15 годин) на Київському морі — практичний курс управління яхтою

Виходи у відкрите море — практика в Одесі

Перебування в Одесі триватиме до 10 днів. При цьому, жити належить прямо на борту яхти «Bavaria 46». Практика пройде на Чорному морі в реальних умовах. Належить дізнатися, як яхта взаємодіє із хвилею, навчитися розраховувати запаси їжі та води на борту, робити тривалі переходи по морю.

Міжнародний сертифікат IYT Bareboat Skipper

Сертифікація — це документальне підтвердження наявних навичок. Вона необхідна, якщо хочеться отримати права на керування яхтою, власною або орендованою. У даному випадку, навчання проводиться по системі International Yacht Training, а в кінці курсу випускник стає володарем диплома IYT Bareboat Skipper. Цей документ дозволяє плавати на відкритій воді в будь-якій точці світу, габарити судна повинні не перевищувати 24 метри (80 футів). 

Місце проведення враження

  • Київська Школа Яхтова
  • Место встречи предварительно согласовывается по телефону

1 відгук реальних людей