101644
 

Серфінг з веслом SUP для двох

Захоплююча водна пригода на SUP. Це порівняно новий вид спорту, який представляє собою греблю на дошці за допомогою довгого весла. При цьому необхідно тримати рівновагу, залишаючись в положенні стоячи. Спочатку передбачений інструктаж від профі, а після — 2 години вільного веслування. Заняття по SUP-серфінгу відбудеться на «тихій» воді в затоці річки Десенка, що знаходиться на території парку Дружби народів. детальніше...

2 люд. 2 години 15 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години 15 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 30.11.2018

Серфінг з веслом SUP для двох — що це?

SUP — скорочення від слів «stand up paddle», що означає греблю стоячи. Пересування по водній гладі здійснюється за допомогою дошки, яка схожа на дошку для серфінгу, а також довгого весла. Цей новий вид спорту виник на Гавайських островах і вже давно в пошані на найвідоміших європейських пляжах. Родзинкою такого веслування є можливість управління дошкою на спокійній воді. Тренер повідає всі тонкощі цього мистецтва, а потім можна сповна насолодитися захоплюючою прогулянкою по Десенці.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться із цим незвичайним видом спорту в мальовничій затоці річки Десна, яка знаходиться в парку з красивою природою — Дружби народів. Спочатку тренер проведе невеликий інструктаж, 15-20 хвилин, а потім допоможе попрактикуватися на воді. Для цього кожному видадуть дошку та весло відповідного розміру, а також підберуть рятувальні жилети. Навчившись впевнено тримати рівновагу і правильно гребти веслом, Щасливчики будуть ще 2 години самостійно насолоджуватися захоплюючим відпочинком!

Захоплюючий відпочинок на «тихій» воді

Якщо ідеальними умовами для серфінгу та віндсерфінгу є океанські хвилі або морське узбережжя, то для SUP прекрасно підходять водойми зі спокійною водою. Тож любителі активного відпочинку зможуть отримати максимальне задоволення від проведеного часу.

Ідеальний баланс фізичного навантаження

Пересування на дошці в положенні стоячи надзвичайно благотворно впливає на організм. Цей вид веслування дозволяє задіяти не тільки руки та плечі, а й практично всі групи м'язів. Окрім задоволення, новоспечені серфінгісти отримають чудове фізичне навантаження, рівноцінне заняттю фітнесом.

Катання в мальовничій затоці Десенки

Гості здійснять незабутню SUP прогулянку в неймовірно мальовничому куточку столиці. Затока Десенки розташована між двома берегами Дніпра в парку Дружби народів, який славиться первісною природою. Це зовсім поряд із Московським мостом, між Петрівкою та Троєщиною.

Місце проведення враження:

Київська школа каякінгу
м. Петрівка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту) Показати на мапі

13 відгуків реальних людей

6 вересня 2017
Все очень круто! Организация хорошая, получила незабываемые эмоции )))

23 серпня 2017
Были в субботу на данном серфинге. Все очень понравилось, только не так просто найти ))

А
Анастасія
16 серпня 2017
Цікавий варіант провести час коли на дворі жарко. Триматися на досці легко, можна і стоячи і сидячі гребти. Не зручно що поруч багато катерів пропливають і створюють хвильки, що може вибити з балансу, тому відпливайте подалі від старту.

О
Ольга
10 липня 2017
Сертификат подарили сотрудники на День Рождения. Выбрали из вариантов SUP, но по разным причинам приходилось несколько раз переносить бронь на другие даты. Спасибо большое bodo, что перенести получалось без проблем!))) Само впечатление очень понравилось, поехали кататься с мужем. Хоть мы и опоздали на пол часа, но 1.5 часа вполне хватило чтоб накататься. Боялись еще что будет холодно и вода не...
Сертификат подарили сотрудники на День Рождения. Выбрали из вариантов SUP, но по разным причинам приходилось несколько раз переносить бронь на другие даты. Спасибо большое bodo, что перенести получалось без проблем!))) Само впечатление очень понравилось, поехали кататься с мужем. Хоть мы и опоздали на пол часа, но 1.5 часа вполне хватило чтоб накататься. Боялись еще что будет холодно и вода не успела еще прогреться. Но оказалось что упасть с Сапа не легко и все прошло без падений в воду)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень