62
 

Подаруй майстер-клас джамперів від профі!

Майстер-клас зі стрибків на джамперах III покоління. Ці унікальні ходулі дозволяють збільшити висоту стрибків, ширину кроку та швидкість пересування до 3-х разів і навіть більше. Можливість навчитися самостійно пересуватися на джамперах вже на 1-му занятті! Супровід персонального інструктора. детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 373 рази
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 10 років

Чоботи-скороходи - що це?

Захоплююча можливість навчитися ходити, бігати й стрибати на унікальному тренажері «джампер», створеному у 1999 австралійським винахідником Олександром Боком. Його принцип роботи заснований на будові колін кенгуру. Зовні цей унікальний пристрій схожий на пружні ходулі, оснащені ресорами, а нижня частина являє собою гумову підошву, що нагадує копито. Джампери кріпляться окремо до кожної ноги в області ступні і гомілки. Освоївши мистецтво ходьби на джамперах, можна збільшити висоту стрибку, ширину кроку та швидкість бігу у 3 рази і навіть більше! Пропонується удосконалена модель тренажеру III покоління.

Як це відбувається?

Щасливчик потрапить до рук справжнього майстра джампінгу, який представляє престижну школу «SWF». Її засновники першими в Україні долучилися до мистецтва ходіння на ходулях і тепер діляться своїм колосальним досвідом. Спочатку Щасливчику належить навчитися правильно ходити на джамперах, а згодом можна буде збільшити швидкість пересування і освоїти мистецтво гігантських стрибків. Інструктор буде притримувати свого підопічного за руки поки він не навчитися тримати рівновагу. Для цього знадобиться 10-25 хвилин. Потім Щасливчик буде постійно знаходитися в русі. Для перепочинку передбачено спеціальні зони, де є за що потриматися.

Сучасні джампери III покоління

Новачкові видадуть найсучасніші джампери III покоління. Вони значно полегшать навчання, оскільки набагато перевершують класичні варіанти: в цілому важать на 1 кг менше, оснащені м'яким підколінним упором і мають максимально продуману систему кріплень. Що вже й говорити про дизайн! Також, новачкові нададуть повний комплект захисної екіпіровки. У його розпорядженні опиняться наколінники, налокітники і рукавички.

Просторий зал з м'яким покриттям

Заняття проходить у просторому залі з неймовірно високими стелями. Навіть професіонали тут з легкістю виконують трюки будь-якої складності. Ідеально рівне прогумоване покриття підлоги зробить тренування максимально комфортним. Тут також передбачені стійки, які можуть стати точкою опори.

Захоплююче і корисне заняття

Ходіння на джамперах є не тільки захоплюючою пригодою, але і відмінним фізичним навантаженням. Таке заняття приводить у дію всі м'язи: плечей, грудей, живота, ніг і спини. Новачки можуть насолодитися гігантськими кроками і високими стрибками, а професіонали - освоїти видовищні трюки.

Місце проведення враження

84 відгуки від реальних людей