62
 

Подаруй майстер-клас на чоботях-скороходах!

Майстер-клас зі стрибків на джамперах III покоління. Ці унікальні ходулі дозволяють збільшити висоту стрибків, ширину кроку та швидкість пересування до 3-х разів і навіть більше. Можливість навчитися самостійно пересуватися на джамперах вже на 1-му занятті! Супровід персонального інструктора. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.11.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 164 раз
1 людина
до 2 годин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Чоботи-скороходи — що це?

Захоплююча можливість навчитися ходити, бігати й стрибати на унікальному тренажері «джампер», створеному у 1999 австралійським винахідником Олександром Боком. Його принцип роботи заснований на будові колін кенгуру. Зовні цей унікальний пристрій схожий на пружні ходулі, оснащені ресорами, а нижня частина являє собою гумову підошву, що нагадує копито. Джампери кріпляться окремо до кожної ноги в області ступні і гомілки. Опанувавши мистецтво ходьби на джамперах, можна збільшити висоту стрибку, ширину кроку та швидкість бігу в 3 рази й навіть більше! Пропонується удосконалена модель тренажеру III покоління.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до рук справжнього майстра джампінгу, який представляє престижну школу «SWF». Її засновники першими в Україні долучилися до мистецтва ходіння на ходулях і тепер діляться своїм колосальним досвідом. Спочатку Щасливчику належить навчитися правильно ходити на джамперах, а згодом можна буде збільшити швидкість пересування й опанувати мистецтво гігантських стрибків. Інструктор буде притримувати свого підопічного за руки поки він не навчитися тримати рівновагу. Для цього знадобиться 10-25 хвилин. Потім Щасливчик буде постійно знаходитися в русі. Для перепочинку передбачені спеціальні зони, де є за що потриматися.

Сучасні джампери III покоління

Новачкові нададуть найсучасніші джампери III покоління. Вони значно полегшать навчання, оскільки набагато перевершують класичні варіанти: в цілому важать на 1 кг менше, оснащені м'яким підколінним упором і мають максимально продуману систему кріплень. Що вже й говорити про дизайн! Також, новачкові нададуть повний комплект захисного екіпірування. У його розпорядженні опиняться наколінники, налокітники й рукавички.

Просторий зал із м'яким покриттям

Заняття проходить у просторому залі з неймовірно високими стелями. Навіть професіонали тут з легкістю виконують трюки будь-якої складності. Ідеально рівне прогумоване покриття підлоги зробить тренування максимально комфортним. Тут також передбачені стійки, які можуть стати точкою опори.

Захоплююче й корисне заняття

Ходіння на джамперах є не тільки захоплюючою пригодою, але й відмінним фізичним навантаженням. Таке заняття приводить у дію всі м'язи: плечей, грудей, живота, ніг і спини. Новачки можуть насолодитися гігантськими кроками й високими стрибками, а професіонали — опанувати видовищні трюки.

Місце проведення враження:

Клуб екстремальних видів спорту "Sky Walkers Family"
оболонь, вул.маршала Малиновського, 6. Показати на мапі

100 відгуків реальних людей

23 квітня 2018
Впечатление нам подарили друзья на мой День рождения. Из списка предложенных вариантов мы выбрали именно этот, так как мы занимаемся спортом и нас привлекают разные активности. Нам больше всего понравились новые ощущения своих ног, быстрота хода и, конечно же, прыжки! Сначала мы занимались с тренером поочередно, а потом даже исполняли в паре друг с другом прыжки:)) Было весело! Спасибо!

Д
Дарья
18 квітня 2018
Подарок-впечатление получил ребенок в школе, на день рождения. Долго выбирал из множества предложенных вариантов и остановился на этом мастер-классе. Давно я не видела своего ребенка таким гордым, довольным и уставшим одновременно. Инструктор был очень внимателен. Целый час был с ним рядом, отвечал на множество вопросов, объяснял и учил. Потом попросили его показать как выглядят прыжки и трюки -...
Подарок-впечатление получил ребенок в школе, на день рождения. Долго выбирал из множества предложенных вариантов и остановился на этом мастер-классе. Давно я не видела своего ребенка таким гордым, довольным и уставшим одновременно. Инструктор был очень внимателен. Целый час был с ним рядом, отвечал на множество вопросов, объяснял и учил. Потом попросили его показать как выглядят прыжки и трюки - показал! Было очень здорово! За 2 часа сын научился уверенно ходить на джамперах и прыгать на месте. Сказал "не знаю, как я жил без этого!" Спасибо большое bodo и замечательному тренеру Андрею.

А
Александр
16 квітня 2018
Друзья подарили сертификат на ДР еще в прошлом году, долго решался и выбор был сделан на "сапоги-скорохрды". Ни секунды не пожалел, море эмоций!!! Давно на них смотрел, но все не решался где-то попробывать хотя бы стать на них, а здесь через 20 минут еще и ходил без посторонней помощи. Все ооочень круто! Спасибо за такую возможность!

В
Виктория
1 квітня 2018
Дочери первый раз подарили на День рождения bodo. В коробке было несколько интересных для неё мероприятий, но сапоги - скороходы взяли вверх! Выбрав удобный день, мы посетили это мероприятие. Дочери очень понравилось: быстро научилась на них ходить и даже прыгать! Есть желание ещё не раз обратиться к услугам и провести время с положительными эмоциями! Спасибо тренеру Андрею : очень приятный и позитивный!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень