100637
 

Подаруй самурайський масаж бамбуковими віниками!

Сеанс екзотичного масажу, що виконується за допомогою 2 спеціальних бамбукових віників! Ці унікальні еко-масажери складаються з тонких паличок від 60 см в довжину, зібраних в пучок. Техніка, традиційна для Японії, де подібну практику використовували самураї для відновлення сил після бою. Звідси й друга назва масажу - самурайський, і його дивовижна здатність усувати стрес і повертати бадьорість! детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 26 303 рази
1 людина
45 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Масаж бамбуковими віниками - що це?

Прекрасна можливість пізнати стародавню техніку екзотичного масажу в одному з найкращих салонів Києва. Колись у Японії древні самураї поплескували своє тіло стеблами цілющого бамбуку - для швидшого відновлення після бою. Сьогодні ця техніка виконується спеціальними бамбуковими віниками, що складаються з тонких паличок довжиною від 60 см, зв'язаних у пучок. Процедура стимулює організм в цілому і повністю звільняє від стресу.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одному з найпрофесійніших салонів столиці. Тут йому видадуть усі речі, що необхідні для комфортного проходження процедури. Обговоривши з майстром свій стан здоров'я, Щасливчик зручно розташується в затишній кімнаті. Потім майстер почне сеанс масажу усього тіла. Ритмічні постукування віників здійснюються поверх простирадла або рушника. Після процедури спеціально для Щасливчика приготують ароматний чай на травах.

Бамбукові віники - унікальний масажер

У міфології східних країн бамбук завжди вважався символом енергії, добробуту, довголіття та процвітання. На сеансі можна відчути усі переваги масажу, який виконується за допомогою 2-х еко-масажерів - бамбукових віників. Вони складаються з тонких паличок довжиною близько 60 см, зів'язаних у пучок. З їх допомогою майстер і виконає ритмічні поплескування, чергуючи їх частоту й силу.

Потрійний ефект від масажу

  • усуває дискомфорт і скутість м'язів
  • покращує кровообіг, знімає втому
  • повертає рухливість та високу працездатність

Все включено

Поринути у світ гармонії - просто! В салоні створять усі умови для комфортного відпочинку. На місці видаються одноразові капці і масажний рушник. А після процедури можна насолодитися приємним чаюванням.

Місце проведення враження

Фотографії враження

53 відгуки від реальних людей

Масаж бамбуковими віниками

400 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39