100637
 

Масаж бамбуковими віниками

Сеанс екзотичного масажу, що виконується за допомогою 2 спеціальних бамбукових віників! Ці унікальні еко-масажери складаються з тонких паличок від 60 см в довжину, зібраних в пучок. Техніка, традиційна для Японії, де подібну практику використовували самураї для відновлення сил після бою. Звідси й друга назва масажу - самурайський, і його дивовижна здатність усувати стрес і повертати бадьорість! детальніше

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
45 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років

Масаж бамбуковими віниками — що це?

Чудова можливість доторкнутися до стародавньої техніки екзотичного масажу в одному з кращих салонів Києва. Колись в Японії самураї поплескували себе стеблами цілющого бамбука для швидкого відновлення після бою. Сьогодні ця техніка виконується спеціальними бамбуковими віниками, що складаються з тонких паличок довжиною від 60 см, які пов'язані в пучок. Процедура надає стимулюючу дію для організму і повністю звільняє від стресу.

Як все проходить?

Щасливчик опиниться в одному з кращих салонів столиці. Тут йому видадуть всі необхідні речі для комфортного проходження процедури. Обговоривши з майстром стан здоров'я, Щасливчик комфортно розташується в затишній кімнаті. Потім майстер приступить до масажу всього тіла. 

Бамбукові віники — унікальний масажер

У міфології східних країн бамбук завжди вважався символом енергії, благополуччя, довголіття та процвітання. На сеансі можна відчути всі переваги масажу, який виконується за допомогою 2-х еко-масажерів — бамбукових віників. Вони складаються з тонких паличок довжиною близько 60 см, пов'язані в пучок. З їх допомогою майстер і виконає ритмічні поплескування, чергуючи їх частоту і силу.

Потрійний ефект від масажу

  • усуває дискомфорт і затерплість м'язів
  • покращує кровообіг і знімає втому
  • повертає рухливість і високу працездатність

Все включено

Поринути у світ гармонії просто! У салоні створять всі умови для комфортного відпочинку. На місці видаються одноразові капці і масажний рушник. 

Місце проведення враження

55 відгуків реальних людей