Подаруйте прокат електровелосипедів для двох!

подарували вже 24 рази
2 людини
1 день
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Центр прокату надасть два велосипеди з електромотором. Інструктор розповість, як керувати незвичайними байками, та видасть кожному екіпірування: наколінники, налокітники та шолом. З огляду на навички та фізичні особливості райдерів, він підбере велосипеди. Маршрут подорожі може бути будь-яким, але починатися і закінчуватися він буде в районі Експоцентру або Оболонської набережної.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

Центри прокату розташовані в двох районах Києва — на Оболоні та біля Виставкового центру. Велосипеди мають кілька передач і розвивають швидкість 20-30 км/год. Під час катання бортові комп'ютери будуть відображати основні характеристики: швидкість, загальну дистанцію та заряд батареї.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Настя
22 серпня 2018
нам с подругой очень понравилось) выдали хорошую экипировку, что порадовало. Не разломанные какие-то налокотники советских времен, а качественную защиту. Теперь о самой поездке - катались по Оболонской набережной, так как близко к дому) электровелосипед - это нечто. Мы катались даже по песку, велик в песке не тонул. Нам очень понравилось, довольны)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.