2189
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Романтична прогулянка на спокійних породистих конях — 1,5 години катання на свіжому повітрі. Для незвичайного відпочинку доступна мальовнича прогулянкова зона за територією кінного клубу. Досвідчений інструктор протягом катання буде супроводжувати гостей. Таким чином, основні навички верхової їзди можна придбати, насолоджуючись прогулянкою в компанії дорогої людини. детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: - до 95 кг
Доступно з 10 років

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Прекрасна можливість незвично провести час із коханою людиною, катаючись на породистих благородних кониках і насолоджуючись заміською природою. Покататися верхи зможуть навіть новачки. У цьому їм допоможе індивідуальний інструктор, який буде супроводжувати в дорозі й вести коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Щасливчики відчують усі принади заміського відпочинку, опинившись наодинці з природою в компанії породистих коней. Прогулянка для них пройде поблизу кінного клубу. Під час цієї маленької подорожі Щасливчиків буде супроводжувати персональний інструктор. Спершу він познайомить із азами катання верхи й підбере кожному добре обкатану конячку. Сама прогулянка триватиме 1,5 години — цього часу більш ніж достатньо, щоб сповна насолодитися романтичною атмосферою і закріпити навички наїздників-початківців.

Заміська прогулянка на конях

Катання на благородних кониках пройде далеко від шуму і міського гаму. А майданчиком послужать мальовничі поля в околицях кінного клубу. 

Спокійні породисті конячки

Граціозні конячки не тільки вражають своєю красою, але й добре обкатані. Задоволення від спілкування з цими тваринами — ні з чим не порівняти.

Не потрібні спеціальні навички

Прогулянка проходить у супроводі досвідченого інструктора. Він не тільки покаже цікавий маршрут, але й навчить:

  • правилам поводження з конем
  • як вести себе в сідлі
  • впевнено тримати вуздечку

Місце проведення враження

690 відгуків реальних людей