2189
 

Подаруй прогулянку на конях для двох ЛОНГЕР!

Романтична прогулянка на спокійних породистих конях — 1,5 години катання на свіжому повітрі. Для незвичайного дозвілля доступна мальовнича прогулянкова зона за територією кінного клубу. Досвідчений інструктор протягом всього катання буде супроводжувати гостей. Таким чином, основні навички верхової їзди можна отримати, насолоджуючись прогулянкою в компанії близької людини. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Прекрасна можливість незвично провести час із коханою людиною, катаючись на породистих благородних кониках і насолоджуючись природою. Покататися верхи зможуть навіть новачки. У цьому їм допоможе індивідуальний інструктор, який буде супроводжувати в дорозі й вести коней під вуздечку.

Як все відбувається?

Щасливчики відчують усі плюси відпочинку, опинившись наодинці з природою в компанії породистих коней. Прогулянка для них пройде поблизу кінного клубу. Під час цієї маленької подорожі Щасливчиків буде супроводжувати персональний інструктор. Спершу він познайомить із азами катання верхи й підбере кожному добре обкатану конячку. Сама прогулянка триватиме 1,5 години — цього часу більш ніж достатньо, щоб сповна насолодитися романтичною атмосферою і закріпити навички наїздників-початківців.

Три локації на вибір

Проїхатися на конях можна в кінному клубі «Агата» в парку Дружби народів, поблизу «Київської Русі» або в парку Партизанської слави в клубі «Підкова». Щасливчики зможуть насолодитися прогулянкою в одному з мальовничих парків столиці або відправитися в тематичний комплекс. У відвідувачів буде можливість зайти на територію «Стародавнього Києва», попередньо погодивши деталі з інструктором.

Спокійні породисті конячки

Граціозні конячки не тільки вражають своєю красою, але й добре обкатані. Задоволення від спілкування з цими тваринами ні з чим не порівняти.

Не потрібні спеціальні навички

Прогулянка проходить у супроводі досвідченого інструктора. Він не тільки покаже цікавий маршрут, але й навчить:

 • правилам поводження з конем;
 • як вести себе в сідлі;
 • впевнено тримати вуздечку.

Місце проведення враження:

Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Підкова - Кінний клуб
м. Бориспільська, парк Партизанської Слави Показати на мапі

857 відгуків реальних людей

О
Ольга
21 листопада 2017
Я очень давно мечтала покататься на лошадях. Это была заветная мечта, но я все откладывала на потом. Моя племянница подарила мне впечатление "Прогулка на лошадях" и чтобы я не сбежала в последний момент пошла со мной. Это было мое первое знакомство с этими прекрасными животными. Эмоции переполняли. Было по началу немного страшно, но лошадка мне помогла освоиться в седле и дальше прогулка...
Я очень давно мечтала покататься на лошадях. Это была заветная мечта, но я все откладывала на потом. Моя племянница подарила мне впечатление "Прогулка на лошадях" и чтобы я не сбежала в последний момент пошла со мной. Это было мое первое знакомство с этими прекрасными животными. Эмоции переполняли. Было по началу немного страшно, но лошадка мне помогла освоиться в седле и дальше прогулка доставляла только удовольствие. Спасибо огромное клубу "Подкова" и инструкторам. На протяжении всей поездки поддерживали беседу, помогали освоиться в седле, правильно сесть и ехать, рассказывали о лошадках, рассказывали смешные истории. 1 час просто пролетел. Ребятки Вы молодцы. Вы любите свое дело. Огромное спасибо за Вашу работу.

Ю
Юлія Білик
20 листопада 2017
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є...
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є ресторани, тож відпочинок буде цікавим. Раджу скористатись послугою для компанії друзів, як раз зараз, а не влітку. На коні завжди тепло, а природа вражає осінніми барвами!

С
Сергей
9 листопада 2017
Великолепное впечатление. Были в Парке Киевская Русь. Лошадки все чистые, ухоженные. Девушке понравилось.

9 листопада 2017
Прогулка с мужем в парке Партизанской славы- прошла замечательно, я даже поскакала рысью) Инструктора Марина и Богдан, оказались очень внимательными и радушными ) На все вопросы охотно отвечали и уделили время, чтобы нас пофотографировать!!! Спасибо за незабываемое впечатление !!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень