101671
 

Подаруй захоплюючу прогулянку на конях!

Прогулянка на благородній і добре обкатаною конячці в мальовничому куточку природи. Насолодитися подібним заняттям зможе навіть новачок, раніше не сидів верхи! Адже персональний інструктор буде супроводжувати всю прогулянку. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.01.2018

Прогулянка на коні — що це?

Індивідуальна прогулянка верхи на коні у супроводі досвідченого інструктора. Для катання пропонується тільки спокійний і добре обкатаний кінь благородної породи. А головне — насолодитися подібним відпочинком можна незалежно від наявності навичок. Місцем для катання стане мальовничий куточок природи.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає кінна прогулянка на природі. Він зустрінеться з інструктором з верхової їзди, який підбере для свого гостя спокійну конячку. А далі — найцікавіше. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи тварину за вузду. Конячка йде неквапливим кроком, що гарантує приємну та спокійну прогулянку. 

Мальовниче місце для катання

Покататися верхи на коні можна в околицях кінного клубу. Навколо — просторі поля, і тому навіть лінія горизонту втрачається десь далеко. У Щасливчика буде можливість вибрати клуб, в якому пройде прогулянка. Якщо його вибір ляже на Княжу конюшню «Київської Русі», він отримає квиток на територію парку. Тому при бажанні покататися на коні можна буде й в самому парку. Після цього у Щасливчика залишається квиток, за яким він зможе продовжити прогулянку на своїх двох, щоб оглянути реконструкції фортець і садиб та перейнятися духом стародавнього Києва.

Породисті і спокійні коні

Для катання пропонують лише породистих коней. Усі вони доглянуті і добре обкатані, що гарантує тільки приємні враження від прогулянки. 

Підходить людям з різним рівнем навичок

Покататися верхи можуть як досвідчені наїзники, так і новачки. Професійний інструктор буде постійно супроводжувати гостя під час прогулянки, притримуючи коня за вузду. Він же розповість, як впевнено триматися в сідлі. 

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі

783 відгуків реальних людей

К
Катя
Вчора
Сертифікат враження, мені подарували друзі на день народження!)) Із усіх запропонованих вражень я обрала "катання на лошаді" . Я давно мріяла спробувати покататися. Мені дуже все сподобалося! Особливо вдячна за те , що переплутавши свій час,приїхавши пізніше мене всеодно прийняли!))) Сертифікат bodo чудовий та завжди доречний подарунок, це можливість подарувати людині багато класних вражень та емоцій!!!!)))

Е
Елена
24 липня 2017
Дочерям подарили Прогулку на лошадях, которая проходила в парке Киевская Русь на благородных скакунах "Арго" и "Питиль", инструктора Анна и Макс. Все было просто замечательно, рекомендуем! Спасибо за незабываемое впечатление и позитивные чувства!

А
Анна
19 липня 2017
Прогулка понравилась, первый раз ездили на лошадях, место живописное, лошади замечательные, получили удовольствие.

Е
Елена
18 липня 2017
Этот незабываемый подарок-сюрприз сделал нам сын. Была тайная мечта и она осуществилась: чудесный день и прекрасная прогулка верхом. Впервые в жизни произошло близкое знакомство и общение с этими красивыми и умными животными, дарящими только позитивные эмоции. Место для прогулки выбрано замечательно - получились красочные фотографии. Девушки, которые сопровождали нас на прогулке, рассказали...
Этот незабываемый подарок-сюрприз сделал нам сын. Была тайная мечта и она осуществилась: чудесный день и прекрасная прогулка верхом. Впервые в жизни произошло близкое знакомство и общение с этими красивыми и умными животными, дарящими только позитивные эмоции. Место для прогулки выбрано замечательно - получились красочные фотографии. Девушки, которые сопровождали нас на прогулке, рассказали много интереснейших историй из жизни своих питомцев, которых они обожают и преданы им всей душой. Огромное спасибо за это впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень