101671
 

Подаруй захоплюючу прогулянку на конях!

Прогулянка на благородній і добре обкатаною конячці в мальовничому куточку заміської природи. Насолодитися подібним заняттям зможе навіть новачок, раніше не сидів верхи! Адже персональний інструктор буде супроводжувати всю прогулянку. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Прогулянка на коні - що це?

Індивідуальна прогулянка верхи на коні у супроводі досвідченого інструктора. Для катання пропонується тільки спокійний і добре обкатаний кінь благородної породи. А головне — насолодитися подібним відпочинком можна незалежно від наявності навичок. Місцем для катання стане мальовничий заміський куточок природи. 

Як це відбувається?

На Щасливчика чекає кінна прогулянка на природі. Він зустрінеться з інструктором з верхової їзди, який підбере для свого гостя спокійну конячку. А далі — найцікавіше. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи тварину за вузду. Конячка йде неквапливим кроком, що гарантує приємну та спокійну прогулянку. 

Мальовниче місце для катання

Прокотитися верхи на коні можна по просторому полю в околицях кінного клубу. Лінія горизонту загубиться десь вдаличині. 

Породисті і спокійні коні

Для катання пропонують лише породистих коней. Усі вони доглянуті і добре обкатані, що гарантує тільки приємні враження від прогулянки. 

Підходить людям з різним рівнем навичок

Покататися верхи можуть як досвідчені наїзники, так і новачки. Професійний інструктор буде постійно супроводжувати гостя під час прогулянки, притримуючи коня за вузду. Він же розповість, як впевнено триматися в сідлі. 

Місце проведення враження:

Парк "Київська Русь"
Київська обл., Обухівський район, с.Копачев Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі

722 відгуків реальних людей

І
Ирина
20 квітня 2017
Коханий подарував враження "Прогулянка на двох Лонгер". Ми використали сертифікат у парку Київська Русь. Незважаючи на не надто теплу погоду, холодний вітер - це не зіпсувало наші чудові враження від прогулянки на конях. Все дуже сподобалось - рівень організації, коники (вони просто неймовірні!), інструктори (вміють працювати і з конями, і з людьми :)) Ми задоволені! Рекомендую!

20 квітня 2017
Доброго дня! Хочу подякувати Bodo за незабутній день! Емоцій повно! Прогулянка проводиться в неймовірно красивому місці,природа і краєвиди захоплюють! І,звичайно,КОНІ!!! Враження від знайомства і прпрогулянки словами не передати! Вони дарують спокій,тепло,щастя...це дійсно терапія! Такі різні,зі своїм характером,але такі неймовірні!! Відтепер любов до коней нічим не переб'єш) Також було...
Доброго дня! Хочу подякувати Bodo за незабутній день! Емоцій повно! Прогулянка проводиться в неймовірно красивому місці,природа і краєвиди захоплюють! І,звичайно,КОНІ!!! Враження від знайомства і прпрогулянки словами не передати! Вони дарують спокій,тепло,щастя...це дійсно терапія! Такі різні,зі своїм характером,але такі неймовірні!! Відтепер любов до коней нічим не переб'єш) Також було приємним спілкування з супроводжуючими,дівчата з таким захопленням розказують про коней, про парк Київська Русь! Дякую дівчата,дякую всім організаторам!Все на вищому рівні! Будемо й далі дарувати емоціі з Bodo й самі чекати на подарунки

18 квітня 2017
прогулка на лошадях. 15.04. Парк Киевская Русь Прогулка очень понравилась, давно хотели выехать за город с наступлением весны и выпала отличная возможность использовать подарочный сертификат подаренный друзьями на день рождения. Наши инструкторы Настя и Аня провели нам очень увлекательную и и познавательную прогулку (мы много чего интересного узнали о разных породах лошадей) Особенно...
прогулка на лошадях. 15.04. Парк Киевская Русь Прогулка очень понравилась, давно хотели выехать за город с наступлением весны и выпала отличная возможность использовать подарочный сертификат подаренный друзьями на день рождения. Наши инструкторы Настя и Аня провели нам очень увлекательную и и познавательную прогулку (мы много чего интересного узнали о разных породах лошадей) Особенно впечатлила младшая, но очень талантливая, инструктор Настя. Она показала пару крутых трюков на лошади и полностью покорила нас =) еще раз спасибо компании Бодо и девченкам Анне и Насте за незабываемое впечатление!

Про
Олег
17 квітня 2017
Безумно понравилось впечатление!)Все было очень хорошо спланировано.Молодцы организаторы, все рассказали, на все вопросы ответили, за день, перед впечатлением позвонили и вежливо напомнили про поездку, что было очень приятно. Спасибо за вашу организованность !)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень