Подаруйте прогулянку на коні!

подарували вже 21 198 разів
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Прогулянка верхи на коні околицями Києва. Супроводжувати наїзника буде інструктор. Він розповість, як правильно сідлати тварину та давати їй команди. Після цього гість зможе насолодитися неспішним катанням і мальовничими пейзажами. Навички верхової їзди не потрібні — тренер поведе коня під вуздечку.

Чому варто спробувати прогулянку на коні

Чудова можливість відпочити від міської метушні, позбутися втоми та стресів. Спілкування з кіньми — іпотерапія — дарує позитивні емоції, покращує настрій, знімає напруження. Для катання надають породистих коней. Усі вони доглянуті та добре обкатані, що гарантує приємні враження від прогулянки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 060 відгуків

Анастасия
Сьогодні
https://www.facebook.com/100010061983173
Остались лишь позитивные эмоции. Спасибо за впечатление!
Дарья
Сьогодні
Все понравилось, хоть и был мелкий дождик, но это не помешало. Милые и приветливые работники с радостью помогли и ответили на все вопросы /)
Константин
Вчора
Всё отлично
Олксандр
Вчора
Очень понравилось,персонал очень приятный,вежливый,на все вопроссы отвечали.Лошади ухоженые,очень много положительных эмоций получили от прогулки и погода соотвествовала настроению.Желаем процветания и успехов конному клубу Олимп.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.