101671
 

Подаруй прогулянку на коні!

Прогулянка на благородному та добре обкатаному коні в мальовничому куточку природи. Насолодитися подібним заняттям зможе навіть новачок, що раніше не сидів верхи! Адже персональний інструктор буде супроводжувати протягом всієї прогулянки. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Прогулянка на коні — що це?

Індивідуальна прогулянка верхи на коні у супроводі досвідченого інструктора. Для катання пропонується тільки спокійний і добре обкатаний кінь благородної породи. А головне — насолодитися подібним відпочинком можна незалежно від наявності навичок. Місцем для катання стане мальовничий куточок природи.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає кінна прогулянка на природі. Він зустрінеться з інструктором з верхової їзди, який підбере для свого гостя спокійну конячку. А далі — найцікавіше. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи тварину за шори. Конячка йде неквапливим кроком, що гарантує приємну та спокійну прогулянку. 

Мальовниче місце для катання

Покататися верхи на коні можна в околицях кінного клубу. Навколо — просторі поля або затишний парк із невеличкими озерами. У Щасливчика буде можливість обрати клуб, у якому пройде прогулянка. Якщо його вибір паде на Княжу конюшню «Київської Русі», він отримає квиток на територію парку. Тому за бажання покататися на коні можна буде й в самому парку. Після цього у Щасливчика залишається квиток, за яким він зможе продовжити прогулянку на своїх двох, щоб оглянути реконструкції фортець і садиб та перейнятися духом стародавнього Києва.

Породисті й спокійні коні

Для катання пропонують лише породистих коней. Усі вони доглянуті й добре обкатані, що гарантує тільки приємні враження від прогулянки. 

Підходить людям із різним рівнем навичок

Покататися верхи можуть як досвідчені наїзники, так і новачки. Професійний інструктор буде постійно супроводжувати гостя під час прогулянки, притримуючи коня за вузду. Він же розповість, як впевнено триматися в сідлі. 

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі
Підкова - Кінний клуб
м. Бориспільська, парк Партизанської Слави Показати на мапі

939 відгуків

А
Анастасия
14 серпня 2018
Красивая местность, общительные, приятные инструкторы и прекрасные лошадки делают день полным приятных ощущений и счастливых воспоминаний.

13 серпня 2018
Отличный подарок на день рождения!!! Всем советую выбрать прогулку на лошадях в парке Киевская Русь!!! Хороших впечатлений!!!!

12 серпня 2018
Очень понравилась прогулка!Мы выбрали парк Партизанской славы и конный клуб «Подкова».Было здорово:лошадки ухоженные и послушные, инструктор классный, парк красивый!После прогулки задумались об уроках верховой езды!)

M
Mарго
8 серпня 2018
Прогулянка була неймовірною! Місцем отриманням задоволення я обрала парк Київська Русь. Великим плюсом було те що під час прогулянки на цьому благородному коні мене супроводжували чудові краєвиди тієї місцевості

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень