Подаруй прогулянку на коні!

подарували вже 19 782 разів
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Прогулянка верхи на коні околицями Києва. Супроводжувати наїзника буде інструктор. Він розповість, як правильно сідлати тварину та давати їй команди. Після цього гість зможе насолодитися неспішним катанням і мальовничим пейзажами. Навички верхової їзди не потрібні — тренер поведе коня за вуздечку.

Чому варто спробувати прогулянку на коні

Чудова можливість відпочити від міської метушні, позбутися втоми і стресів. Спілкування з кіньми — іпотерапія — дарує позитивні емоції, покращує настрій, знімає напругу. Для катання надають породистих коней. Всі вони доглянуті та добре обкатані, що гарантує приємні враження від прогулянки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

959 відгуків

Лилия
7 ноября 2018
https://plus.google.com/103032225017395529324
Мне подарили прогулку на лошадях лонгер для двоих на День Рожденье. Сегодня были с мужем в конном клубе "Агата". Все очень понравилось. Хороший инструктор, красивые и послушные лошади, живописное место прогулки. Если Вы хороше умеете ездить верхом и прогулка шагом Вам не интересна, то можно заранее поменять формат - будет не прогулка, а инструктаж. В этом случае Вы сможете ездить рысью и галопом. Спасибо за впечатление)
Елена
27 октября 2018
https://www.facebook.com/100001579748961
Катались 27.10.18 на лошадях конного клуба Олимп.От метро примерно 8-10 мин, рядом Парк Партизанской Славы. Огромная красивая территория для прогулки..Приятный инструктор, любящий свою работу . Лошади ухоженные,пахнут шампунем и очень воспитанные с хорошим аппетитом .В конце прогулки накормили яблоками и морковкой. От прогулки получили массу удовольствия. Спасибо за такое впечатление bodo и отдельное конному клубу "Олимп".
Ольга
21 октября 2018
Катались на чудесных лошадках конного клуба Олимп. Добираться удобно, от метро близко, рядом парк партизанской славы. Местность сказочная, тихо уютно, осень золотая. Лошади ухоженные. От прогулки получили массу отличного настроения, напоследок ещё и покормили наших спутников морковкой и яблоками) спасибо большое за такое впечатление!)
Марина
20 октября 2018
Сын подарил сертификат своей девушке на день рождение и они оба его использовали 13.10.2018г. Прогулка проходила в конном клубе "Олимп".Впечатления остались очень прекрасные.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки