101671
 

Подаруй захоплюючу прогулянку на конях!

Прогулянка на благородній і добре обкатаній конячці в мальовничому куточку заміської природи. Насолодитися подібним заняттям зможе навіть новачок, який раніше не сидів верхи! Адже персональний інструктор буде супроводжувати всю прогулянку. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: - до 95 кг
Доступно з 10 років

Прогулянка на коні - що це?

Індивідуальна прогулянка верхи на коні у супроводі досвідченого інструктора. Для катання пропонується тільки спокійний і добре обкатаний кінь благородної породи. А головне — насолодитися подібним відпочинком можна незалежно від наявності навичок. Місцем для катання стане мальовничий заміський куточок природи. 

Як це відбувається?

На Щасливчика чекає кінна прогулянка на природі. Він зустрінеться з інструктором з верхової їзди, який підбере для свого гостя спокійну конячку. А далі — найцікавіше. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи тварину за вузду. Конячка йде неквапливим кроком, що гарантує приємну та спокійну прогулянку. 

Мальовниче місце для катання

Прокотитися верхи на коні можна по просторому полю в околицях кінного клубу. Лінія горизонту загубиться десь вдаличині. 

Породисті і спокійні коні

Для катання пропонують лише породистих коней. Усі вони доглянуті і добре обкатані, що гарантує тільки приємні враження від прогулянки. 

Підходить людям з різним рівнем навичок

Покататися верхи можуть як досвідчені наїзники, так і новачки. Професійний інструктор буде постійно супроводжувати гостя під час прогулянки, притримуючи коня за вузду. Він же розповість, як впевнено триматися в сідлі. 

Місце проведення враження

691 відгук реальних людей