101671
 

Подаруй прогулянку на коні!

Прогулянка на благородному та добре обкатаному коні в мальовничому куточку природи. Насолодитися подібним заняттям зможе навіть новачок, що раніше не сидів верхи! Адже персональний інструктор буде супроводжувати протягом всієї прогулянки. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Обмеження: до 95 кг
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2018

Прогулянка на коні — що це?

Індивідуальна прогулянка верхи на коні у супроводі досвідченого інструктора. Для катання пропонується тільки спокійний і добре обкатаний кінь благородної породи. А головне — насолодитися подібним відпочинком можна незалежно від наявності навичок. Місцем для катання стане мальовничий куточок природи.

Як все відбувається?

На Щасливчика чекає кінна прогулянка на природі. Він зустрінеться з інструктором з верхової їзди, який підбере для свого гостя спокійну конячку. А далі — найцікавіше. Під час катання наставник буде постійно супроводжувати Щасливчика, притримуючи тварину за шори. Конячка йде неквапливим кроком, що гарантує приємну та спокійну прогулянку. 

Мальовниче місце для катання

Покататися верхи на коні можна в околицях кінного клубу. Навколо — просторі поля або затишний парк із невеличкими озерами. У Щасливчика буде можливість обрати клуб, у якому пройде прогулянка. Якщо його вибір паде на Княжу конюшню «Київської Русі», він отримає квиток на територію парку. Тому за бажання покататися на коні можна буде й в самому парку. Після цього у Щасливчика залишається квиток, за яким він зможе продовжити прогулянку на своїх двох, щоб оглянути реконструкції фортець і садиб та перейнятися духом стародавнього Києва.

Породисті й спокійні коні

Для катання пропонують лише породистих коней. Усі вони доглянуті й добре обкатані, що гарантує тільки приємні враження від прогулянки. 

Підходить людям із різним рівнем навичок

Покататися верхи можуть як досвідчені наїзники, так і новачки. Професійний інструктор буде постійно супроводжувати гостя під час прогулянки, притримуючи коня за вузду. Він же розповість, як впевнено триматися в сідлі. 

Місце проведення враження:

Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі
Агата - кінний клуб
м. Петрівка, Парк Дружби Народів Показати на мапі
Карась - Кінний клуб
Київська обл., 12 км від м. Славутич, біля СК Вишеньки (1-й шлюз) Показати на мапі
Підкова - Кінний клуб
м. Бориспільська, парк Партизанської Слави Показати на мапі

857 відгуків реальних людей

О
Ольга
21 листопада 2017
Я очень давно мечтала покататься на лошадях. Это была заветная мечта, но я все откладывала на потом. Моя племянница подарила мне впечатление "Прогулка на лошадях" и чтобы я не сбежала в последний момент пошла со мной. Это было мое первое знакомство с этими прекрасными животными. Эмоции переполняли. Было по началу немного страшно, но лошадка мне помогла освоиться в седле и дальше прогулка...
Я очень давно мечтала покататься на лошадях. Это была заветная мечта, но я все откладывала на потом. Моя племянница подарила мне впечатление "Прогулка на лошадях" и чтобы я не сбежала в последний момент пошла со мной. Это было мое первое знакомство с этими прекрасными животными. Эмоции переполняли. Было по началу немного страшно, но лошадка мне помогла освоиться в седле и дальше прогулка доставляла только удовольствие. Спасибо огромное клубу "Подкова" и инструкторам. На протяжении всей поездки поддерживали беседу, помогали освоиться в седле, правильно сесть и ехать, рассказывали о лошадках, рассказывали смешные истории. 1 час просто пролетел. Ребятки Вы молодцы. Вы любите свое дело. Огромное спасибо за Вашу работу.

Ю
Юлія Білик
20 листопада 2017
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є...
Сподобалося, що прогулянка була лісом. В парку Партизанської слави у листопаді дуже красиво, є озеро. Мало "шашличників", просто неймовірна кількість білок. Інструктор Віка сфотографувала мене на тлі природи. Коня дали спокійного, він не боявся пересічних собак, велосипедистів тощо. Прогулянка тривала близько години шагом. Зручно добиратись. Метро та 5-10 хвилин маршрутка чи трамвай. Неподалік є ресторани, тож відпочинок буде цікавим. Раджу скористатись послугою для компанії друзів, як раз зараз, а не влітку. На коні завжди тепло, а природа вражає осінніми барвами!

С
Сергей
9 листопада 2017
Великолепное впечатление. Были в Парке Киевская Русь. Лошадки все чистые, ухоженные. Девушке понравилось.

9 листопада 2017
Прогулка с мужем в парке Партизанской славы- прошла замечательно, я даже поскакала рысью) Инструктора Марина и Богдан, оказались очень внимательными и радушными ) На все вопросы охотно отвечали и уделили время, чтобы нас пофотографировать!!! Спасибо за незабываемое впечатление !!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень