Подаруйте прогулянку на квадроциклі!

подарували вже 1 266 разів
1 людина
60 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Після невеликого інструктажу екстремал разом з іншими учасниками групи кататиметься трасою на квадроциклі. Під час заїзду інструктор супроводжуватиме учнів на окремому всюдиході. Можна кататися лісом, лугами з крутими спусками і підйомами, а також швидкісними ділянками

Чому ми вибрали клуб екстремальних пригод «Гасай»

Клуб був заснований 9 років тому. У розпорядженні екстремала буде сучасний квадроцикл. Шолом, костюм, рукавиці, підшоломник, бахіли та іншу екіпіровку інструктор видасть на місці. За бажанням можна кататися в спеціальних окулярах.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

18 відгуків

Ольга
Вчора
https://plus.google.com/105614581512030751464
Заезд 16.02.2019 Впечатлений море!!! Очень понравилось, класные пейзажи, ребятам инструкторам отдельное спасибо!! Реально рекомендую!! Перезагружаешься по полной! Чем хуже погодное условия тем круче:) рекомендую!!
Володимир
Вчора
Дякую бодо, все було круто.
Андрій
6 лютого 2019
Прогулянку на квадроциклі я не вибирав, її подарували мені колеги знаючи що я люблю екстрим. Взяв з собою дружину і каталися вдвох. І мені і їй дуже сподобалось, і драйвово і екстримно. Хочемо ще поганяти коли потеплішає.
Анастасия
28 січня 2019
https://www.facebook.com/100001615300727
Катались вчера вдвоем, очень понравилось кататься по снегу. Но в некоторых местах квадроциклы буксуют и нужно их толкать. Дорога идет через поле и через лес, вокруг красивые пейзажи. Под конец часа хотелось кататься еще!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.