Подаруйте пошиття авторської вишиванки для двох!

2 людини
3 тижні
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Клієнти відвідають ательє, де їх зустріне майстер. Він покаже каталог, в якому представлені моделі минулих і нових колекцій. Відвідувачі визначаться з фасоном, орнаментом, кольоровою гамою та тканиною виробів. Вислухавши всі побажання, кравець зробить необхідні заміри. Готові сорочки, оздоблені машинною вишивкою, клієнти заберуть через 3 тижні. Візерунками буде покрито 30% виробу.

Чому ми вибрали бутик-ательє Otaman

Fashion-студія була відкрита в 2013 році. Там працюють дизайнери, кравці, конструктори та вишивальниці. Майстри Otaman створювали ексклюзивні вишиванки для популярних українських артистів. Серед них письменник Василь Шкляр, народна співачка України Ніна Матвієнко та фронтмен гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Олеся
27 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100001587141779
Прекрасный магазин, очень внимательная и приятная хозяйка! очень довольна. Большое спасибо!!
Наталья
22 травня 2018
Добрый день! Подарок от bodo был подарен супругом на мой д/р. Пришло время использовать сертификат и с удовольствием вместе с супругом отправились в магазин "Отаман". В магазине представлены эсклюзивные модели вышиванок и разнообразная украинская одежда, сувениры, обувь. Выбор мой опредедлился не сразу, так как "глаза разбежались", но через время понравилось платье. Сняли мерки, доплатив разницу , ожидаю!
Сергей
14 лютого 2018
Заказывал несколько подарков-впечатлений на Новый Год. Авторская вышиванка была первым "активированным" подарком. В ателье был большой выбор, так что подарок сразу же и получили. Снимать мерки и ожидать не нужно было. Так что все прошло замечательно, рекомендую.
Катерина
21 жовтня 2017
https://www.facebook.com/100000083780085
Сервісом bodo користуюсь вже не вперше і кожне звернення завжди залишає тільки позитивні враження. Сервіс на висоті. Цей раз купували від компанії подарунок на день народження моєму брату. Вклали декілька вражень, але вибрав він саме авторську вишиванку. Результат нас вразив, вийшла дуже гарна, стильна і елегантна вишита сорочка. Якщо шукаєте подарунок, який не тільки залишає чудові враження, а ще і буде корисним та пам‘ятним, тоді Вам саме за авторською вишиванкою!)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.