101041
 

Подаруй затяжний політ на флайборді!

Можливість відчути неймовірний сплеск адреналіну, вдосталь політавши на флайборді — цілу годину над водою! Сучасний пристрій являє собою спеціальну платформу з соплами, що випускають потужні водні потоки. Вода подається через шланг гідроцикла й дозволяє утримувати в повітрі й дошку, й пілота на ній. Піднятися можна буде на висоту спочатку 2-х, а після й 5-ти метрів. А ось, як це зробити правильно й не втратити рівновагу, пояснить професійний інструктор. На занятті переважає практика: 15 хвилин інструктажу на суші + година польоту над водою. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 100 кг
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Політ на флайборді ЛОНГЕР — що це?

Ціла година захоплюючого знайомства з мистецтвом управління флайбордом. Це надсучасна «літаюча» дошка, що дозволяє пересуватися над поверхнею води. З боку це нагадує кадри з фільму про супергероїв. За допомогою шланга вода подається з водомету гідроцикла. Потужні струмені, що б'ють із спеціальних сопл під ногами, піднімають борд вгору разом із пілотом. Керувати платформою досить легко, нахиляючи її у потрібному напрямку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу флайбордингу, що розташована в акваторії Дніпра. На місці на нього буде чекати професійний тренер і все необхідне екіпірування. Спочатку інструктор пояснить правила безпеки, а потім розповість, як правильно утримувати рівновагу й нахиляти борд над водою. Пізніше всі ці корисні поради можна буде перевірити в дії. Щасливчик потренується на висоті близько 1-2 м над водою, а якщо ця «вершина» підкориться з легкістю, — то інструктор ускладнить завдання й дозволить підйом на 5 м. Цілу годину відведено для практичного заняття. А це означає, що Щасливчик зможе насолодитися незабутнім польотом.

Абсолютно нові навички за 1 заняття

Щоб опанувати мистецтво управління флайбордом спеціально готуватися не потрібно. За 1 заняття можна навчитися стояти на дошці й тримати баланс, повертати, переміщатися в сторони, підійматися й опускатися. У залежності від фізичної підготовки, достатньо від 2-х до 15 хвилин, щоб відчути себе справжнім супергероєм!

Ціла година керування флайбордом

Цього часу якраз достатньо, щоб повністю звикнути до дошки, впевнено утримувати рівновагу й отримувати максимум задоволення від катання. Тренування розпочнеться на висоті близько 2 метрів над водою, але поступово можна буде ускладнювати собі завдання і підніматися вище — до 5 метрів.

Необхідне екіпірування надається перед стартом

Все екіпірування, необхідне для польоту на флайборді, нададуть на місці. У розпорядженні опиниться шолом, гідрокостюм і рятувальний жилет.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Flying Pro - Польоти на флайборді
м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 10 (яхт-клуб «Рів'єра») Показати на мапі

76 відгуків

А
Анатолий
30 серпня 2018
Полет превзошел все мои ожидания! Ощущения невероятные) Управление похоже на гироскутер только с возможностью взлетать вверх! Инструктор в один момент поднял меня почти на уровень верхушек деревьев! Очень понравилось, советую

16 серпня 2018
Все супер! Спасибо!

Н
Никита
14 серпня 2018
Было интересно и необычно попробовать полетать на флайборде. Правда, 10ти минут мало, время пролетает очень быстро - я бы посоветовал брать не менее 30ти.

Д
Дария
12 серпня 2018
Подарила парню на годовщину отнощений.Не ожидала такой восторг парня после полета. Было не легко с первого раза взлететь,но после нескольких проб ощущаешь кайф от происходящего. Полет можно сравнить с ощущениями во сне) Как по мне, лучший и незабываемый подарок-эмоции.Материальное потерять легче,чем пямять)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень