101041
 

Подаруй затяжний політ на флайборді!

Можливість відчути неймовірний сплеск адреналіну, вдосталь політавши на флайборді — цілу годину над водою! Сучасний пристрій являє собою спеціальну платформу з соплами, що випускають потужні водні потоки. Вода подається через шланг гідроцикла й дозволяє утримувати в повітрі й дошку, й пілота на ній. Піднятися можна буде на висоту спочатку 2-х, а після й 5-ти метрів. А ось, як це зробити правильно й не втратити рівновагу, пояснить професійний інструктор. На занятті переважає практика: 15 хвилин інструктажу на суші + година польоту над водою. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Політ на флайборді ЛОНГЕР — що це?

Ціла година захоплюючого знайомства з мистецтвом управління флайбордом. Це надсучасна «літаюча» дошка, що дозволяє пересуватися над поверхнею води. З боку це нагадує кадри з фільму про супергероїв. За допомогою шланга вода подається з водомету гідроцикла. Потужні струмені, що б'ють із спеціальних сопл під ногами, піднімають борд вгору разом із пілотом. Керувати платформою досить легко, нахиляючи її у потрібному напрямку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу флайбордингу, що розташована в акваторії Дніпра. На місці на нього буде чекати професійний тренер і все необхідне екіпірування. Спочатку інструктор пояснить правила безпеки, а потім розповість, як правильно утримувати рівновагу й нахиляти борд над водою. Пізніше всі ці корисні поради можна буде перевірити в дії. Щасливчик потренується на висоті близько 1-2 м над водою, а якщо ця «вершина» підкориться з легкістю, — то інструктор ускладнить завдання й дозволить підйом на 5 м. Цілу годину відведено для практичного заняття. А це означає, що Щасливчик зможе насолодитися незабутнім польотом.

Абсолютно нові навички за 1 заняття

Щоб опанувати мистецтво управління флайбордом спеціально готуватися не потрібно. За 1 заняття можна навчитися стояти на дошці й тримати баланс, повертати, переміщатися в сторони, підійматися й опускатися. У залежності від фізичної підготовки, достатньо від 2-х до 15 хвилин, щоб відчути себе справжнім супергероєм!

Ціла година керування флайбордом

Цього часу якраз достатньо, щоб повністю звикнути до дошки, впевнено утримувати рівновагу й отримувати максимум задоволення від катання. Тренування розпочнеться на висоті близько 2 метрів над водою, але поступово можна буде ускладнювати собі завдання і підніматися вище — до 5 метрів.

Необхідне екіпірування надається перед стартом

Все екіпірування, необхідне для польоту на флайборді, нададуть на місці. У розпорядженні опиниться шолом, гідрокостюм і рятувальний жилет.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Flying Pro - Польоти на флайборді
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 10 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

70 відгуків

Ю
Юлия
9 липня 2018
Аромомасмаж на двоих заказывала для себя и мужа, все очень классно, сервис тоже понятный и комфортный, ребята сопровождали и разьясняли все подробности как все это оформляется. Спасибо все было замечательно, это мой первый заказ но теперь точно не последний)))

В
Владимир
9 липня 2018
Спасибо большое, было очень круто. Сбылась давняя мечта, ощущения незабываемые и сложно с чем-то сравнить - когда ты паришь над водой! Хочу ещё научится чему-то кроме как зависать над водой)

25 червня 2018
Даже не смотря на облачную и прохладную погоду я получил массу впечатлений! Очень круто. Спасибо инструктору за чёткое руководство - на первом же занятии прочувствовал борд, полёт успешный!

К
катя
23 червня 2018
отлично

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень