101041
 

Подаруй політ на флайборде ЛОНГЕР!

Можливість відчути неймовірний сплеск адреналіну, вдосталь політавши на флайборде — цілу годину над водою! Сучасне пристрій являє собою спеціальну платформу з соплами, що випускають потужні водні потоки. Вода подається через шланг гідроцикла і дозволяє утримувати в повітрі і дошку, і пілота на ній. Піднятися можна буде на висоту спочатку 2-х, а після і 5-ти метрів. А ось, як це зробити правильно і не втратити рівновагу, пояснить професійний інструктор. На занятті переважає практика: 15 хвилин інструктажу на суші + година польоту над водою. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Політ на флайборді ЛОНГЕР — що це?

Ціла година захоплюючого знайомства з мистецтвом управління флайбордом. Це надсучасна «літаюча» дошка, що дозволяє пересуватися над поверхнею води. З боку це нагадує кадри з фільму про супергероїв. За допомогою шланга вода подається з водомету гідроцикла. Потужні струмені, що б'ють із спеціальних сопл під ногами, піднімають борд вгору разом із пілотом. Керувати платформою досить легко, нахиляючи її у потрібному напрямку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу флайбордингу, що розташована в акваторії Дніпра. На місці на нього буде чекати професійний тренер і вся необхідна екіпіровка. Спочатку інструктор пояснить правила безпеки, а потім розповість, як правильно утримувати рівновагу і нахиляти борд над водою. Пізніше всі ці корисні поради можна буде перевірити в дії. Щасливчик потренується на висоті близько 1-2 м над водою, а якщо ця «вершина» підкориться з легкістю, — то інструктор ускладнить завдання і дозволить підйом на 5 м. Цілу годину відведено для практичного заняття. А це означає, що Щасливчик зможе насолодитися незабутнім польотом.

Абсолютно нові навички за 1 заняття

Щоб опанувати мистецтво управління флайбордом спеціально готуватися не потрібно. За 1 заняття можна навчитися стояти на дошці і тримати баланс, повертати, переміщатися в сторони, підніматися і опускатися. В залежності від фізичної підготовки, достатньо від 2-х до 15 хвилин, щоб відчути себе справжнім супергероєм!

Ціла година керування флайбордом

Цього часу якраз достатньо, щоб повністю звикнути до дошки, впевнено утримувати рівновагу і отримувати максимум задоволення від катання. Тренування розпочнеться на висоті близько 2 метрів над водою, але поступово можна буде ускладнювати собі завдання і підніматися вище — до 5 метрів.

Необхідна екіпіровка видається перед стартом

Всю екіпіровку, необхідну для польоту на флайборді, видадуть на місці. У розпорядженні опиниться шолом, гідрокостюм і рятувальний жилет.

Місце проведення враження:

Flying Pro
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

47 відгуків реальних людей

27 січня 2017
Все очень понравилось. Изначально казалось, что это достаточно сложно, но благодаря советам инструктора удалось довольно быстро понять технику управления.

21 вересня 2016
Увидев счастливое лицо мужа после тест-драйва, я поняла, что подарок на День рождения выбран правильно! Незабываемые впечатления! Спасибо огромное Вашему персоналу, в особенности инструктору!

16 вересня 2016
Сотрудники подарили впечатления на День Рождения, вначале не мог даже представить как можно взлетел над водой. Оказалось просто и очень захватывающе. С первого раза получилось достичь высоты в 1,5 метра но это далеко не предел. Сам полет оставил яркое впечатление и желание приехать еще. Отдельно спасибо инструктору! Советую всем любителям экстрима и новых ощущений.

А
Анастасия
15 вересня 2016
Выбрала впечатление. т.к. люблю воду и все что с ней связано + хотелось попробовать что-то новое. Получилось даже лучше , чем ожидала - впечатлений масса и все на 5+ Спасибо коллегам, что подарили мне столько эмоций :) Вернусь обязательно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень