101041
 

Подаруй затяжний політ на флайборді!

Можливість відчути неймовірний сплеск адреналіну, вдосталь політавши на флайборді — ціла годину над водою! Сучасний пристрій являє собою спеціальну платформу з соплами, що випускають потужні водні потоки. Вода подається через шланг гідроцикла й дозволяє утримувати в повітрі й дошку, й пілота на ній. Піднятися можна буде на висоту спочатку 2-х, а після й 5-ти метрів. А ось, як це зробити правильно й не втратити рівновагу, пояснить професійний інструктор. На занятті переважає практика: 15 хвилин інструктажу на суші + година польоту над водою. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Обмеження: від 40 до 120 кг
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Політ на флайборді ЛОНГЕР — що це?

Ціла година захоплюючого знайомства з мистецтвом управління флайбордом. Це надсучасна «літаюча» дошка, що дозволяє пересуватися над поверхнею води. З боку це нагадує кадри з фільму про супергероїв. За допомогою шланга вода подається з водомету гідроцикла. Потужні струмені, що б'ють із спеціальних сопл під ногами, піднімають борд вгору разом із пілотом. Керувати платформою досить легко, нахиляючи її у потрібному напрямку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу флайбордингу, що розташована в акваторії Дніпра. На місці на нього буде чекати професійний тренер і все необхідне екіпірування. Спочатку інструктор пояснить правила безпеки, а потім розповість, як правильно утримувати рівновагу й нахиляти борд над водою. Пізніше всі ці корисні поради можна буде перевірити в дії. Щасливчик потренується на висоті близько 1-2 м над водою, а якщо ця «вершина» підкориться з легкістю, — то інструктор ускладнить завдання й дозволить підйом на 5 м. Цілу годину відведено для практичного заняття. А це означає, що Щасливчик зможе насолодитися незабутнім польотом.

Абсолютно нові навички за 1 заняття

Щоб опанувати мистецтво управління флайбордом спеціально готуватися не потрібно. За 1 заняття можна навчитися стояти на дошці й тримати баланс, повертати, переміщатися в сторони, підійматися й опускатися. У залежності від фізичної підготовки, достатньо від 2-х до 15 хвилин, щоб відчути себе справжнім супергероєм!

Ціла година керування флайбордом

Цього часу якраз достатньо, щоб повністю звикнути до дошки, впевнено утримувати рівновагу й отримувати максимум задоволення від катання. Тренування розпочнеться на висоті близько 2 метрів над водою, але поступово можна буде ускладнювати собі завдання і підніматися вище — до 5 метрів.

Необхідне екіпірування надається перед стартом

Все екіпірування, необхідне для польоту на флайборді, нададуть на місці. У розпорядженні опиниться шолом, гідрокостюм і рятувальний жилет.

Місце проведення враження:

Flying Pro - Польоти на флайборді
м. Осокорки, Дніпровська набережна, 12 (яхт-клуб "Рів'єра") Показати на мапі

63 відгуків реальних людей

И
Игорь
27 вересня 2017
Впечатление "Тест-драйв флайборда" - это нечто. Все очень понравилось:) Инструктор очень хорошо и доступно все объяснил, что помогло быстро освоить флайборд. Люблю экстремальные впечатления, а экстрима поддала еще и погодка +13С и дощик) Обязательно воспользуюсь таким впечатлением еще раз, но уже не на 10 минут, а однозначно больше, так как 10 минут - это очень мало)

С
Сергей
25 вересня 2017
Супруга подарила полет на флайборде. Эмоции зашкаливает))) инструктор- просто талант, за 2 минуты рассказал так что я с первого раза поднялся) огромное спасибо!!!!

11 вересня 2017
Друзья подарили впечатление на день рождения, все прошло хорошо, доброжелательные инструктора все показали и рассказали. Само ощущение полета понравилось, но нужно брать больше 10 минут, т.к. за 10 минут только входишь во вкус.

В
Виктор
31 серпня 2017
Пробовал летать на флайборде впервые. Очень понравилось.Главное встать на него и чуток продержаться, дальше все легко. Спасибо инструктору за предметную вводную информацию, ничего лишнего, при этом все информативно и понятно. Его советы были "в тему". Этот полет - подарок от моей девушки. Идея подарка - супер, отлично, что подобное есть в Киеве. Для тех, кто любит новые впечатления - то, что надо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень