101041
 

Подаруй політ над водою!

Нагода відчути неймовірний сплеск адреналіну, вдосталь політавши на флайборді - ціла година над водою! Сучасний пристрій є спеціальною платформою з соплами, що випускають потужні водні потоки. Вода подається через шланг гідроцикла і дозволяє утримувати в повітрі і дошку, і пілота на ній. Піднятися можна буде на висоту спочатку 2-х, а потім і 5-ти метрів. А от як це зробити правильно і не втратити рівновагу, пояснить професійний інструктор. На занятті переважає практика: 15 хвилин інструктажу на суші + година польоту над водою. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Обмеження: від 40 до 120 кг
Доступно з 18 років

Політ на флайборді ЛОНГЕР — що це?

Ціла година захоплюючого знайомства з мистецтвом управління флайбордом. Це надсучасна «літаюча» дошка, що дозволяє пересуватися над поверхнею води. З боку це нагадує кадри з фільму про супергероїв. За допомогою шланга вода подається з водомету гідроцикла. Потужні струмені, що б'ють із спеціальних сопл під ногами, піднімають борд вгору разом із пілотом. Керувати платформою досить легко, нахиляючи її у потрібному напрямку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає школу флайбордингу, що розташована в акваторії Дніпра. На місці на нього буде чекати професійний тренер і вся необхідна екіпіровка. Спочатку інструктор пояснить правила безпеки, а потім розповість, як правильно утримувати рівновагу і нахиляти борд над водою. Пізніше всі ці корисні поради можна буде перевірити в дії. Щасливчик потренується на висоті близько 1-2 м над водою, а якщо ця «вершина» підкориться з легкістю, — то інструктор ускладнить завдання і дозволить підйом на 5 м. Цілу годину відведено для практичного заняття. А це означає, що Щасливчик зможе насолодитися незабутнім польотом.

Абсолютно нові навички за 1 заняття

Щоб опанувати мистецтво управління флайбордом спеціально готуватися не потрібно. За 1 заняття можна навчитися стояти на дошці і тримати баланс, повертати, переміщатися в сторони, підніматися і опускатися. В залежності від фізичної підготовки, достатньо від 2-х до 15 хвилин, щоб відчути себе справжнім супергероєм!

Ціла година керування флайбордом

Цього часу якраз достатньо, щоб повністю звикнути до дошки, впевнено утримувати рівновагу і отримувати максимум задоволення від катання. Тренування розпочнеться на висоті близько 2 метрів над водою, але поступово можна буде ускладнювати собі завдання і підніматися вище — до 5 метрів.

Необхідна екіпіровка видається перед стартом

Всю екіпіровку, необхідну для польоту на флайборді, видадуть на місці. У розпорядженні опиниться шолом, гідрокостюм і рятувальний жилет.

46 відгуків реальних людей