102006
 

Подаруй екскурсію по Зеленому театру для двох!

Містична екскурсія в околицях Зеленого театру, який здавна вважався входом в царство мертвих. У програмі — відвідування Маріїнського парку, місцевості Козлівка зі старою дитячою лікарнею, Петровської алеї, парку Аскольдова могила, церков Святого Миколая та підземної Хрестовоздвиженської, урочища Угорське та ін Групова прогулянка проходить в пішому форматі. Досвідчений гід розповість безліч хвилюючих легенд, а також проведе найбільш таємничими місцями.  детальніше

2 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 380 раз
2 людини
3 години
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 7 років
Проходить у групі

Підземелля Зеленого театру для двох - що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія до Зеленого театру. Це одне з найбільш містичних місць столиці, яке вважається давнім притулком світлих і темних духів. В компанії досвідченого гіда вдасться не лише почути цікаві легенди, але і на власні очі побачити місця, з якими вони пов'язані. Також випаде нагода погуляти в парку Аскольдова могила, відвідати урочище Угорське, подолати так звану дорогу Хресний шлях Ісуса Христа і побувати в багатьох інших таємничих закутках. Екскурсія проходить у групі.

Як це відбувається?

Щасливчики зустрінуться з гідом та іншими учасниками екскурсії біля станції метро «Арсенальна», коло пам'ятника гарматі. Після короткого знайомства вони разом відправляться у містичну підземну подорож до стародавнього урочища Зеленого театру. Під час подорожі випаде можливість відвідати й інші таємничі місця. Повір'їв, пов'язаних з ними - безліч. Що з цього є правдою та які містичні історії дійсно заслуговують уваги, розповість досвідчений гід. Від дивовижних фактів у його виконанні не одноразово шкіра вкриється мурашками!

Одне з наймістичніших місць Києва

Так званий Зелений театр - це місце, розташоване в давньому урочищі Київське Провалля. За кількістю присвячених йому містичних легенд, театр не поступається ані Лисій горі, ані будинку Булгакова. Народні оповіді свідчать, що раніше це місце було притулком бога підземного світу Велеса, а урочище на його території - входом до його царства. Прекрасна можливість особисто оцінити атмосферу цього незвичайного місця!

Потрапити в катакомби Зеленого театру

В рамках екскурсії вдасться побувати в таємничих підземеллях Зеленого театру. Згідно з офіційною версією, тунель з'єднував майстерні і водокачку на березі Дніпра. Однак, це місце оповите десятками легенд, що по своєму трактують призначення древніх стін. Безліч фактів так і залишилися без пояснень: наприклад, чому на руїнах театру є сліди від куль, якщо військові дії тут ніколи не велися? Або що це за таємничі голоси, які часом озиваються звідси до випадкових перехожих? Супровід досвідченого гіда допоможе розгадати таємницю цього містичного місця!

Захоплюючий маршрут екскурсії

Основними об'єктами маршруту на шляху до підземель Зеленого театру стануть: Маріїнський парк, місцевість Козлівка зі старовинною дитячою лікарнею, Петрівська алея, концертний майданчик Зеленого театру, верхня і нижня опорні стіни Київської фортеці в Проваллі, парк Аскольдова могила, Микольська церква, Підземна Хрестовоздвиженська церква, урочище Угорське, пам'ятник Андрію Первозванному, дорога Хресний шлях Ісуса Христа і багато інших цікавих місць з таємничою історією.

Місце проведення враження

11 відгуків реальних людей