102006
 

Підземелля Зеленого театру для двох

Містична екскурсія околицями Зеленого театру, який здавна вважався входом у царство мертвих. У програмі — відвідування Маріїнського парку, місцевості Козлівка зі старою дитячою лікарнею, Петровської алеї, парку Аскольдова могила, Микільської та підземної Хрестовоздвиженської церков, урочище Угорське та ін. Групова прогулянка проходить у пішому форматі. Досвідчений гід розповість безліч хвилюючих легенд, а також проведе найбільш таємничими місцями.  детальніше...

2 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
2 людини
3 години
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 28.02.2019

Підземелля Зеленого театру для двох — що це?

Захоплююча пішохідна екскурсія до Зеленого театру. Це одне з найбільш містичних місць столиці, яке вважається давнім притулком світлих і темних духів. У компанії досвідченого гіда вдасться не лише почути цікаві легенди, але й на власні очі побачити місця, з якими вони пов'язані. Також випаде нагода погуляти в парку Аскольдова могила, відвідати урочище Угорське, подолати так звану дорогу Хресний шлях Ісуса Христа й побувати в багатьох інших таємничих закутках. Екскурсія проходить у групі.

Як все відбувається?

Щасливчики зустрінуться з гідом та іншими учасниками екскурсії біля станції метро «Арсенальна» коло пам'ятника гарматі. Після короткого знайомства вони разом вирушать у містичну підземну подорож до стародавнього урочища Зеленого театру. Під час подорожі випаде можливість відвідати й інші таємничі місця. Повір'їв, пов'язаних з ними — безліч. Що з цього є правдою та які містичні історії дійсно заслуговують уваги, розповість досвідчений гід. Від дивовижних фактів у його виконанні не одноразово шкіра вкриється мурашками!

Одне з наймістичніших місць Києва

Так званий Зелений театр — це місце, розташоване в давньому урочищі Київське Провалля. За кількістю присвячених йому містичних легенд, театр не поступається ані Лисій горі, ані будинку Булгакова. Народні оповіді свідчать, що раніше це місце було притулком бога підземного світу Велеса, а урочище на його території — входом до його царства. Прекрасна можливість особисто оцінити атмосферу цього незвичайного місця!

Потрапити в катакомби Зеленого театру

У рамках екскурсії вдасться побувати в таємничих підземеллях Зеленого театру. Згідно з офіційною версією, тунель з'єднував майстерні й водокачку на березі Дніпра. Однак це місце оповите десятками легенд, що по-своєму трактують призначення давніх стін. Безліч фактів так і залишилися без пояснень: наприклад, чому на руїнах театру є сліди від куль, якщо військові дії тут ніколи не велися? Або що це за таємничі голоси, які часом озиваються звідси до випадкових перехожих? Супровід досвідченого гіда допоможе розгадати таємницю цього містичного місця!

Захоплюючий маршрут екскурсії

Основними об'єктами маршруту на шляху до підземель Зеленого театру стануть: Маріїнський парк, місцевість Козлівка зі старовинною дитячою лікарнею, Петрівська алея, концертний майданчик Зеленого театру, верхня й нижня опорні стіни Київської фортеці в Проваллі, парк Аскольдова могила, Микольська церква, Підземна Хрестовоздвиженська церква, урочище Угорське, пам'ятник Андрію Первозванному, дорога Хресний шлях Ісуса Христа та багато інших цікавих місць із таємничою історією.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київський КОД - Екскурсії по Києву
м. Арсенальна, біля пам'ятника гарматі Показати на мапі

16 відгуків

А
Анастасия
26 липня 2017
Спасибо большое за впечатление) это было очень интересно и познавательно. На день рождения от подруг получила приятных сюрприз из 10 впечатлений, выбрала это, потому что обожаю мистику и подземелья) Ещё раз спасибо вашей компании и особенно гиду)

Н
Наталия
25 липня 2017
Я киевлянка и очень люблю свой город! Но не всегда хватает свободного времени пройтись по старым знакомым и новым неизведанным улицам. Огромное Вам спасибо за экскурсию "Подземелья Зеленого Театра для 2"! Получили массу удовольствия, новых впечатлений и интересных фактов о нашем Киеве!

Е
Екатерина
23 травня 2017
Экскурсия просто замечательная! Благодаря Павлу Ты имеешь возможность погрузится в атмосферу мистики и загадочности. Но кроме этого я смогла узнать много реальных фактов. О времени потраченного на впечатление не пожалеете ни на секунду!

2 травня 2017
Главная фотография объявления не относиться к зелёному театру, там изображен кирпичный проход под землёй который находиться на Лысой горе и является частью заброшенных оборонительных укреплений.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень