101237
 

Подаруй екскурсію підземеллями Києва!

Цілих 1,5 години в хитросплетінні київських тунелів. Захоплююча екскурсія являє собою можливість спуститися в основну та найбільш вражаючу дренажну систему Києва   Нікольську! Протяжність маршруту   цілих 2,5 км під землею. Досвідчений дигер покаже найцікавіші андерграунд-місця, а також розповість приголомшливі факти про історію підземних досліджень. Буде можливість побачити незвичайні споруди — царський колодязь, «зал трьох братів», «собачий лаз» та ін. З собою необхідно взяти ліхтарик.  подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 848 раз
1 людина
90 хвилин
Проходить у групі
Використати до 31.10.2017

Підземелля Києва - що це?

Унікальна можливість відчути себе справжнім діггером - дослідником підземних споруд і комунікацій. Екскурсія проходить однією з найкрасивіших дренажних систем столиці - Нікольській. Вона являє собою чинну інженерно-технічну споруду, збудовану ще у 1916 році з метою збору та видалення ґрунтових вод. Досвідчений діггер проведе цікавим маршрутом та розповість безліч неймовірних фактів та історій.

Як це відбувається?

Для екскурсії знадобиться повне екіпірування. Щасливчику необхідно захопити з собою ліхтарик та подбати про зручне взуття. Коли усі учасники екскурсії будуть готові підкорювати підземелля, досвідчений діггер відкриє кришку люка та проведе новачків у самісіньке серце Нікольської дренажної системи. Там вони побачать незвичайні підземні споруди - царський колодязь і «зал трьох братів». Буде можливість дізнатися, що таке «собачий лаз» і «підземні перли». А захоплюючі історії діггера-екскурсовода зроблять прогулянку просто незабутньою.

Унікальний підземний маршрут

Довжина маршруту по Нікольській дренажній системі близько 2,5 км! А склав його досвідчений діггер. На шляху зустрінуться найцікавіші пам'ятки величезного тунелю - 15-метровий царський колодязь, вузький, але довгий «зал трьох братів», важкопрохідний «собачий лаз», «підземні перли», які можна побачити тільки в дренажній системі.

Супровід профі-діггера

Мандрівник буде знайомитися з підземним світом столичної дренажної системи в компанії справжнього профі. Він вже давним-давно вивчив найцікавіші підземні споруди столиці та знає, на що слід звернути увагу в першу чергу. Професіонал познайомить з найцікавішими тонкощами свого улюбленого захоплення - діггерства.

Історія «підземного» Києва

Крім вражаючого «андеграунд-екстриму» на мандрівника чекає маса цікавих історичних відомостей про облаштування та техніку спорудження дренажних систем. Крім того, він познайомиться з професійною лексикою діггерів та специфікою підземних досліджень.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

63 відгуків реальних людей

4 квітня 2017
Одним словом: круто! Само собой подходящей одежды и экипировки для данной экскурсии у большей части людей нет -- не-бе-да, нас обеспечили бахилами ОЗК, и фонариками. Экскурсовод отвечала на все поставленные вопросы, а также держала ситуацию под контролем, что очень хорошо. По окончании экскурсии были очень уставшими, но довольными т.к. не каждый день такое увидишь. Всем рекомендуем.

28 лютого 2017
Очень понравилась организация. Спасибо за хорошие впечатления!)))

21 січня 2017
Спасибо Вашей команде bodo за организацию впечатления. Было безумно интересно и очень экстремально. Претензий нет, исключительно положительные впечатления) Желаю процветания Вашей компании, а также, чтобы как можно больше клиентов всё же оставляли отзывы о Вашей замечательной работе!

27 грудня 2016
Подарувала сертифікат чоловікові... Він нащастя відмовився: по-перше, ми з сином отримали багато нових позитивних вражень, по-друге, він не скрізь би протиснувся:) Неочікувано на екскурсії ми потрапили під сильний дощ, тому з одного боку - дитина трохи злякалась, з іншого - вражень відірваності від буденності вистачило надовго.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень