101237
 

Подаруй екскурсію підземеллями Києва!

Цілих 1,5 години в хитросплетінні київських тунелів. Захоплююча екскурсія являє собою можливість спуститися в основну та найбільш вражаючу дренажну систему Києва   Нікольську! Протяжність маршруту   цілих 2,5 км під землею. Досвідчений дигер покаже найцікавіші андерграунд-місця, а також розповість приголомшливі факти про історію підземних досліджень. Буде можливість побачити незвичайні споруди — царський колодязь, «зал трьох братів», «собачий лаз» та ін. З собою необхідно взяти ліхтарик.  подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.08.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 224 раз
1 людина
90 хвилин
Проходить у групі
Використати до 31.08.2017

Підземелля Києва - що це?

Унікальна можливість відчути себе справжнім діггером - дослідником підземних споруд і комунікацій. Екскурсія проходить однією з найкрасивіших дренажних систем столиці - Нікольській. Вона являє собою чинну інженерно-технічну споруду, збудовану ще у 1916 році з метою збору та видалення ґрунтових вод. Досвідчений діггер проведе цікавим маршрутом та розповість безліч неймовірних фактів та історій.

Як це відбувається?

Для екскурсії знадобиться повне екіпірування. Щасливчику необхідно захопити з собою ліхтарик та подбати про зручне взуття. Коли усі учасники екскурсії будуть готові підкорювати підземелля, досвідчений діггер відкриє кришку люка та проведе новачків у самісіньке серце Нікольської дренажної системи. Там вони побачать незвичайні підземні споруди - царський колодязь і «зал трьох братів». Буде можливість дізнатися, що таке «собачий лаз» і «підземні перли». А захоплюючі історії діггера-екскурсовода зроблять прогулянку просто незабутньою.

Унікальний підземний маршрут

Довжина маршруту по Нікольській дренажній системі близько 2,5 км! А склав його досвідчений діггер. На шляху зустрінуться найцікавіші пам'ятки величезного тунелю - 15-метровий царський колодязь, вузький, але довгий «зал трьох братів», важкопрохідний «собачий лаз», «підземні перли», які можна побачити тільки в дренажній системі.

Супровід профі-діггера

Мандрівник буде знайомитися з підземним світом столичної дренажної системи в компанії справжнього профі. Він вже давним-давно вивчив найцікавіші підземні споруди столиці та знає, на що слід звернути увагу в першу чергу. Професіонал познайомить з найцікавішими тонкощами свого улюбленого захоплення - діггерства.

Історія «підземного» Києва

Крім вражаючого «андеграунд-екстриму» на мандрівника чекає маса цікавих історичних відомостей про облаштування та техніку спорудження дренажних систем. Крім того, він познайомиться з професійною лексикою діггерів та специфікою підземних досліджень.

Місце проведення враження:

61 відгук

21 січня 2017
Спасибо Вашей команде bodo за организацию впечатления. Было безумно интересно и очень экстремально. Претензий нет, исключительно положительные впечатления) Желаю процветания Вашей компании, а также, чтобы как можно больше клиентов всё же оставляли отзывы о Вашей замечательной работе!

27 грудня 2016
Подарувала сертифікат чоловікові... Він нащастя відмовився: по-перше, ми з сином отримали багато нових позитивних вражень, по-друге, він не скрізь би протиснувся:) Неочікувано на екскурсії ми потрапили під сильний дощ, тому з одного боку - дитина трохи злякалась, з іншого - вражень відірваності від буденності вистачило надовго.

16 грудня 2016
Дякую команді Bodo за гарні враження.

В
Владимир
8 грудня 2016
Экскурсия понравилась, - очень яркая, необычная, запоминающаяся. Очень рекомендую сходить хотябы разочек - точно не пожалеете.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень