101237
 

Подаруй екскурсію підземеллями Києва!

Цілих 1,5 години в хитросплетінні київських тунелів. Захоплююча екскурсія являє собою можливість спуститися в основну та найбільш вражаючу дренажну систему Києва — Микільську! Протяжність маршруту  цілих 2,5 км під землею. Досвідчений діггер покаже найцікавіші андерграунд-місця, а також розповість приголомшливі факти про історію підземних досліджень. Буде можливість побачити незвичайні споруди — царський колодязь, «залу трьох братів», «собачий лаз» та ін. Із собою необхідно взяти ліхтарик.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.04.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 008 раз
1 людина
90 хвилин
Проходить у групі
Використати до 30.04.2018

Підземелля Києва — що це?

Унікальна можливість відчути себе справжнім діггером  дослідником підземних споруд і комунікацій. Екскурсія проходить однією з найкрасивіших дренажних систем столиці Микільській. Вона являє собою чинну інженерно-технічну споруду, збудовану ще у 1916 році з метою збору та видалення ґрунтових вод. Досвідчений діггер проведе цікавим маршрутом та розповість безліч неймовірних фактів та історій.

Як все відбувається?

Для екскурсії знадобиться повне екіпірування. Щасливчику необхідно захопити з собою ліхтарик та подбати про зручне взуття. Коли усі учасники екскурсії будуть готові підкорювати підземелля, досвідчений діггер відкриє кришку люка та проведе новачків у самісіньке серце Микільської дренажної системи. Там вони побачать незвичайні підземні споруди царський колодязь і «залу трьох братів». Буде можливість дізнатися, що таке «собачий лаз» і «підземні перли». А захоплюючі історії діггера-екскурсовода зроблять прогулянку просто незабутньою.

Унікальний підземний маршрут

Довжина маршруту по Нікольській дренажній системі близько 2,5 км! А склав його досвідчений діггер. На шляху зустрінуться найцікавіші пам'ятки величезного тунелю 15-метровий царський колодязь, вузька, але довга «зала трьох братів», важкопрохідний «собачий лаз», «підземні перли», які можна побачити тільки в дренажній системі.

Супровід профі-діггера

Мандрівник буде знайомитися з підземним світом столичної дренажної системи в компанії справжнього профі. Він вже давним-давно вивчив найцікавіші підземні споруди столиці та знає, на що слід звернути увагу в першу чергу. Професіонал познайомить із найцікавішими тонкощами свого улюбленого захоплення діггерства.

Історія «підземного» Києва

Крім вражаючого «андеграунд-екстриму» на мандрівника чекає маса цікавих історичних відомостей про облаштування та техніку спорудження дренажних систем. Більш того, він познайомиться з професійною лексикою діггерів та специфікою підземних досліджень.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

75 відгуків реальних людей

Р
Радченко Ольга
19 жовтня 2017
Как для первого раза интересно, необычно и увлекательно. Понравилось, но мало зрелищности. Я предполагала, что увидим большие тоннели, подземное озеро или др. Может ваши креативщики добавят.

Д
Дарья
18 вересня 2017
Сотрудники подарили сертификат от Bodo, сразу выбрала впечатление "Подземелья Киева". Полтора часа без солнца с фонариком и в бахилах.. иногда приходилось пробираться по тоннелям в полусогнутом состоянии.. но оно того стоило!! Впечатлений осталось полно! Время экскурсии пролетело незаметно, плюс познавательный рассказ девушки-гида!

А
Андрей Дёмин
13 вересня 2017
Доброго времени суток! Очень рад был пуститься в еще одно увлекательное впечатление от bodo. которое оставило незабываемые эмоции) Очень рад был узнать и увидеть Киев с другой, совершенно иной, невероятно увлекательной стороны! Благодарю команду "Интересный Киев" и "Бодо" за предоставлений мне шанс окунутся в еще одно, незабываемое место в Киеве.

31 серпня 2017
Впечатление от Bodo - "Подземелья Киева", а точнее прогулка по дренажной системе!))))))) Далеко не каждая экскурсия начинается спуском в канализационный люк)) С моим ростом (1,55 м в кепке) чувствовала себя как дома - вот они Пещеры Гномов!)))))))) Также нельзя не упомянуть за очуменные резиновые бахилы 40-какого-то размера, которые на мне смотрелись, как ботфорты! Одним словом, это веселое и...
Впечатление от Bodo - "Подземелья Киева", а точнее прогулка по дренажной системе!))))))) Далеко не каждая экскурсия начинается спуском в канализационный люк)) С моим ростом (1,55 м в кепке) чувствовала себя как дома - вот они Пещеры Гномов!)))))))) Также нельзя не упомянуть за очуменные резиновые бахилы 40-какого-то размера, которые на мне смотрелись, как ботфорты! Одним словом, это веселое и очень познавательное приключение))! Особое спасибо гиду Ульяне за весьма мокрое, но по диггерски прекрасно проведенное время!)))) Уточню, что в процессе спуска ни одна летучая мышь не пострадала!)))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень