101237
 

Подаруй екскурсію підземеллями Києва!

Цілих 1,5 години в хитросплетінні київських тунелів. Захоплююча екскурсія дарує можливість спуститися до основної і найбільш вражаючої дренажної системи Києва - Микольської! Довжина маршруту - цілих 2,5 км під землею. Досвідчений дігер покаже найцікавіші андеґраунд-місця, також розповість приголомшуючі факти про історію підземних досліджень. Буде змога побачити незвичайні споруди - царський колодязь, «зал трьох братів», «собачий лаз» та ін. Для зручності із собою необхідно узяти ліхтарик і гумові чоботи.  детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.05.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 500 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.05.2017
Не залежить від погоди
Проходить у групі

Підземелля Києва - що це?

Унікальна можливість відчути себе справжнім діггером - дослідником підземних споруд і комунікацій. Екскурсія проходить однією з найкрасивіших дренажних систем столиці - Микольській. Вона являє собою чинну інженерно-технічну споруду, збудовану ще у 1916 році з метою збору і видалення ґрунтових вод. Досвідчений діггер проведе цікавим маршрутом і розповість безліч неймовірних фактів та історій.

Як це відбувається?

Для екскурсії знадобиться повне екіпірування. Щасливчику необхідно захопити з собою ліхтарик і подбати про зручне взуття — найліше підійдуть високі гумові чоботи. Коли усі учасники екскурсії будуть готові підкорювати підземелля, досвідчений діггер відкриє кришку люка і проведе новачків у самісіньке серце Микольської дренажної системи. Там вони побачать незвичайні підземні споруди - царський колодязь і «зал трьох братів». Буде можливість дізнатися, що таке «собачий лаз» і «підземні перли». А захоплюючі історії діггера-екскурсовода зроблять прогулянку просто незабутньою.

Унікальний підземний маршрут

Довжина маршруту по Микольській дренажній системі близько 2,5 км! А склав його досвідчений діггер. На шляху зустрінуться найцікавіші пам'ятки величезного тунелю - 15-метровий царський колодязь, вузький, але довгий «зал трьох братів», важкопрохідний «собачий лаз», «підземні перли», які можна побачити тільки в дренажній системі.

Супровід профі-діггера

Мандрівник буде знайомитися з підземним світом столичної дренажної системи в компанії справжнього профі. Він вже давним-давно вивчив найцікавіші підземні споруди столиці і знає, на що слід звернути увагу в першу чергу. Познайомить з найцікавішими тонкощами свого улюбленого захоплення - діггерства.

Історія «підземного» Києва

Крім вражаючого «андеграунд-екстриму» на мандрівника чекає маса цікавих історичних відомостей про облаштування й техніку спорудження дренажних систем. Крім того, він познайомиться з професійною лексикою діггерів та специфікою підземних досліджень.

Місце проведення враження

57 відгуків реальних людей

Підземелля Києва

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 34
093 170 06 39