101237
 

Подаруй екскурсію підземеллями Києва!

Цілих 1,5 години в хитросплетінні київських тунелів. Захоплююча екскурсія дарує можливість спуститися до основної і найбільш вражаючої дренажної системи Києва - Микольської! Довжина маршруту - цілих 2,5 км під землею. Досвідчений дігер покаже найцікавіші андеґраунд-місця, також розповість приголомшуючі факти про історію підземних досліджень. Буде змога побачити незвичайні споруди - царський колодязь, «зал трьох братів», «собачий лаз» та ін. Для зручності із собою необхідно узяти ліхтарик і гумові чоботи.  детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 986 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Проходить у групі

Підземелля Києва - що це?

Унікальна можливість відчути себе справжнім діггером - дослідником підземних споруд і комунікацій. Екскурсія проходить однією з найкрасивіших дренажних систем столиці - Микольській. Вона являє собою чинну інженерно-технічну споруду, збудовану ще у 1916 році з метою збору і видалення ґрунтових вод. Досвідчений діггер проведе цікавим маршрутом і розповість безліч неймовірних фактів та історій.

Як це відбувається?

Для екскурсії знадобиться повне екіпірування. Щасливчику необхідно захопити з собою ліхтарик і подбати про зручне взуття — найліше підійдуть високі гумові чоботи. Коли усі учасники екскурсії будуть готові підкорювати підземелля, досвідчений діггер відкриє кришку люка і проведе новачків у самісіньке серце Микольської дренажної системи. Там вони побачать незвичайні підземні споруди - царський колодязь і «зал трьох братів». Буде можливість дізнатися, що таке «собачий лаз» і «підземні перли». А захоплюючі історії діггера-екскурсовода зроблять прогулянку просто незабутньою.

Унікальний підземний маршрут

Довжина маршруту по Микольській дренажній системі близько 2,5 км! А склав його досвідчений діггер. На шляху зустрінуться найцікавіші пам'ятки величезного тунелю - 15-метровий царський колодязь, вузький, але довгий «зал трьох братів», важкопрохідний «собачий лаз», «підземні перли», які можна побачити тільки в дренажній системі.

Супровід профі-діггера

Мандрівник буде знайомитися з підземним світом столичної дренажної системи в компанії справжнього профі. Він вже давним-давно вивчив найцікавіші підземні споруди столиці і знає, на що слід звернути увагу в першу чергу. Познайомить з найцікавішими тонкощами свого улюбленого захоплення - діггерства.

Історія «підземного» Києва

Крім вражаючого «андеграунд-екстриму» на мандрівника чекає маса цікавих історичних відомостей про облаштування й техніку спорудження дренажних систем. Крім того, він познайомиться з професійною лексикою діггерів та специфікою підземних досліджень.

Місце проведення враження

60 відгуків реальних людей