101238
 

Подаруй екскурсію по підземеллях Києва для двох!

Цілих 1,5 години в серце головної дренажної системи столиці — Микільської. Закриті лази цієї інженерної конструкції розкидані під землею, але досвідчений дигер відмінно орієнтується в цьому лабіринті і проведе своїх гостей за особливим маршрутом   протяжністю 2,5 км Прогулянка тунелями передбачає відвідування тільки самих цікавих місць, серед яких царський колодязь, «зал трьох братів», «собачий лаз» та ін Вся екскурсія супроводжується цікавими розповідями про історію підземних досліджень Києва. З собою необхідно взяти ліхтарики і гумові чоботи.  подробнее...

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 302 раз
2 людини
90 хвилин
Проходить у групі
Використати до 31.10.2017

Підземелля Києва для двох - що це?

Унікальна можливість відчути себе справжнім підземним мандрівником, побувавши в тунелі однієї з найкрасивіших дренажних систем Києва - Нікольської. Ця інженерно-технічна споруда, збудована ще у 1916 році з метою збору і видалення грунтових вод, функціонує і досьогодні. Екскурсію проводить досвідчений діггер - дослідник різних підземельних споруд і комунікацій. 

Як це відбувається?

Щоб було зручно пересуватися підземними тонелями, Щасливчикам необхідно взяти з собою ліхтарики і взути гумові чоботи. Одягнувши екіпіровку у стилі справжніх «підземних слідопитів», вони прослідують за екскурсоводом у самісіньке серце Нікольської дренажної системи. На них чекає захоплюючий маршрут, де зустрічаються найцікавіші споруди - царський колодязь і «зал трьох братів». Уся подорож супроводжуватиметься цікавими розповідями гіда.

Захоплюючий підземний маршрут

Унікальна можливість побувати у стінах Нікольської дренажної системи! Учасники екскурсії пройдуть цікавим маршрутом, на якому зустрінеться царський колодязь висотою в 15 м і найулюбленіше місце діггерів, «зал трьох братів» - кімната 2х12 метрів і стінами в 5 метрів. Найспритніші зможуть підкорити «собачий лаз», а найспостережливіші - першими знайти «підземні перли».

Екскурсію веде профі-діггер

Вивчати підземний світ столичних тунелів група буде під керівництвом діггера - людини, що присвятила життя дослідженню штучних підземних споруд. Він встиг «облазити» дренажну систему вздовж і впоперек. Точно дотримуючись інструкцій провідника, можна зробити свою першу підземну вилазку маршрутом довжиною 2,5 км.

Таємниці «підземного» міста

Справжній «андеграунд-екстрім» і маса захоплюючих історичних відомостей про облаштування і техніку спорудження дренажних систем гарантовано! Також у учасників туру буде можливість познайомитися з професійною лексикою діггерів та специфікою підземних досліджень.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

64 відгуків реальних людей

Д
Дмитро
15 травня 2017
Можна побачити Київ з незвичного боку. Дуже сподобалось: окрім самої локації отримали багато корисної інформації про підземний Київ. Обирали з тих позцій, щоб відвідати в добре відомому місті місця, в які ти б сам навряд чи потрапив би.

4 квітня 2017
Одним словом: круто! Само собой подходящей одежды и экипировки для данной экскурсии у большей части людей нет -- не-бе-да, нас обеспечили бахилами ОЗК, и фонариками. Экскурсовод отвечала на все поставленные вопросы, а также держала ситуацию под контролем, что очень хорошо. По окончании экскурсии были очень уставшими, но довольными т.к. не каждый день такое увидишь. Всем рекомендуем.

28 лютого 2017
Очень понравилась организация. Спасибо за хорошие впечатления!)))

21 січня 2017
Спасибо Вашей команде bodo за организацию впечатления. Было безумно интересно и очень экстремально. Претензий нет, исключительно положительные впечатления) Желаю процветания Вашей компании, а также, чтобы как можно больше клиентов всё же оставляли отзывы о Вашей замечательной работе!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень