101238
 

Подаруй екскурсію по підземеллях Києва для двох!

Цілих 1,5 години в серці головної дренажної системи столиці — Нікольської. Закриті лази цієї інженерної конструкції розкидані під землею, але досвідчений дигер чудово орієнтується в цьому лабіринті і проведе своїх гостей за особливим маршрутом — протяжністю 2,5 км. Прогулянка тунелями передбачає відвідування тільки найцікавіших місць, серед яких царський колодязь, «зал трьох братів», «собачий лаз» та ін. Вся екскурсія супроводжується цікавими розповідями про історію підземних досліджень Києва. З собою необхідно взяти ліхтарики і гумові чоботи.  детальніше

2 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 617 раз
2 людини
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Проходить у групі

Підземелля Києва для двох - що це?

Унікальна можливість відчути себе справжнім підземним мандрівником, побувавши в тунелі однієї з найкрасивіших дренажних систем Києва - Нікольської. Ця інженерно-технічна споруда, збудована ще у 1916 році з метою збору і видалення грунтових вод, функціонує і досьогодні. Екскурсію проводить досвідчений діггер - дослідник різних підземельних споруд і комунікацій. 

Як це відбувається?

Щоб було зручно пересуватися підземними тонелями, Щасливчикам необхідно взяти з собою ліхтарики і взути гумові чоботи. Одягнувши екіпіровку у стилі справжніх «підземних слідопитів», вони прослідують за екскурсоводом у самісіньке серце Нікольської дренажної системи. На них чекає захоплюючий маршрут, де зустрічаються найцікавіші споруди - царський колодязь і «зал трьох братів». Уся подорож супроводжуватиметься цікавими розповідями гіда.

Захоплюючий підземний маршрут

Унікальна можливість побувати у стінах Нікольської дренажної системи! Учасники екскурсії пройдуть цікавим маршрутом, на якому зустрінеться царський колодязь висотою в 15 м і найулюбленіше місце діггерів, «зал трьох братів» - кімната 2х12 метрів і стінами в 5 метрів. Найспритніші зможуть підкорити «собачий лаз», а найспостережливіші - першими знайти «підземні перли».

Екскурсію веде профі-діггер

Вивчати підземний світ столичних тунелів група буде під керівництвом діггера - людини, що присвятила життя дослідженню штучних підземних споруд. Він встиг «облазити» дренажну систему вздовж і впоперек. Точно дотримуючись інструкцій провідника, можна зробити свою першу підземну вилазку маршрутом довжиною 2,5 км.

Таємниці «підземного» міста

Справжній «андеграунд-екстрім» і маса захоплюючих історичних відомостей про облаштування і техніку спорудження дренажних систем гарантовано! Також у учасників туру буде можливість познайомитися з професійною лексикою діггерів та специфікою підземних досліджень.

Місце проведення враження

60 відгуків реальних людей