Playstation на Олімпійському

8 людей
60 хв.
Залежить від погоди
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Playstation на Олімпійському — що це?

Ексклюзивна нагода пограти в Sony PlayStation 4 на головній арені країни — НСК «Олімпійский». У нічний час усе поле буде повністю освітлене на честь VIP-гостей, а реалістичність гри забезпечить величезний екран площею 103 м2 і потужна аудіосистема. Одночасно може грати 2 людини, комфортно розташувавшись у м'яких кріслах перед екраном.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити із собою компанію друзів до 8 осіб. Їм вдасться по черзі пограти на приставці 8 покоління від компанії Sony — PlayStation 4. Це чудова нагода відкрити для себе неймовірні ігри з приголомшливою графікою і захоплюючим ігровим процесом. У залежності від уподобань Щасливчиків, організатори допоможуть визначитися з вибором гри: від футболу до боїв. Команду геймерів супроводжуватиме особистий координатор. Він не тільки дозволить швидко зрозуміти правила обраної гри, але й надаватиме необхідні поради. А інші гості, тим часом, зможуть підтримати гравців дружніми вигуками! 

Найбільший стадіон України — «Олімпійский»

У розпорядженні гравців виявиться головна спортивна арена України — стадіон «Олімпійский». На трибунах тут одночасно можуть розміститися 70 тисяч глядачів, а на зеленому полі під час Євро-2012 грали легендарні футболісти зі всього світу. Але на цей раз гравці будуть єдиними почесними гостями. В нічний час навіть запалять усі 608 прожекторів, що висвітлюють арену й трибуни! 

Найбільший екран площею 103 м2

Щасливчики розташуються у комфортних кріслах перед величезним монітором площею 103 м2, на якому транслюються футбольні матчі. Це один із двох найбільших в Україні світлодіодних електронних табло, що висять над північною та південною трибунами під дахом стадіону. Такий екран передає цілих 4,4 трильйонів кольорів!

Потужна аудіосистема стадіону

Окрім класного й масштабного зображення, Щасливчики зможуть насолодитися потужним звучанням ігор. Адже під покрівлею стадіону встановлено 88 повнодіапазонних акустичних систем і 80 сабвуферів. Це надасть будь-якій грі особливої реалістичності!

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Валерия
1 листопада 2016
очень понравилось!!!
Вячеслав
12 квітня 2015
Буду краток - ВАУ! Ничего подобного не припомню, хотя испытал и попробовал уже многое. Тем более, этот был подарок от очень близкого человека.
Олег
20 травня 2014
Круто, круто и еще раз круто! Стоит каждой копейки, хотя и дорого. Но мне дарила жена, как говорится, для любимого человека ничего не жалко!!!! Это подарок мечты для каждого мужчины, так что, милые девушки, рекомендую. Хотите удивить - это то, что нужно)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.