101590
 

Подаруй гру в Playstation на Олімпійському!

Можливість пограти на популярній приставці «Playstation 4» прямо на найбільшому стадіоні «Олімпійський»! Відео буде виводитися на величезний монітор розміром 103 квадрата, де зазвичай транслюються футбольні матчі, а про якість аудіоряду подбає 88 повнодіапазонних і 80 низькочастотних акустичних систем, встановлених під покрівлею стадіону. Так що залишиться лише комфотно розташуватися в м'яких кріслах і насолодитися масштабністю віртуального світу! Вибір будуть представлені найпопулярніші ігри сучасності. При необхідності, швидко освоїтися з правилами допоможе індивідуальний координатор. Одночасно в «цифровому змаганні» зможе прийняти участь 2 людини, використовуючи джойстики. детальніше

8 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
5 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 39 раз
8 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Все необхідне видається

Playstation на Олімпійському — що це?

Ексклюзивна нагода пограти у Sony PlayStation 4 на головній арені країни — стадіоні НСК «Олімпійский». В нічний час усе поле буде повністю освітлене на честь VIP-гостей, а реалістичність гри забезпечить величезний екран площею 103 кв. метри і потужна аудіосистема. Одночасно може грати 2 людини, комфортно розташувавшись у м'яких кріслах перед екраном.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою компанію друзів до 8 осіб. Їм вдасться по черзі пограти на приставці 8 покоління від компанії Sony - PlayStation 4. Це чудова нагода відкрити для себе неймовірні ігри з приголомшливою графікою і захоплюючим ігровим процесом. В залежності від уподобань гостей, організатори допоможуть визначитися з вибором гри: від футболу до боїв. Команду геймерів буде супроводжувати особистий координатор. Він не тільки дозволить швидко зануритися у правила обраної гри, але і надаватиме необхідні поради. А інші гості, тим часом, зможуть підтримати гравців дружніми вигуками! 

Найбільший стадіон України — «Олімпійский»

У розпорядженні гравців виявиться головна спортивна арена України — стадіон «Олімпійский». На трибунах тут одночасно можуть розміститися 70 тисяч глядачів, а на зеленому полі під час Євро-2012 грали легендарні футболісти зі всього світу. Але на цей раз гравці будуть єдиними почесними гостями. В нічний час навіть запалять усі 608 прожекторів, що висвітлюють арену і трибуни! 

Найбільший екран площею 103 квадрати

Гості розташуються в комфортних кріслах перед величезним монітором площею 103 квадрати, на якому транслюються футбольні матчі. Це один з двох найбільших в Україні світлодіодних електронних табло, що висять над північною і південною трибуною під дахом стадіону. Такий екран передає цілих 4,4 трильйонів кольорів!

Потужна аудіосистема стадіону

Окрім класного і масштабного зображення, гості зможуть насолодитися потужним звучанням ігор. Адже під покрівлею стадіону встановлено 88 повнодіапазонних акустичних систем і 80 сабвуферів. Це надасть будь-якій грі особливої реалістичності!

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей