101590
 

Подаруй гру в Playstation на Олімпійському!

Можливість пограти на популярній приставці «Playstation 4» на найбільшому стадіоні України — «Олімпійському»! Відео виводитиметься на величезний монітор розміром 103 м2, де зазвичай транслюються футбольні матчі, а про якість аудіоряду подбає 88 повнодіапазонних і 80 низькочастотних акустичних систем, встановлених під покрівлею стадіону. Так що залишиться лише комфотно розташуватися в м'яких кріслах і насолодитися масштабністю віртуального світу! На вибір будуть представлені найпопулярніші ігри сучасності. За необхідності, швидко освоїтися із правилами допоможе індивідуальний координатор. Одночасно в «цифровому змаганні» зможе взяти участь 2 людини, використовуючи джойстики. детальніше...

8 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
5 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 73 раз
8 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 31.07.2018

Playstation на Олімпійському — що це?

Ексклюзивна нагода пограти в Sony PlayStation 4 на головній арені країни — НСК «Олімпійский». У нічний час усе поле буде повністю освітлене на честь VIP-гостей, а реалістичність гри забезпечить величезний екран площею 103 м2 і потужна аудіосистема. Одночасно може грати 2 людини, комфортно розташувавшись у м'яких кріслах перед екраном.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити із собою компанію друзів до 8 осіб. Їм вдасться по черзі пограти на приставці 8 покоління від компанії Sony — PlayStation 4. Це чудова нагода відкрити для себе неймовірні ігри з приголомшливою графікою і захоплюючим ігровим процесом. У залежності від уподобань Щасливчиків, організатори допоможуть визначитися з вибором гри: від футболу до боїв. Команду геймерів супроводжуватиме особистий координатор. Він не тільки дозволить швидко зрозуміти правила обраної гри, але й надаватиме необхідні поради. А інші гості, тим часом, зможуть підтримати гравців дружніми вигуками! 

Найбільший стадіон України — «Олімпійский»

У розпорядженні гравців виявиться головна спортивна арена України — стадіон «Олімпійский». На трибунах тут одночасно можуть розміститися 70 тисяч глядачів, а на зеленому полі під час Євро-2012 грали легендарні футболісти зі всього світу. Але на цей раз гравці будуть єдиними почесними гостями. В нічний час навіть запалять усі 608 прожекторів, що висвітлюють арену й трибуни! 

Найбільший екран площею 103 м2

Щасливчики розташуються у комфортних кріслах перед величезним монітором площею 103 м2, на якому транслюються футбольні матчі. Це один із двох найбільших в Україні світлодіодних електронних табло, що висять над північною та південною трибунами під дахом стадіону. Такий екран передає цілих 4,4 трильйонів кольорів!

Потужна аудіосистема стадіону

Окрім класного й масштабного зображення, Щасливчики зможуть насолодитися потужним звучанням ігор. Адже під покрівлею стадіону встановлено 88 повнодіапазонних акустичних систем і 80 сабвуферів. Це надасть будь-якій грі особливої реалістичності!

Місце проведення враження:

НСК Олімпійський
м.олімпійская, вул.червоноармійська, 55 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

В
Валерия
1 листопада 2016
очень понравилось!!!

В
Вячеслав
12 квітня 2015
Буду краток - ВАУ! Ничего подобного не припомню, хотя испытал и попробовал уже многое. Тем более, этот был подарок от очень близкого человека.

О
Олег
20 травня 2014
Круто, круто и еще раз круто! Стоит каждой копейки, хотя и дорого. Но мне дарила жена, как говорится, для любимого человека ничего не жалко!!!! Это подарок мечты для каждого мужчины, так что, милые девушки, рекомендую. Хотите удивить - это то, что нужно)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень