101590
 

Playstation на Олімпійському

Можливість пограти на популярній приставці «Playstation 4» на найбільшому стадіоні України — «Олімпійському»! Відео виводитиметься на величезний монітор розміром 103 м2, де зазвичай транслюються футбольні матчі, а про якість аудіоряду подбає 88 повнодіапазонних і 80 низькочастотних акустичних систем, встановлених під покрівлею стадіону. Так що залишиться лише комфотно розташуватися в м'яких кріслах і насолодитися масштабністю віртуального світу! На вибір будуть представлені найпопулярніші ігри сучасності. За необхідності, швидко освоїтися із правилами допоможе індивідуальний координатор. Одночасно в «цифровому змаганні» зможе взяти участь 2 людини, використовуючи джойстики. детальніше...

8 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
8 людей
60 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 31.03.2019

Playstation на Олімпійському — що це?

Ексклюзивна нагода пограти в Sony PlayStation 4 на головній арені країни — НСК «Олімпійский». У нічний час усе поле буде повністю освітлене на честь VIP-гостей, а реалістичність гри забезпечить величезний екран площею 103 м2 і потужна аудіосистема. Одночасно може грати 2 людини, комфортно розташувавшись у м'яких кріслах перед екраном.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити із собою компанію друзів до 8 осіб. Їм вдасться по черзі пограти на приставці 8 покоління від компанії Sony — PlayStation 4. Це чудова нагода відкрити для себе неймовірні ігри з приголомшливою графікою і захоплюючим ігровим процесом. У залежності від уподобань Щасливчиків, організатори допоможуть визначитися з вибором гри: від футболу до боїв. Команду геймерів супроводжуватиме особистий координатор. Він не тільки дозволить швидко зрозуміти правила обраної гри, але й надаватиме необхідні поради. А інші гості, тим часом, зможуть підтримати гравців дружніми вигуками! 

Найбільший стадіон України — «Олімпійский»

У розпорядженні гравців виявиться головна спортивна арена України — стадіон «Олімпійский». На трибунах тут одночасно можуть розміститися 70 тисяч глядачів, а на зеленому полі під час Євро-2012 грали легендарні футболісти зі всього світу. Але на цей раз гравці будуть єдиними почесними гостями. В нічний час навіть запалять усі 608 прожекторів, що висвітлюють арену й трибуни! 

Найбільший екран площею 103 м2

Щасливчики розташуються у комфортних кріслах перед величезним монітором площею 103 м2, на якому транслюються футбольні матчі. Це один із двох найбільших в Україні світлодіодних електронних табло, що висять над північною та південною трибунами під дахом стадіону. Такий екран передає цілих 4,4 трильйонів кольорів!

Потужна аудіосистема стадіону

Окрім класного й масштабного зображення, Щасливчики зможуть насолодитися потужним звучанням ігор. Адже під покрівлею стадіону встановлено 88 повнодіапазонних акустичних систем і 80 сабвуферів. Це надасть будь-якій грі особливої реалістичності!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
НСК Олімпійський
м.олімпійская, вул.червоноармійська, 55 Показати на мапі

3 відгуки

В
Валерия
1 листопада 2016
очень понравилось!!!

В
Вячеслав
12 квітня 2015
Буду краток - ВАУ! Ничего подобного не припомню, хотя испытал и попробовал уже многое. Тем более, этот был подарок от очень близкого человека.

О
Олег
20 травня 2014
Круто, круто и еще раз круто! Стоит каждой копейки, хотя и дорого. Но мне дарила жена, как говорится, для любимого человека ничего не жалко!!!! Это подарок мечты для каждого мужчины, так что, милые девушки, рекомендую. Хотите удивить - это то, что нужно)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень