Подаруйте пивний вечір у пабі для друзів!

подарували вже 29 рази
8 людей
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанія відвідає атмосферний ресторан з європейсько-афганською кухнею. Тут створюють хмільне на власній броварні. Для приятелів заздалегідь зарезервують столик. У друзів буде сертифікат, на суму якого вони зможуть замовити різні сорти пива та закуски.

Чому ми вибрали паб «ПроходимецЪ»

У меню представлені понад 25 видів закусок, страви європейської та афганської кухонь. Бармен розливає фірмове пиво «Проходимецъ», зварене за авторським рецептом. За його створенням можна спостерігати за 18-метровою барною стійкою. Позаду неї розташована броварня, обладнана швейцарською лінією. Паб знаходиться у 2 хвилинах від станції метро «Контрактова площа».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Игорь
Вчора
https://www.facebook.com/100007123186716
Отлично!!!
Світлана
17 лютого 2019
Спасибі за відмінний вечір! Весь персонал привітний. Обстановка затишна, приємний заклад! Чудове обслуговування Хочемо висловити величезну подяку офіціанту.
Денис
30 січня 2019
https://www.facebook.com/100000909247564
Все было очень круто :) Вкусно, атмосферно ) Спасибо Бодо!
Ілля Озадовський
15 січня 2019
Все дуже сподобалося

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.