102660

Подаруй ніч в Шоколадному будиночку для двох!

«Солодкий» вечір для двох близьких людей у знаменитому Шоколадному будиночку. На друзів чекає захоплююча пригода в групі центром столиці: гід розповість про історію київських Липок, повідає легенди старовинних вулиць і будівель. Після почнеться екскурсія самим будиночком: 7 залів з великою експозицією предметів XIX століття. В останньому приміщенні на кожного чекатиме філіжанка гарячого шоколаду. Загальна тривалість прогулянки — до 2,5 годин. детальніше...

2 люд. до 2,5 годин Використати до 30.11.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 392 раз
2 людини
до 2,5 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2018

Ніч у Шоколадному будиночку для двох — що це?

Прогулянка старовинними вуличками, цікаві історії про видатні будівлі центру міста й екскурсія «найсолодшим» будиночком Києва — Шоколадним. Двоє Щасливчиків у компанії однодумців відвідають житло відомого в 1890-х роках громадського діяча Могилевцева. Попередньо група зустрінеться на Хрещатику, звідки й почне свій шлях. Уся подорож буде наповнена десятками захоплюючих історій.

Як все відбувається?

Щасливчик із другом приїдуть на Хрещатик, звідки стартує екскурсія в групі. Протягом 40-50 хвилин друзі гулятимуть звивистими вуличками, які приведуть їх до Шоколадного будиночку. Там вони проведуть час, що залишився. Усередині належить відвідати 7 залів — деякі з них відреставровані, а деякі зберегли первісну красу кінця XIX століття. Одна з кімнат присвячена мистецтву танців — балу. Щасливчики дізнаються багато легенд, пов'язаних із будівлею. Під кінець на них чекає гарячий шоколад і цукерки.

Зал із імітацією балу

Вишукані кавалери й доглянуті дами, приємна музика й атмосфера піднесеності — такими колись були зустрічі вельмож. Подивитися, як усе відбувалося, і побачити елементи бальної атрибутики можна в залі, присвяченому аристократичним танцям.

Солодка екскурсія

Гід розповість багато цікавого з історії Києва та Шоколадного будиночка. Але хто ж відмовиться від філіжанки густого гарячого шоколаду й печива після захоплюючої прогулянки?

Для дорослих і дітей

Пригода буде цікавою як старшому, так і молодшому поколінню. Усі відкриють для себе багато нового про рідне місто та дізнаються багато незвичайних фактів про шоколад.

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

В
Владислав
11 квітня 2018
Позитивные экскурсоводы, интересная информация, еще и организованно на 5+ Если пойдете с друзьями которые любят историю, но не любят сладкое, у вас будет дополнительная порция отличного горячего шоколада = )

Н
Наталия
31 січня 2018
Отличная экскурсия для тех кто любит Киев или хочет узнать о нем побольше. Лучше идти вдвоем или компанией. Я сама очень люблю Печерск и получила массу удовольствия от очередной встречи с ним.И сама идея дарить впечатления мне очень нравится.

S
Sheila
21 листопада 2017
Это был мой первый визит в Киев. Мне очень понравилась экскурсия. У меня даже получилось выиграть билет на концерт классической музыки, но пришлось отдать другим ребятам, так как я возвращалась домой. Познавательно и интересно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень