102660

Подаруй ніч в Шоколадному будиночку для двох!

Вечірня прогулянка стартує біля станції метро «Хрещатик», де на групу очікуватиме гід. Він проведе гостей по вуличками міста і розповість багато цікавого. У самому Шоколадному будиночку друзів чекає насичена програма. Вони відвідають кожну кімнату і дізнаються всі секрети таємничого особняка. Також гості побачать зал, в якому відтворена атмосфера балу XIX століття. В кінці екскурсії на кожного очікує приємний сюрприз у вигляді гарячого шоколаду і солодощів. детальніше...

2 люд. до 2,5 годин Використати до 30.04.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 750 раз
2 людини
до 2,5 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Вечірня прогулянка стартує біля станції метро «Хрещатик», де на групу очікуватиме гід. Він проведе гостей по вуличками міста і розповість багато цікавого. У самому Шоколадному будиночку друзів чекає насичена програма. Вони відвідають кожну кімнату і дізнаються всі секрети таємничого особняка. Також гості побачать зал, в якому відтворена атмосфера балу XIX століття. В кінці екскурсії на кожного очікує приємний сюрприз у вигляді гарячого шоколаду і солодощів.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство займається проведенням екскурсій більше 14 років. За цей час клієнтами «Цікавого Києва» встигли стати великі компанії — Google Україна, McDonald's, Vodafone і інші. Крім пізнавальних прогулянок команда організовує квести, екскурсії-дегустації, поїздки на історичному транспорті і тури за авторськими маршрутами.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

6 відгуків

З
Зоя
24 червня 2018
Впечатление приятное. Интересная, познавательная экскурсия. Для меня - это встреча с давно знакомыми местами, воспоминаниями юности, посещение "Шоколадного домика" в его новом статусе. Интересно было узнать его историю. Форма проведения экскурсии, атмосфера, сюрпризы - все оставляет приятное впечатление. Возникает желание побывать здесь и на других мероприятиях, в частности, музыкальных вечерах...
Впечатление приятное. Интересная, познавательная экскурсия. Для меня - это встреча с давно знакомыми местами, воспоминаниями юности, посещение "Шоколадного домика" в его новом статусе. Интересно было узнать его историю. Форма проведения экскурсии, атмосфера, сюрпризы - все оставляет приятное впечатление. Возникает желание побывать здесь и на других мероприятиях, в частности, музыкальных вечерах. Спасибо всем, причастным к организации и проведению экскурсии!

Н
Надежда
5 червня 2018
Познавательная и увлекательная история нашего прошлого! Необычно, что еще можно найти и увидеть рядом архитектуру другого столетия, потрогать ее руками, услышать о ней истории, удостоверив себя, что были и есть люди, которые творят ее для потомков. Очень довольны что выбрали именно это путешествие во времени. Спасибо, огромное! Давно такого не было ощущения наслаждения восторга

А
Александра
25 травня 2018
Очень сказочная интересная и вкусная экскурсия ! Рассказ экскурсовода переносит в Киев 20-30 годов, дает возможность узнать истории красивейших особняков на Липках. Рекомендую любителям истории и архитектуры!

11 квітня 2018
Позитивные экскурсоводы, интересная информация, еще и организованно на 5+ Если пойдете с друзьями которые любят историю, но не любят сладкое, у вас будет дополнительная порция отличного горячего шоколада = )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень