Подаруйте ніч в Шоколадному будиночку для двох!

подарували вже 1 372 рази
2 людини
до 2,5 годин
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Вечірня прогулянка стартує біля станції метро «Хрещатик», де на групу очікуватиме гід. Він проведе гостей по вуличками міста і розповість багато цікавого. У самому Шоколадному будиночку друзів чекає насичена програма. Вони відвідають кожну кімнату і дізнаються всі секрети таємничого особняка. Також гості побачать зал, в якому відтворена атмосфера балу XIX століття. В кінці екскурсії на кожного чекає приємний сюрприз у вигляді гарячого шоколаду і солодощів.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство займається проведенням екскурсій понад 14 років. За цей час клієнтами «Цікавого Києва» встигли стати великі компанії — Google Україна, McDonald's, Vodafone і інші. Крім пізнавальних прогулянок команда організовує квести, екскурсії-дегустації, поїздки на історичному транспорті і тури за авторськими маршрутами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Виктория
11 лютого 2019
Прекрасный подарок на день рождения. Экскурсия в Шоколадном домике оказалась неожиданно интересной и познавательной. Спасибо тому кто подарил мне ее и конечно компании Бодо за то, что предоставила такую услугу. Успехов, процветания и новых впечатлений для нас.
Nataliia
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001287795380
Экскурсия очень понравилась! Рекомендую!!!
Булденко Наталия
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100020101698855
Очень понравилась экскурсия 9 февраля 2019 и по Дискам и в Шоколадном домике. Большое спасибо. Придем еще
Ирина
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100000855960206
Были на экскурсии "Ночь в Шоколадном домике" вдвоем с мужем. Нам очень понравилась и экскурсия Липками, и экскурсия по Шоколадному домику. Экскурсоводы (Ирина Евгеньевна и Наталья) - профессионалы, любящие Киев, умеющие рассказать интересно, интригующе, вовлечь в путешествие историческими местами, событиями, личностями. Мы очень благодарны!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.