101676
 

Подаруй ніч у музеї для двох!

Можливість проникнути в будинок на Андріївському узвозі під номером 13 після його закриття. Досвідчений гід подбає про те, як відкрити двері, та повідає безліч містичних історій. Піша прогулянка також передбачає зупинки біля Андріївської церкви та альтанки закоханих, а також поблизу гори Уздихальниці, будинку Карлсона та замку Річарда Левове серце. Екскурсія проходить у групі. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 10 635 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.03.2019

Ніч у музеї для двох — що це?

Унікальна можливість потрапити в легендарний музей Булгакова після його закриття та насолодитися містикою цього місця. Це один з пунктів зупинки під час захоплюючої пішохідної екскурсії у історичному центрі Києва — Андріївським узвозом та його околицями. Пара зможе побачити в сутінках Андріївську церкву, альтанку закоханих, гору Уздихальницю, будинок Карлсона та замок Річарда Левове серце. Професійний гід порадує не тільки цікавими, загадковими але й смішними оповідками з київського минулого. Слухати його розповіді належить разом з іншими учасниками екскурсії.

Як все відбувається?

На Щасливчиків та інших учасників екскурсії чекає знайомство з досвідченим гідом біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються про цікаві факти, які зберігають у собі стіни храму. Згодом випаде нагода насолодитися захоплюючими розповідями екскурсовода під час наступних об'єктів показу, що знаходяться на Андріївському узвозі та коло нього. А коли на вулиці стемніє, приємним та оригінальним завершенням прогулянки стане ціла година у музеї Булгакова. Його двері в такий пізній час відкриють спеціально для Щасливчиків. 

Відвідини музею Булгакова після закриття

Головною родзинкою екскурсії є будиннок Булгакова під номером 13. Історія цього місця, як і твори великого письменника, оповита незвичайною містикою, про яку розкаже гід. І хоча двері музею вже будуть наглухо закриті, учасники екскурсії зможуть потрапити досередини. Вони побувають у вітальні, їдальні, книжковій, медкабінеті та ще 2-х цікавих кімнатах. 

Захоплюючі історії від гіда

Під час екскурсії Щасливчики познайомляться із історією Андріївського узвозу кінця XIX-початку XX століть. Прогулюючись вечірніми вуличками старовинного Києва, вони почують стародавні легенди, захоплюючі містичні історії та зазирнуть у цікаві місця, де виповняються бажання.

Насичений маршрут в історичному центрі Києва

За 2,5 години учасники екскурсії встигнуть тісно познайомитися з Андріївським спуском і поглянути на його історію під новим кутом. Вони зроблять зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, будиночку Карлсона, а також побувають на горі Уздихальниці, біля замку Річарда Левине серце, і, звичайно ж, в будинку-музеї Булгакова. 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

72 відгуків

О
Ольга
21 серпня 2018
Подарунок став чудовою можливістю нам з чоловіком поринути у світ Булгакова та познайомитись з фактами життя як самого письменника, так і персонажів його творів. Прогулянка по Андріївському узвозу це завжди приємність, а коли ще цікаво розповідають про одну з легендарних частин Києва-це маленьке свято. Дуже раді були такому подарунку)

10 червня 2018
Музей Булгакова очень концептуален, экскурсия обыграна как путешествие по одному из его произведений, а подлинные предметы быта дополняют это представление! Поклонникам творчества писателя однозначно рекомендую!

А
Алина
5 червня 2018
Это было чудесно, особенно та часть когда мы зашли в дом 13. Женщина которая вела экскурсию в доме была просто великолепна,я к сожалению не помню ее имя. Она рассказывала так что все рты открывали сердце этой экскурсии. Всем советую пойти.

5 червня 2018
Сподобалось все. Захотліось прочитати всі твори Буглакова.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень