101676
 

Подаруй нічну екскурсію в музей Булгакова для двох!

Можливість проникнути в будинок на Андріївському узвозі під номером 13 після його закриття. Досвідчений гід подбає про те, як відкрити двері, і повідає безліч містичних історій. Піша прогулянка також передбачає зупинки біля Андріївської церкви і альтанки закоханих, а також поблизу гори Уздыхательницы, будинки Карлсона і замку Річарда Левове серце. Екскурсія проходить у групі. подробнее...

2 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 218 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.10.2017

Ніч у музеї для двох - що це?

Унікальна можливість потрапити в легендарний музей Булгакова після його закриття і насолодитися світлою містикою цього місця. Це один з пунктів зупинки під час захоплюючої пішохідної екскурсії у історичному центрі Києва - Андріївським узвозом та його околицями. Пара зможе побачити в сутінках Андріївську церкву, альтанку закоханих, гору Уздихальницю, будинок Карлсона і замок Річарда Левове серце. Професійний гід порадує не тільки цікавими, загадковими але й смішними оповідками з київського минулого. Слухати його розповіді належить разом з іншими учасниками екскурсії.

Як усе відбувається?

На Щасливчиків та інших учасників екскурсії чекає знайомство з досвідченим гідом біля сходинок коло Андріївської церкви. Тут вони дізнаються про цікаві факти, які зберігають у собі стіни храму. Згодом випаде нагода насолодитися захоплюючими розповідями екскурсовода під час наступних об'єктів показу, що знаходяться на Андріївському узвозі і біля нього. А коли на вулиці стемніє, приємним і оригінальним завершенням прогулянки стане ціла годину, проведена у музеї Булгакова. Його двері в такий пізній час відкриють спеціально для «нежданих» гостей. 

Відвідини музею Булгакова після закриття

Головною родзинкою екскурсії є відвідування будинку Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і твори великого письменника, оповита незвичайною містикою, про яку розкаже гід. І хоча двері музею вже будуть наглухо закриті, учасники екскурсії зможуть потрапити досередини. Вони побувають у вітальні, їдальні, книжковій, медкабінеті і ще 2-х цікавих кімнатах. 

Захоплюючі історії від гіда

Під час екскурсії гості познайомляться із історією Андріївського узвозу кінця XIX-початку XX століть. Прогулюючись вечірніми вуличками старовинного Києва, вони почують стародавні легенди, захоплюючі містичні історії та зазирнуть у цікаві місця, де виконуються бажання.

Насичений маршрут в історичному центрі Києва

За 2.5 години учасники екскурсії встигнуть тісно познайомитися з Андріївським спуском і поглянути на його історію під новим кутом. Вони зроблять зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, будиночку Карлсона, а також побувають на горі Уздихальниці, біля замку Річарда Левине серце, і, звичайно ж, в будинку-музеї Булгакова. 

Місце проведення враження:

Цікавий Київ
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

54 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
27 березня 2017
Спасибо нам очень понравилась экскурсия, даже не ожидали, что в Киеве их могут так интересно проводить. Спасибо

Надя
25 березня 2017
Экскурсия была великолепна!!! Сначала прошлись по Андреевскому с интереснейшими рассказами экскурсовода. Потом сам дом Булгакова-восторг! Спасибо людям, которые сохранили это культурное наследие и делятся с нами! Проходила экскурсия по подарку от Бодо. Спасибо!

А
Анна
18 березня 2017
Недавно ходили на вечернюю экскурсию. Масса положительных эмоций! Мистика, романтика, ненавязчивый юмор, интересная информация - за все это спасибо прекрасному экскурсоводу Алексею и конечно же бодо! Единственный минус - была очень большая группа, человек 40, а музей маленький, но это конечно только нюансы, они не испортили общее впечатление.

21 лютого 2017
Отличный подарок-впечатление, ходили 10.02.17 вдвоем с женой, нам все очень понравилось, интересные мистические истории Андреевского спуска, очень увлекательная экскурсия в самом музее, было интересно и возникло желание перечитать произведения Булгакова

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень