101676
 

Подаруй ніч у музеї для двох!

Можливість проникнути в будинок на Андріївському узвозі під номером 13 після його закриття. Досвідчений гід подбає про те, як відкрити двері, та повідає безліч містичних історій. Піша прогулянка також передбачає зупинки біля Андріївської церкви та альтанки закоханих, а також поблизу гори Уздихальниці, будинку Карлсона та замку Річарда Левове серце. Екскурсія проходить у групі. детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.07.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 023 раз
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.07.2018

Ніч у музеї для двох — що це?

Унікальна можливість потрапити в легендарний музей Булгакова після його закриття та насолодитися містикою цього місця. Це один з пунктів зупинки під час захоплюючої пішохідної екскурсії у історичному центрі Києва — Андріївським узвозом та його околицями. Пара зможе побачити в сутінках Андріївську церкву, альтанку закоханих, гору Уздихальницю, будинок Карлсона та замок Річарда Левове серце. Професійний гід порадує не тільки цікавими, загадковими але й смішними оповідками з київського минулого. Слухати його розповіді належить разом з іншими учасниками екскурсії.

Як все відбувається?

На Щасливчиків та інших учасників екскурсії чекає знайомство з досвідченим гідом біля сходинок Андріївської церкви. Тут вони дізнаються про цікаві факти, які зберігають у собі стіни храму. Згодом випаде нагода насолодитися захоплюючими розповідями екскурсовода під час наступних об'єктів показу, що знаходяться на Андріївському узвозі та коло нього. А коли на вулиці стемніє, приємним та оригінальним завершенням прогулянки стане ціла година у музеї Булгакова. Його двері в такий пізній час відкриють спеціально для Щасливчиків. 

Відвідини музею Булгакова після закриття

Головною родзинкою екскурсії є будиннок Булгакова під номером 13. Історія цього місця, як і твори великого письменника, оповита незвичайною містикою, про яку розкаже гід. І хоча двері музею вже будуть наглухо закриті, учасники екскурсії зможуть потрапити досередини. Вони побувають у вітальні, їдальні, книжковій, медкабінеті та ще 2-х цікавих кімнатах. 

Захоплюючі історії від гіда

Під час екскурсії Щасливчики познайомляться із історією Андріївського узвозу кінця XIX-початку XX століть. Прогулюючись вечірніми вуличками старовинного Києва, вони почують стародавні легенди, захоплюючі містичні історії та зазирнуть у цікаві місця, де виповняються бажання.

Насичений маршрут в історичному центрі Києва

За 2,5 години учасники екскурсії встигнуть тісно познайомитися з Андріївським спуском і поглянути на його історію під новим кутом. Вони зроблять зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, будиночку Карлсона, а також побувають на горі Уздихальниці, біля замку Річарда Левине серце, і, звичайно ж, в будинку-музеї Булгакова. 

Місце проведення враження:

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву
Місце зустрічі погоджується з партнером Показати на мапі

68 відгуків реальних людей

О
Олександр
21 лютого 2018
Усе було на рівні. Погода, зимова, також сприяла приємним враженням. Готові ще скористатися Вашими послугами.

А
Анастасия
6 лютого 2018
Подруга подарила сертификат. Нам с молодым человеком очень понравилось. Черезвычайно атмоферная экскурсия, до безумия просто покорили своим стилем и неординарностью экскурсоводы как в самом Доме так и на Андреевском спуске. Правда погода немного подвела, до жути холодно было, но гиды удачно развлекли нас дабы отвлечь от того и максимально возможно провели экскурсию в тепле. Спасибо вам большое )!

Н
Николай
26 грудня 2017
Очень понравилось. Спасибо! Было занимательно узнать кое-что новое про любимый город. Музей вечером был шикарен. Таинственность и загадочность дома очень впечатлила. Экскурсоводы молодцы. Впечатление было выбрано не мной Это был подарок жены на День рождения. Однако про музей Булгакова я ей рассказывал неоднократно и видимо поэтому был выбран именно такой подарок. Сама идея подарить...
Очень понравилось. Спасибо! Было занимательно узнать кое-что новое про любимый город. Музей вечером был шикарен. Таинственность и загадочность дома очень впечатлила. Экскурсоводы молодцы. Впечатление было выбрано не мной Это был подарок жены на День рождения. Однако про музей Булгакова я ей рассказывал неоднократно и видимо поэтому был выбран именно такой подарок. Сама идея подарить впечатление замечательная. Буду пользоватся вашими услугами...

30 жовтня 2017
Вчера ночью были на экскурсии в доме М.Булгакова. До сих пор под впечатлением - все было прекрасно организовано, даже дождь не мешал. Сама композиция экскурсии - просто великолепна - прогулка по Андреевскому, потом посещение музея. Два экскурсовода - и оба душевные профессионалы. Просто пронизываешься духом и атмосферой тайны, мистики и старины. Спасибо большое!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень