101676
 

Подаруй нічну екскурсію в музей Булгакова для двох!

Можливість проникнути в будинок на Андріївському узвозі під номером 13 після його закриття. Досвідчений гід подбає про те, щоб відкрити двері, і повідає безліч містичних історій. Піша прогулянка також передбачає зупинки біля Андріївської церкви й альтанки закоханих, а також поблизу гори Уздихальниці, будинку Карлсона й замку Річарда Левове серце. Екскурсія проходить у групі. детальніше

2 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 7 063 рази
2 людини
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Проходить у групі

Ніч у музеї для двох - що це?

Унікальна можливість потрапити в легендарний музей Булгакова після його закриття і насолодитися світлою містикою цього місця. Це один з пунктів зупинки під час захоплюючої пішохідної екскурсії у історичному центрі Києва - Андріївським узвозом та його околицями. Пара зможе побачити в сутінках Андріївську церкву, альтанку закоханих, гору Уздихальницю, будинок Карлсона і замок Річарда Левове серце. Професійний гід порадує не тільки цікавими, загадковими але й смішними оповідками з київського минулого. Слухати його розповіді належить разом з іншими учасниками екскурсії.

Як усе відбувається?

На Щасливчиків та інших учасників екскурсії чекає знайомство з досвідченим гідом біля сходинок коло Андріївської церкви. Тут вони дізнаються про цікаві факти, які зберігають у собі стіни храму. Згодом випаде нагода насолодитися захоплюючими розповідями екскурсовода під час наступних об'єктів показу, що знаходяться на Андріївському узвозі і біля нього. А коли на вулиці стемніє, приємним і оригінальним завершенням прогулянки стане ціла годину, проведена у музеї Булгакова. Його двері в такий пізній час відкриють спеціально для «нежданих» гостей. 

Відвідини музею Булгакова після закриття

Головною родзинкою екскурсії є відвідування будинку Булгакова під номером 13. Історія цього будинку, як і твори великого письменника, оповита незвичайною містикою, про яку розкаже гід. І хоча двері музею вже будуть наглухо закриті, учасники екскурсії зможуть потрапити досередини. Вони побувають у вітальні, їдальні, книжковій, медкабінеті і ще 2-х цікавих кімнатах. 

Захоплюючі історії від гіда

Під час екскурсії гості познайомляться із історією Андріївського узвозу кінця XIX-початку XX століть. Прогулюючись вечірніми вуличками старовинного Києва, вони почують стародавні легенди, захоплюючі містичні історії та зазирнуть у цікаві місця, де виконуються бажання.

Насичений маршрут в історичному центрі Києва

За 2.5 години учасники екскурсії встигнуть тісно познайомитися з Андріївським спуском і поглянути на його історію під новим кутом. Вони зроблять зупинки біля Андріївської церкви, альтанки закоханих, будиночку Карлсона, а також побувають на горі Уздихальниці, біля замку Річарда Левине серце, і, звичайно ж, в будинку-музеї Булгакова. 

Місце проведення враження

50 відгуків реальних людей