Подаруйте чоловічий манікюр на виїзді!

подарували вже 49 рази
500 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Майстер домовиться із клієнтом про час і місце проведення процедури. Спеціаліст прибуде за адресою і привезе із собою все необхідне. Спочатку він уточнить, у якій техніці потрібно виконати манікюр, а потім візьметься до роботи. Профі акуратно видалить кутикулу, змоделює форму нігтів і наприкінці зробить масаж рук зі зволожуючим кремом.

Чому ми вибрали мобільний сервіс краси Hungry

Майстер Hungry на місці надягає маску, бахіли та рукавички. Усі інструменти заздалегідь простерилізовані і їх розкриють прямо при клієнті. Використані витратні матеріали спеціаліст забере із собою — викидати нічого не потрібно. Якщо клієнт забажає попрацювати, подзвонити або зайнятися своїми справами, майстер одягне навушники. Також він не потурбує бесідами, які не стосуються виконуваної роботи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Андрей
9 листопада 2018
"А что, так можно было?" Подумал я, после того как записался на эту услугу. Классно. Сами приехали, все сделали, четко, быстро, аккуратно. Никаких претензий.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.