2178
 

Подаруй навчання їзді на мотоциклі!

Драйвове знайомство із секретами їзди на мотоциклі. Навчання проводять досвідчені викладачі. Програма майстер-класу формується в індивідуальному форматі залежно від рівня підготовки Щасливчика. Для навчання інструктор надасть мотоцикл KTM Duke 125 ABS. Заїзд відбувається на спеціально обладнаному треку. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.04.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2018

Мото-профі — що це?

Урок їзди на мотоциклі під керівництвом інструктора зі стажем. Навіть новачки без досвіду водіння вже за чверть години після початку заняття зможуть самостійно кататися і отримувати задоволення від цього процесу. Екстремальна пригода підійде і хлопцю, і дівчині. Це можливість вперше познайомитися з байком або освіжити забуті вміння, перейняти майстерність від професійного райдера.

Як все відбувається?

Навчання проходить на закритому мототреку в Голосіївському районі. Спочатку Щасливчику належить познайомитися з теорією: конструкцією мотоцикла, основами управління, технікою безпеки. Інструктор пояснить базові принципи їзди на байку. Потім можна одягти захисне екіпірування і застосувати отримані знання на практиці. Заняття дозволяє освоїти ази керування мотоциклом і почати кататися самостійно.

Персонально підібраний байк і повне екіпірування

Навчання відбувається на спеціально підготовленій техніці. Перед заїздом видається повний комплект екіпірування: шолом, захисний костюм — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавиці.

Урок від справжнього профі

Мотошкола заснована професійними райдерами, вони і проводять навчання. Головним секретом майстерності інструкторів є регулярні тренування і багаторічний досвід.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчика, викладач складе персональну програму майстер-класу. Спочатку проводиться теоретична частина, потім — безпосереднє управління байком.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

195 відгуків реальних людей

21 вересня 2017
Отличное впечатление, отлично проведенное время, классный мотык, очень хороший инструктор, все понравилось, теперь коплю на мотоцикл :-)

С
Сергей
18 вересня 2017
Было достаточно интересно. Инструктор очень понимающий, и готовил так, чтобы не разжигать детский адреналин для такого "опасного" вида спорта. Его рекомендации позволили сразу поехать и уверенно почувствовать себя на новом для меня мото транспорте ;)

3 вересня 2017
Отличное впечатление. Хорошо подойдет тем кто в первые сел на металического коня. Встретили в назначенное время, провели короткий инструктаж, выдали экипировку и сразу на коня. Пару кругов проехал на первой передаче, ознакомившись с треком и прочувствовав сцепление. После чего провели короткий инструктаж по переключению передач. Все оставшиеся время ездил по разным маршрутам (внешний и...
Отличное впечатление. Хорошо подойдет тем кто в первые сел на металического коня. Встретили в назначенное время, провели короткий инструктаж, выдали экипировку и сразу на коня. Пару кругов проехал на первой передаче, ознакомившись с треком и прочувствовав сцепление. После чего провели короткий инструктаж по переключению передач. Все оставшиеся время ездил по разным маршрутам (внешний и внутренние круги) изучая трек. Инструктор отличный, все доходчиво и кратко объяснял. Остались только положительные впечатления. Ну и забыл сказать что и мотоцикл выдали отличный, если память не подводит KTM duke 125 (австриец) в отличном состояние, ну и конечно фул эквип (бодик, защита голени и коленей, а также шлем). Спасибо за впечатление, продолжайте в том же духе!

И
Игорь
13 серпня 2017
Интересный и познавательный час на мототреке. Хороший мотоцикл как для новичка ktm. Опытный инструктор. Прекрасно проведенное время.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень