2178
 

Подаруй навчання їзді на мотоциклі!

Драйвове знайомство з секретами їзди на швидкісному мотоциклі від кращого райдера України Миколи Степаненка, у якого за плечима багато років викладацького стажу, або від одного з інструкторів його команди. Заїзд здійснюється на спеціально обладнаному мототреку, а мотоцикл для катання підбере інструктор в залежності від навичок і наявності моделей. Є як малопотужні байки, які підійдуть як новачкам, так і справжні монстри» з об'ємом двигуна 600 куб. см. Програма майстер-класу підбирається в індивідуальному форматі в залежності від рівня підготовки.  детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів

Мото-профі - що це?

Урок їзди на швидкісному мотоциклі від кращого райдера України Миколи Степаненка чи не менш професійного інструктора з його команди. Для зайняття видаються потужні моделі байків на вибір: від іменитої Honda до мотоциклів власної збірки. Вони відрізняються за об'ємом двигуна, де діапазон коливається від 150 до 600 куб. см. У залежності від рівня навичок можна буде віддати перевагу найбільш відповідний моделі мотоцикла. Екстремальна пригода підійде і хлопцю, і дівчині. Це можливість поганяти на масивному байці, відчути аеродинаміку, одержати необхідні навички від досвідченого інструктора.

Як все відбувається?

Навчання їзді на байку відбувається на спеціальному мототреці в Голосіївському районі. Спочатку Щасливчикові належить познайомитися з теорією: влаштування мотоцикла, ази управління, безпека. Досвідчений інструктор роз'яснить усі базові принципи швидкісної їзди. Потім Щасливчикові видадуть комплект захисної екіпіровки, і він зможе протестувати отримані знання на практиці. Навіть попри відсутність підготовки на першому занятті можна опанувати основи управління мотоциклом!

Потужний байк + повна екіпіровка

Вчитися можна на техніці високого рівня. Мотоцикл підбере інструктор в залежності від навичок гостя та наявності моделей. Діапазон варіантів великий: від байка Custom власної збірки до бренду Honda. Основним критерієм вибору слугуватиме потужність двигуна. Новачкам більше підійдуть малопотужні моделі, а ось досвідчені байкери зможуть приборкати якогось залізного «монстра». Перед заїздом видадуть повний комплект захисної екіпіровки: шолом, «черепаху», наколінники, налокітники і рукавички.

Урок від професійного райдера

Майстер-клас проводить кращий райдер України Микола Степаненко чи інструктор з його комманди. Головним секретом його майстерності є регулярні тренування та участь у різних змаганнях міжнародного класу.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань та рівня підготовки інструктор складе персональну програму майстер-класу. Спочатку буде теоретична частина, потім безпосередньо керування байком

Місце проведення враження

Фотографії враження

172 відгуки від реальних людей

Мото-профі

1 000 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39