2178
 

Подаруй майстер-клас мото-профі!

Драйвове знайомство із секретами їзди на мотоциклі. Навчання проводять досвідчені викладачі. Програма майстер-класу формується в індивідуальному форматі залежно від рівня підготовки Щасливчика. Для навчання інструктор надасть мотоцикл KTM Duke 125 ABS. Заїзд відбувається на спеціально обладнаному треку. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Мото-профі — що це?

Урок їзди на мотоциклі під керівництвом інструктора зі стажем. Навіть новачки без досвіду водіння вже за чверть години після початку заняття зможуть самостійно кататися і отримувати задоволення від цього процесу. Екстремальна пригода підійде і хлопцю, і дівчині. Це можливість вперше познайомитися з байком або освіжити забуті вміння, перейняти майстерність від професійного райдера.

Як все відбувається?

Навчання проходить на закритому мототреку в Голосіївському районі. Спочатку Щасливчику належить познайомитися з теорією: конструкцією мотоцикла, основами управління, технікою безпеки. Інструктор пояснить базові принципи їзди на байку. Потім можна одягти захисне екіпірування і застосувати отримані знання на практиці. Заняття дозволяє освоїти ази керування мотоциклом і почати кататися самостійно.

Персонально підібраний байк і повне екіпірування

Навчання відбувається на спеціально підготовленій техніці. Перед заїздом видається повний комплект екіпірування: шолом, захисний костюм — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавиці.

Урок від справжнього профі

Мотошкола заснована професійними райдерами, вони і проводять навчання. Головним секретом майстерності інструкторів є регулярні тренування і багаторічний досвід.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчика, викладач складе персональну програму майстер-класу. Спочатку проводиться теоретична частина, потім — безпосереднє управління байком.

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
вул. Метрологічна, 12в Показати на мапі

197 відгуків реальних людей

О
Ольга
27 листопада 2017
Была в субботу 25/11/17. Это мегаклассное впечатление. Я в полном воссторге. Огромное спасибо инструктору Николаю! Не имея ни малейшего опыта (ну разве что пару-тройку велопрогулок) я за 1 час смогла осаоить самые азы и покататься самостоятельно. Очень-очень-очень классно.

П
Павел
3 листопада 2017
Спасибо, тренеру Юрию за наставление. Это специалист любящий свое дело и мото-спорт. Буду ждать весну для продолжения тренировок)

23 жовтня 2017
Все классно! Инструктор знает толк в своем деле. Все подробно обьяснил. Мужу очень понравилось. Спасибо!

21 вересня 2017
Отличное впечатление, отлично проведенное время, классный мотык, очень хороший инструктор, все понравилось, теперь коплю на мотоцикл :-)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень