2178
 

Подаруй навчання їзді на мотоциклі!

Драйвове знайомство з секретами їзди на мотоциклі. Навчання проводять досвідчені викладачі. Програма майстер-класу формується в індивідуальному форматі залежно від рівня підготовки Щасливчика. Досвід водіння або його відсутність — визначають вибір мотоцикла для заняття. В арсеналі мотошколи є як легкий байк початкового рівня, так і потужний спортбайк з об'ємом двигуна 600 куб. см. Заїзд проходить на спеціально обладнаному треку. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Мото-профі — що це?

Урок їзди на мотоциклі під керівництвом інструктора зі стажем. Навіть новачки без досвіду водіння вже через чверть години після початку заняття зможуть самостійно кататися і отримувати задоволення від цього процесу. Вибір мотоциклів різних класів дозволяє підібрати для Щасливчика оптимальний варіант, в залежності від його навичок. Представлена мототехніка відрізняється об'ємом двигуна в діапазоні від 150 до 600 куб. см. Екстремальна пригода підійде і хлопцю, і дівчині. Це можливість вперше познайомитися з байком або освіжити забуті вміння, перейняти майстерність від професійного райдера.

Як все відбувається?

Навчання проходить на закритому мототреку в Голосіївському районі. Спочатку Щасливчику належить познайомитися з теорією: конструкцією мотоцикла, основами управління, технікою безпеки. Інструктор пояснить базові принципи їзди на байку. Потім можна одягти захисне екіпірування і застосувати отримані знання на практиці. Заняття дозволяє освоїти ази керування мотоциклом і почати кататися самостійно.

Персонально підібраний байк і повне екіпірування

Навчання проходить на спеціально підготовленій техніці. Мотоцикл підбере інструктор в залежності від навичок Щасливчика. На вибір представлені: Cafe Racer, мотард Suzuki DRZ 400 і спортбайк Honda CBR 600 F4i. Новачкам більше підійде спокійна модель, а більш досвідчені байкери зможуть приручити потужнішого залізного коня. Перед заїздом видається повний комплект екіпірування: шолом, захисний костюм — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавиці.

Урок від справжнього профі

Мотошкола заснована професійними райдерами, вони і проводять навчання. Головним секретом майстерності інструкторів є регулярні тренування і багаторічний досвід.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчика, викладач складе персональну програму майстер-класу. Спочатку проводиться теоретична частина, потім слідує безпосереднє управління байком.

 

Місце проведення враження:

176 відгуків реальних людей

А
Александр
26 квітня 2017
Всем привет. Впечатление - впечатлило). Инструктировал Юрий. Парень с опытом, хорошим багажом навыков и умений, которые он доносил очень понятно и точно. Для полного драйва - не хватило более мощного мото и более длинного прямого участка, а в остальном всё здорово. Рекомендую тем, кто сомневался в выборе в пользу данного впечатления. Я остался доволен.

13 березня 2017
Отримала від друга супер подарунок- де я вибрала ясно що катання на треку. Інструктор був суперовий- все розказав, показав ще й зняв на відео як я вміло їхала на мотоциклі. Було море позитивних емоцій, не хотілося їхати назад на машині

25 грудня 2016
Подарили дочери на 16-ти летие курс из 5 уроков. Она в восторге! До первого занятия никогда не сидела на мотоцикле, на последнем занятии уже умела стартовать, тормозить, переключать передачи, ездить и не бояться :)) Инструктор был внимательным, терпеливым и позитивным. Спасибо БОДО за качественные услуги!!

Р
Ростислав
25 жовтня 2016
Всем Доброго дня! Официальное обращение: Хочу поблагодарить компанию за идею предоставления услуг по широкому спектру получения впечатлений. Это действительно хорошая возможность увидеть и почувствовать мир и жизнь под новым для каждого участника углом восприятия. Обращение из глубины Души: Отдельно хочу выразить Благодарность инструктору Юрию по мото- профи, и сразу же отрекомендовать его...
Всем Доброго дня! Официальное обращение: Хочу поблагодарить компанию за идею предоставления услуг по широкому спектру получения впечатлений. Это действительно хорошая возможность увидеть и почувствовать мир и жизнь под новым для каждого участника углом восприятия. Обращение из глубины Души: Отдельно хочу выразить Благодарность инструктору Юрию по мото- профи, и сразу же отрекомендовать его всем новым участникам. Скажу кратко, человек, который может научить ездить даже (слепо-глухо-немой). Впечатление от полученного навыка могу сравнить как (прямой укол в вену), накрывало так от кайфа, что готов был взорваться. Но благодаря Юрию, который вовремя это понимал, (взрыва) не происходило, а только удовольствие. Искренне желаю всем Удачи и Благополучия. С Уважением Ростислав.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень