2178
 

Подаруй навчання їзді на мотоциклі!

Драйвове знайомство з секретами їзди на мотоциклі. Навчання проводять досвідчені викладачі. Програма майстер-класу формується в індивідуальному форматі залежно від рівня підготовки Щасливчика. Досвід водіння або його відсутність — визначають вибір мотоцикла для заняття. В арсеналі мотошколи є як легкий байк початкового рівня, так і потужний спортбайк з об'ємом двигуна 600 куб. см. Заїзд проходить на спеціально обладнаному треку. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів

Мото-профі — що це?

Урок їзди на мотоциклі під керівництвом інструктора зі стажем. Навіть новачки без досвіду водіння вже через чверть години після початку заняття зможуть самостійно кататися і отримувати задоволення від цього процесу. Вибір мотоциклів різних класів дозволяє підібрати для Щасливчика оптимальний варіант, в залежності від його навичок. Представлена мототехніка відрізняється об'ємом двигуна в діапазоні від 150 до 600 куб. см. Екстремальна пригода підійде і хлопцю, і дівчині. Це можливість вперше познайомитися з байком або освіжити забуті вміння, перейняти майстерність від професійного райдера.

Як все відбувається?

Навчання проходить на закритому мототреку в Голосіївському районі. Спочатку Щасливчику належить познайомитися з теорією: конструкцією мотоцикла, основами управління, технікою безпеки. Інструктор пояснить базові принципи їзди на байку. Потім можна одягти захисне екіпірування і застосувати отримані знання на практиці. Заняття дозволяє освоїти ази керування мотоциклом і почати кататися самостійно.

Персонально підібраний байк і повне екіпірування

Навчання проходить на спеціально підготовленій техніці. Мотоцикл підбере інструктор в залежності від навичок Щасливчика. На вибір представлені: Cafe Racer, мотард Suzuki DRZ 400 і спортбайк Honda CBR 600 F4i. Новачкам більше підійде спокійна модель, а більш досвідчені байкери зможуть приручити потужнішого залізного коня. Перед заїздом видається повний комплект екіпірування: шолом, захисний костюм — «черепаха», наколінники, налокітники і рукавиці.

Урок від справжнього профі

Мотошкола заснована професійними райдерами, вони і проводять навчання. Головним секретом майстерності інструкторів є регулярні тренування і багаторічний досвід.

Індивідуальна програма заняття

В залежності від побажань і рівня підготовки Щасливчика, викладач складе персональну програму майстер-класу. Спочатку проводиться теоретична частина, потім слідує безпосереднє управління байком.

 

Місце проведення враження

174 відгуки від реальних людей