102007
 

Mysterium

Mysterium   новий формат командної гри, що відбувається в реальному часі. Це своєрідний квест, для участі в якому знадобиться не тільки інтуїція, але і сміливість. Щоб знайти вихід, належить побувати в найрізноманітніших кімнатах, кожна з яких виявиться для учасників справжнім випробуванням. І, відкриваючи чергову двері, залишиться лише мріяти, щоб вона стала останньою на шляху до виходу. Особливий антураж створює присутність акторів і професійні декорації. Для участі у квесті допускаються особи старше 18-ти років. детальніше...

4 люд. 75 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
4 людини
75 хвилин
Використати до 30.09.2018

Містеріум - що це?

Містичне занурення в інший вимір для найдосвідченіших любителів пригод і найсміливіших авантюристів! Переступивши поріг перших дверей, доведеться подолати безліч перешкод, щоб знайти вихід назовні. Жахлива несподіванка чигатиме за кожним кутом, а професійні декорації і живі актори повністю зітруть межу між грою і реальністю. Це наче виявитись головними героями ефектного трилера, тільки не на екрані, а наяву! Тут немає місця страху і забобонам, має сенс лише командна перемога!

Як все відбувається?

Щасливчик запросить із собою ще 2-3 товаришів, які виявляться опорою навіть у найбільш непередбачуваній ситуації. Коли команда прибуде на місце, перш за усе, доведеться заповнити анкети - кожен учасник повинен бути старший за 18 років, відрізнятися сильним духом і усвідомлено йти на цей крок. Адже коли гра почнеться, буде не просто страшно, а дуже страшно. Чого лише варта назва квесту - «Клінічна смерть». Переодягнувшись у білі халати, усі вирушать назустріч своїм страхам і навряд чи повернуться колишніми!

Лабіринт із загадкових кімнат

Містеріум - це цілих 150 кв. метрів ігрового простору. Загалом на шляху зустрінеться більше 5-ти кімнат, кожна з яких виявиться новим випробуванням. Дізнатися про те, що ж там відбувається насправді можливо тільки перевіривши особисто. Слід враховувати, якщо хоч один з гравців зважиться припинити гру на певному етапі - вона закінчиться для усіх. Сміливість - головна умова!

Містична тематика - «Клінічна смерть»

Відповідно до сценарію гри, кожному учаснику доведеться «пережити» клінічну смерть. Для цього не знадобляться жодні акторські навички - повірити в це буде легко! Обстановка навколо буде не найприємнішою, але тільки відшукавши «ключі» від усіх дверей вдасться вийти з коми. Головне, що поруч будуть вірні друзі, з якими набагато простіше поглянути в обличчя всім своїм страхам, ніж самотужки. А ще - на все про все надається обмежена кількість часу, так що сидіти в кутку, тремтячи від страху, буде ніколи.

Неймовірна реалістичність подій

Перевага такого формату гри в тому, що вдається повністю зануритися в тему квесту і пережити всю гаму гострих відчуттів. На шляху зустрінуться і примари в особі справжніх акторів, і комахи, і навіть запахи будуть розбурхувати свідомість. А професійні декорації і присутність акторів не залишать сумнівів, що навколо абсолютно інша реальність.

Місце проведення враження:

Escape Quest - Квест-кімната (Mysterium)
м. Хрещатик, вул. Інститутська, 16 Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

3 липня 2017
В игре учавствовали 4 девчонок 02.07.2017г. Хороший квест, есть логика прохождения комнат. Единственное, немного скомканное окончание (слишком простое), и хотелось бы чуть больше заданий. Спасибо организаторам за пережитые эмоции, нервы пощикотали. Ребята молодцы! Обсуждали игру потом в кафе ещё часа 2 :)

C
cергей
30 червня 2017
Понравилась атмосфера и формат. Рекомендую в команду брать девушек, будет веселее. Немного скомканное окончание квеста, организаторам его необходимо доработать, а то получилась какая-то недосказанность.

5 червня 2017
Ходил с друзьями. Это не самый страшный хоррор в котором я был, но пожалуй самый атмосферный. Очень понравилось. Любителям пощекотать нервы - рекомендую.

С
Сергей
3 червня 2017
Отличнейшее впечатление с острыми эмоциями. Возможность проверить собственные страхи и фобии. Актеры погружают в нужную атмосферу. Сами загадки достаточно не сложные. Основной упор на нестандартную обстановку. Но когда выходишь - счастлив)) Про девушек тут правду пишут)) Нужно брать. Фана больше. Изначально было подарено другое впечатление, за меньшую стоимость и сертификат был разделен...
Отличнейшее впечатление с острыми эмоциями. Возможность проверить собственные страхи и фобии. Актеры погружают в нужную атмосферу. Сами загадки достаточно не сложные. Основной упор на нестандартную обстановку. Но когда выходишь - счастлив)) Про девушек тут правду пишут)) Нужно брать. Фана больше. Изначально было подарено другое впечатление, за меньшую стоимость и сертификат был разделен. Менеджеры пошли на встречу и позволили и объединить обратно, и продлить срок действия. В общем, один позитив от сервиса! Спасибо Вам!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень