102007
 

Подаруй відвідування Мистериума!

Містеріум - новий формат командної гри, яка відбувається у реальному часі. Це своєрідний квест, для участі в котрому знадобиться не тільки кмітливість, але і сміливість. Щоб знайти вихід, доведеться побувати в найрізноманітніших кімнатах, кожна з яких виявиться для учасників справжнім випробуванням. І, відкриваючи чергові двері, залишиться лише мріяти, щоб вони стали останньою перепоною на шляху до виходу. Особливий антураж створює присутність акторів і професійні декорації. Для участі у квесті допускаються особи старші 18-ти років детальніше...

4 чол. 75 хвилин Використати до 31.08.2017
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 528 раз
4 людини
75 хвилин
Використати до 31.08.2017

Містеріум - що це?

Містичне занурення в інший вимір для найдосвідченіших любителів пригод і найсміливіших авантюристів! Переступивши поріг перших дверей, доведеться подолати безліч перешкод, щоб знайти вихід назовні. Жахлива несподіванка чигатиме за кожним кутом, а професійні декорації і живі актори повністю зітруть межу між грою і реальністю. Це наче виявитись головними героями ефектного трилера, тільки не на екрані, а наяву! Тут немає місця страху і забобонам, має сенс лише командна перемога!

Як все відбувається?

Щасливчик запросить із собою ще 2-3 товаришів, які виявляться опорою навіть у найбільш непередбачуваній ситуації. Коли команда прибуде на місце, перш за усе, доведеться заповнити анкети - кожен учасник повинен бути старший за 18 років, відрізнятися сильним духом і усвідомлено йти на цей крок. Адже коли гра почнеться, буде не просто страшно, а дуже страшно. Чого лише варта назва квесту - «Клінічна смерть». Переодягнувшись у білі халати, усі вирушать назустріч своїм страхам і навряд чи повернуться колишніми!

Лабіринт із загадкових кімнат

Містеріум - це цілих 150 кв. метрів ігрового простору. Загалом на шляху зустрінеться більше 5-ти кімнат, кожна з яких виявиться новим випробуванням. Дізнатися про те, що ж там відбувається насправді можливо тільки перевіривши особисто. Слід враховувати, якщо хоч один з гравців зважиться припинити гру на певному етапі - вона закінчиться для усіх. Сміливість - головна умова!

Містична тематика - «Клінічна смерть»

Відповідно до сценарію гри, кожному учаснику доведеться «пережити» клінічну смерть. Для цього не знадобляться жодні акторські навички - повірити в це буде легко! Обстановка навколо буде не найприємнішою, але тільки відшукавши «ключі» від усіх дверей вдасться вийти з коми. Головне, що поруч будуть вірні друзі, з якими набагато простіше поглянути в обличчя всім своїм страхам, ніж самотужки. А ще - на все про все надається обмежена кількість часу, так що сидіти в кутку, тремтячи від страху, буде ніколи.

Неймовірна реалістичність подій

Перевага такого формату гри в тому, що вдається повністю зануритися в тему квесту і пережити всю гаму гострих відчуттів. На шляху зустрінуться і примари в особі справжніх акторів, і комахи, і навіть запахи будуть розбурхувати свідомість. А професійні декорації і присутність акторів не залишать сумнівів, що навколо абсолютно інша реальність.

Місце проведення враження:

8 відгуків реальних людей

20 лютого 2017
Ходили компанией 4 человека. Хороший квест, очень понравилось. Правда, ожидал большего, т.к. Люблю ужасы. Рекомендую для тех кто любит пощекотать нервы.

Е
Елена
24 січня 2017
Проходили сегодня этот квест, приехали мы в 4-ом один сразу отказался по итогу пошли в 3-ем и не пожалели очень понравилось! РЕКОМЕНДУЕМ

14 березня 2016
Всем привет) Ходили компанией из 4 человек 12.03.2016. Все понравилось, только перед походом накрутили себя, но все оказалось намного проще чем думали. Как такого квеста особо не было, все построено было на эмоциях. Хотелось бы побольше всякой живности и поменьше цепей, так как, девушкам с распущенными волосами не очень комфортно. Советую брать с собой девушек, от их крика эффект становится ярче) Вообщем идите не пожалеете) Удачи!

5 січня 2016
Это был мой первый квест и сразу такой насыщенный! Послевкусие следующее: 1. Очень круто организовано с деталями и антуражем. 2. Нереально сильная эмоциональная составляющая, которая реально заставляет поверить во все происходящее "там". При том что в процессе игры я несколько раз пытался вспомнить что это "просто игра", были моменты сильного страха и психологического...
Это был мой первый квест и сразу такой насыщенный! Послевкусие следующее: 1. Очень круто организовано с деталями и антуражем. 2. Нереально сильная эмоциональная составляющая, которая реально заставляет поверить во все происходящее "там". При том что в процессе игры я несколько раз пытался вспомнить что это "просто игра", были моменты сильного страха и психологического ступора... Один раз даже взвизгнул от страха, что до этого момента считал нереальным для 30 летнего мужика))) 3. Идти однозначно стоит, но группой не менее 3х человек, так как в двоём, мне кажется до конца не дошли бы! 4. Квест базируется больше на стороне эмоционального розшата, чего нет в других "подобных" квестах! Пойти советую, это стоит ощутить!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень