101858
 

Міні-фотосет

Серія якісних знімків, яка з'явиться у моделі незабаром після зйомки. Фотосесія проходить в міні-форматі: один образ, сюжет, тематика і фон. При цьому, у героя є унікальна можливість розкритися перед камерою — поекспериментувати з позами і пограти з емоціями. Кожен кадр — нова грань особистості. Після зйомки належить отримати в електронному форматі кращі фотографії з базовою пакетною обробкою.   детальніше...

1 люд. 30 хвилин Використати до 31.05.2018
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Міні-фотосет - що це?

Збірний портрет із якісних знімків, що повністю розкриє образ моделі. Для зйомки не змінюється обстановка і сюжет, і людині в кадрі також не доведеться перевтілюватися. Навпаки, формат фотосету дозволяє героєві побути різним без допомоги ззовні: це різні пози, емоції, психологія, а образ один. Навіть англійська приставка «сет» вказує на те, що людина отримає невеликий «набір» знімків за короткий час. Усі вони будуть базово оброблені у фоторедакторі, а найкраще фото з глибокою ретушшю роздрукують на папері А4.

Як це відбувається?

Як і на будь-якій фотосесії, результат залежить від того, як сам Щасливчик уявляє собі процес зйомки. Саме тому його свобода ніяк не обмежена. Можна самостійно вигадати сюжет для зйомки і підібрати необхідний реквізит у гармонії з настроєм головного «персонажа». Професійний фотограф, у свою чергу, готовий надати будь-які консультації, але вирішальне слово - за Щасливчиком. Він витратить на зйомку усього півгодини, а отримає яскраві знімки, непідвладні часу. В електронному форматі висилають кращих знімків з базовою пакетною обробкою, з них Щасличику доведеться обрати 1 фото — його ретельно відретушують і роздрукують у форматі А4. 

Формат фотосету: максимальний результат за мінімум часу

Фотосет не вимагає великої кількості часу: усього півгодини знадобиться для самої зйомки, і ще 1-2 тижні потрібно буде зачекати, щоб отримати готові фото. Такий міні-формат дуже зручний. Він допоможе оновити картки у фотоальбомі або оперативно створити гарне портфоліо. Це також чудовий шанс опинитися перед об'єктивом професійного фотографа і навчитися позувати. 

Зйомка в обладнаній студії

Зйомка буде проходити в спеціально обладнаній студії. Професійна платформа має величезний простір, який поділено на інтер'єрні зони. Різні фони і додаткові аксесуари можуть застосовуватися за необхідністю.

Якісні фото + 1 з ретушшю

Це маленька колекція фото першокласної якості. Відібрані знімки будуть базово оброблені у фоторедакторі, а на найкращий кадр чекає глибока ретуш та друк у форматі А4.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі
Binokl Studio
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 63/12 Показати на мапі

478 відгуків реальних людей

В
Вікторія
21 листопада 2017
Сертифікат на експрес-фотосесію подарувув на День народження мій молодий чоловік. Відверто кажучи, сперш розгубилась, адже ніколи подібних фотосесій ще не було. Але згодом я почала ретельно обдумувати свій образ, що хочу втілити, як я це бачу, та головне, - що я хочу від кінцевого результату фотосету. Звісно, коли ця *дата* наближалася, я почувалася схвильовано. Але завдяки гуманним працівникам...
Сертифікат на експрес-фотосесію подарувув на День народження мій молодий чоловік. Відверто кажучи, сперш розгубилась, адже ніколи подібних фотосесій ще не було. Але згодом я почала ретельно обдумувати свій образ, що хочу втілити, як я це бачу, та головне, - що я хочу від кінцевого результату фотосету. Звісно, коли ця *дата* наближалася, я почувалася схвильовано. Але завдяки гуманним працівникам Bodo, MartPhoto,XXL-studio та неперевершеному фотографу Таніті - все пройшло на славу! Я отримала не лише якісні,вдалі,вчасні фотокадри, а й незабутні враження та щирі позитивні емоції, які назавжди закарбуються в моїй пам*яті.

Е
Екатерина
19 листопада 2017
Экспресс-фотосессия принесла множество положительных эмоций! Все прошло на высшем уровне в уютной атмосфере, талантливая фотограф поддерживала интересную беседу и давала советы о том, как лучше позировать и тд. Благодаря этому получились прекрасные снимки! Все очень понравилось, спасибо!

О
Ольга
14 листопада 2017
Подарували на день народження колеги по роботі сертифікат. Так як я давно хотіла сімейну фотосесію - подарунком була дуже задоволена. Вибір впав на студію Фронтпейдж. У нас маленька дитина і по приїзду стало погано, тому нам без проблем перенесли на іншу дату. Відношення приємне і фотограф нам дуже допомагала в плані позування. Зйомка була як і в студії так і на вулиці, бо була прекрасна осіння...
Подарували на день народження колеги по роботі сертифікат. Так як я давно хотіла сімейну фотосесію - подарунком була дуже задоволена. Вибір впав на студію Фронтпейдж. У нас маленька дитина і по приїзду стало погано, тому нам без проблем перенесли на іншу дату. Відношення приємне і фотограф нам дуже допомагала в плані позування. Зйомка була як і в студії так і на вулиці, бо була прекрасна осіння погода. Локації у фотостудії теж сподобались. Тому дякую за хороший настрій і за ті моменти які будуть відображені на прекрасних фотографіях.

О
Ольга
13 листопада 2017
Подарок-впечатление сделали коллеги по работе. Я обычно всех фотографирую, люблю это, а вот меня, практически, сфотографировать некому. У меня мало НОРМАЛЬНЫХ фотографий, вот и выбрали подарок "Экспресс-фотосессия". Идея мне понравилась, вот только жаль, что в последнее время настроение ужасное, и особо веселиться не хочется, ввиду некоторых обстоятельств. А девочка-фотограф попалась очень...
Подарок-впечатление сделали коллеги по работе. Я обычно всех фотографирую, люблю это, а вот меня, практически, сфотографировать некому. У меня мало НОРМАЛЬНЫХ фотографий, вот и выбрали подарок "Экспресс-фотосессия". Идея мне понравилась, вот только жаль, что в последнее время настроение ужасное, и особо веселиться не хочется, ввиду некоторых обстоятельств. А девочка-фотограф попалась очень скромная и тихая, ей не особо удалось меня расшевелить. Но она не виновата, конечно)) Несколько фотографии понравились, даже очень. Не смотря ни на что, спасибо моим сотрудникам за подарок и спасибо Бодо за прекрасный сервис. И спасибо фотостудии за отличный опыт. Думаю, в следующий раз, все получится уже лучше. Планирую выбраться на фотосессию уже с детьми. БОДО Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень