101858
 

Міні-фотосет

Серія якісних знімків, яка з'явиться у моделі незабаром після зйомки. Фотосесія проходить в міні-форматі: один образ, сюжет, тематика і фон. При цьому, у героя є унікальна можливість розкритися перед камерою — поекспериментувати з позами і пограти з емоціями. Кожен кадр — нова грань особистості. Після зйомки належить отримати в електронному форматі кращі фотографії з базовою пакетною обробкою.   подробнее...

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.10.2017
Неактивне враження
1 людина
30 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Міні-фотосет - що це?

Збірний портрет із якісних знімків, що повністю розкриє образ моделі. Для зйомки не змінюється обстановка і сюжет, і людині в кадрі також не доведеться перевтілюватися. Навпаки, формат фотосету дозволяє героєві побути різним без допомоги ззовні: це різні пози, емоції, психологія, а образ один. Навіть англійська приставка «сет» вказує на те, що людина отримає невеликий «набір» знімків за короткий час. Усі вони будуть базово оброблені у фоторедакторі, а найкраще фото з глибокою ретушшю роздрукують на папері А4.

Як це відбувається?

Як і на будь-якій фотосесії, результат залежить від того, як сам Щасливчик уявляє собі процес зйомки. Саме тому його свобода ніяк не обмежена. Можна самостійно вигадати сюжет для зйомки і підібрати необхідний реквізит у гармонії з настроєм головного «персонажа». Професійний фотограф, у свою чергу, готовий надати будь-які консультації, але вирішальне слово - за Щасливчиком. Він витратить на зйомку усього півгодини, а отримає яскраві знімки, непідвладні часу. В електронному форматі висилають кращих знімків з базовою пакетною обробкою, з них Щасличику доведеться обрати 1 фото — його ретельно відретушують і роздрукують у форматі А4. 

Формат фотосету: максимальний результат за мінімум часу

Фотосет не вимагає великої кількості часу: усього півгодини знадобиться для самої зйомки, і ще 1-2 тижні потрібно буде зачекати, щоб отримати готові фото. Такий міні-формат дуже зручний. Він допоможе оновити картки у фотоальбомі або оперативно створити гарне портфоліо. Це також чудовий шанс опинитися перед об'єктивом професійного фотографа і навчитися позувати. 

Зйомка в обладнаній студії

Зйомка буде проходити в спеціально обладнаній студії. Професійна платформа має величезний простір, який поділено на інтер'єрні зони. Різні фони і додаткові аксесуари можуть застосовуватися за необхідністю.

Якісні фото + 1 з ретушшю

Це маленька колекція фото першокласної якості. Відібрані знімки будуть базово оброблені у фоторедакторі, а на найкращий кадр чекає глибока ретуш та друк у форматі А4.

Місце проведення враження:

Binokl Studio
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 63/12 Показати на мапі

421 відгук

Ю
Юлия
25 травня 2017
Впечатление очень понравилось . Осталась безумно довольна:) Спасибо огромное фотографу ,Ольге, за прекрасную атмосферу и ее профессионализм ;)

До
Ксенія
24 травня 2017
Експрес-фотосесія - це чудовий подарунок. Я обрала студію MartPhoto і фотографом в мене була Саша (молода приємна дівчина, яка помогла відкритися на першій фотосесії без досвіду). Bodo в свою чергу все контролював, уточнював і завчасно повідомляв. Дякую. Робота на 5+

До
Каролина
18 травня 2017
Мы в восторге от впечатления "семейный фоточки"! Даже муж, который не любит фоткаться, ждал готовых фото и ребёнок очень классно воспринял такой экшн. Фотограф расположила к себе всех! Мы даже забыли что нас фотографируют если честно. Результат классный. Нам на память останутся крутые фотки! Спасибо Бодо!

А
Анастасия
15 травня 2017
Огромное спасибо Bodo! Фотосессия проходила в MartPhoto. Всё было на высшем уровне! Фотограф сумеет найти подход к каждому, а фото в конце вас приятно удивят.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень