101858
 

Міні-фотосет

Серія якісних знімків, яка з'явиться у моделі незабаром після зйомки. Фотосесія проходить в міні-форматі: один образ, сюжет, тематика і фон. При цьому, у героя є унікальна можливість розкритися перед камерою — поекспериментувати з позами і пограти з емоціями. Кожен кадр — нова грань особистості. Після зйомки належить отримати в електронному форматі кращі фотографії з базовою пакетною обробкою.   подробнее...

1 чол. 30 хвилин Використати до 31.01.2018
Неактивне враження
1 чоловік
30 хвилин
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Міні-фотосет - що це?

Збірний портрет із якісних знімків, що повністю розкриє образ моделі. Для зйомки не змінюється обстановка і сюжет, і людині в кадрі також не доведеться перевтілюватися. Навпаки, формат фотосету дозволяє героєві побути різним без допомоги ззовні: це різні пози, емоції, психологія, а образ один. Навіть англійська приставка «сет» вказує на те, що людина отримає невеликий «набір» знімків за короткий час. Усі вони будуть базово оброблені у фоторедакторі, а найкраще фото з глибокою ретушшю роздрукують на папері А4.

Як це відбувається?

Як і на будь-якій фотосесії, результат залежить від того, як сам Щасливчик уявляє собі процес зйомки. Саме тому його свобода ніяк не обмежена. Можна самостійно вигадати сюжет для зйомки і підібрати необхідний реквізит у гармонії з настроєм головного «персонажа». Професійний фотограф, у свою чергу, готовий надати будь-які консультації, але вирішальне слово - за Щасливчиком. Він витратить на зйомку усього півгодини, а отримає яскраві знімки, непідвладні часу. В електронному форматі висилають кращих знімків з базовою пакетною обробкою, з них Щасличику доведеться обрати 1 фото — його ретельно відретушують і роздрукують у форматі А4. 

Формат фотосету: максимальний результат за мінімум часу

Фотосет не вимагає великої кількості часу: усього півгодини знадобиться для самої зйомки, і ще 1-2 тижні потрібно буде зачекати, щоб отримати готові фото. Такий міні-формат дуже зручний. Він допоможе оновити картки у фотоальбомі або оперативно створити гарне портфоліо. Це також чудовий шанс опинитися перед об'єктивом професійного фотографа і навчитися позувати. 

Зйомка в обладнаній студії

Зйомка буде проходити в спеціально обладнаній студії. Професійна платформа має величезний простір, який поділено на інтер'єрні зони. Різні фони і додаткові аксесуари можуть застосовуватися за необхідністю.

Якісні фото + 1 з ретушшю

Це маленька колекція фото першокласної якості. Відібрані знімки будуть базово оброблені у фоторедакторі, а на найкращий кадр чекає глибока ретуш та друк у форматі А4.

Місце проведення враження:

Frontpage - Фотостудія
м. Палац України, вул. Тверська, 6, 3 поверх Показати на мапі
Binokl Studio
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 63/12 Показати на мапі

441 відгук

Хоча я не зовсім люблю фотографуватись, мені дуже сподобалась фотосесія) Завдяки такому подарунку отримала багато класних фото)

Вчора
Фотосессию провели в фотостудии на Подоле. Приятная фотограф Дарья подсказывала, как лучше нам стать и что делать, но потом уже и сами вошли во вкус)) ребенку очень понравилось позировать и угощаться бубликами после

О
Оксана
26 липня 2017
Фотосессию мне подарили и я долго не могла решится) Потому что это мой первый опыт позирования перед камерой. Обслуживание персонала на выщем уровне, мне за ранее позвонили росказали как найти студию, я действительно ее нашла с лехкостью)) За то время что мне делали мейк-ап, я рослабилась и была в предвкушении фотосессии. Со мной работала фотограф Алиса, она просто профессионал с большой буквы...
Фотосессию мне подарили и я долго не могла решится) Потому что это мой первый опыт позирования перед камерой. Обслуживание персонала на выщем уровне, мне за ранее позвонили росказали как найти студию, я действительно ее нашла с лехкостью)) За то время что мне делали мейк-ап, я рослабилась и была в предвкушении фотосессии. Со мной работала фотограф Алиса, она просто профессионал с большой буквы. На сколько мне с ней было легко и комфортно работать))) Спасибо огромное вашей большой команде Bodo за столь крутую работу, вы действительно лучше всех, побольше Вам клиентов)))

О
Ольга
19 липня 2017
Чудова, надзвичайно жвава та захоплююча подія!!! На фотосесії моделлю виступала дочка (5 років) професійні фотографи допомогли дитині відчути себе професіоналом !!! дякую за незабутні враження!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень