Подаруйте метання ножів!

подарували вже 760 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально з весни

Як відбувається враження

Спочатку інструктор розповість про правила безпеки. Потім він покаже, як зайняти класичну стійку та допоможе опанувати основні прийоми кидка. Після цього учень зможе перейти до практики. Інструктор видасть набір з трьох тонких ножів, які потрібно метати в конструкцію з мішенями.

Чому ми вибрали школу метання «Лезо вітру»

Заняття відбудеться індивідуально. Для учня підготують безпечне місце тренування. У школі можна придбати ножі ручної роботи зі сталі, які не є холодною зброєю.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Сергій
28 січня 2019
Все пройшло добре та цікаво! Дякую вам.
Taras
9 січня 2019
Получил море удовольствия, сложно, но безумно интересно. Очень приятные администраторы и хороший тренер, все толково и доходчиво объясняет, немного терпения и старания и довольно быстро наченает получатся. Спасибо большое!!
Макс
4 червня 2018
решил попробовать что-то необычное - выбрал метание ножей)) сперва казалось, что это не так сложно, но нет. нужно контролировать силу, стоять в определенной позе) но мне все понравилось)
Гала
8 червня 2016
Сертификат я подарила младшей сестре на день рождения (она давно мечтала), а уже она пригласила меня поехать с ней. Море впечатлений и инструктор отличный. Сестра в восторге - у нее получалось лушче, чем у меня. Я в тоже восторге, метание ножей - отличный способ сбросить напряжение после трудовой недели. Собираюсь заказывать себе набор метательных ножей. ;)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.