101420

Метання ножів для двох

Можливість навчитися точно вражати ціль, кидаючи спеціальну зброю — тонкі металеві ножі. Завдяки полегшеній конструкції вони швидко потрапляють у мішень і не вимагають багато зусиль. У найкоротші терміни пара друзів освоїть різні техніки, прислухаючись до порад персонального тренера. Він проведе короткий інструктаж з техніки безпеки, а потім перейде до навчання. Для цього він кожному надасть набір з трьох ножів, які необхідно метати по черзі. Тривалість заняття — 60 хвилин. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Метання ножів для двох — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом метання холодної зброї. Досвідчений інструктор коротко розповість про основні прийоми та навчить цілитися точно в мішень. Для метання використовуються тонкі металеві ножі, призначені для тренувань і участі в змаганнях. Завдяки спрощеній конструкції вони легко пронизують стенд і не вимагають додаткових зусиль під час кидка.

Як все вдбувається?

За незабутніми враженнями Щасливчики вирушать на заздалегідь обрану локацію, де на них чекатиме інструктор школи метання «Лезо вітру». Він познайомить друзів з технікою безпеки і перейде до навчання. Спершу наставник покаже кілька класичних позицій, які дозволять впевнено стояти на ногах, а потім навчить основним прийомам кидка. Після цього учні зможуть перейти від теорії до практики. У розпорядженні Щасливчиків опиняться два набори з трьох ножів, які необхідно по черзі кидати в спеціально обладнаний стенд. Тривалість заняття — одна година.

Зручні мішені

Цілитися Щасливчики будуть у спеціально обладнаний стенд. Ніж буде легко пронизувати мішень при попаданні, що дозволить зробити перші спроби вдалими та швидше закріпити навички.

Спеціальна зброя

На майстер-класі нададуть спеціальні ножі, які призначені для тренувань. Відсутність масивної рукоятки робить конструкцію легше, тому зброя швидко потрапляє у ціль без докладання сили.

Нові навички за одне заняття

Щоб освоїти метання ножів, друзям не доведеться регулярно відвідувати уроки. Всього за годину в компанії персонального наставника Щасливчики дізнаються про всі тонкощі мистецтва та зможуть відпрацювати їх на практиці.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лезо Вітру - Школа метання
м. Вокзальна, вул. Волгоградська, 25а, ліс Показати на мапі
м. Лісова, вул. Космонавта Волкова, 8, ліс Показати на мапі

9 відгуків

М
Макс
4 червня 2018
решил попробовать что-то необычное - выбрал метание ножей)) сперва казалось, что это не так сложно, но нет. нужно контролировать силу, стоять в определенной позе) но мне все понравилось)

8 червня 2016
Сертификат я подарила младшей сестре на день рождения (она давно мечтала), а уже она пригласила меня поехать с ней. Море впечатлений - и место живописное, и инструктор отличный. Сестра в восторге - у нее получалось лушче, чем у меня. Я в тоже восторге, метание ножей - отличный способ сбросить напряжение после трудовой недели. Собираюсь заказывать себе набор метательных ножей. ;)

25 листопада 2015
Сертификат был приятной неожиданностью на День Рождения. Т. к. достаточно давно увлекаюсь стрельбой, выбор в пользу овладевания новым видом оружия был очевиден :) Все прошло отлично, даже несмотря на осеннюю погоду.

К
Костя
19 березня 2015
Всегда интересно то, что необычно. Спасибо вам, Бодо за то, что поняли это и предлагаете такие оригинальные идеи. Мне все понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень