101420
 

Метання ножів для двох

Можливість навчитися поводитися з холодною зброєю — метати ножі або сокирки. Залежно від зробленого вибору, потрібно в найкоротші терміни освоїти різні техніки захоплення і кидання. Для послуги надають не звичайна зброя, а спеціальне — його вага збалансований таким чином, щоб ні важіль, ні лезо не переважало. Цілитися належить по пластикових і дерев'яних мішенях. детальніше...

2 люд. 1 годину Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Метання ножів для двох — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом метання холодної зброї. Інструктор коротко розповість про основні прийоми, після чого можна буде цілитися у пінопластові та дерев'яні мішені. Для метання використовуються спеціальні ножі й топірці. Враження проходить у затишному куточку природи за містом.

Як все вдбувається?

Щасливчикам належить дістатися до кінно-спортивного комплексу «Кентавр», який знаходиться неподалік від села Круглик по Одеській трасі. Тут можна чудово провести час на природі, присвятивши частину цього часу метанню ножів. Інструктор коротко розповість про те, як поводитися зі зброєю, і покаже основні прийоми. Потім Щасливчики зможуть перейти від теорії до практики. Метати по мішеням можна ножі або спеціальні сокирки.

2 види зброї на вибір: ножі й топірці

Учасникам нададуть 2 види метальної зброї на вибір. Це можуть бути маленькі топірці або ножі. Різниця полягає не тільки в їх формі, але й у техніці захоплення та кидків.

Зручні мішені для прицілювання

Завдяки пінопластовим мішеням, ніж або сокира буде легко застрягати при попаданні. Це дозволить зробити перші спроби вдалими та швидше закріпити навички. Потім можна перевірити себе на влучність, цілячись у дерев'яні мішені.

Новий досвід за 1 заняття

Учні навчаться:

 • поводитися з холодною зброєю
 • правильно захоплювати ніж або сокиру
 • техніці метання

Місце проведення враження:

Кінно-спортивна база Кентавр
Одеська траса, поворот на Круглик, 11 км від КПП Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

8 червня 2016
Сертификат я подарила младшей сестре на день рождения (она давно мечтала), а уже она пригласила меня поехать с ней. Море впечатлений - и место живописное, и инструктор отличный. Сестра в восторге - у нее получалось лушче, чем у меня. Я в тоже восторге, метание ножей - отличный способ сбросить напряжение после трудовой недели. Собираюсь заказывать себе набор метательных ножей. ;)

25 листопада 2015
Сертификат был приятной неожиданностью на День Рождения. Т. к. достаточно давно увлекаюсь стрельбой, выбор в пользу овладевания новым видом оружия был очевиден :) Все прошло отлично, даже несмотря на осеннюю погоду.

К
Костя
19 березня 2015
Всегда интересно то, что необычно. Спасибо вам, Бодо за то, что поняли это и предлагаете такие оригинальные идеи. Мне все понравилось

Н
Николай
7 вересня 2014
А мне понравилось метать топорики)) напомнило "Игру престолов")))))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень