101420
 

Метання ножів для двох

Можливість навчитися поводитися з холодною зброєю — метати ножі або сокирки. Залежно від зробленого вибору, потрібно в найкоротші терміни освоїти різні техніки захоплення і кидання. Для послуги надають не звичайну зброю, а спеціальну — її вага збалансована таким чином, щоб ні важіль, ні лезо не переважало. Цілитися належить по пластиковим та дерев'яним мішеням. детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
2 людини
1 годину
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Доступно з 12 років

Метання ножів для двох — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом метання холодної зброї. Інструктор коротко розповість про основні прийоми, після чого можна буде цілитися у пінопластові та дерев'яні мішені. Для метання використовуються спеціальні ножі й топірці. Враження проходить у затишному куточку природи за містом.

Як все вдбувається?

Щасливчикам належить дістатися до кінно-спортивного комплексу «Кентавр», який знаходиться неподалік від села Круглик по Одеській трасі. Тут можна чудово провести час на природі, присвятивши частину цього часу метанню ножів. Інструктор коротко розповість про те, як поводитися зі зброєю, і покаже основні прийоми. Потім Щасливчики зможуть перейти від теорії до практики. Метати по мішеням можна ножі або спеціальні сокирки.

2 види зброї на вибір: ножі й топірці

Учасникам нададуть 2 види метальної зброї на вибір. Це можуть бути маленькі топірці або ножі. Різниця полягає не тільки в їх формі, але й у техніці захоплення та кидків.

Зручні мішені для прицілювання

Завдяки пінопластовим мішеням, ніж або сокира буде легко застрягати при попаданні. Це дозволить зробити перші спроби вдалими та швидше закріпити навички. Потім можна перевірити себе на влучність, цілячись у дерев'яні мішені.

Новий досвід за 1 заняття

Учні навчаться:

  • поводитися з холодною зброєю
  • правильно захоплювати ніж або сокиру
  • техніці метання

Місце проведення враження

8 відгуків реальних людей