101689

Подаруй сеанс медитації для двох!

Знайомство з однією з двох медитативних практик на вибір. Ці техніки дозволять поринути в себе за допомогою різних прийомів: концентрації на певному об'єкті або повного відсторонення від зовнішніх факторів. Медитація подарує глибоке розслаблення і допоможе досягти внутрішньої гармонії. Тренування відбудеться в групі до 8 людей під наглядом досвідченого інструктора. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 267 раз
2 людини
90 хвилин
Форма одягу - зручна
Проходить у групі
Доступно з 16 років
Використати до 31.12.2018

Медитація для двох — що це?

Знайомство з мистецтвом медитації, яка є частиною індійської духовної практики. Щасливчики зможуть вибрати одну з двох методик. Перша пов'язана з концентрацією на зовнішньому об'єкті або дії — мантрі, диханні, частині тіла тощо. Друга передбачає розсіювання уваги — Щасливчикам необхідно розосередити думки й неупереджено за всім спостерігати. Такі практики допоможуть підготуватися до глибокого розслаблення тіла та розуму.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в студії Shanti Yoga Room, де на них чекає знайомство з тонкощами медитативної практики. Тренування відбудеться в невеликій групі до 8 людей і триватиме 90 хвилин. Спочатку досвідчений наставник введе в курс справи, уточнить побажання й запропонує вибрати одну з поданих технік. У залежності від обраного напрямку Щасливчики будуть виконувати ті чи інші вправи, які допоможуть привести в гармонію тіло й дух. Наприкінці заняття вони поділяться своїми відчуттями з викладачем та отримають відповіді на всі питання.

2 медитативні практики на вибір

Кожна техніка має свої особливості. Їх об'єднує загальний результат — фізична й духовна гармонія. Щасливчики будуть концентрувати або розсіювати увагу на об'єктах, що допоможе досягти бажаного балансу.

Ефект глибокого розслаблення

Кожен етап медитації є потужним енергетичним процесом. Він не тільки гармонізує внутрішній світ, але й дозволяє відчути легкість у тілі. Регулярні заняття дозволять позбутися стресу й напруги.

Східний аудіосупровід

Кожна практика здійснюється під музику, спеціально створену для медитацій. Вона полегшує виконання вправ і дозволяє максимально зануритися в стан спокою і тиші.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Shanti Yoga Room - Йога студія
м. Дружби Народів, вул. Драгомірова, 9 Показати на мапі

18 відгуків

А
Александр
18 червня 2018
Был впервые на йоге и мне все очень понравилось. Ощущения сложно описать - это с той оперы, когда лучше один раз попробовать, нежели 100 раз услышать. Все организованно на высшем уровне: место расположение, звуки, запахи, сам процесс и конечно же отдельная благодарность гуру Марине Пуле. Которая очень быстро ввела в курс дела и немножко приоткрыла темную занавес этого древнейшего действия )

В
Вероника
5 травня 2018
Впечатление подарили мои друзья. Раньше никогда не пробовала заниматься медитацией, и скажу вам, что я просто в восторге! Посетила уютную студию йоги Shanti Yoga Room. Там работает замечательный тренер, которой рассказал нам о базовых техниках медитации. Сеанс оправдал все мои ожидания. Рекомендую!

31 березня 2018
Мы с мужем никогда раньше не занимались медитацией. Наша гуру рассказала о различных методиках медитации и провела с нами медитацию. Удивительное состояние погружения в себя, в свое тело. Время прошло незаметно , появилось ощущение легкости, спокойствия и желание продолжить этот замечательный опыт. Спасибо!!!

И
Ирина
5 червня 2017
понравилось впечатление"медитация", большое спасибо тренеру! сертификат мне подарили на день рождения, из 10-ти вариантов впечатлений выбрала "медитацию" и не пожалела, время проведено с удовольствием и с пользой для души и тела! еще раз спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень