101689
 

Медитація для двох

Знайомство з мистецтвом медитативної практики — Кундаліні або Чакрове звучання на вибір. Ці техніки дозволяють зануритися в себе за допомогою різних прийомів: довільних рухів тіла або вимови послідовності звуків. Заняття складається з активної фази та фази тиші. Медитація подарує глибоке розслаблення й допоможе відчути внутрішню гармонію. Проходить без сторонніх, із парою в індивідуальному форматі працює досвідчений інструктор.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2018

Медитація для двох — що це?

Пізнавальне знайомство з мистецтвом медитації, яка є частиною індійської духовної практики. На вибір пропонуються 2 методики, що спеціально адаптовані до ритму життя європейської людини — Кундаліні або Чакрове звучання. Вони відносяться до Динамічних медитацій ОШО та передбачають набір різних вправ, що дозволяють підготуватися до глибокого розслаблення тіла та розуму. Кожна методика має активну фазу й фазу тиші. Знайомитися з ними можна в індивідуальному форматі — у залі разом з парою буде тільки інструктор.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у Ram Yoga студії, де на них чекає знайомство з тонкощами медитативної практики. Перш за усе, досвідчений наставник уведе в курс справи, з`ясує вподобання й запропонує обрати 1 з поданих технік. Потім можна приступати до медитації: спочатку виконати активну фазу, а після — зануритися в стан спокою. У кінці заняття можливо поділитися своїми відчуттями з викладачем й отримати відповіді на всі запитання, що виникнуть.

2 медитативні практики на вибір

Основною відмінністю Кундаліні та Чакрового звучання є активна фаза, яка допомагає зануритись у стан спокою. Перший варіант передбачає виконання «трясіння» усім тілом і довільного танцю — «латихана». Інший метод заснований на проспівуванні звуку та почерговому перенесенню уваги на кожну чакру — від 1-ої до 7-ї та назад. Фаза тиші однакова за виконанням — достатньо сісти або лягти на підлогу, заплющивши очі — але може відрізнятися за відчуттями.

Ефект глибокого розслаблення

Перебування у фазі тиші є потужним енергетичним процесом. Він не тільки гармонізує внутрішній світ, але й дозволяє відчути легкість у тілі. Регулярні заняття дозволять повністю позбавитися стресу, тривожних сновидінь і зайвих думок.

Східний аудіосупровід

Кожна практика здійснюється під музику, спеціально створену для медитацій. Вона полегшує виконання вправ і дозволяє максимально зануритися в стан спокою та тиші.

Місце проведення враження:

Ram Yoga - Студія
м. Арсенальна, пров.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

И
Ирина
5 червня 2017
понравилось впечатление"медитация", большое спасибо тренеру Ольге! сертификат мне подарили на день рождения, из 10-ти вариантов впечатлений выбрала "медитацию" и не пожалела, время проведено с удовольствием и с пользой для души и тела! еще раз спасибо Ольге!

N
Nikita
17 квітня 2017
Медитация прошла замечательно. Спасибо БОДО за яркие впечатления!

24 березня 2017
Выбрала впечатление Медитация и осталась довольна. Тренер детально проговорила все моменты медитации по Чакрам. Теперь могу самостоятельно и смело делать ее сама. Спасибо!

И
Ирина
22 березня 2017
Посетила впечатление "Медитация" в Студии Ram Yoga. Очень понравилось впечатление, невероятные ощущения внутри себя. Ольга Грибовская помогла расслабится и проникнуть в секреты медитации Ошо, очень благодарна. Благодарю за возможность и осуществление данной медитации.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень