101689
 

Подаруй медитацію для двох!

Знайомство з мистецтвом медитативної практики - Кундаліні або Чакрове звучання на вибір. Ці техніки дозволяють зануритися в себе за допомогою різних прийомів: довільних рухів тіла або вимовляння послідовності звуків. Заняття складається з активної фази і фази тиші. Медитація подарує глибоке розслаблення і допоможе відчути внутрішню гармонію. Відбувається без сторонніх, з парою в індивідуальному форматі працює досвідчений інструктор.  детальніше...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.08.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 866 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.08.2017

Медитація для двох — що це?

Пізнавальне знайомство з мистецтвом медитації, яка є частиною індійської духовної практики. На вибір пропонуються 2 методики, що спеціально адаптовані до ритму життя європейської людини - Кундаліні або Чакрове звучання. Вони відносяться до Динамічних медитацій ОШО і передбачають набір різних вправ, що дозволяють підготуватися до глибокого розслаблення тіла та розуму. Кожна методика має активну фазу і фазу тиші. Знайомитися з ними можна в індивідуальному форматі — у залі разом з парою буде тільки інструктор.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у Ram Yoga студії, де на них чекає знайомство з тонкощами медитативної практики. Перш за усе, досвідчений наставник введе в курс справи, з`ясує вподобання і запропонує обрати 1 з поданих технік. Потім можна приступати до медитації: спочатку виконати активну фазу, а після - зануритися у стан спокою. В кінці заняття можливо поділитися своїми відчуттями з викладачем і отримати відповіді на усі запитання, що виникнуть.

2 медитативні практики на вибір

Основною відмінністю Кундаліні і Чакрового звучання є активна фаза, яка допомагає зануритись у стан спокою. Перший варіант передбачає виконання «трясіння» усім тілом і довільного танцю — «латихана». Інший метод заснований на проспівуванні звуку і почерговому перенесенню уваги на кожну чакру — від 1-ої до 7-ї і назад. Фаза тиші однакова за виконанням - достатньо сісти або лягти на підлогу, заплющивши очі - але може відрізнятися за відчуттями.

Ефект глибокого розслаблення

Перебування у фазі тиші є потужним енергетичним процесом. Він не тільки гармонізує внутрішній світ, але і дозволяє відчути легкість в тілі. Регулярні заняття дозволять повністю позбавитися від стресу, тривожних сновидінь і зайвих думок.

Східний аудіосупровід

Кожна практика здійснюється під музику, спеціально створену для медитацій. Вона полегшує виконання вправ і дозволяє максимально зануритися в стан спокою і тиші.

Місце проведення враження:

Студія Ram Yoga
м. арсенальна, пер.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

11 відгуків реальних людей

28 січня 2017
Это был подарок в мой день рождения от коллег, и моё первое знакомство с Bodo. Но выбор подарка дался не легко (столько ещё интересных впечатлений осталось)), но от медитации я получила массу удовольствий. Я осталась довольна обслуживанием сервиса Bodo, студией Ram Yoga, что возле метро Арсенальной, мастером Ольгой и непосредственно самой медитацией (непередаваемо приятные и интересные ощущения). При возможности обязательно повторю!

3 серпня 2016
Давно хотел попробовать медитацию. В принципе сеанс оправдал мои ожидания, мастер все хорош объяснил и провел.

16 липня 2016
Получила большое удовлетворение от сеанса медитации под руководством мастера рейки и глубинных практик Ольги. Давно хотела ощутить на практике какое воздействие имеет медитация, и должна признаться, медитация с Ольгой оправдала мои ожидания. Ольга замечательный тонкий мастер. Она помогает открыть в себе скрытые резервы. Медитация - это чудесный подарок от подруги, с которой мы дружны много лет...
Получила большое удовлетворение от сеанса медитации под руководством мастера рейки и глубинных практик Ольги. Давно хотела ощутить на практике какое воздействие имеет медитация, и должна признаться, медитация с Ольгой оправдала мои ожидания. Ольга замечательный тонкий мастер. Она помогает открыть в себе скрытые резервы. Медитация - это чудесный подарок от подруги, с которой мы дружны много лет. Признаться, было не просто выбрать лучший подарок от бодо, поскольку мастер-классы по интересам или экскурсия по городу тоже казались отличными идеями. Но медитация помогает лучше разобраться в себе и будет интересна тем, хто привык работать над собой)

15 лютого 2016
Дякую компанії бодо за другий шанс відвідати наше враження,так першого разу нам не вдалося і воно б просто згоріло.Подарувала мужу на новий рік,так як він захоплюється медитацією.Нам обом сподобалося=)Приємні відчуття.Дякуємо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень