101689
 

Подаруй медитацію для двох!

Знайомство з мистецтвом медитативної практики - Кундаліні або Чакрове звучання на вибір. Ці техніки дозволяють зануритися в себе за допомогою різних прийомів: довільних рухів тіла або вимовляння послідовності звуків. Заняття складається з активної фази і фази тиші. Медитація подарує глибоке розслаблення і допоможе відчути внутрішню гармонію. Відбувається без сторонніх, з парою в індивідуальному форматі працює досвідчений інструктор.  детальніше

2 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2678 раз
2 людини
1 годину
Використати до 30.04.2017

Медитація для двох — що це?

Пізнавальне знайомство з мистецтвом медитації, яка є частиною індійської духовної практики. На вибір пропонуються 2 методики, що спеціально адаптовані до ритму життя європейської людини - Кундаліні або Чакрове звучання. Вони відносяться до Динамічних медитацій ОШО і передбачають набір різних вправ, що дозволяють підготуватися до глибокого розслаблення тіла та розуму. Кожна методика має активну фазу і фазу тиші. Знайомитися з ними можна в індивідуальному форматі — у залі разом з парою буде тільки інструктор.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у Ram Yoga студії, де на них чекає знайомство з тонкощами медитативної практики. Перш за усе, досвідчений наставник введе в курс справи, з`ясує вподобання і запропонує обрати 1 з поданих технік. Потім можна приступати до медитації: спочатку виконати активну фазу, а після - зануритися у стан спокою. В кінці заняття можливо поділитися своїми відчуттями з викладачем і отримати відповіді на усі запитання, що виникнуть.

2 медитативні практики на вибір

Основною відмінністю Кундаліні і Чакрового звучання є активна фаза, яка допомагає зануритись у стан спокою. Перший варіант передбачає виконання «трясіння» усім тілом і довільного танцю — «латихана». Інший метод заснований на проспівуванні звуку і почерговому перенесенню уваги на кожну чакру — від 1-ої до 7-ї і назад. Фаза тиші однакова за виконанням - достатньо сісти або лягти на підлогу, заплющивши очі - але може відрізнятися за відчуттями.

Ефект глибокого розслаблення

Перебування у фазі тиші є потужним енергетичним процесом. Він не тільки гармонізує внутрішній світ, але і дозволяє відчути легкість в тілі. Регулярні заняття дозволять повністю позбавитися від стресу, тривожних сновидінь і зайвих думок.

Східний аудіосупровід

Кожна практика здійснюється під музику, спеціально створену для медитацій. Вона полегшує виконання вправ і дозволяє максимально зануритися в стан спокою і тиші.

Фотографії враження

10 відгуків реальних людей

Медитація для двох

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39