101689
 

Подаруй медитацію для двох!

Знайомство з мистецтвом медитативної практики — Кундаліні або Чакровое звучання на вибір. Ці техніки дозволяють зануритися в себе за допомогою різних прийомів: довільних рухів тіла або вимови послідовності звуків. Заняття складається з активної фази і фази тиші. Медитація подарує глибоке розслаблення і допоможе відчути внутрішню гармонію. Проходить без сторонніх, з парою в індивідуальному форматі працює досвідчений інструктор.  подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.12.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 017 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.12.2017

Медитація для двох — що це?

Пізнавальне знайомство з мистецтвом медитації, яка є частиною індійської духовної практики. На вибір пропонуються 2 методики, що спеціально адаптовані до ритму життя європейської людини - Кундаліні або Чакрове звучання. Вони відносяться до Динамічних медитацій ОШО і передбачають набір різних вправ, що дозволяють підготуватися до глибокого розслаблення тіла та розуму. Кожна методика має активну фазу і фазу тиші. Знайомитися з ними можна в індивідуальному форматі — у залі разом з парою буде тільки інструктор.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у Ram Yoga студії, де на них чекає знайомство з тонкощами медитативної практики. Перш за усе, досвідчений наставник введе в курс справи, з`ясує вподобання і запропонує обрати 1 з поданих технік. Потім можна приступати до медитації: спочатку виконати активну фазу, а після - зануритися у стан спокою. В кінці заняття можливо поділитися своїми відчуттями з викладачем і отримати відповіді на усі запитання, що виникнуть.

2 медитативні практики на вибір

Основною відмінністю Кундаліні і Чакрового звучання є активна фаза, яка допомагає зануритись у стан спокою. Перший варіант передбачає виконання «трясіння» усім тілом і довільного танцю — «латихана». Інший метод заснований на проспівуванні звуку і почерговому перенесенню уваги на кожну чакру — від 1-ої до 7-ї і назад. Фаза тиші однакова за виконанням - достатньо сісти або лягти на підлогу, заплющивши очі - але може відрізнятися за відчуттями.

Ефект глибокого розслаблення

Перебування у фазі тиші є потужним енергетичним процесом. Він не тільки гармонізує внутрішній світ, але і дозволяє відчути легкість в тілі. Регулярні заняття дозволять повністю позбавитися від стресу, тривожних сновидінь і зайвих думок.

Східний аудіосупровід

Кожна практика здійснюється під музику, спеціально створену для медитацій. Вона полегшує виконання вправ і дозволяє максимально зануритися в стан спокою і тиші.

Місце проведення враження:

Студія Ram Yoga
м. арсенальна, пер.Инженерный, 4Б Показати на мапі
м. Мінська, пр-т Героїв Сталінграда, 24А Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

И
Ирина
5 червня 2017
понравилось впечатление"медитация", большое спасибо тренеру Ольге! сертификат мне подарили на день рождения, из 10-ти вариантов впечатлений выбрала "медитацию" и не пожалела, время проведено с удовольствием и с пользой для души и тела! еще раз спасибо Ольге!

N
Nikita
17 квітня 2017
Медитация прошла замечательно. Спасибо БОДО за яркие впечатления!

24 березня 2017
Выбрала впечатление Медитация и осталась довольна. Тренер детально проговорила все моменты медитации по Чакрам. Теперь могу самостоятельно и смело делать ее сама. Спасибо!

И
Ирина
22 березня 2017
Посетила впечатление "Медитация" в Студии Ram Yoga. Очень понравилось впечатление, невероятные ощущения внутри себя. Ольга Грибовская помогла расслабится и проникнуть в секреты медитации Ошо, очень благодарна. Благодарю за возможность и осуществление данной медитации.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень