101243
 

Майстер-клас високої кухні

Майстер-клас високої кухні від кращих з кращих шеф-кухаря з команди Кулінарної Академії Ектора Хіменес-Браво. Гастрономічний напрям належить вибрати на свій смак: це може бути одна з кухонь світу або, наприклад, секрети приготування десертів. Заняття пройде на професійній кухні, обладнаній робочими поверхнями, технікою і посудом. Просто чудова можливість приготувати 1-3 вишукані страви в кращих традиціях високої кухні і почути оцінку профі під час фінальної дегустації. Надаються всі необхідні інгредієнти найвищої якості. Заняття проходить у групі.  детальніше

1 чол. до 3 годин Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
до 3 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Проходить у групі

Майстер-клас високої кухні - що це?

Приголомшлива нагода приготувати вишукані страви високої кухні своїми руками! Майстер-клас проводять кращі кулінари України та закордону, які працюють в команді зоряного шеф-кухаря, ресторатора і телеведучого - Ектора Хіменес-Браво. Теми майстер-класів, представлені в розкладі Кулінарної академії, присвячено італійській, французькій, азіатській або іншим екзотичним кухням світу. В залежності від складності рецептури за заняття можна приготувати від 1 до 3-х страв.

Як все відбувається?

Визначившись із тематикою майстер-класу, Щасливчик невдовзі потрапить на обладнану сучасну кухню. Тут його зустріне відомий кухар з команди Кулінарної Академії Ектора Хіменес-Браво. У кожного учасника буде окрема робоча поверхня, яку обладнано висококласним устаткуванням та професійним посудом. Учень зможе самостійно приготувати від 1 до 3 страв. Часом одна з них демонструється вже в готовому вигляді і в подробицях розкривається її рецептура. Під час заняття надаються всі необхідні інгредієнти найвищої якості. А коли страви будуть готові - можна буде сповна насолодитися власними шедеврами. На згадку про чудове кулінарне свято Щасливчик отримає рецепти приготованих страв і фото з майстер-класу - їх відправлять на електронну пошту упродовж 7 днів.

Кулінарна Академія Ектора Хіменес-Браво

Учень потрапить до святої святих кулінарного мистецтва - Академії Ектора Хіменес-Браво. Цей профі працював в кращих ресторанах світу на всіх континентах. Серед клієнтів Ектора безліч відомих особистостей, враховуючи зірок шоу-бізнесу, перших осіб різних країн і членів королівських сімей. На цьому майстер-класі його друзі і послідовники - шеф-кухарі вищого класу - поділяться своїми кулінарними секретами.

Кулінарний напрямок на вибір

Щасливчик зможе обрати бажану тематику майстер-класу - від європейської кухні до «заморської». На занятті шеф-кухар поділиться секретами створення вишуканого обіду або вечері, а також продемонструє тонкощі презентації приготованих страв. Також, це може бути приготування «ніжних» десертів або «повітряної» випічки. Часом десерт подають як частування, комплімент.

Смачна дегустація

Найбільш довгоочікуваний момент - дегустація. У дружній атмосфері за великим столом новоспечений кулінар насолодиться своїми шедеврами, поділиться враженнями та поспілкується з гуру кулінарного мистецтва. Скуштувати можна все, що учасник майстер-класу встиг приготувати.

Місце проведення враження

19 відгуків реальних людей