Подаруйте майстер-клас візажу!

подарували вже 3 158 разів
1 людина
до 2,5 годин
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Спочатку викладач зробить невеличкий екскурс в теорію. З огляду на особливості учениці, майстер підкаже, на чому краще робити акценти та як саме виділяти свої сильні сторони. Потім makeup-фахівець нанесе косметику на половину обличчя. Уважно простеживши за діями візажиста, учениця спробує зробити те ж на іншій. Після закінчення майстер-класу дівчина зможе похвалитися вмінням перетворювати легкий денний макіяж в яскравий вечірній.

Чому ми вибрали Make-Up Studio Kuznecova

Студія знаходиться недалеко від ст. м. «Дорогожичі». Засновниця школи Ольга Кузнєцова працює в beauty-сфері вже 6 років. Близько 4 років візажист займається викладанням. На занятті будуть використовувати косметику відомих брендів. Пензлики, необхідні для майстер-класу, педагог видасть на місці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

179 відгуків

Анна
Вчора
https://www.facebook.com/100022449470223
Я в большом восторге!!! Попросила в подарок сертификат по обучению макияжа. И, вот ... Я пришла в студию Кузнецовой. Девочки поделились и секретиками и примудростями нанесения макияжа. И в итоге, я ушла от них красивой, с поднятым настроением и самое главное - счастливой. Я Вам очень благодарна!!
Александра
Вчора
https://www.facebook.com/100010361011486
Все понравилось.
Мария
16 березня 2019
Спасибо большое! Это было очень профессионально. Получила много полезной информации, которую смогу практически использовать. Мастер- класс выстроен граммотно, потому что учасник получает не только информацию, но и практические навыки по нанесению косметики ( в моем случае последнее очень кстати).
Наталья
15 березня 2019
https://www.facebook.com/100003271623747
Здорово! Очень интересно послушать рекомендации хорошего мастера по визжу, который учитывает именно мои особенности лица и кожи. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.