61
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі - від 4 до 12 метрів - на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повний супровід та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, технікам підйомів і спусків. На вибір можна підкорити традиційний скелелазний стенд («Гіперіон») або стіну для боулдерінгу - майстерності подолання коротких трас з нависаючими валунами (на скеледромі «Jiwa» або «Zillertal»). Усе необхідне для заняття видається на місці. детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 30.04.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 213 554 рази
1 людина
до 2 годин
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років

Майстер-клас скелелазіння - що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на «схилах» штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню короткими, але ускладненими трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни й зовсім іти під укіс.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком «магнезією», і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу.

На вибір 2 різновиди «скель»:

  • штучні стіни для боулдерінгу з випираючими валунами на скеледромі «Jiwa» чи «Zillertal». Висота маршрутів до 4-5 м, а тому використання страховки не передбачається. Внизу спеціальні м'які мати - креш педи.

  • традиційний скелелазний стенд площею 720 кв. м з маршрутами різної складності на скеледромі «Гіперіон». Максимальна висота - 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися у будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково мати особливу фізичну підготовку. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачкові поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде усе необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння «скельники», а також мішечок з магнезією - спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів запропонують спеціальні страхувальні системи.

Фотографії враження

296 відгуків реальних людей

Майстер-клас зі скелелазіння

200 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39