61
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніки підйомів і спусків. На вибір можна підкорити традиційний скелелазний стенд («Гіперіон» чи «Jiwa») або стіну для боулдерінгу («Zillertal» чи «Jiwa»). Все необхідне для заняття видається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня, використовуючи видане спорядження.  детальніше...

1 чол. 1 годину Використати до 31.08.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 15 855 раз
1 людина
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.08.2017

Майстер-клас скелелазіння - що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на «схилах» штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню короткими, але ускладненими трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни й зовсім іти під укіс.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком «магнезією», і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу.

На вибір 2 різновиди «скель»:

  • штучні стіни для боулдерінгу з випираючими валунами на скеледромі «Jiwa». Висота маршрутів до 4-5 м, а тому використання страховки не передбачається. Внизу спеціальні м'які мати - креш педи.

  • традиційний скелелазний стенд площею 720 кв. м з маршрутами різної складності на скеледромі «Гіперіон» «Zillertal». Максимальна висота - 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися у будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково мати особливу фізичну підготовку. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачкові поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде усе необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння «скельники», а також мішечок з магнезією - спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів запропонують спеціальні страхувальні системи.

Місце проведення враження:

Скалодром Гіперіон
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Скелелазний центр Zillertal
м. Дружби Народів, вул. Сергія Струтинського, 6 Показати на мапі

330 відгуків реальних людей

23 лютого 2017
Очень понравился мастер-класс скалолазания!Первый раз а этом виде спорта,благодаря чудесному инструктору Валентину,который помог сделать разминку,выбрать правильные дорожки и научил пользоваться страховкой, все было просто замечательно!

16 лютого 2017
Очень понравилось, получила новые и незабываемые эмоции. Сертификат получила в подарок от коллег, за что им спасибо, а так же спасибо сотрудникам бодо за организацию. Очень приятно,- все уточнили, заранее напомнили) На скалолазаньи выдают обувь , но можно взять и свои сменные кроссовки. Инструктор все рассказал и показал. Кому хочется активно провести время и не боится физической нагрузки - я рекомендую !!!

14 лютого 2017
Коробочку с впечатлениями от Bodo мне подарили на работе на Новый год. Перебрав разнообразные варианты я остановила свой выбор на скалолазанье для двоих. Я давно мечтала попасть а какой нибудь скалодром. Со мной пошел муж, поэтому мне было совсем не страшно попробовать новое впечатление. Для получения эмоций я выбрала зал Гиперион - это огромное помещения с 12-ю метровыми стенами и возможностью...
Коробочку с впечатлениями от Bodo мне подарили на работе на Новый год. Перебрав разнообразные варианты я остановила свой выбор на скалолазанье для двоих. Я давно мечтала попасть а какой нибудь скалодром. Со мной пошел муж, поэтому мне было совсем не страшно попробовать новое впечатление. Для получения эмоций я выбрала зал Гиперион - это огромное помещения с 12-ю метровыми стенами и возможностью проходить трассы разной сложности. После небольшой разминки мы отправились тренироваться на 4-х метровую стенку. Ух, как страшно было лезть первый раз! Даже не смотря на то, что на мне была страховка. А спуск вниз - это вообще фонтан эмоций. После первого раза захотелось попробовать еще и еще) Мы с мужем смогли одолеть две разминочных трассы и 2,5 больших. Налазились, устали, насмеялись и научились новому. В дальнейшем собираемся сходить на скалодром еще, чтобы повторить этот позитивный опыт. П.С. Спасибо тренеру Кате, за то что все рассказала, показала и поддерживала нас и компании Bodo за отлично организованное впечатление!

13 лютого 2017
Очень понравился мастер-класс скалолазания!Первый раз а этом виде спорта,благодаря чудесному инструктору Валентину,который помог сделать разминку,выбрать правильные дорожки и научил пользоваться страховкой, все было просто замечательно!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень