61
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніці підйомів та спусків. На вибір можна підкорити традиційний скелелазний стенд («Гіперіон» чи «Jiwa») або стіну для боулдерінгу («Jiwa»). Все необхідне для заняття видається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня, використовуючи видане спорядження. детальніше...

1 чол. 1 годину Використати до 28.02.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 18 523 раз
1 чоловік
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 28.02.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на схилах штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню по коротких, але ускладнених трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни і зовсім йти під кутом.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком  магнезією, і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу. Після майстер-класу з інструктором  буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження залишається в  розпорядженні Щасливчика до кінця робочого дня.

На вибір 2 різновиди «скель»:

  • штучні стіни для боулдерінгу з невеличкими валунами. На скеледромі «Jiwa» висота маршрутів сягає 4 м, а тому використання страховки не передбачається. Внизу спеціальні м'які мати — креш-педи;
  • традиційний скелелазний стенд. На скеледромі «Гіперіон» максимальна висота 12 м, «Jiwa» — 6 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися в будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково володіти особливою фізичною підготовкою. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачку поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде все необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння — «скельники», а також мішечок з магнезією — спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів видадуть спеціальні страхувальні системи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

381 відгук

М
Михаил
Вчора
Все очень понравилось, а больше всего очаровательный инструктор Екатерина )))))

Т
Татьяна
15 серпня 2017
Скалодром - действительно интересная штука, но и требует усилий :) для любителей активного отдыха в самый раз!

Ю
Юлия
25 липня 2017
Скалодром - это "испытатель" силы, воли и страха :) Эмоции неймоверные

25 липня 2017
Добрый день. Посетили мастер класси получили массу удовольствия и воспоминаний. Сертификат достался на день рождения. Выбрал это мероприятие как самое адреналиновое и физически активное. Инструктор Татьяна была очень вежлива, обходительна и приятна в общении( спасибо ей за это) так как мы оба боимся высоты, а инструктор своими наставлениями успокоил и потдержал. Этот мастер класс обязательно советую)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень