Подаруйте майстер-клас скелелазіння!

подарували вже 23 358 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Учень вирушить на персональне тренування. Спочатку інструктор розповість про правила техніки безпеки, видасть необхідне спорядження та спеціальні скельні туфлі. Він пояснить, як користуватися страхувальною системою під час переміщення по трасі. Спортсмен опанує основні хвати та правильну постановку ніг. Потім він перейде до практики та спробує підкорити декілька маршрутів.

Чому варто спробувати майстер-клас скелелазіння

Під час тренування зі скелелазіння працюють усі групи м'язів. Цей вид спорту доступний для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Є траси різної складності, які відрізняються висотою і нахилом стіни. Майстер-класи проводяться в критих залах, тому займатися можна за будь-якої погоди та пори року.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

541 відгук

Виктория
Вчора
Все очень понравилось. Не забываемые эмоции
Анастасия
17 лютого 2019
В мастер-классе по скалолазанию брали участие вдвоем и нам очень понравилось! Мы встретились с инструктором, он нам рассказал все, что было необходимо знать перед первым подъемом и побывали на трассах разных уровнях сложности) Было сложно, но весело и круто! Спасибо огромное bodo за такое прекрасное впечатление!)
Екатерина
17 лютого 2019
Очень понравилось, большое спасибо Bodo за организацию!
Ольга
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100005276982895
Сегодня попробовали и получили массу удовольствия! Раньше никогда не решались, а зря. Инструктор Наташа все хорошо объяснила и поддержала. Очень понравилось!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.