61
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніці підйомів та спусків. Все необхідне для заняття видається на місці. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 22 456 раз
1 людина
60 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на схилах штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню по коротких, але ускладнених трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни і зовсім йти під кутом.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком — магнезією, і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу.

12-метровий стенд

Щасливчик відвідає скеледром «Цех» або «Гіперіон», де максимальна висота трас сягає 12 м. При високих підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися в будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково володіти особливою фізичною підготовкою. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачку поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде все необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння — «скельники», а також мішечок з магнезією — спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

ЦЕХ - Скеледром
м. Лук'янівська, вул. Сім'ї Хохлових, 8 Показати на мапі

445 відгуків

30 липня 2018
Подарунок був від колег, дуже сподобався. Обрала скеледром, так як мені до вподоби такого роду активності. Організація і проведення майстер-класу як з боку Bodo, так і Гіперіону була на висоті. Дякую)

Е
Евгений
30 липня 2018
Был с женой на этих скалах, всё весело прошло, часа более чем достаточно, чтобы полазить в удовольствие и устать. Ребята хорошо обьясняют, позитивная обстановка, в общем всё как надо. Спасибо за сервис

В
Валерия
24 липня 2018
Сертификат мне подарил молодой человек. При выборе впечатления (мк по скалолазанию для двоих) я, прежде всего, руководствовалась тем, что впечатление для пары, а, значит, эмоции можно будет испытать вдвоём, а затем поделиться друг с другом. Я люблю экстрим. Поэтому рыбки Гара-Руфа и шоколадное обёртывание - это не то, чем бы я заинтересовалась))))). Впечатления остались позитивные, руки болят...
Сертификат мне подарил молодой человек. При выборе впечатления (мк по скалолазанию для двоих) я, прежде всего, руководствовалась тем, что впечатление для пары, а, значит, эмоции можно будет испытать вдвоём, а затем поделиться друг с другом. Я люблю экстрим. Поэтому рыбки Гара-Руфа и шоколадное обёртывание - это не то, чем бы я заинтересовалась))))). Впечатления остались позитивные, руки болят, но довольна - не передать)). За час я прошла 4 трассы, мой МЧ - 5. От 5-й я отказалась, т.к.ужасно устали руки. Высота 12 м. Инструктор всё рассказывает, страхует, молодец. Поразила обувь (скальники), которая жмёт, но потом привыкаешь. Берите воду - захочется пить. Берите банные принадлежности, т.к. после часа скалолазания чувствуешт себя как выжатый лимон и хочется в душ. Хотела бы я поскалолазать ещё? Однозначно ДА. Это непередаваемый опыт, новые впечатления. Если давно хотели, но не могли решиться - смелее. Это круто!

В
Василий
17 липня 2018
Впечатление мне подарили в виде скалолазания на два особы и естественное я взял с собой свою вторую половинку. Инструктор у нас была, Наталья. Очень доходчиво и понятно объяснила и показала что и как. Всё прошло удачно и мы покорили пять вершин, и на пятой сил уже практически не было. То есть, это впечатление для тех кто хочет увидеть свои возможности и естественно получить дозу адреналина, естественно... Рекомендуем!!! ))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень