61
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніці підйомів та спусків. Все необхідне для заняття видається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня, використовуючи видане спорядження. детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 30.04.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 19 591 раз
1 людина
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на схилах штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню по коротких, але ускладнених трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни і зовсім йти під кутом.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком  магнезією, і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу. Після майстер-класу з інструктором  буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження залишається в  розпорядженні Щасливчика до кінця робочого дня.

12-метровий стенд

Щасливчиквідвідає скеледром «Гіперіон», де максимальна висота трас сягає 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися в будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково володіти особливою фізичною підготовкою. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачку поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде все необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння — «скельники», а також мішечок з магнезією — спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів видадуть спеціальні страхувальні системи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

402 відгуків реальних людей

16 жовтня 2017
Эмоций от впечатления море! Инструктор попалась напористая, но с юмором, так что было весело :) Опыт, бесспорно, интересный. Думаю, приду ещё когда-то. Но покорение вершин - задача не из лёгких, особенно для девушек. И советую хорошо подумать, нет ли у Вас страха высоты, если решите выбрать это впечатление, ведь хоть высота в 12 метров небольшая, но люди бывают впечатлительными) В общем...
Эмоций от впечатления море! Инструктор попалась напористая, но с юмором, так что было весело :) Опыт, бесспорно, интересный. Думаю, приду ещё когда-то. Но покорение вершин - задача не из лёгких, особенно для девушек. И советую хорошо подумать, нет ли у Вас страха высоты, если решите выбрать это впечатление, ведь хоть высота в 12 метров небольшая, но люди бывают впечатлительными) В общем, мне как человеку, любящему экстрим и различные интересные занятия, очень понравилось! И даже крепатура бывает приятной ;)

В
Влад
16 жовтня 2017
Взагалі на скалодромі було дуже круто, неймовірні враження. Дуже дякую

Ю
Юлия
9 жовтня 2017
С детьми ходили на мастер- класс по скалолазанию. Впечатлений было море. Профессиональный инструктор, прекрасное обслуживание. Отдельное спасибо "БОДО" за оперативность, внимательность, хорошее отношения к клиентам.Спасибо, что организовали незабываемый подарок для детей.

6 жовтня 2017
Самые лучшие впечатления от урока скалолазания для новичков! Отличное место проведения, внимательный инструктор. Дети получили массу удовольствия! Очень всем рекомендуем! Организовано все очень хорошо - быстро записали, подтвердили, за день до мастер-класса перезвонили и напомнили. Спасибо большое за впечатление и успехов вам!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень