61
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніки підйомів і спусків. На вибір можна підкорити традиційний скелелазний стенд («Гіперіон» чи «Jiwa») або стіну для боулдерінгу («Zillertal» чи «Jiwa»). Все необхідне для заняття видається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня, використовуючи видане спорядження.  подробнее...

1 чол. 1 годину Використати до 30.09.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 787 раз
1 людина
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас скелелазіння - що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на «схилах» штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню короткими, але ускладненими трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни й зовсім іти під укіс.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком «магнезією», і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу.

На вибір 2 різновиди «скель»:

  • штучні стіни для боулдерінгу з випираючими валунами на скеледромі «Jiwa». Висота маршрутів до 4-5 м, а тому використання страховки не передбачається. Внизу спеціальні м'які мати - креш педи.

  • традиційний скелелазний стенд площею 720 кв. м з маршрутами різної складності на скеледромі «Гіперіон» «Zillertal». Максимальна висота - 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися у будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково мати особливу фізичну підготовку. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачкові поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде усе необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння «скельники», а також мішечок з магнезією - спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів запропонують спеціальні страхувальні системи.

Місце проведення враження:

Скалодром Гіперіон
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Скелелазний центр Zillertal
м. Дружби Народів, вул. Сергія Струтинського, 6 Показати на мапі

341 відгук

Е
Елена
Вчора
Спасибо, очень понравилось! Хорошая атмосфера, хороший инструктор, хорошее оборудование!

22 березня 2017
Воспользовались впечатлением "Мастер-класс скалолазания для 2" и остались очень довольны. Впечатление подарила я своей 9-летней дочке, и в качестве "друга" она выбрала меня :) Поэтому в данном случае я выступаю и дарителем и получателем услуги. Дочка - активная и спортивная, и среди всех предложенных вариантов её заинтересовал именно скалодром. При активации оператор сказал, что данное...
Воспользовались впечатлением "Мастер-класс скалолазания для 2" и остались очень довольны. Впечатление подарила я своей 9-летней дочке, и в качестве "друга" она выбрала меня :) Поэтому в данном случае я выступаю и дарителем и получателем услуги. Дочка - активная и спортивная, и среди всех предложенных вариантов её заинтересовал именно скалодром. При активации оператор сказал, что данное впечатление можно получить в 2-х локациях, послушав мои ожидания, предложил "Гиперион", чему мы очень рады. Оличная локация, есть трассы высотой 12 м, и более низкие, разной сложности. У нас была инструктор Наталья - очень приятная и внимательная. Мы остались довольны и вернёмся сюда ещё

І
Игорь
21 березня 2017
Ребенок 6 лет был впервые. Остался очень доволен. Сначала немного боялся, но когда попробовал повисеть на страховке и понял, что не упадет вниз, стал смелее и в итоге покорил три стенки. Зал большой, просторный. Были в пятницу в три часа дня, людей (кроме нас) вообще не было. Большое спасибо инструктору Левку за профессиональный подход.

20 березня 2017
Итак впечатление "Мастер-класс скалолазания для 2" у нас просто великолепные.Понравилось всё)).Очень довольны инструктором,который нам,так как впервые,разложил и рассказал всё по полочкам,так сказать.Понравилось то,что инструктор указывал маршруты,а не просто давал лазить по "скалам".Это было и трудно и очень увлекательно.После нескольких подсказок им,у нас всё лучше и лучше удавалось...
Итак впечатление "Мастер-класс скалолазания для 2" у нас просто великолепные.Понравилось всё)).Очень довольны инструктором,который нам,так как впервые,разложил и рассказал всё по полочкам,так сказать.Понравилось то,что инструктор указывал маршруты,а не просто давал лазить по "скалам".Это было и трудно и очень увлекательно.После нескольких подсказок им,у нас всё лучше и лучше удавалось преодолевать трудные задания.Было безумно интересно.Это впечатление было выбрано,так как что то новенькое и удивительно заманчивое))).И после того как подарили другу на выбор массу впечатлений,мы остановились именно на этом.И не чуть не пожалели.И спасибо Вам за такие возможности при выборе такого отдыха.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень