61
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніці підйомів та спусків. Все необхідне для заняття видається на місці. Після уроку можна продовжити підкорювати скелі самостійно протягом години в зоні боулдерінгу. детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 31.07.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 176 раз
1 людина
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на схилах штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню по коротких, але ускладнених трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни і зовсім йти під кутом.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком — магнезією, і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу. Після майстер-класу можна продовжити тренуватися самостійно в зоні боулдерінгу до 60 хвилин.

12-метровий стенд

Щасливчиквідвідає скеледром «Гіперіон», де максимальна висота трас сягає 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися в будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково володіти особливою фізичною підготовкою. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачку поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде все необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння — «скельники», а також мішечок з магнезією — спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів видадуть спеціальні страхувальні системи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

417 відгуків реальних людей

12 лютого 2018
Очень понравилось! Инструктор просто лапуся.

О
Ольга
4 лютого 2018
Мастер класс для двоих это просто бомба!) Хорошо, что не каждому отдельно;))) Мы двое домоседов получили море удовольствия! Инструктор Наталья профи своего дела! Спасибо за поддержку и за урок!) Это место можно охарактеризовать одним словом СЕМЬЯ! Там и люди с детками грудничками и детки на стенах... восторг! Когда мы туда ехали... чертыхались... территория стрёмная... НО! Зайдя во внутрь...
Мастер класс для двоих это просто бомба!) Хорошо, что не каждому отдельно;))) Мы двое домоседов получили море удовольствия! Инструктор Наталья профи своего дела! Спасибо за поддержку и за урок!) Это место можно охарактеризовать одним словом СЕМЬЯ! Там и люди с детками грудничками и детки на стенах... восторг! Когда мы туда ехали... чертыхались... территория стрёмная... НО! Зайдя во внутрь, не пожалели! Всем новичкам рекомендую мастер-класс для двоих... у Вас хоть будет время передохнуть между трассами и не потерять при этом время урока!)

А
Анастасия
31 січня 2018
Подарок очень понравился! Гиперион большой, и работают в нем профессионалы, обо всем проконсультируют и помогут. Отдельное спасибо инструктору Левку! Уже второй раз воспользовались данным мастер-классом и не чуточку не пожалели, что пошли. Получили массу приятных эмоций, всего за 1 час. На скалодроме есть разные уровни, которые будут интересны как новичкам так и опытным скалолазам :) Выбирая...
Подарок очень понравился! Гиперион большой, и работают в нем профессионалы, обо всем проконсультируют и помогут. Отдельное спасибо инструктору Левку! Уже второй раз воспользовались данным мастер-классом и не чуточку не пожалели, что пошли. Получили массу приятных эмоций, всего за 1 час. На скалодроме есть разные уровни, которые будут интересны как новичкам так и опытным скалолазам :) Выбирая такой подарок, с оригинальностью точно не ошибетесь! Однозначно рекомендую данный подарочек :-)

18 січня 2018
Сертификат Бодо подарили на день рожденье. Выбрала мастер-класс скалолазания для двоих". Впечатление понравилось. Информация представленая представителями Бодо в полном размере. Мастер класс проходил 1 час, этого времени достаточно, что бы прочувствовать на себе всю суть скалолазания.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • 8 березня
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень