61
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніці підйомів та спусків. Все необхідне для заняття видається на місці. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.12.2018
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 21 986 раз
1 людина
60 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.12.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на схилах штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню по коротких, але ускладнених трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни і зовсім йти під кутом.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком — магнезією, і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу.

12-метровий стенд

Щасливчик відвідає скеледром «Цех» або «Гіперіон», де максимальна висота трас сягає 12 м. При високих підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися в будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково володіти особливою фізичною підготовкою. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачку поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде все необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння — «скельники», а також мішечок з магнезією — спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
ЦЕХ - Скеледром
м. Лук'янівська, вул. Сім'ї Хохлових, 8 Показати на мапі

438 відгуків

Ю
Юлия
16 червня 2018
Наше впечатление -скалолазоние на двоих подарили моей дочке на 13-летие! Это супер подарок! Ходила дочка с подругой. Им очень понравилась! Тренер таки сумел довести девочек (которые уже через 5 минут говорили, что хотят спускатья) до самого верха! Девочки очень устали, но удовлетворение от впечатления было на лицо! Все было супер! Спасибо!!!

О
Ольга
11 червня 2018
Очень понравилось! Инструктор Катерина просто умничка! Помогала и подсказывала. Мы в восторге!

Р
Роман
30 травня 2018
Все было супер!!!)

Н
Николай
27 травня 2018
23.05.18 с супругой посетили скалодром. Получили море эмоций!!! Инструктор Наташа- мастер своего дела. Очень понравилось!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень