61
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніки підйомів і спусків. На вибір можна підкорити традиційний скелелазний стенд («Гіперіон» чи «Jiwa») або стіну для боулдерінгу («Zillertal» чи «Jiwa»). Все необхідне для заняття видається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня, використовуючи видане спорядження.  подробнее...

1 чол. 1 годину Використати до 31.10.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 17 192 раз
1 людина
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас скелелазіння - що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на «схилах» штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню короткими, але ускладненими трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни й зовсім іти під укіс.

Як це відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком «магнезією», і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу.

На вибір 2 різновиди «скель»:

  • штучні стіни для боулдерінгу з випираючими валунами на скеледромі «Jiwa». Висота маршрутів до 4-5 м, а тому використання страховки не передбачається. Внизу спеціальні м'які мати - креш педи.

  • традиційний скелелазний стенд площею 720 кв. м з маршрутами різної складності на скеледромі «Гіперіон» «Zillertal». Максимальна висота - 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися у будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково мати особливу фізичну підготовку. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачкові поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде усе необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння «скельники», а також мішечок з магнезією - спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів запропонують спеціальні страхувальні системи.

Місце проведення враження:

Скалодром Гіперіон
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Скелелазний центр Zillertal
м. Дружби Народів, вул. Сергія Струтинського, 6 Показати на мапі

351 відгук

24 квітня 2017
были первый раз, все понравилось, думаем про повторное посещение.

І
Инна
13 квітня 2017
Очень понравилось. Инструктор - класс! Спасибо огромное. Очень хочется повторить.

Л
Лариса
4 квітня 2017
Были первый раз с дочерью 9-ти лет. Понравилось очень, сразу получилось у ребёнка забраться наверх) рекомендую как что-то новое и необычное!!!

4 квітня 2017
На даний майстер-клас повела двох діток (6 та 9 рочків). Спершу діти боялися. Не лізли вище метра. Але була дуже привітна інструктор. Вона і підказувала за які виступи краще триматися, і підбадрювала дітей, і влаштувала своєрідне змагання між дітками, що дуже заохотило їх кожного разу вилазити все вище і вище. Діти вийшли веселі, задоволені із наміром повернутися сюди ще раз :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень