61
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння!

Можливість підкорити свою першу висоту на скеледромі — від 4 до 12 метрів — на індивідуальному уроці скелелазіння! Передбачено повне супроводження та детальний інструктаж від досвідченого тренера. Він навчить основним хватам, техніці підйомів та спусків. Все необхідне для заняття видається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня, використовуючи видане спорядження. детальніше...

1 люд. 1 годину Використати до 31.05.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 20 222 раз
1 людина
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас скелелазіння — що це?

Захоплюючий шанс відчути себе справжнім скелелазом на схилах штучних скель! На індивідуальному занятті новачка можуть навчити вільним підйомам вгору або лазінню по коротких, але ускладнених трасах. Професійний тренер допоможе отримати навички, що дозволять впевнено пересуватися маршрутами з різними перешкодами. Зачіпки можуть бути розташовані далеко одна від одної, а стіни і зовсім йти під кутом.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе піднятися на велику висоту або випробувати свої сили на стрімких стендах. За вказаною адресою відбудеться зустріч з досвідченим інструктором, який познайомить з правилами безпеки, допоможе підібрати спеціальне взуття за розміром і проведе перед практичним заняттям невелику розминку. Залишиться обробити руки спеціальним порошком  магнезією, і можна приступати до перших спроб. Щасливчик відпрацює різні техніки і прийоми, а потім підкорить обрану трасу. Після майстер-класу з інструктором  буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження залишається в  розпорядженні Щасливчика до кінця робочого дня.

12-метровий стенд

Щасливчиквідвідає скеледром «Гіперіон», де максимальна висота трас сягає 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібні спеціальні навички

Скелелазінням можна займатися в будь-якому віці! До того ж, для цього не обов'язково володіти особливою фізичною підготовкою. Інструктор не тільки познайомить з принципами скелелазіння, продемонструє правильну техніку підйому, але і постійно буде давати новачку поради під час його перших спроб.

Все включено

В учня буде все необхідне для комфортного заняття. Йому нададуть спеціальне взуття для скелелазіння — «скельники», а також мішечок з магнезією — спеціальним тальком, що захищає руки від зайвої вологи. Для високих маршрутів видадуть спеціальні страхувальні системи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

410 відгуків реальних людей

Я
Ярина
20 листопада 2017
Спасибо, очень понравилось, был час работы с инструктором - успели каждый пролезть по пяти трасам (от легкой до сложной) А после имели еще час для самостоятельных упражнений Очень довольны, уверена, что пойдем не раз

С
Сергей
15 листопада 2017
Отличный подарок. Воспользоваться подарочным сертификатом не составило труда, можно активировать вплоть до граничного срока действия, как получилось у меня. Активировал на сайте в последний день действия сертификата (это конечно же не рекомендация, определяйтесь заранее), дальше выбрал дату когда хотел бы провести "впечатление" с милым оператором Bodo и все. Дальше от вас главное посетить это...
Отличный подарок. Воспользоваться подарочным сертификатом не составило труда, можно активировать вплоть до граничного срока действия, как получилось у меня. Активировал на сайте в последний день действия сертификата (это конечно же не рекомендация, определяйтесь заранее), дальше выбрал дату когда хотел бы провести "впечатление" с милым оператором Bodo и все. Дальше от вас главное посетить это увлекательное мероприятие. Гиперион ("мастер класс скалолазания") рекомендую для активных людей, любителей путешествий, впрочем для всех, кто хотел хоть раз попробовать себя в роли скалолаза со страховкой и прочей амуницией. В общем, мне очень понравилось, "скалолазил" впервые и получил массу удовольствия. Спасибо ;)

8 листопада 2017
Великолепный сертификат, даже не ожидал, что будет так необычно и круто. Рекомендую

7 листопада 2017
Дуже сподобалось.Були в Гіперіон, велика кількість варіантів для тих хто перший хоче спробувати скалолазання. Для нас з чоловіком 1 годину на двоїх було достатньо як для початківці , від не привички дуже пальця і кісті рук втомлювались.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень