2148
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим валунам. Друзів буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траса на професійному скелелазному стенді «Гіперіон». Усе необхідне надається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити опановувати скелелазіння самостійно ще впродож 60 хвилин у зоні боулдерінгу. детальніше...

2 люд. 1 годину Використати до 30.09.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 18 696 раз
2 людини
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас зі скелелазання для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші враження чекають на тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон». Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

На місці Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазання і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. Після закінчення майстер-класу Щасливчики зможуть попрактикуватися самостійно в зоні боулдерінгу ще 60 хвилин.

Скалодром на вибір: вільний підйом або боулдерінг

Можна опанувати майстерність підйому на велику висоту на традиційному скелелазному стенді. На скеледромі «Гіперіон» максимальна висота 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазання — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазання і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Надається необхідне екіпірування

Щасливчикам видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазання. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

419 відгуків реальних людей

А
Алена
13 березня 2018
Впечатление безумно понравилось! Очень много пробовала разных активностей и экстремальных впечатлений, и хотелось попробовать скалолазание. Это одновременно и адреналин и прекрасный спор! Прекрасный комплекс и замечательный персонал. Отдельное спасибо инструктору Льву, что не давал сдаваться ни на одном подъёме и постоянно мотивировал побороть себя и пройти намеченный маршрут до конца! Тем...
Впечатление безумно понравилось! Очень много пробовала разных активностей и экстремальных впечатлений, и хотелось попробовать скалолазание. Это одновременно и адреналин и прекрасный спор! Прекрасный комплекс и замечательный персонал. Отдельное спасибо инструктору Льву, что не давал сдаваться ни на одном подъёме и постоянно мотивировал побороть себя и пройти намеченный маршрут до конца! Тем, кто не боится высоты и/или испортить маникюр – очень рекомендую!

11 березня 2018
Отличное развлечение, тренер все подробно и грамотно рассказывает. Время пролетело быстро и весело:))

12 лютого 2018
Очень понравилось! Инструктор просто лапуся.

О
Ольга
4 лютого 2018
Мастер класс для двоих это просто бомба!) Хорошо, что не каждому отдельно;))) Мы двое домоседов получили море удовольствия! Инструктор Наталья профи своего дела! Спасибо за поддержку и за урок!) Это место можно охарактеризовать одним словом СЕМЬЯ! Там и люди с детками грудничками и детки на стенах... восторг! Когда мы туда ехали... чертыхались... территория стрёмная... НО! Зайдя во внутрь...
Мастер класс для двоих это просто бомба!) Хорошо, что не каждому отдельно;))) Мы двое домоседов получили море удовольствия! Инструктор Наталья профи своего дела! Спасибо за поддержку и за урок!) Это место можно охарактеризовать одним словом СЕМЬЯ! Там и люди с детками грудничками и детки на стенах... восторг! Когда мы туда ехали... чертыхались... территория стрёмная... НО! Зайдя во внутрь, не пожалели! Всем новичкам рекомендую мастер-класс для двоих... у Вас хоть будет время передохнуть между трассами и не потерять при этом время урока!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень