2148
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим стрімких валунах. Гостей буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траси на вибір — професійний скелелазний стенд («Гіперіон» і «Jiwa») або маршрути для боулдерінгу («Zillertal» і «Jiwa»). Все необхідне надається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня. детальніше...

2 чол. 1 годину Використати до 31.08.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 15 087 раз
2 людини
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.08.2017

Майстер-клас зі скелелазання для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші емоції чекають тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити як вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон» і Zillertal, так і доланню величезних нависаючих валунів — на стінах Jiwa. Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

На місці Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом на більш важкій трасі. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазання і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. Після майстер-класу з інструктором у  Щасливчиків буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження залишається в їх розпорядженні до кінця робочого дня. 

Скалодром на вибір: вільний підйом або боулдерінг

Можна освоїти майстерність підйому на велику висоту, так і підкорити траси для заняття боулдерінгом, лазіння по коротких маршрутах з прямовисними «брилами». Фактично вибір перестоит зробити між:

  • традиційним стендом для скелелазання висотою до 12 м (скалодром «Гіперіон» і Zillertal)
  • 4-х і 5-метровими стінами зі спеціальними валунами (скеледром Jiwa)

Для підйому на велику висоту скелелазного стенду нададуть страхувальні системи, а майстерність боулдерінгу не передбачає використання страховки. Спортсмен тут зістрибує на спеціальні м'які мати — креш педи.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазання — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазання і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Видається необхідна екіпіровка

Гостям видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазання. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Місце проведення враження:

Скалодром Гіперіон
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Скелелазний центр Zillertal
м. Дружби Народів, вул. Сергія Струтинського, 6 Показати на мапі

329 відгуків реальних людей

16 лютого 2017
Очень понравилось, получила новые и незабываемые эмоции. Сертификат получила в подарок от коллег, за что им спасибо, а так же спасибо сотрудникам бодо за организацию. Очень приятно,- все уточнили, заранее напомнили) На скалолазаньи выдают обувь , но можно взять и свои сменные кроссовки. Инструктор все рассказал и показал. Кому хочется активно провести время и не боится физической нагрузки - я рекомендую !!!

14 лютого 2017
Коробочку с впечатлениями от Bodo мне подарили на работе на Новый год. Перебрав разнообразные варианты я остановила свой выбор на скалолазанье для двоих. Я давно мечтала попасть а какой нибудь скалодром. Со мной пошел муж, поэтому мне было совсем не страшно попробовать новое впечатление. Для получения эмоций я выбрала зал Гиперион - это огромное помещения с 12-ю метровыми стенами и возможностью...
Коробочку с впечатлениями от Bodo мне подарили на работе на Новый год. Перебрав разнообразные варианты я остановила свой выбор на скалолазанье для двоих. Я давно мечтала попасть а какой нибудь скалодром. Со мной пошел муж, поэтому мне было совсем не страшно попробовать новое впечатление. Для получения эмоций я выбрала зал Гиперион - это огромное помещения с 12-ю метровыми стенами и возможностью проходить трассы разной сложности. После небольшой разминки мы отправились тренироваться на 4-х метровую стенку. Ух, как страшно было лезть первый раз! Даже не смотря на то, что на мне была страховка. А спуск вниз - это вообще фонтан эмоций. После первого раза захотелось попробовать еще и еще) Мы с мужем смогли одолеть две разминочных трассы и 2,5 больших. Налазились, устали, насмеялись и научились новому. В дальнейшем собираемся сходить на скалодром еще, чтобы повторить этот позитивный опыт. П.С. Спасибо тренеру Кате, за то что все рассказала, показала и поддерживала нас и компании Bodo за отлично организованное впечатление!

13 лютого 2017
Очень понравился мастер-класс скалолазания!Первый раз а этом виде спорта,благодаря чудесному инструктору Валентину,который помог сделать разминку,выбрать правильные дорожки и научил пользоваться страховкой, все было просто замечательно!

Ю
Юлия
13 лютого 2017
Спасибо, Вам огромное за комфорт. Все очень понравилось, буду всем рекомендовать)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень