2148
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим валунам. Друзів буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траса на професійному скелелазному стенді «Гіперіон» або «Цех». Усе необхідне надається на місці. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 19 681 раз
2 людини
60 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші враження чекають на тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон» або «Цех». Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

Прибувши на скеледром «Гіперіон» або «Цех», Щасливчики познайомляться з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазіння і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах.

Скеледром на вибір

Можна опанувати майстерність підйому на велику висоту на традиційному скелелазному стенді. На скеледромах «Гіперіон» та «Цех» максимальна висота 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазіння — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазіння і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Надається необхідне екіпірування

Щасливчикам видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазіння. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

ЦЕХ - Скеледром
м. Лук'янівська, вул. Сім'ї Хохлових, 8 Показати на мапі

445 відгуків

30 липня 2018
Подарунок був від колег, дуже сподобався. Обрала скеледром, так як мені до вподоби такого роду активності. Організація і проведення майстер-класу як з боку Bodo, так і Гіперіону була на висоті. Дякую)

Е
Евгений
30 липня 2018
Был с женой на этих скалах, всё весело прошло, часа более чем достаточно, чтобы полазить в удовольствие и устать. Ребята хорошо обьясняют, позитивная обстановка, в общем всё как надо. Спасибо за сервис

В
Валерия
24 липня 2018
Сертификат мне подарил молодой человек. При выборе впечатления (мк по скалолазанию для двоих) я, прежде всего, руководствовалась тем, что впечатление для пары, а, значит, эмоции можно будет испытать вдвоём, а затем поделиться друг с другом. Я люблю экстрим. Поэтому рыбки Гара-Руфа и шоколадное обёртывание - это не то, чем бы я заинтересовалась))))). Впечатления остались позитивные, руки болят...
Сертификат мне подарил молодой человек. При выборе впечатления (мк по скалолазанию для двоих) я, прежде всего, руководствовалась тем, что впечатление для пары, а, значит, эмоции можно будет испытать вдвоём, а затем поделиться друг с другом. Я люблю экстрим. Поэтому рыбки Гара-Руфа и шоколадное обёртывание - это не то, чем бы я заинтересовалась))))). Впечатления остались позитивные, руки болят, но довольна - не передать)). За час я прошла 4 трассы, мой МЧ - 5. От 5-й я отказалась, т.к.ужасно устали руки. Высота 12 м. Инструктор всё рассказывает, страхует, молодец. Поразила обувь (скальники), которая жмёт, но потом привыкаешь. Берите воду - захочется пить. Берите банные принадлежности, т.к. после часа скалолазания чувствуешт себя как выжатый лимон и хочется в душ. Хотела бы я поскалолазать ещё? Однозначно ДА. Это непередаваемый опыт, новые впечатления. Если давно хотели, но не могли решиться - смелее. Это круто!

В
Василий
17 липня 2018
Впечатление мне подарили в виде скалолазания на два особы и естественное я взял с собой свою вторую половинку. Инструктор у нас была, Наталья. Очень доходчиво и понятно объяснила и показала что и как. Всё прошло удачно и мы покорили пять вершин, и на пятой сил уже практически не было. То есть, это впечатление для тех кто хочет увидеть свои возможности и естественно получить дозу адреналина, естественно... Рекомендуем!!! ))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень