Подаруйте майстер-клас скелелазіння для двох!

подарували вже 21 171 разів
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзів чекає індивідуальне заняття, під час якого вони навчаться підкорювати висоту. Спочатку тренер проведе інструктаж і видасть кожному спеціальне взуття та страховку. Він пояснить, як користуватися спорядженням і покаже, як правильно хапатися руками за виступаючі частини стенду та переставляти ноги. Опанувавши ази скелелазіння, учні застосують набуті знання на практиці. Вони спробують подолати кілька трас із різними рівнями складності.

Чому варто спробувати майстер-клас скелелазіння

Заняття зі скелелазіння ефективні для всіх груп м'язів. Відвідати тренування можуть люди з будь-якою фізичною підготовкою. Інструктор підбере трасу з відповідним рівнем складності. Заняття проходять у критих приміщеннях, тому відвідати їх можна за будь-якої погоди.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

590 відгуків

Сергей
Сьогодні
https://www.facebook.com/100006805320117
Очень понравилось, прийду ещё на скалу)
Нестор
Вчора
https://www.facebook.com/100005853127454
Очень понравилось!Трассы не легкие, но есть и для новичков.Хороший инструктор, который поддержит и подскажет.Единственный минус это местонахождение.
Инна
22 березня 2019
Впечатление подарили на др чему очень рада была. Эмоции потрясающие, отличный вариант проверить свою физ подготовку)) Разные трассы так что можно не боятся что не получится, инструктор подстрахует если что. Р.S. девушкам на заметку со светлым маникюром лучше не ходить
Богдан
20 березня 2019
Мне очень понравилось впечатление. Все прошло супер. Инструктор замечательно все объяснил и всегда поддерживал во время подъема. Еще раз спасибо!)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.