2148
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим стрімких валунах. Гостей буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траси на вибір — професійний скелелазний стенд («Гіперіон») або маршрути для боулдерінгу («Jiwa» і «Zillertal»). Все необхідне надається на місці. детальніше

2 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 213 130 раз
2 людини
1,5 години
Використати до 30.04.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років

Майстер-клас зі скелелазіння для двох - що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші емоції чекають на тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити - розповість індивідуальний інструктор! Заняття можна присвятити як вільному пересуванню вгору на скеледромі «Гіперіон», так і карабканню по величезних нависаючих валунах - на стінах Jiwa чи Zillertal. Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків. 

Як це відбувається?

На місці на Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який пояснить правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім можна буде обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом більш складною трасою. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазіння і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. 

Скалодром на вибір: вільне лазіння або боулдерінг

Можна як освоїти майстерність підйому на велику висоту, так і підкорити траси для заняття боулдерінгом, лазіння по коротких маршрутах з прямовисними «брилами». Фактично вибір можна зробити між: 

  • традиційним стендом для скелелазіння висотою до 12 м (скалодром «Гіперіон»)
  • 4-х і 5-метровими стінами зі спеціальними валунами (скеледроми Jiwa та Zillertal)

Для підйому на велику висоту скелелазного стенду нададуть страхувальні системи, а майстерність боулдерінгу не передбачає використання страховки. Спортсмени тут зістрибують на спеціальні м'які мати - креш педи.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазіння - цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазіння і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Видається необхідна екіпіровка

Гостям видадуть усе необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники - спеціальне взуття для скелелазіння. У їх розпорядженні також опиниться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Фотографії враження

296 відгуків реальних людей

Майстер-клас скелелазіння 2

400 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39