2148

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим валунам. Гостей буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траса на професійному скелелазному стенді «Гіперіон». Усе необхідне надається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити опановувати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня. детальніше...

2 люд. 1 годину Використати до 31.03.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 17 178 раз
2 людини
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2018

Майстер-клас зі скелелазання для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші емоції чекають на тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон». Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

На місці Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазання і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. Після майстер-класу з інструктором у Щасливчиків буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження можна залишити до кінця робочого дня. 

Скалодром на вибір: вільний підйом або боулдерінг

Можна опанувати майстерність підйому на велику висоту на традиційному скелелазному стенді. На скеледромі «Гіперіон» максимальна висота 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазання — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазання і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Надається необхідне екіпірування

Гостям видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазання. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

395 відгуків реальних людей

В
Влада
20 вересня 2017
Все було круто! Інструктор зумів зацікавити сина (6 років) на заняття майже 2,5 год. З невеликими перервами на 5-10 хв. Дякую!

А
Александр
14 вересня 2017
Подарили ребёнку на день рождения.Яркие впечатления для детей.Хорошие инструктора.Всем понравится!

А
Анастасия
13 вересня 2017
Подарили на ДР сертификат на впечатления, но я решила выбрать другое (не из списка подаренных). И мне приглянулось впечатление "Мастер-класс скалолазания для 2", мне только нужно было доплатить разницу 100грн (по сертификату у меня был лимит 300 грн). Ну так вот)) Пришли с мужем на скалодром, подписали технику безопасности и вперед) Инструктор общительный, все объяснил и показал. Налазились от души))) Впечатление было СУПЕР!!!!!

Е
Елизавета
10 вересня 2017
подарок впечатление подарила подруга на день рождения, что показалось мне очень интересной идеей подарка в принципе (не банально) еще одиним плюсом сертификата является возможность обменять впечатление при активации сертификата (изначально был картинг на двоих, но мы обменяли на скалодром) так же было приятно заниматься с тренером, которая преодолевала наш страх вместе с нами) в целом...
подарок впечатление подарила подруга на день рождения, что показалось мне очень интересной идеей подарка в принципе (не банально) еще одиним плюсом сертификата является возможность обменять впечатление при активации сертификата (изначально был картинг на двоих, но мы обменяли на скалодром) так же было приятно заниматься с тренером, которая преодолевала наш страх вместе с нами) в целом, спасибо подруге за подарок, а компании бодо за идею и хороший сервис:*

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень