2148
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим стрімких валунах. Гостей буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траси на вибір — професійний скелелазний стенд («Гіперіон» і «Jiwa») або маршрути для боулдерінгу («Zillertal» і «Jiwa»). Все необхідне надається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня. подробнее...

2 чол. 1 годину Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 240 раз
2 людини
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас зі скелелазання для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші емоції чекають тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити як вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон» і Zillertal, так і доланню величезних нависаючих валунів — на стінах Jiwa. Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

На місці Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом на більш важкій трасі. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазання і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. Після майстер-класу з інструктором у  Щасливчиків буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження залишається в їх розпорядженні до кінця робочого дня. 

Скалодром на вибір: вільний підйом або боулдерінг

Можна освоїти майстерність підйому на велику висоту, так і підкорити траси для заняття боулдерінгом, лазіння по коротких маршрутах з прямовисними «брилами». Фактично вибір перестоит зробити між:

  • традиційним стендом для скелелазання висотою до 12 м (скалодром «Гіперіон» і Zillertal)
  • 4-х і 5-метровими стінами зі спеціальними валунами (скеледром Jiwa)

Для підйому на велику висоту скелелазного стенду нададуть страхувальні системи, а майстерність боулдерінгу не передбачає використання страховки. Спортсмен тут зістрибує на спеціальні м'які мати — креш педи.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазання — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазання і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Видається необхідна екіпіровка

Гостям видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазання. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Zillertal - Скелелазний центр
м. Дружби Народів, вул. Сергія Струтинського, 6 Показати на мапі

362 відгуків реальних людей

М
Марина
25 травня 2017
Дети (10 и 14 лет) остались очень довольны. Каждый успел преодолеть где-то по 8 маршрутов. Инструктор был очень внимательный, отвечал на вопросы, подбирал маршруты, чтобы было интересно, но и не очень легко (ребята сами попросили посложнее), иногда подсказывал. Спасибо за море положительных эмоций и новый опыт!

21 травня 2017
Дуже задоволений враженням! Ходили з другом в "Гіперіон" - там найвищі стіни. Адреналін на скелелазанні зашкалює, особливо коли вперше підіймаєшся на максимальну висоту. Також це чудова нагода перевірити свою фізичну форму - дуже добре відчуваєш навантаження на все тіло, вже після кількох підйомів. Загалом, дуже цікаві і незвичні враження. Сходіть хоча б раз, не пошкодуєте! :)

20 травня 2017
Приобрели в подарок для детей урок скалолазание, получили море незабываемых эмоций, ярких впечатлений, спасибо инструкторам. Рекомендую всем

З
Сергей
18 травня 2017
Коллеги подарили сертификат на праздник. Было очень неожиданно. Выбрал впечатление "Мастер-класс по скалолазанию для двоих" - хотелось чего-то нового, необычного и активного. Позвонил, активировал. Сразу же перезвонили из центра активного отдыха "Гиперион": уточнили дату и время. Все очень просто. Впечатление - супер! Огромное спасибо сотрудникам компании "Bodo". Отдельная благодарность инструктору по скалолазанию!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень