Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

подарували вже 20 196 разів
2 людини
60 хв.
Доступно від 5 років
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзів чекає індивідуальне заняття, під час якого вони навчаться підкорювати висоту. Спочатку тренер проведе інструктаж і видасть кожному спеціальне взуття та страховку. Він пояснить, як користуватися спорядженням і покаже, як правильно хапатися руками за виступаючі частини стенду та переставляти ноги. Опанувавши ази скелелазіння, учні застосують набуті знання на практиці. Вони спробують подолати кілька трас із різними рівнями складності.

Чому варто спробувати майстер-клас скелелазіння

Заняття зі скелелазіння ефективні для всіх груп м'язів. Відвідати тренування можуть люди з будь-якою фізичною підготовкою. Інструктор підбере трасу з відповідним рівнем складності. Заняття проходять у критих приміщеннях, тому відвідати їх можна за будь-якої погоди.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

451 відгук

Екатерина
9 грудня 2018
Посетила занятие по скалолазанию и осталась очень довольна
Дарья
9 грудня 2018
https://www.facebook.com/100007313402462
Спасибо, bodo, за впечатление!!! Все было прекрасно, мне сертификат подарили подружки на день рождения для двоих , но с другой услугой. Мы с супругом решили немножко изменить подарок, при выборе впечатления сошлись на мастерклассе по скалолазанию- и не прогадали, инструктор Екатерина провела инструктаж, объяснила все быстро и доходчиво) Несмотря на свою хрупкость, наш инструктор оказалась умничкой и очень сильной девушкой, так что покорять верешины и спускаться вниз было совсем не страшно. Рекомендуем впечатления как для опытных скалолазов так и для новичков)
Мария
7 грудня 2018
Гиперион, это что-то не вероятное!! Самое лучшее что можно выбрать в этой цене для двоих. Очень понравилось, это те емоции которое хочется повторять!
МАРИНА
26 листопада 2018
Спасибо Bodo за прекрасное обслуживание, очень удобно что сертификат можно разделить. Что касаеться впечатления - "Гиперион" супер, все очень понравилось, емоции только позитивные, инструктор все доступно обьясняет, 1 часа вполне достаточно - за это время прошла все уровни сложности.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.