2148
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим стрімких валунах. Гостей буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траси на вибір — професійний скелелазний стенд («Гіперіон» і «Jiwa») або маршрути для боулдерінгу («Zillertal» і «Jiwa»). Все необхідне надається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня. подробнее...

2 чол. 1 годину Використати до 30.09.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 15 476 раз
2 людини
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас зі скелелазання для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші емоції чекають тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити як вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон» і Zillertal, так і доланню величезних нависаючих валунів — на стінах Jiwa. Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

На місці Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом на більш важкій трасі. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазання і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. Після майстер-класу з інструктором у  Щасливчиків буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження залишається в їх розпорядженні до кінця робочого дня. 

Скалодром на вибір: вільний підйом або боулдерінг

Можна освоїти майстерність підйому на велику висоту, так і підкорити траси для заняття боулдерінгом, лазіння по коротких маршрутах з прямовисними «брилами». Фактично вибір перестоит зробити між:

  • традиційним стендом для скелелазання висотою до 12 м (скалодром «Гіперіон» і Zillertal)
  • 4-х і 5-метровими стінами зі спеціальними валунами (скеледром Jiwa)

Для підйому на велику висоту скелелазного стенду нададуть страхувальні системи, а майстерність боулдерінгу не передбачає використання страховки. Спортсмен тут зістрибує на спеціальні м'які мати — креш педи.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазання — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазання і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Видається необхідна екіпіровка

Гостям видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазання. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Місце проведення враження:

Скалодром Гіперіон
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
Скелелазний центр Zillertal
м. Дружби Народів, вул. Сергія Струтинського, 6 Показати на мапі

340 відгуків реальних людей

22 березня 2017
Воспользовались впечатлением "Мастер-класс скалолазания для 2" и остались очень довольны. Впечатление подарила я своей 9-летней дочке, и в качестве "друга" она выбрала меня :) Поэтому в данном случае я выступаю и дарителем и получателем услуги. Дочка - активная и спортивная, и среди всех предложенных вариантов её заинтересовал именно скалодром. При активации оператор сказал, что данное...
Воспользовались впечатлением "Мастер-класс скалолазания для 2" и остались очень довольны. Впечатление подарила я своей 9-летней дочке, и в качестве "друга" она выбрала меня :) Поэтому в данном случае я выступаю и дарителем и получателем услуги. Дочка - активная и спортивная, и среди всех предложенных вариантов её заинтересовал именно скалодром. При активации оператор сказал, что данное впечатление можно получить в 2-х локациях, послушав мои ожидания, предложил "Гиперион", чему мы очень рады. Оличная локация, есть трассы высотой 12 м, и более низкие, разной сложности. У нас была инструктор Наталья - очень приятная и внимательная. Мы остались довольны и вернёмся сюда ещё

І
Игорь
21 березня 2017
Ребенок 6 лет был впервые. Остался очень доволен. Сначала немного боялся, но когда попробовал повисеть на страховке и понял, что не упадет вниз, стал смелее и в итоге покорил три стенки. Зал большой, просторный. Были в пятницу в три часа дня, людей (кроме нас) вообще не было. Большое спасибо инструктору Левку за профессиональный подход.

20 березня 2017
Итак впечатление "Мастер-класс скалолазания для 2" у нас просто великолепные.Понравилось всё)).Очень довольны инструктором,который нам,так как впервые,разложил и рассказал всё по полочкам,так сказать.Понравилось то,что инструктор указывал маршруты,а не просто давал лазить по "скалам".Это было и трудно и очень увлекательно.После нескольких подсказок им,у нас всё лучше и лучше удавалось...
Итак впечатление "Мастер-класс скалолазания для 2" у нас просто великолепные.Понравилось всё)).Очень довольны инструктором,который нам,так как впервые,разложил и рассказал всё по полочкам,так сказать.Понравилось то,что инструктор указывал маршруты,а не просто давал лазить по "скалам".Это было и трудно и очень увлекательно.После нескольких подсказок им,у нас всё лучше и лучше удавалось преодолевать трудные задания.Было безумно интересно.Это впечатление было выбрано,так как что то новенькое и удивительно заманчивое))).И после того как подарили другу на выбор массу впечатлений,мы остановились именно на этом.И не чуть не пожалели.И спасибо Вам за такие возможности при выборе такого отдыха.

14 березня 2017
очень понравилось. Инструктор был очень хороший и все объяснял и повторял по много раз. Я была впервые на скалодроме и с первого раза у меня получилось залезть на верхушку благодаря тренеру :) мне подарили на день рождение это впечатление мои друзья, и я очень им за это благодарна с:

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень