2148
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим валунам. Гостей буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траса на професійному скелелазному стенді «Гіперіон». Усе необхідне надається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити опановувати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня. детальніше...

2 люд. 1 годину Використати до 31.05.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 17 697 раз
2 людини
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас зі скелелазання для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші емоції чекають на тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон». Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

На місці Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазання і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. Після майстер-класу з інструктором у Щасливчиків буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження можна залишити до кінця робочого дня. 

Скалодром на вибір: вільний підйом або боулдерінг

Можна опанувати майстерність підйому на велику висоту на традиційному скелелазному стенді. На скеледромі «Гіперіон» максимальна висота 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазання — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазання і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Надається необхідне екіпірування

Гостям видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазання. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

410 відгуків реальних людей

С
Сергей
15 листопада 2017
Отличный подарок. Воспользоваться подарочным сертификатом не составило труда, можно активировать вплоть до граничного срока действия, как получилось у меня. Активировал на сайте в последний день действия сертификата (это конечно же не рекомендация, определяйтесь заранее), дальше выбрал дату когда хотел бы провести "впечатление" с милым оператором Bodo и все. Дальше от вас главное посетить это...
Отличный подарок. Воспользоваться подарочным сертификатом не составило труда, можно активировать вплоть до граничного срока действия, как получилось у меня. Активировал на сайте в последний день действия сертификата (это конечно же не рекомендация, определяйтесь заранее), дальше выбрал дату когда хотел бы провести "впечатление" с милым оператором Bodo и все. Дальше от вас главное посетить это увлекательное мероприятие. Гиперион ("мастер класс скалолазания") рекомендую для активных людей, любителей путешествий, впрочем для всех, кто хотел хоть раз попробовать себя в роли скалолаза со страховкой и прочей амуницией. В общем, мне очень понравилось, "скалолазил" впервые и получил массу удовольствия. Спасибо ;)

8 листопада 2017
Великолепный сертификат, даже не ожидал, что будет так необычно и круто. Рекомендую

7 листопада 2017
Дуже сподобалось.Були в Гіперіон, велика кількість варіантів для тих хто перший хоче спробувати скалолазання. Для нас з чоловіком 1 годину на двоїх було достатньо як для початківці , від не привички дуже пальця і кісті рук втомлювались.

30 жовтня 2017
Впечатление очень положительное, администраторы вежливые, инструктор профессионал своего дела. Море удовольствия, СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень