2148
 

Подаруй майстер-клас зі скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим стрімких валунах. Гостей буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траси на вибір — професійний скелелазний стенд («Гіперіон» і «Jiwa») або маршрут для боулдерінгу («Jiwa»). Все необхідне надається на місці. Після завершення майстер-класу можна продовжити освоювати скелелазіння самостійно до кінця робочого дня. подробнее...

2 чол. 1 годину Використати до 31.01.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 16 728 раз
2 людини
1 годину
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас зі скелелазання для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші емоції чекають тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити як вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон», так і доланню величезних нависаючих валунів — на стінах Jiwa. Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

На місці Щасливчиків буде чекати знайомство з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом на більш важкій трасі. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазання і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах. Після майстер-класу з інструктором у  Щасливчиків буде можливість продовжити тренуватися самостійно. Спорядження залишається в їх розпорядженні до кінця робочого дня. 

Скалодром на вибір: вільний підйом або боулдерінг

Можна освоїти майстерність підйому на велику висоту, так і підкорити траси для заняття боулдерінгом, лазіння по коротких маршрутах з прямовисними «брилами». Фактично вибір перестоит зробити між:

  • штучними стінами для боулдерінгу з валунами. На скеледромі «Jiwa» висота маршруту до 4 м, тому використання страховки не передбачається. Внизу спеціальні м'які мати - креш педи.
  • традиційним скелелазним стендом. На скеледромі «Гіперіон» максимальна висота 12 м, «Jiwa» - 6 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Для підйому на велику висоту скелелазного стенду нададуть страхувальні системи, а майстерність боулдерінгу не передбачає використання страховки. Спортсмен тут зістрибує на спеціальні м'які мати — креш педи.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазання — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазання і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Видається необхідна екіпіровка

Гостям видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазання. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Місце проведення враження:

Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі

379 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
Вчора
Скалодром - это "испытатель" силы, воли и страха :) Эмоции неймоверные

Вчора
Добрый день. Посетили мастер класси получили массу удовольствия и воспоминаний. Сертификат достался на день рождения. Выбрал это мероприятие как самое адреналиновое и физически активное. Инструктор Татьяна была очень вежлива, обходительна и приятна в общении( спасибо ей за это) так как мы оба боимся высоты, а инструктор своими наставлениями успокоил и потдержал. Этот мастер класс обязательно советую)

19 липня 2017
Всё супер! Увлекательно и очень интересно! Отличный способ проверить своё физическое состояние. Отдельное спасибо инструктору Кате!

А
Анна
17 липня 2017
Вместе с подругой пережили комплекс эмоций и ощущений на скалодроме в "Гиперион". Узнали о технике подъёма, видах узла и много нового о своих физических возможностях. Выходили со скалодрома с улыбками на лице и приятным томлением по всему телу.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень