2148
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

Індивідуальний урок скелелазіння для двох новачків! Вони зможуть підкорити висоту від 4 до 12 м, випробувати себе на складних трасах і навіть в майстерності боулдерінгу — лазіння по великим валунам. Друзів буде навчати та контролювати досвідчений інструктор. Траса на професійному скелелазному стенді «Гіперіон» або «Цех». Усе необхідне надається на місці. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 19 203 раз
2 людини
60 хвилин
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас зі скелелазіння для двох — що це?

Пригоди починаються! Найяскравіші враження чекають на тих, хто ризикне піднятися на скелясті стіни. А от як це зробити — розповість індивідуальний інструктор. Заняття можна присвятити вільному лазінню вгору на скеледромі «Гіперіон» або «Цех». Інструктор проведе розминку, познайомить з основними видами хватів, техніками підйомів і спусків.

Як все відбувається?

Прибувши на скеледром «Гіперіон» або «Цех», Щасливчики познайомляться з досвідченим інструктором, який розповість правила безпеки, підбере спеціальне взуття і допоможе правильно розім'ятися. Потім доведеться обробити руки тальком і приступити до першого сходження на стіну. Досягнувши найвищої точки, можна заново почати підйом. Це дозволить Щасливчикам відпрацювати основну техніку скелелазіння і випробувати свої сили на найбільш складних маршрутах.

Скеледром на вибір

Можна опанувати майстерність підйому на велику висоту на традиційному скелелазному стенді. На скеледромах «Гіперіон» та «Цех» максимальна висота 12 м. При підйомах передбачається використання спеціальних страхувальних систем.

Не потрібна спеціальна підготовка

Скелелазіння — цікаве і корисне заняття в будь-якому віці, яке не вимагає спеціальної фізичної підготовки. За 1 заняття новачки зможуть освоїти принципи скелелазіння і відпрацювати правильну техніку підйому. Персональний тренер буде ретельно стежити за кожним гостем і давати необхідні поради.

Надається необхідне екіпірування

Щасливчикам видадуть все необхідне для комфортного тренування. Так, кожному допоможуть підібрати за розміром скельники — спеціальне взуття для скелелазіння. У їх розпорядженні також виявиться мішечок з магнезією. Це спеціальний тальк, регулярне використання якого захистить руки від небажаної вологи.

Ми вибрали кращих партнерів

При бронюванні послуги за сертифікатом Ви самі вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені у своєму виборі!
Гіперіон - Скеледром
м. Тараса Шевченка, вул. Костянтинівська, 73 Показати на мапі
ЦЕХ - Скеледром
м. Лук'янівська, вул. Сім'ї Хохлових, 8 Показати на мапі

438 відгуків

Ю
Юлия
16 червня 2018
Наше впечатление -скалолазоние на двоих подарили моей дочке на 13-летие! Это супер подарок! Ходила дочка с подругой. Им очень понравилась! Тренер таки сумел довести девочек (которые уже через 5 минут говорили, что хотят спускатья) до самого верха! Девочки очень устали, но удовлетворение от впечатления было на лицо! Все было супер! Спасибо!!!

О
Ольга
11 червня 2018
Очень понравилось! Инструктор Катерина просто умничка! Помогала и подсказывала. Мы в восторге!

Р
Роман
30 травня 2018
Все было супер!!!)

Н
Николай
27 травня 2018
23.05.18 с супругой посетили скалодром. Получили море эмоций!!! Инструктор Наташа- мастер своего дела. Очень понравилось!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень