101697
 

Подаруй майстер-клас бачати для двох!

Індивідуальний урок бачати для двох під керівництвом професійного хореографа. Підійде як початківцям, так і більш досвідченим танцюристам. Новачкам тренер покаже базову техніку та приставні кроки, а з парою, у якої вже є танцювальний досвід, розучить більш складні рухи та зв'язки. За 60 хвилин заняття любителі запальних ритмів вивчать повноцінну композицію як мінімум з 5 вісімок. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 459 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас бачати для двох — що це?

Персональне заняття з тренером, який познайомить пару з основами домініканської бачати. Досвідчений викладач латиноамериканських танців допоможе Щасливчику і його партнеру освоїти базові рухи та об'єднати їх в одну послідовну зв'язку. Хореограф вкаже на помилки новачкам, а «просунутим» танцюристам допоможе «відшліфувати» навички та освоїти складні фігури.

Як все відбувається?

Щасливчик з близькою людиною відвідає майстер-клас бачати в студії танцю Big Dance. Персональний викладач оцінить рівень підготовки танцюристів-початківців і продемонструє базові рухи під музику. Новачки будуть тренуватися у просторому залі, обладнаному дзеркальними стінами. Це дозволить учням стежити за синхронністю рухів і танцювати в такт карибським мелодіям. Вивчені комбінації хореограф об'єднає в ефектну міні-композицію.

1 година в танцювальній студії

У Щасливчика та його другої половинки буде 60 хвилин, щоб освоїти техніку бачати, навчитися «відчувати» партнера і розучити нескладну зв'язку мінімум на 5 рухів.

Не потрібні спеціальні навички

Бачата — один з найлегших латиноамериканських танців. Освоїти його чуттєві ритми може людина будь-якого віку, комплекції, танцювальної та фізичної підготовки.

Індивідуальне заняття з досвідченим викладачем

Вся увага тренера буде направлена тільки на Щасливчика і його партнера. Персональний хореограф виправить помилки, які не помітили на групових заняттях, і детально пропрацює з новачками складні елементи композиції.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі

м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

9 відгуків

И
Ирина
7 червня 2018
Подарувала хлопцю на річницю. Маса задоволення. Окрема вдячність тренеру Максиму, за підхід і професіоналізм. Година пролетіла незамітно.

23 квітня 2018
Великолепный тренер Анна и приятная атмосфера! Нам с мужем очень понравилось! Море позитива! Сюрприз удался!

И
Инесса
10 березня 2018
Мастер-класс заказала в подарок на годовщину. Сертификат активировали в последний день его действия, поздно вечером и уже утром следующего дня нам позвонили для подтверждения деталей. Менеджер был очень приветлив, спросил где и во сколько было бы удобно провести урок, так как студия танца расположена по двум адресам и предупредил, что за день до мастер-класса нам придет напоминание. После...
Мастер-класс заказала в подарок на годовщину. Сертификат активировали в последний день его действия, поздно вечером и уже утром следующего дня нам позвонили для подтверждения деталей. Менеджер был очень приветлив, спросил где и во сколько было бы удобно провести урок, так как студия танца расположена по двум адресам и предупредил, что за день до мастер-класса нам придет напоминание. После набрала администратор студии для подтверждения. И за день нам пришло смс с напоминанием, письмо на почту с деталями и еще раз набрала администратор студии танца. Хотелось бы поблагодарить команду Bodo, а также сотрудников танцевальной студии, за приветливое обращение, приятное общение и отличный мастер-класс! Спасибо!

I
Iнна
3 березня 2018
Дякую Бодо за їх діяльність. Мені допомогли знайти англомовного вчителя танців Бачата. яка зробила наш урок емоціаональним, пізнавальним і релаксовим ! )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень