Подаруйте майстер-клас бачати для двох!

подарували вже 1 944 рази
450 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Заняття включає розминку та вивчення базових елементів танцю. Під керівництвом хореографа учні відпрацюють основні кроки та повороти, а потім спробують поєднати всі рухи в одну послідовну композицію. До кінця уроку танцюристи розучать міні-зв'язку з 5-6 «вісімок». Майстер-клас підійде для будь-якого рівня підготовки. Тренер складе програму уроку в залежності від навичок пари.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Танцювальні майстер-класи проходять в 2 студіях. Перша розташована 3 хвилинах ходьби від ст. м. «Театральна», друга — поряд зі ст. м. «Поштова площа». Серед тренерів — провідні артисти українських театрів, чемпіони Києва та України, фіналіст чемпіонатів Європи.

Зали студій обладнані централізованою вентиляційною системою і системою кондиціонування. У розпорядженні клієнтів — душові та зручні гардеробні зі спеціальною системою контролю закриття шаф.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

23 відгуки

Виктория
9 лютого 2019
Здравствуйте! Очень довольны вашими услугами. Менеджеры Bodo очень оперативно сработали и сделали все именно так как нам и хотелось. Отдельное спасибо танцевальной студии Ле Шкробтак и Евгении (нашему тренеру) за замечательный урок бачаты! Будем в дальнейшем к вам обращаться и рекомендовать друзьям и знакомым.
Станислав
6 лютого 2019
Все прошло превосходно! Советую всем приобрести Сертификат на мастер класс по бачате ! И поверьте , вы не пожалеете!)
Максим
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001485058969
Все було круто. Зовсім нові враження та можливість вийти зі своєї зони комфорту.
Маша
29 січня 2019
Супер

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.