101697
 

Подаруй майстер-клас бачати для двох!

Індивідуальний урок бачати для двох під керівництвом професійного хореографа. Підійде як початківцям, так і більш досвідченим танцюристам. Новачкам тренер покаже базову техніку та приставні кроки, а з парою, у якої вже є танцювальний досвід, розучить більш складні рухи та зв'язки. За 60 хвилин заняття любителі запальних ритмів вивчать повноцінну композицію як мінімум з 5 вісімок. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 008 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас бачати для двох — що це?

Персональне заняття з тренером, який познайомить пару з основами домініканської бачати. Досвідчений викладач латиноамериканських танців допоможе Щасливчику і його партнеру освоїти базові рухи та об'єднати їх в одну послідовну зв'язку. Хореограф вкаже на помилки новачкам, а «просунутим» танцюристам допоможе «відшліфувати» навички та освоїти складні фігури.

Як все відбувається?

Щасливчик з близькою людиною відвідає майстер-клас бачати в студії танцю Big Dance. Персональний викладач оцінить рівень підготовки танцюристів-початківців і продемонструє базові рухи під музику. Новачки будуть тренуватися у просторому залі, обладнаному дзеркальними стінами. Це дозволить учням стежити за синхронністю рухів і танцювати в такт карибським мелодіям. Вивчені комбінації хореограф об'єднає в ефектну міні-композицію.

1 година в танцювальній студії

У Щасливчика та його другої половинки буде 60 хвилин, щоб освоїти техніку бачати, навчитися «відчувати» партнера і розучити нескладну зв'язку мінімум на 5 рухів.

Не потрібні спеціальні навички

Бачата — один з найлегших латиноамериканських танців. Освоїти його чуттєві ритми може людина будь-якого віку, комплекції, танцювальної та фізичної підготовки.

Індивідуальне заняття з досвідченим викладачем

Вся увага тренера буде направлена тільки на Щасливчика і його партнера. Персональний хореограф виправить помилки, які не помітили на групових заняттях, і детально пропрацює з новачками складні елементи композиції.

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

И
Инесса
10 березня 2018
Мастер-класс заказала в подарок на годовщину. Сертификат активировали в последний день его действия, поздно вечером и уже утром следующего дня нам позвонили для подтверждения деталей. Менеджер был очень приветлив, спросил где и во сколько было бы удобно провести урок, так как студия танца расположена по двум адресам и предупредил, что за день до мастер-класса нам придет напоминание. После...
Мастер-класс заказала в подарок на годовщину. Сертификат активировали в последний день его действия, поздно вечером и уже утром следующего дня нам позвонили для подтверждения деталей. Менеджер был очень приветлив, спросил где и во сколько было бы удобно провести урок, так как студия танца расположена по двум адресам и предупредил, что за день до мастер-класса нам придет напоминание. После набрала администратор студии для подтверждения. И за день нам пришло смс с напоминанием, письмо на почту с деталями и еще раз набрала администратор студии танца. Хотелось бы поблагодарить команду Bodo, а также сотрудников танцевальной студии, за приветливое обращение, приятное общение и отличный мастер-класс! Спасибо!

I
Iнна
3 березня 2018
Дякую Бодо за їх діяльність. Мені допомогли знайти англомовного вчителя танців Бачата. яка зробила наш урок емоціаональним, пізнавальним і релаксовим ! )

30 січня 2018
Впечатления хорошие) Танец для нас с мужем был знаком, учились по видео. Но преподаватель Анна рассказала некоторые важные нюансы, которые не было ни в одном обучающем видео в интернете. Она увидела все наши ошибки и исправила. В итоге мы быстро перестроились и с удовольствием потанцевали) Теперь будем совершенствоваться!

І
Інна
22 серпня 2017
Добрий день! Мені на день народження діти подарували сертифікат bodo. Ми з чоловіком вибрали " Майстер-клас бачати для двох". Нам дуже сподобалась ідея подарунку, і ми із великим задоволенням пішли на майстер-клас. Хочу відмітити, що тренер дуже цікаво і професійно навчає,пояснює, як виконувати ті чи інші рухи. Ми за 60хв. вивчили композицію і станцювали бачату. Отримали величезне задоволення...
Добрий день! Мені на день народження діти подарували сертифікат bodo. Ми з чоловіком вибрали " Майстер-клас бачати для двох". Нам дуже сподобалась ідея подарунку, і ми із великим задоволенням пішли на майстер-клас. Хочу відмітити, що тренер дуже цікаво і професійно навчає,пояснює, як виконувати ті чи інші рухи. Ми за 60хв. вивчили композицію і станцювали бачату. Отримали величезне задоволення від танцю. Я про це мріяла все життя. Чому? Відкрию секрет: наші діти 10 років займалися бальними танцями, і я знаю, що таке турніри, "індиви", репетиції, одяг, взуття...А сама цим ніколи не займалась. От і схотілось спробувати. Дякую, що даруєте людям радість і позитивні емоції!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень