Подаруйте майстер-клас кулінарії для компанії!

подарували вже 45 рази
4 людини
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті друзі приготують класичні страви, кондитерські вироби або шашлик під керівництвом шеф-кухаря. Кулінари будуть займатися в групі до 8 людей. Напрямок кухні вони виберуть заздалегідь. Кухар контролюватиме процес і допоможе впоратися з усіма нюансами. Для готування друзям видадуть необхідні речі та продукти. Після закінчення уроку компанія спробує свої страви та дізнається думку експерта.

Чому ми вибрали школу «Кулінарна майстерня»

Школа зручно розташована в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Васильківська». В меню майстер-класів грузинська, італійська, японська, тайська та українська кухні. Заняття проходять за розкладом три рази на день. Робочі зони школи оснащені професійним обладнанням.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

114 відгуків

Nataly
Вчора
Мастер-класс по кулинарии! Безумно понравился, была на мастер-классе французской кухни получила море приятных впечатлений, знаний, ещё и принесла блюда домой (с рецептами:) Спасибо за эмоции! P.S. Фондан - теперь моя любовь!
Татьяна
11 лютого 2019
Все подробно рассказали, научили. Вкусно приготовили и покушали. Спасибо
Михаил
9 лютого 2019
Очень круто
Алексей
9 лютого 2019
Нам очень понравилось

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.