Подаруйте майстер-клас карате!

подарували вже 71 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття розпочнеться з 10-хвилинної розминки. Потім тренер покаже основні техніки та прийоми, а після допоможе їх відпрацювати на практиці. Спортсмен освоїть базові стійки, навчиться наносити удари та ставити захисні блоки.

Чому ми вибрали спортивний клуб Fighter

Є тренування для спортсменів з будь-яким рівнем підготовки. Відвідувати заняття можуть як дорослі, так і діти з 6 років. Серед клієнтів спортивного клубу — переможці та призери українських та міжнародних турнірів. Fighter працює щодня.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Евгений
20 серпня 2018
Ходили с девушкой на карате-подготовку. Почему-то у нее получалось лучше)) учитель очень крутой, все по полочкам рассказал, объяснил. Во время практики все получалось (несмотря на то, что я был мишенью для девушки иногда). Подумываю теперь о курсе карате, так как это очень интересно. Особенно круто, когда мастер очень эффектно и быстро двигается - невозможно уследить за движениями. Есть мотивация к таким результатам)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.