102286
 

Майстер-клас дефіле

Навчитися красиво, впевнено і невимушено пересуватися всього за 1 годину. Індивідуальне заняття з професійною моделлю дозволить освоїти прийоми подіумної і повсякденному ходи. Правильна постава, плавні гармонійні рухи, впевненість у кожному кроці — ось обов'язкові складові образу красивою і сильною леді. При собі потрібно мати облягаючий одяг і взуття на підборах, інше — турбота майстра. На заняття можна запросити з собою подругу і пройти модельну підготовку разом. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Облягаючий одяг і підбори
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас дефіле — що це?

Інтенсивне навчання подіумній та повсякденній техніці дефіле. Граційна хода допоможе звернути на себе увагу й справити незабутнє перше враження. Красиво рухатися навчить модель з багаторічним подіумним досвідом. Вона покаже, як правильно тримати поставу, щоб не втомлювалася спина, допоможе досягнути плавних невимушених рухів, впевнено ходити у взутті на високих підборах і виглядати при цьому гармонійно.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату відвідає провідне київське модельне агентство Viva Models. Вона може прийти на заняття сама або удвох з подругою. На місці її зустріне професійний викладач, який навчить практичним прийомам красивої ходи. Учениця опанує навички подіумного дефіле й зможе застосувати їх на практиці. Результат — вміння ходити у взутті на високих підборах, не виглядати при цьому незграбно й невміло, а навпаки — викликати захоплення у перехожих. Із собою необхідно захопити лосини й туфлі на шпильці.

Красива хода всього за 1 годину інтенсивного заняття

Що може бути красивіше граційної ходи, яка притягує погляд? Навчитися цьому необхідному вмінню можна всього за годину під керівництвом фахівця, який володіє ним досконало.

Майстер дефіле — професійна модель

Тонкощам дефіле навчить модель з досвідом роботи на подіумах світового рівня. Майстер-клас пройде на території передового модельного агентства Viva Models.

Подіумна й повсякденна хода

Учениця може вибрати, на якому напрямку сконцентрувати увагу: на класичній повсякденній ході або на модельній, подіумній. 

Місце проведення враження:

VIVA Models
м. Олімпійська, вул. Велика Васильківська, 66 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

Т
Таня
3 липня 2017
Занятие очень понравилось, преподаватель дает очень полезные и применимые в жизни советы, и даже раскрывает несколько секретиков профессиональных моделей! Узнали с подружкой много нового. После занятия сразу замечаешь как меняется походка, выравнивается спинка ))) главное не забывать все чему научили. Спасибо Иванне за отличный мастер-класс, и bodo за такое полезное впечатление!

20 серпня 2016
Очень полезно. Всего за час меня научили красиво ходить на каблуках. Девочки очень рекомендую, особенно если ваша походка не очень, мы же привыкли вечно куда то бежать). Спасибо модельному агентству и bodo, теперь я знаю что подарить подружке на ДР

К
Катя
8 липня 2016
Мне очень понравилось)) Почувствовала себя моделью, как будто прошлась по подиуму. А еще мне очень понравился преподаватель: она дала много полезных советов о том, как правильно ходить на высоких каблуках. Вообще, обычно, у меня это немного неуклюже получается, быстро устают ноги. Оказывается, есть приемы, с помощью которых можно достаточно грациозно выглядеть на каблуках. Одним словом, у меня только положительные эмоции. Советую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень