102286
 

Подаруй майстер-клас дефіле!

Навчитися красиво, впевнено й невимушено пересуватися усього за 1 годину. Індивідуальне заняття з професійною моделлю дозволить освоїти прийоми подіумної і повсякденної ходи. Правильна постава, плавні гармонійні рухи, впевненість у кожному кроці — ось обов'язкові складові образу красивої і сучасної леді. Із собою потрібно мати облягаючий одяг і взуття на підборах, інше — турбота майстра. На заняття можна запросити з собою подругу й пройти модельну підготовку разом. детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 169 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Облягаючий одяг і підбори
Доступно з 5 років

Майстер-клас дефіле — що це?

Інтенсивне навчання подіумній та повсякденній техніці дефіле. Граційна хода допоможе звернути на себе увагу й справити незабутнє перше враження. Красиво рухатися навчить модель з багаторічним подіумним досвідом. Вона покаже, як правильно тримати поставу, щоб не втомлювалася спина, допоможе досягнути плавних невимушених рухів, впевнено ходити у взутті на високих підборах і виглядати при цьому гармонійно.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату відвідає провідне київське модельне агентство Viva Models. Вона може прийти на заняття сама або удвох з подругою. На місці її зустріне професійний викладач, який навчить практичним прийомам красивої ходи. Учениця опанує навички дефіле по подіуму і зможе застосувати їх на практиці. Результат — вміння ходити у взутті на високих підборах, не виглядати при цьому незграбно й невміло, а навпаки — викликати захоплення у перехожих. З собою необхідно захопити лосини й туфлі на шпильці.

Красива хода всього за 1 годину інтенсивного заняття

Що може бути красивіше граційної ходи, яка притягує погляд? Навчитися цьому необхідному вмінню можна всього за годину під керівництвом фахівця, який володіє ним досконало.

Майстер дефіле — професійна модель

Тонкощам дефіле навчить модель з досвідом роботи на подіумах світового рівня. Майстер-клас пройде на території передового модельного агентства Viva Models.

Подіумна й повсякденна хода

Учениця може вибрати, на якому напрямку сконцентрувати увагу: на класичній повсякденній ході або на модельній, подіумній. 

2 відгуки від реальних людей