Подаруйте майстер-клас бітбоксу!

подарували вже 70 рази
800 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття складається з теоретичної та практичної частини. Спочатку педагог проведе невеликий інструктаж і виконає уривок треку. Після цього на учня чекає екскурс в історію виникнення бітбоксу. Викладач розповість про те, як виник та розвивався цей музичний напрям. Опанувавши теорію, бітбоксер-початківець перейде до практики. Він навчиться:

  • правильно користуватися мікрофоном;
  • застосовувати різні стилі бітбоксу;
  • виконувати 3 базових звуки — кік, хай-хет і снейр;
  • будувати прості ритми;
  • використовувати технічні пристрої.

Чому ми вибрали школу мистецтв Alice White school

Школа заснована на базі продюсерського центру AW Production. Заняття з бітбоксу підходять як для дітей, так і для дорослих. Викладачі — лауреати та переможці багатьох конкурсів і фестивалів. У школі також проводять уроки з вокалу, акторської майстерності, танців і малювання. Alice White school знаходиться в центрі міста, в 10 хвилинах ходьби від ст. м. «Печерська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Алексей
15 грудня 2018
Все очень понравилось
Екатерина
2 жовтня 2018
Вчера посетили мастер-класс по битбоксу в школе искусств "Світська дитина", это было очень классно. Море эмоций и у подростка, и у родителей. Это был наш подарок сыну на 14 лет. Огромное спасибо Алексею за профессионализм и душевность.
Евгений
24 травня 2018
Давно хотел посетить мк по бибоксу, наконец выпала такая возможность )) прикольные биты получились, преподаватель крутой, реально профессионал! Мастер-класс битбокса - это хорошее начало для развития в этом направлении.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.