11355
 

Подаруй майстер-клас алкогольних коктейлів!

Про правильне використання шейкера та точну рецептуру найсмачніших напоїв розкажуть на майстер-класі алкогольних коктейлів. Професійний бармен навчить користуватися основними аксесуарами — шейкером, джигером та гейзером, а також продемонструє, як створити три різні коктейлі. Протягом години двоє друзів приготують простий і складний мікси, а також зроблять «сауер». Завершенням заняття, що триватиме до 2,5 годин, стане дегустація напоїв. детальніше...

2 люд. до 2,5 годин Використати до 31.05.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 443 раз
2 людини
до 2,5 годин
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас алкогольних коктейлів — що це?

Двоє друзів стануть помічниками професійного бармена та намагатимуться перейняти його досвід. Кожен Щасливчик приготує свій набір коктейлів, а в кінці заняття зможе порівняти результат з напоями профі. Новачки дізнаються, як відрізнити якісні коктейлі, та зможуть поставити майстру всі питання, що цікавлять. 

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в царство шейкерів та келихів — Hendrick's bar. Бармен розкриє ази теорії та запропонує приготувати три різних коктейлі. Щасливчики дізнаються, що таке джигер і нащо потрібні спіральні ложки, після чого спробують застосувати спеціальний інвентар. За бажанням учасники можуть запросити на майстер-клас 1 або 2 друзів для спільної дегустації в кінці заняття. Майстер-клас триває до 2,5 годин.

Навчання різним технікам

Майстер-клас охопить різні боки коктейльного мистецтва. Все почнеться з простих напоїв, які можна приготувати в домашніх умовах. Потім бармен запропонує змішати «сауер» та попрацювати із шейкером. А завершить сет міцний «Негроні», створення якого більш складне, але цікаве.

Теорія і практика від професійного бармена

Майстер-клас складатиметься з двох частин. Спочатку профі розповість про використання барних аксесуарів і дасть поради про те, які з них варто придбати для домашнього використання. Потім настане черга практики: кожен учасник, включаючи бармена, приготує по три мікси.

Дегустація готових напоїв

Після того як всі келихи наповняться коктейлями, прийде час найприємнішого — дегустації. Щасливчики зможуть насолодитися оригінальними смаками і порівняти свої результати з результатами профі.

Місце проведення враження:

Hendrick's bar - Коктейльний бар
м. Університет, вул. Б. Хмельницького, 42 Показати на мапі

16 відгуків реальних людей

Л
Лера
21 вересня 2017
Классный урок от классного бармена. Он все так подробно и понятно объясняет. Даже несмотря на то, что я раньше никогда не готовила коктейли - все получилось, и неплохо! Еще понравилось меню: готовили и простые, и сложные коктейли, т.е. были варианты, которые можно и дома сделать, так что знания зря не пропадут.

6 червня 2016
Все было просто мега-круто! Таких вкуснейших коктейлей я еще ни разу не пробовала! К тому же мне рассказали все тонкости приготовления и работы бармена, было невероятно интересно и весело) Очень советую выбирать именно это впечатление! Ребята очень стараются! Еще раз всем спасибо!

А
Артем
29 лютого 2016
хорошая атмосфера в заведении, все в интерьере со вкусом так. Сделали несколько коктейлей - все напистки получились разные. плюс было интересно, спасибо

16 лютого 2016
Дуже класний майстер-клас, починаючи від простого спілкування, закінчуючи дегустацією і порівнянням приготованих коктейлів. Як для подарунку, саме те що треба.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Новорічна коробка
  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень