101333
 

Подаруй урок акторської майстерності!

Секрети керування емоціями, жестами і голосом на індивідуальному занятті від талановитого актора! За допомогою спеціальних вправ він підкаже, як стати розкутішим і вдало засвоїти сценічні прийоми, що стануть знахідкою в повсякденному житті. Гостю підкажуть, як висловлювати або навпаки - приховувати свої емоції, впевнено доносити власну точку зору, завжди справляти гарне враження на оточуючих. Програма заняття підбирається індивідуально. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років

Майстер-клас акторської майстерності — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом акторської майстерності в компанії професійного актора. Це унікальна можливість навчитися керувати своїми емоціями, жестами і голосом і відчувати себе набагато впевненіше у будь-якій життєвій ситуації. Програма заняття складається індивідуально.

Як все відбувається?

На Щасливчика очікує цікаве спілкування з досвідченим актором, який із радістю поділиться секретами своєї майстерності й дасть кілька професійних порад. Заняття відбудеться у вигляді бесіди, різних вправ, а також ігрових прийомів. У результаті Щасливчик дізнається, як бути розкутішим на сцені, навчиться впевнено виражати свої думки й комфортно себе почувати в різних життєвих ситуаціях. За результатами заняття викладач надасть індивідуальні рекомендації.

Унікальна система театральної освіти

Учень опиниться в осередку театрального мистецтва, де завжди панує атмосфера гармонії і успіху. «Образ» - єдина театральна школа в Україні, де у основі навчання - система надзвичайного актора Михайла Чехова, за якою працюють всі західні зірки кіно.

Індивідуальне заняття з досвідченим актором

Знайомство з талановитим актором і досвідченим викладачем допоможе пізнати основні секрети акторської майстерності. Загалом за 1 заняття він розповість про найцікавіші техніки, що стануть знахідкою в повсякденному житті, і надасть індивідуальні рекомендації.

Корисний життєвий досвід

Під час майстер-класу учень не тільки дізнається, як за допомоги акторської майстерності привнести гармонію у власне життя, але і отримає абсолютно нові навички. Він освоїть:

  • основи керування емоціями
  • закони пластики й роботи з власним тілом
  • мистецтво мовлення та керування голосом

Місце проведення враження

25 відгуків реальних людей