101333
 

Подаруй урок акторської майстерності!

Секрети управління емоціями, жестами і голосом на індивідуальному занятті від талановитого актора! За допомогою спеціальних вправ він допоможе розкріпачитися і освоїти сценічні прийоми, які стануть знахідкою в повсякденному житті. Гостю підкажуть, як виражати або, навпаки, приховувати свої емоції, впевнено висловлювати свою точку зору, завжди справляти хороше враження на оточуючих. Програма заняття підбирається індивідуально. подробнее...

1 чол. 2 години Використати до 31.10.2017
1 людина
2 години
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас акторської майстерності — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом акторської майстерності в компанії професійного актора. Це унікальна можливість навчитися керувати своїми емоціями, жестами і голосом і відчувати себе набагато впевненіше у будь-якій життєвій ситуації. Програма заняття складається індивідуально.

Як все відбувається?

На Щасливчика очікує цікаве спілкування з досвідченим актором, який із радістю поділиться секретами своєї майстерності й дасть кілька професійних порад. Заняття відбудеться у вигляді бесіди, різних вправ, а також ігрових прийомів. У результаті Щасливчик дізнається, як бути розкутішим на сцені, навчиться впевнено виражати свої думки й комфортно себе почувати в різних життєвих ситуаціях. За результатами заняття викладач надасть індивідуальні рекомендації.

Унікальна система театральної освіти

Учень опиниться в осередку театрального мистецтва, де завжди панує атмосфера гармонії і успіху. «Образ» - єдина театральна школа в Україні, де у основі навчання - система надзвичайного актора Михайла Чехова, за якою працюють всі західні зірки кіно.

Індивідуальне заняття з досвідченим актором

Знайомство з талановитим актором і досвідченим викладачем допоможе пізнати основні секрети акторської майстерності. Загалом за 1 заняття він розповість про найцікавіші техніки, що стануть знахідкою в повсякденному житті, і надасть індивідуальні рекомендації.

Корисний життєвий досвід

Під час майстер-класу учень не тільки дізнається, як за допомоги акторської майстерності привнести гармонію у власне життя, але і отримає абсолютно нові навички. Він освоїть:

  • основи керування емоціями
  • закони пластики й роботи з власним тілом
  • мистецтво мовлення та керування голосом

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

25 квітня 2017
МК понравился, тренер Алина отлично дала ответы на все запросы, с которыми мы пришли. Отлично подходит для проработки семейных и командных взаимодействий, а также для развития ораторского искуства и выступлений на любой сцене, пусть даже импровизированной.

А
Алина
9 грудня 2016
Идея с "впечатлением" мне очень близка по духу,ведь проходит время и только они остаются у нас в памяти,поэтому безумно была рада такой идее,когда сертификат Bodo подарил мне друг.Выбирала долго,разбегались глаза,выбор пал на мастер класс актерского мастерства-эта тема очень близка и ,увы,позабыта со школы. Все прошло на ура,душа пела,эндорфины выпрыгивали,хочу еще!Мало того,выбирая...
Идея с "впечатлением" мне очень близка по духу,ведь проходит время и только они остаются у нас в памяти,поэтому безумно была рада такой идее,когда сертификат Bodo подарил мне друг.Выбирала долго,разбегались глаза,выбор пал на мастер класс актерского мастерства-эта тема очень близка и ,увы,позабыта со школы. Все прошло на ура,душа пела,эндорфины выпрыгивали,хочу еще!Мало того,выбирая себе впечатление на сайте я (OMG!) придумала себе еще ,как минимум,3 хобби:)))(Отдельное спасибо команде за фантазию!,когда своей не хватает)

25 жовтня 2016
Были с мужем на этом впечатление, благодаря подарку на ДР. Очень неординарно! Интересно! Забавно! Крутые упражнения! 2 часа пролетают незаметно! Намного лучше чем провести очередной дент в спа-шма или ресторане. Можно открыть новые грани себя и узнать глубже своего любимого.

12 липня 2016
Друзья подарили мне подарочный сертификат мастер-класс актерского мастерства. Мастер класс проводила Ксения Швец. Ксения рассказала многие интересные факты, которые к сожалению обычные люди не знают, и думают что профессия актёра очень легкая. Весь мастер класс прошел в непренужденной атмосфере. Для себя открыла новую технику дыхания, управление эмоциями. На мир актерского мастерства взглянула иначе. Спасибо за новые впечатления и знания))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень