101333
 

Подаруй майстер-клас акторської майстерності

Секрети управління емоціями, жестами і голосом на індивідуальному занятті від талановитого актора! За допомогою спеціальних вправ він допоможе розкріпачитися і освоїти сценічні прийоми, які стануть знахідкою в повсякденному житті. Гостю підкажуть, як виражати або, навпаки, приховувати свої емоції, впевнено висловлювати свою точку зору, завжди справляти хороше враження на оточуючих. Програма заняття підбирається індивідуально. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
1 людина
2 години
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас акторської майстерності — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом акторської майстерності в компанії професійного актора. Це унікальна можливість навчитися керувати своїми емоціями, жестами і голосом і відчувати себе набагато впевненіше у будь-якій життєвій ситуації. Програма заняття складається індивідуально.

Як все відбувається?

На Щасливчика очікує цікаве спілкування з досвідченим актором, який із радістю поділиться секретами своєї майстерності й дасть кілька професійних порад. Заняття відбудеться у вигляді бесіди, різних вправ, а також ігрових прийомів. У результаті Щасливчик дізнається, як бути розкутішим на сцені, навчиться впевнено виражати свої думки й комфортно себе почувати в різних життєвих ситуаціях. За результатами заняття викладач надасть індивідуальні рекомендації.

Унікальна система театральної освіти

Учень опиниться в осередку театрального мистецтва, де завжди панує атмосфера гармонії і успіху. «Образ» — єдина театральна школа в Україні, де у основі навчання — система надзвичайного актора Михайла Чехова, за якою працюють всі західні зірки кіно.

Індивідуальне заняття з досвідченим актором

Знайомство з талановитим актором і досвідченим викладачем допоможе пізнати основні секрети акторської майстерності. Загалом за 1 заняття він розповість про найцікавіші техніки, що стануть знахідкою в повсякденному житті, і надасть індивідуальні рекомендації.

Корисний життєвий досвід

Під час майстер-класу учень не тільки дізнається, як за допомогою акторської майстерності привнести гармонію у власне життя, але й отримає абсолютно нові навички. Він освоїть:

 • основи керування емоціями
 • закони пластики й роботи з власним тілом
 • мистецтво мовлення та керування голосом

Місце проведення враження:

Образ - Театр Школа
м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49 Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
5 квітня 2018
Данное впечатление мне очень понравилось. 2 часа, мне показалось, мало и я бы продолжала еще заниматься и заниматься, так как было оооооочень интересно и захватывающе) На занятии было много разнообразных упражнений и практических заданий. Я открыла себя с новых сторон, а также получила ценные советы в достижении актерского мастерства). Также данное впечатление помогло мне побороть неуверенность...
Данное впечатление мне очень понравилось. 2 часа, мне показалось, мало и я бы продолжала еще заниматься и заниматься, так как было оооооочень интересно и захватывающе) На занятии было много разнообразных упражнений и практических заданий. Я открыла себя с новых сторон, а также получила ценные советы в достижении актерского мастерства). Также данное впечатление помогло мне побороть неуверенность в себе и больше поверить в свои силы. Мне очень нравится театральное искусство, и когда мне друзья подарили набор 10-и впечатлений, то я без раздумий выбрала именно "Мастер-класс по актерскому мастерству" и не пожалела! Я полностью смогла окунуться в атмосферу театра и быть в нем не зрителем, а актером... Спасибо огромное за это чудесное и прекрасное впечатление... Эти 2 часа принесли мне море позитивных эмоций и приятных ощущений)))

О
Оксана
6 березня 2018
Після уроку залишилися позитивні враження :) Було цікаво спробувати для себе щось нове, побороти невпевненість і вийти із зони комфорту. Дякую викладачці Аліні за цінні поради, за те, що змогла зацікавити процесом і допомогла краще відчути себе і партнера.

A
Alex
27 лютого 2018
Отлично провели время, спасибо, было интересно)

22 лютого 2018
Всегда хотела попробовать, что такое актерское мастерство. И вот, друзья на день рожденья подарили мне набор эмоций на выбор. Я даже растерялась, потому что много чего хотелось выбрать. Но так на курсы по актерскому мастерству я так и не дошла, то выбрала именно эту эмоцию и не прогадала. Сначала чувствуешь себя немного неуверенно, как, впрочем, и всегда, когда делаешь что-то совершенно новое...
Всегда хотела попробовать, что такое актерское мастерство. И вот, друзья на день рожденья подарили мне набор эмоций на выбор. Я даже растерялась, потому что много чего хотелось выбрать. Но так на курсы по актерскому мастерству я так и не дошла, то выбрала именно эту эмоцию и не прогадала. Сначала чувствуешь себя немного неуверенно, как, впрочем, и всегда, когда делаешь что-то совершенно новое для себя. Ну а потом, я не заметила, куда подевались 2 часа) Когда ты выполняешь упражнения, когда отслеживаешь движения своего тела, много нового узнаешь о себе. Это как изучение самого себя с новой стороны. Сильные эмоции. Всем рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень