101333
 

Подаруй майстер-клас акторської майстерності

Секрети управління емоціями, жестами і голосом на індивідуальному занятті від талановитого актора! За допомогою спеціальних вправ він допоможе розкріпачитися і освоїти сценічні прийоми, які стануть знахідкою в повсякденному житті. Гостю підкажуть, як виражати або, навпаки, приховувати свої емоції, впевнено висловлювати свою точку зору, завжди справляти хороше враження на оточуючих. Програма заняття підбирається індивідуально. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
1 людина
2 години
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас акторської майстерності — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом акторської майстерності в компанії професійного актора. Це унікальна можливість навчитися керувати своїми емоціями, жестами і голосом і відчувати себе набагато впевненіше у будь-якій життєвій ситуації. Програма заняття складається індивідуально.

Як все відбувається?

На Щасливчика очікує цікаве спілкування з досвідченим актором, який із радістю поділиться секретами своєї майстерності й дасть кілька професійних порад. Заняття відбудеться у вигляді бесіди, різних вправ, а також ігрових прийомів. У результаті Щасливчик дізнається, як бути розкутішим на сцені, навчиться впевнено виражати свої думки й комфортно себе почувати в різних життєвих ситуаціях. За результатами заняття викладач надасть індивідуальні рекомендації.

Унікальна система театральної освіти

Учень опиниться в осередку театрального мистецтва, де завжди панує атмосфера гармонії і успіху. «Образ» — єдина театральна школа в Україні, де у основі навчання — система надзвичайного актора Михайла Чехова, за якою працюють всі західні зірки кіно.

Індивідуальне заняття з досвідченим актором

Знайомство з талановитим актором і досвідченим викладачем допоможе пізнати основні секрети акторської майстерності. Загалом за 1 заняття він розповість про найцікавіші техніки, що стануть знахідкою в повсякденному житті, і надасть індивідуальні рекомендації.

Корисний життєвий досвід

Під час майстер-класу учень не тільки дізнається, як за допомогою акторської майстерності привнести гармонію у власне життя, але й отримає абсолютно нові навички. Він освоїть:

 • основи керування емоціями
 • закони пластики й роботи з власним тілом
 • мистецтво мовлення та керування голосом

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Образ - Театр Школа
м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49 Показати на мапі

48 відгуків

М
Мария
17 червня 2018
Вчера была на мастер-классе, до сих пор под впечатлением! Всегда хотела попробовать, но никак не решалась. Получила удовольствие и ответы о себе, которые никак не рассчитывала получить на занятии по актёрскому мастерству. Очень полезно, всем советую! Спасибо!

А
Анна
16 червня 2018
Это было круто! Алина - профессионал своего дела. Было очень интересно узнать столько деталей актерского мастерства, которые помогут в обыденной жизни. Все упражнения были достаточно оригинальны и помогли раскрыть во мне то, что обычно прячется за маской. Советую всем, кто хочет увидеть себя с новой стороны!

Н
Наташа
5 червня 2018
Мастер-класс по актерском для нас с мужем превзошел свои ожидания. За 2 часа мы получили: полезные советы по самопрезентации и борьбе со страхом публичных выступлений, все задания полностью разнообразны и интересны как для личного развития, так и для личных отношений с партнером. С тренером было полностью комфортно расслабиться и раскрыться. Комфортно заниматься даже с беременном состоянии)))...
Мастер-класс по актерском для нас с мужем превзошел свои ожидания. За 2 часа мы получили: полезные советы по самопрезентации и борьбе со страхом публичных выступлений, все задания полностью разнообразны и интересны как для личного развития, так и для личных отношений с партнером. С тренером было полностью комфортно расслабиться и раскрыться. Комфортно заниматься даже с беременном состоянии))) Самый эффектный момент мастер-класса - когда в одном из задании у нас с мужем просто нахлынули слезы счастья, а ведь вы понимаете, что "слезы счастья у мужчин" это явление редкое :)

29 травня 2018
Я в полном восторге. За 2 часа занятия окунулся в мир актерского мастерства. Получил теоретическую базу и несколько практических упражнений. Спасибо тренеру, Алине, за профессиональный подход к делу, за качественную работу, яркие впечатления

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень