101333
 

Подаруй майстер-клас акторської майстерності

Секрети управління емоціями, жестами і голосом на індивідуальному занятті від талановитого актора! За допомогою спеціальних вправ він допоможе розкріпачитися і освоїти сценічні прийоми, які стануть знахідкою в повсякденному житті. Гостю підкажуть, як виражати або, навпаки, приховувати свої емоції, впевнено висловлювати свою точку зору, завжди справляти хороше враження на оточуючих. Програма заняття підбирається індивідуально. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
1 людина
2 години
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас акторської майстерності — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом акторської майстерності в компанії професійного актора. Це унікальна можливість навчитися керувати своїми емоціями, жестами і голосом і відчувати себе набагато впевненіше у будь-якій життєвій ситуації. Програма заняття складається індивідуально.

Як все відбувається?

На Щасливчика очікує цікаве спілкування з досвідченим актором, який із радістю поділиться секретами своєї майстерності й дасть кілька професійних порад. Заняття відбудеться у вигляді бесіди, різних вправ, а також ігрових прийомів. У результаті Щасливчик дізнається, як бути розкутішим на сцені, навчиться впевнено виражати свої думки й комфортно себе почувати в різних життєвих ситуаціях. За результатами заняття викладач надасть індивідуальні рекомендації.

Унікальна система театральної освіти

Учень опиниться в осередку театрального мистецтва, де завжди панує атмосфера гармонії і успіху. «Образ» — єдина театральна школа в Україні, де у основі навчання — система надзвичайного актора Михайла Чехова, за якою працюють всі західні зірки кіно.

Індивідуальне заняття з досвідченим актором

Знайомство з талановитим актором і досвідченим викладачем допоможе пізнати основні секрети акторської майстерності. Загалом за 1 заняття він розповість про найцікавіші техніки, що стануть знахідкою в повсякденному житті, і надасть індивідуальні рекомендації.

Корисний життєвий досвід

Під час майстер-класу учень не тільки дізнається, як за допомогою акторської майстерності привнести гармонію у власне життя, але й отримає абсолютно нові навички. Він освоїть:

 • основи керування емоціями
 • закони пластики й роботи з власним тілом
 • мистецтво мовлення та керування голосом

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

35 відгуків реальних людей

Л
Лариса Применко
27 листопада 2017
Подарок-впечатление мне подарили друзья на день рождения. И это стала очень приятным и неожиданным подарком. Я выбрала "Мастер-класс актерского мастерства", чтобы реализовать мечту детства – какая маленькая девочка не хочет быть артисткой Мастер-класс очень понравился непринужденной атмосферой и полезными и несложными советами, которые помогут не только развивать артистический талант, но и стать применимыми в обычной жизни!

В
Віктор
2 листопада 2017
Я подарував сертифікат дружині тому, що вона мріяла спробувати себе в ролі актриси. Вечір пройшов швидко, так як було дуже цікаво пізнавати ази акторської майстерності. Нам найбільше сподобалося грати етюди із нашого сімейного життя. Ми грали ролі одне одного і що цікаво і водночас смішно - бачити себе зі сторони і розуміти як іноді ми нудно чи одноманітно живемо. Нам дуже сподобалось і ми плануємо повторити :).

А
Анна
17 жовтня 2017
Сертификат подарили коллеги, так как знали, что я давно хочу пойти на курсы актерского мастерства. Впечатления самые лучшие, мастре-класс был отличный. Данное мероприятие помогло утвердиться в мысле, что мне действительно подходит такое увлечение и нужно задуматься о глобальном обучении.

В
Виктория
20 вересня 2017
Мастер класс ну очень понравился. Раскрепощает, возвращает в детство, где мы не боялись кривляться и играть))) Преподаватель Елена удивительная, сразу же расположила к себе, дала много советов и в психологии выступления на сцене, не только в театре но и в жизни. Всем ну очень советую попробовать себя!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Новорічна коробка
 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень