101333
 

Подаруй майстер-клас акторської майстерності

Секрети управління емоціями, жестами і голосом на індивідуальному занятті від талановитого актора! За допомогою спеціальних вправ він допоможе розкріпачитися і освоїти сценічні прийоми, які стануть знахідкою в повсякденному житті. Гостю підкажуть, як виражати або, навпаки, приховувати свої емоції, впевнено висловлювати свою точку зору, завжди справляти хороше враження на оточуючих. Програма заняття підбирається індивідуально. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.07.2018
1 людина
2 години
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас акторської майстерності — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом акторської майстерності в компанії професійного актора. Це унікальна можливість навчитися керувати своїми емоціями, жестами і голосом і відчувати себе набагато впевненіше у будь-якій життєвій ситуації. Програма заняття складається індивідуально.

Як все відбувається?

На Щасливчика очікує цікаве спілкування з досвідченим актором, який із радістю поділиться секретами своєї майстерності й дасть кілька професійних порад. Заняття відбудеться у вигляді бесіди, різних вправ, а також ігрових прийомів. У результаті Щасливчик дізнається, як бути розкутішим на сцені, навчиться впевнено виражати свої думки й комфортно себе почувати в різних життєвих ситуаціях. За результатами заняття викладач надасть індивідуальні рекомендації.

Унікальна система театральної освіти

Учень опиниться в осередку театрального мистецтва, де завжди панує атмосфера гармонії і успіху. «Образ» — єдина театральна школа в Україні, де у основі навчання — система надзвичайного актора Михайла Чехова, за якою працюють всі західні зірки кіно.

Індивідуальне заняття з досвідченим актором

Знайомство з талановитим актором і досвідченим викладачем допоможе пізнати основні секрети акторської майстерності. Загалом за 1 заняття він розповість про найцікавіші техніки, що стануть знахідкою в повсякденному житті, і надасть індивідуальні рекомендації.

Корисний життєвий досвід

Під час майстер-класу учень не тільки дізнається, як за допомогою акторської майстерності привнести гармонію у власне життя, але й отримає абсолютно нові навички. Він освоїть:

 • основи керування емоціями
 • закони пластики й роботи з власним тілом
 • мистецтво мовлення та керування голосом

Місце проведення враження:

Образ - Театр Школа
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

Д
Давид
20 січня 2018
Я сам граю у маленькому альтернативному театрі і співробітники, знаючі це подарували, разом з іншими, майстерклас акторської майстерності. Я прийшов із запитом роботи із тілом для художньої виразності. Дуже подобалась тренер, яка уважно підійшла до мене і мого запиту. Заняття тривало 2 години і протягом них, я мав змогу навчитися вправам, які можу використовувати і тепер щодня. Захотілося піти на навчання у ту Школу

29 грудня 2017
Больше всего мне понравился сам мастер-класс и конечно же преподаватель, Алина. При первой встрече она мне дала очень много полезных и главное ценных советов. Это было незабываемое впечатление. Подарил мне сертификат мой лучший друг, так как знал, что именно мне нужно. Спасибо организаторам (bodo), театральной студии. Всё было, как всегда, на высоте :)

М
Марина
27 грудня 2017
Змога краще відчути себе та побачити скільки різних важливих дрібниць ковтаються протягом дня і наскільки все дійсно в нашій майстерності (бажанні бути майстерним). Дякую актрисі Аліні за слушні поради.)

N
Nataly
15 грудня 2017
Было интересно ,

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень