100879
 

Подаруй розслабляючий масаж Широдхара!

Аюрведичний масаж Широдхара - це абсолютна екзотика Сходу! Протягом усього сеансу тоненька цівка ароматного масла стікає на певну точку на лобі. Звідси і назва: «Дхара» означає «безперервно». Незвичайний масаж дозволяє гармонізувати свій внутрішній світ, повністю занурившись в себе. Щоб підготувати гостя до медитативного ритуалу, майстер попередньо виконає для нього розслабляючий точковий масаж плечей і голови.  детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 311 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 18 років

Масаж Широдхара — що це?

Стародавня аюрведична техніка впливу цілющим маслом на певну точку на лобі — так званий «третій очей». «Дхара» «безперервно»: тонка цівка олії стікає дуже повільно, вбирається в шкіру і волосся. Це екзотичне таїнство швидко зніме втому і позбавить від стресу. Попередньо майстер також зробить точковий масаж плечей та голови.

Як все проходить?

Спочатку у Щасливчика уточнять стан здоров'я і можливі побажання. Потім — попередній точковий масаж плечей та голови. Це дозволить підготуватися до унікальної терапії «третього ока» — Широдхаре. На спеціальну крапку на лобі буде проливатися східне масло, поступово знімаючи стрес і втому.

Унікальна техніка, дарує гармонію

Цівка теплого індійського масла повільно буде стікати на лоб. Такий вплив в поєднанні з точковою опрацюванням шийно-комірцевої зони та голови допоможе збалансувати емоційний стан, зніме напругу і відновить ідеальний баланс між розумом, тілом і свідомістю.

Потрійний ефект від процедури:

  • поліпшить кровообіг в районі головного мозку
  • поверне природні сили
  • збільшить пружність шкіри

Лазневі приналежності

Після масажу буде час прийняти душ і усунути з волосся залишки масла. Для цього нададуть всі необхідні приналежності: одноразові тапочки, шампунь, м'яке рушник і фен. 

Місце проведення враження

12 відгуків реальних людей