100879
 

Подаруй розслабляючий масаж Широдхара!

Аюрведичний масаж Широдхара - це абсолютна екзотика Сходу! Протягом усього сеансу тоненька цівка ароматного масла стікає на певну точку на лобі. Звідси і назва: «Дхара» означає «безперервно». Незвичайний масаж дозволяє гармонізувати свій внутрішній світ, повністю занурившись в себе. Щоб підготувати гостя до медитативного ритуалу, майстер попередньо виконає для нього розслабляючий точковий масаж плечей і голови.  детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 30.04.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 21 113 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 30.04.2017
Все необхідне видається
Доступно з 18 років

Масаж Широдхара - що це?

Прадавня аюрведична техніка впливу цілющим маслом на певну точку на лобі - так зване «третє око». «Дхара» означає «безперервно»: тонка цівка масла стікає дуже повільно, усмоктується в шкіру й волосся. Це екзотичне таїнство швидко зніме втому і звільнить від стресу. Попередньо майстер також зробить точковий масаж плечей і голови.

Як все відбувається?

Спочатку у Щасливчика уточнять стан здоров'я і можливі побажання. Потім - попередній точковий масаж плечей і голови. Це дасть змогу підготуватися до унікальній терапії «третього ока» - широдхара. На спеціальну точку на лобі проливатиметься східне масло, поступово знімаючи стрес і втому.

Унікальна техніка, що дарує гармонію

Цівка теплого індійського масла повільно стікатиме на лоб. Така дія у поєднанні з точковим опрацюванням шийно-комірцевої зони і голови допоможе збалансувати емоційний стан, зніме напругу і відновить ідеальний баланс між розумом, тілом і свідомістю.

Потрійний ефект від процедури:

  • поліпшить кровообіг в районі головного мозку
  • поверне природні сили
  • збільшить пружність шкіри

Банне приладдя + чаювання

Після масажу буде час прийняти душ і видалити з волосся залишки масла. Для цього нададуть усі необхідні приналежності: одноразові капці, шампунь, м'який рушник і фен. А щоб зібратися з думками після такого глибокого релаксу, можна насолодитися смачним і ароматним чаєм на травах.

Місце проведення враження

Фотографії враження

11 відгуків реальних людей

Масаж Широдхара

1 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39