Подаруйте курс степ-аеробіки Long!

подарували вже 16 рази
1 людина
24 заняття по 60 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Кожне заняття буде починатися з розминки. Після неї інструктор проводитиме низкоударні кардіотренування, що складаються з нескладних хореографічних рухів на спеціальній степ-платформі. Займатиметься спортсмен в групі до 25 осіб. Увесь курс необхідно пройти протягом 1 місяця.

Чому ми вибрали фітнес-студію I love sport

Студія знаходиться в п'яти хвилинах ходьби від ст. м. «Деміївська» і працює щодня. Тренування проводять як для початківців, так і для більш досвідчених спортсменів будь-якого віку. У роздягальнях можна безкоштовно скористатися феном і душем.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Аліна
5 лютого 2019
В загальному сподобалося. Тренер позитивний.
Ира
20 серпня 2018
очень эффективно. тренер толковый, быстро помог освоить базовые упражнения)) нравится, что все происходит активно, и ты почти не успеваешь уставать

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.