102481
 

Курс навчання масажу для двох

Навчання мистецтву масажа для двох. Курс з 8 годин можна розбити на 2 або 4 уроки та відвідати їх разом з близькою людиною. По черзі парі належить виконувати роль учня та моделі. Майстер допоможе оволодіти прийомами будь-якого цікавого масажу або навчить класичній техніці. Перед заняттями видадуть все необхідне: одноразові капці та рушник. детальніше...

2 люд. 8 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
8 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Курс навчання масажу для двох — що це?

8 годин індивідуальних занять з основ масажу для двох осіб. Загальний час можна розбити на зручну кількість уроків. Інструктор прислухається до побажань щодо програми і навчить цікавим технікам. У стандартну програму входять прийоми розслабляючого масажу і робота з шийно-комірцевою зоною для чоловіків і жінок.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать в центр здорової эстетології «Золотий Мандарин». Вони будуть по черзі приміряти ролі масажиста та моделі, навчаючись новим технікам і практикуючи їх один на одному. Пара відвідає 2 заняття по 4 години або 4 заняття по 2 години. Кожен навчиться базовим прийомам, а також освоїть будь-які цікаві методики: масаж стоп, ніг, різних зон спини або голови. Таке різномаїття можливо завдяки індивідуальному подходу майстра.

Практичні заняття

Всі майстер-класи проходять на практиці. Один із Щасливчиків виконує роль моделі, на якій можна продемонструвати і відпрацювати прийоми масажу, потім учні замінюють один одного.

Індивідуальний графік та програма

Заняття проходять за індивідуальним графіком. Щасливчики розбивають 8 годин на зручну кількість занять і обирають час для навчання. Вони також можуть коригувати програму і вивчати додаткові техніки.

Все необхідне видається

Для занять видаються одноразові капці та рушники. За бажанням можна взяти з собою купальник або плавки.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Золотий Мандарин - Естетологічний центр здоров'я
м. Майдан Незалежності, вул. Михайлівська, 24-Б Показати на мапі

7 відгуків

2 липня 2018
Очень понравилось! Замечательный мастер. Все показал и рассказал) Теперь дома вечерами тренеруемся друг на друге с любимой) Очень советую!

21 червня 2018
Очень понравилось. Мало того, что нам достаточно много и интересно рассказали про массаж, так ещё и в процессе мы это все друг на друге попробовали. Мне понравилось. Только надо было не отказаться от чая после массажа. Тогда совсем было бы круто

А
Александра
4 червня 2018
Сертификат подарили подруги на День рождение. Выбрала Урок массажа для себя и парня. И ни капли не пожалела! Все прошло замечательно, узнали много всего полезного и интересного, теперь качество наших домашних массажев точно выросло)) Спасибо Андрею из Золотого Мандарина, правда научил многому. давал дельные советы, учитывая особенности организма. Советую всем! Мы остались довольны))

30 січня 2018
Давно хотели с мужем сходить на курсы массажа, чтобы радовать друг друга на более профессиональном уровне))) Вот и предоставился такой шанс, поэтому из всего пакета подаренных впечатлений выбрали именно это. Понравился теплый, уютный салон. Декор сделан продуманно и со вкусом. Отличный тренер-массажист, узнали много нового и потренировались друг на друге) Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень