102481
 

Подаруй курс навчання масажу для двох!

Навчання мистецтву масажа для двох. Курс з 8 годин можна розбити на 2 або 4 уроки та відвідати їх разом з близькою людиною. По черзі парі належить виконувати роль учня та моделі. Майстер допоможе оволодіти прийомами будь-якого цікавого масажу або навчить класичній техніці. Перед заняттями видадуть все необхідне: одноразові капці та рушник. детальніше...

2 люд. 8 годин Використати до 30.04.2018
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 71 раз
2 людини
8 годин
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2018

Курс навчання масажу для двох — що це?

8 годин індивідуальних занять з основ масажу для двох осіб. Загальний час можна розбити на зручну кількість уроків. Інструктор прислухається до побажань щодо програми і навчить цікавим технікам. У стандартну програму входять прийоми розслабляючого масажу і робота з шийно-комірцевою зоною для чоловіків і жінок.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать в центр здорової эстетології «Золотий Мандарин». Вони будуть по черзі приміряти ролі масажиста та моделі, навчаючись новим технікам і практикуючи їх один на одному. Пара відвідає 2 заняття по 4 години або 4 заняття по 2 години. Кожен навчиться базовим прийомам, а також освоїть будь-які цікаві методики: масаж стоп, ніг, різних зон спини або голови. Таке різномаїття можливо завдяки індивідуальному подходу майстра.

Практичні заняття

Всі майстер-класи проходять на практиці. Один із Щасливчиків виконує роль моделі, на якій можна продемонструвати і відпрацювати прийоми масажу, потім учні замінюють один одного.

Індивідуальний графік та програма

Заняття проходять за індивідуальним графіком. Щасливчики розбивають 8 годин на зручну кількість занять і обирають час для навчання. Вони також можуть коригувати програму і вивчати додаткові техніки.

Все необхідне видається

Для занять видаються одноразові капці та рушники. За бажанням можна взяти з собою купальник або плавки.

Місце проведення враження:

Золотий Мандарин - Эстетологічний центр здоров'я
м. Майдан Незалежності, вул. Михайлівська, 24-Б Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

22 вересня 2017
Очень понравился подарок! Ходили вместе с мужем, остались довольными и расслаблеными. Узнали очень много приемов, как делать массаж, а самое главное, попрактиковали их и опробовали на себе. Всем советую! Полезно, интересно и приятно!

Л
Лариса
23 березня 2017
Очень довольна курсом. Ходили вместе с подружкой и практиковались друг на друге. Давно хотели научиться базовым приемам, ведь умение хорошо делать массаж может здорово пригодиться. Получили полезную, не нудную информацию и много-много практики. Всем очень советую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень