101503
 

Подаруй курс гри на акустичній гітарі!

Ефективний курс навчання грі на акустичній гітарі з нуля. Цілих 8 занять один на один з професійним музикантом дозволять освоїти базову теорію, положення рук і основні акорди. Потроху осягаючи тонкощі гри на шестиструнній», крок за кроком можна навіть вивчити цілу композицію. По закінченні курсу мелодія буде буквально відскакувати від пальців. детальніше

1 чол. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.07.2017
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 139 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Усі тонкощі гри на «шестиструнній» — всього за 8 занять. Від інших видів гітар акустична відрізняється глибшим звучанням. За її допомогою можна відтворити практично будь-яку мелодію — від легкого романсу до запальної рок-композиції. Кожен урок відбувається в індивідуальному форматі, тому курс буде корисним як для новачків, так і для досвідчених гітаристів.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в музичну школу «Рок-школу», обравши найбільш зручну для себе локацію: біля м. «Контрактова Площа» або м. «Позняки». Там на нього чекатиме досвідчений викладач і талановитий музикант в одній особі. У його компанії учень проведе наступні 8 занять. Після того, як викладач з`ясує рівень навичок Щасливчика, він скоригує програму курсу. У результаті і новачки, і досвідчені гітаристи зможуть почерпнути для себе багато корисного. По завершенню курсу Щасливчику належить обрати улюблену мелодію, яку він зможе розучити з профі-музикантом і виконати самостійно.

Індивідуальний формат навчання

Курс підходить усім, незалежно від рівня навичок — як новачкам, так і більш досвідченим гітаристам. Індивідуальний формат навчання дозволить досвідченому викладачеві скорегувати програму. Наприклад, новачки опанують:

  • техніку гри «боєм»
  • правила гри з використанням медіатора
  • основні акорди

А от «бувалі» гітаристи зможуть відшліфувати свою техніку гри, отримати досвід роботи з акомпанементом, спробувати себе в імпровізації гітарних соло і т.п.

Улюблена мелодія — на гітарі

Опановуючи акорд за акордом, навіть новачок розучить улюблену композицію. Головне — щоб вона не була занадто складною. Після регулярних занять із викладачем вдасться зіграти її на гітарі практично із закритими очима!

Все включено

Для того, щоб розпочати навчання не потрібно йти в магазин музичних інструментів! Усе необхідне для занять видадуть в стінах музичної школи. Це будуть гітара, медіатор і супутні навчальні матеріали.

3 відгуки від реальних людей