101503
 

Подаруй курс гри на акустичній гітарі!

Ефективний курс з навчання грі на акустичній гітарі з нуля. Цілих 8 занять один на один з професійним музикантом дозволять освоїти базову теорію, як-от положення рук або основних акордів. Потроху осягаючи тонкощі гри на «шестиструнної», крок за кроком належить навіть вивчити цілу композицію. По закінченні курсу мелодія буде буквально відскакувати від пальців. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 30.11.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 278 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Усі тонкощі гри на «шестиструнній» — всього за 8 занять. Від інших видів гітар акустична відрізняється глибшим звучанням. За її допомогою можна відтворити практично будь-яку мелодію — від легкого романсу до запальної рок-композиції. Кожен урок відбувається в індивідуальному форматі, тому курс буде корисним як для новачків, так і для досвідчених гітаристів.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в музичну школу «Рок-школу», обравши найзручнішу для себе локацію. Там на нього чекатиме досвідчений викладач і талановитий музикант в одній особі. У його компанії учень проведе наступні 8 занять. Після того, як викладач з`ясує рівень навичок Щасливчика, він скоригує програму курсу. У результаті і новачки, і досвідчені гітаристи зможуть почерпнути для себе багато корисного. По завершенню курсу Щасливчику належить обрати улюблену мелодію, яку він зможе розучити з профі-музикантом і виконати самостійно.

Індивідуальний формат навчання

Курс підходить усім, незалежно від рівня навичок — як новачкам, так і більш досвідченим гітаристам. Індивідуальний формат навчання дозволить досвідченому викладачеві скорегувати програму. Наприклад, новачки опанують:

 • техніку гри «боєм»
 • правила гри з використанням медіатора
 • основні акорди

А от «бувалі» гітаристи зможуть відшліфувати свою техніку гри, отримати досвід роботи з акомпанементом, спробувати себе в імпровізації гітарних соло і т.п.

Улюблена мелодія — на гітарі

Опановуючи акорд за акордом, навіть новачок розучить улюблену композицію. Головне — щоб вона не була занадто складною. Після регулярних занять із викладачем вдасться зіграти її на гітарі практично із закритими очима!

Все включено

Для того, щоб розпочати навчання не потрібно йти в магазин музичних інструментів! Усе необхідне для занять видадуть в стінах музичної школи. Це будуть гітара, медіатор і супутні навчальні матеріали.

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

4 відгуки від реальних людей

А
Анна
9 січня 2018
Занимаюсь в отделении на Крещатике с инструктором Павлом. Замечательный преподаватель, горит обучением и вкладывается полностью в своих студентов. Всегда поможет, потратит лишних 10 минут если будет нужно. Рада что выбрала этото вариант, хотя казался не самым выгодным в соотношении стоимость/впечатление :) Хочу посоветовать не бояться пробовать что-то новое и тратить на себя деньги.

26 липня 2016
Жена подарила на новый(2016) год, спустя 7 месяцев собрался с духом и пошел. Мне понравилось, очень доволен :) Моей дочери нравится слушать как я играю пару мелодий:)

О
Олег
13 березня 2015
Буду лаконичен. Школа на уровне, люди в школе приветливы. Ничего пафосного, все просто и уютно. А самое главное, адекватные преподователи с доступной подачей информации.

2 травня 2014
Получила подарок от родителей. Давно мечтала научиться играть на гитаре, но по жизни лентяйка, поэтому долгое время гитара оставалась на уровне только мечты. Буквально за несколько занятий научили играть аккорды, которые казались мне абсолютно непостижимыми! Спасибо большое за подаренные эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень