101503
 

Подаруй курс гри на акустичній гітарі!

Ефективний курс з навчання грі на акустичній гітарі з нуля. Цілих 8 занять один на один з професійним музикантом дозволять освоїти базову теорію, як-от положення рук або основних акордів. Потроху осягаючи тонкощі гри на «шестиструнної», крок за кроком належить навіть вивчити цілу композицію. По закінченні курсу мелодія буде буквально відскакувати від пальців. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2019
2 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 283 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Усі тонкощі гри на «шестиструнній» — всього за 8 занять. Від інших видів гітар акустична відрізняється глибшим звучанням. За її допомогою можна відтворити практично будь-яку мелодію — від легкого романсу до запальної рок-композиції. Кожен урок відбувається в індивідуальному форматі, тому курс буде корисним як для новачків, так і для досвідчених гітаристів.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде в музичну школу «Рок-школу», обравши найзручнішу для себе локацію. Там на нього чекатиме досвідчений викладач і талановитий музикант в одній особі. У його компанії учень проведе наступні 8 занять. Після того, як викладач з`ясує рівень навичок Щасливчика, він скоригує програму курсу. У результаті і новачки, і досвідчені гітаристи зможуть почерпнути для себе багато корисного. По завершенню курсу Щасливчику належить обрати улюблену мелодію, яку він зможе розучити з профі-музикантом і виконати самостійно.

Індивідуальний формат навчання

Курс підходить усім, незалежно від рівня навичок — як новачкам, так і більш досвідченим гітаристам. Індивідуальний формат навчання дозволить досвідченому викладачеві скорегувати програму. Наприклад, новачки опанують:

 • техніку гри «боєм»
 • правила гри з використанням медіатора
 • основні акорди

А от «бувалі» гітаристи зможуть відшліфувати свою техніку гри, отримати досвід роботи з акомпанементом, спробувати себе в імпровізації гітарних соло і т.п.

Улюблена мелодія — на гітарі

Опановуючи акорд за акордом, навіть новачок розучить улюблену композицію. Головне — щоб вона не була занадто складною. Після регулярних занять із викладачем вдасться зіграти її на гітарі практично із закритими очима!

Все включено

Для того, щоб розпочати навчання не потрібно йти в магазин музичних інструментів! Усе необхідне для занять видадуть в стінах музичної школи. Це будуть гітара, медіатор і супутні навчальні матеріали.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Рок-школа
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

5 відгуків

6 серпня 2018
Я занималась на Подоле, преподаватель - Алексей. И это очень круто! С учётом того, что я пошла совершенно с нуля, никогда не занималась музыкой ни в каком виде и вообще боюсь всяких учителей, которые стоят над душой и что-то требуют - всё было увлекательно, безболезненно :) и результативно. Лёша - очень терпеливый учитель, курс продуманный и вдохновляет на продолжение обучения. Сама школа - без...
Я занималась на Подоле, преподаватель - Алексей. И это очень круто! С учётом того, что я пошла совершенно с нуля, никогда не занималась музыкой ни в каком виде и вообще боюсь всяких учителей, которые стоят над душой и что-то требуют - всё было увлекательно, безболезненно :) и результативно. Лёша - очень терпеливый учитель, курс продуманный и вдохновляет на продолжение обучения. Сама школа - без пафоса, весёлая и стильная, как раз в стиле рок) Спасибо!

А
Анна
9 січня 2018
Занимаюсь в отделении на Крещатике с инструктором Павлом. Замечательный преподаватель, горит обучением и вкладывается полностью в своих студентов. Всегда поможет, потратит лишних 10 минут если будет нужно. Рада что выбрала этото вариант, хотя казался не самым выгодным в соотношении стоимость/впечатление :) Хочу посоветовать не бояться пробовать что-то новое и тратить на себя деньги.

26 липня 2016
Жена подарила на новый(2016) год, спустя 7 месяцев собрался с духом и пошел. Мне понравилось, очень доволен :) Моей дочери нравится слушать как я играю пару мелодий:)

О
Олег
13 березня 2015
Буду лаконичен. Школа на уровне, люди в школе приветливы. Ничего пафосного, все просто и уютно. А самое главное, адекватные преподователи с доступной подачей информации.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень