Подаруйте квитки на "Кураж Базар" для двох!

подарували вже 214 рази
2 людини
1 день
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі зможуть провести на «Куражі» цілий день: влаштувати шопінг, послухати живі виступи музикантів і спробувати вуличну їжу. У вартість сертифіката входить два квитки на фестиваль. «Кураж Базар» — це не тільки найбільша та найпопулярніша барахолка столиці, але й захід з концертами, оригінальними фотозонами, фуд-кортом і розвагами для дітей і дорослих.

Чому ми вибрали «Кураж Базар»

Щорічно в Києві проходить кілька благодійних барахолок. За 2015-2017 роки на «Кураж Базарі» було зібрано понад 3,5 млн гривень для допомоги дітям. Кожен захід присвячено певній темі: для гостей проводять літературний, нічний, різдвяний та інші маркети.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Анастасия
28 грудня 2018
Ходили на кураж базар вместе с парнем. Потусили на славу. Очень много разных прикольных штук видели от еды и до одежды. Классное впечатление, советую подарить своим близким.
Ксюша
21 грудня 2018
Впечатление кураж базар для компании мне подарила сестра. На впечатление отправились с друзьями. Я первый раз была на кураже. Мне понравлось )))) очень продумано и тематично ) хорошо провели время!
Карина
20 вересня 2018
Мы с подругой отлично повеселились на «Кураже», прикупили себе красивых вещичек. Все очень классно организовано, музыка хорошая, много вкусной еды. Время провели просто замечательно))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.