102202
 

Подаруй купання в чані для компанії друзів!

Распарювання в чані, розташованому над жарко здоровьем багаттям. Разом відпочити зможе компанія з 6-ти чоловік. Чан встановлений під відкритим небом, в оточенні річкових пейзажів. Температура води в чані поступово підвищується — від +36С до +45С. А всього в кількох метрах знаходиться зручний спуск до річки, тому після розпарювання можна пірнути в холодну воду.  детальніше...

6 люд. 2 години Використати до 30.04.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 490 раз
6 людина
2 години
Використати до 30.04.2018

Купання в чані — що це?

Распарювання в чані для компанії з 6-ти чоловік. Воду нагрівають старовинним способом — топлять дрова прямо під чавунним котлом. Температура при цьому підвищується від +36С до +45С. М'який режим польоту щадяще впливає на організм, але глибоко і рівномірно прогріває тіло, допомагає загартувати організм. Чан знаходиться на відкритому повітрі, а розпарювання можна чергувати з зануренням в Дніпро. 

Як все проходить?

Щасливчик запросить з собою ще 5 друзів, щоб відпочити веселою і дружньою компанією. Разом вони вирушать у спортивно-розважальний комплекс X-Park, який знаходиться у парку Дружби народів. Насолоджуватися відпочинком належить під відкритим небом, а сама процедура схожа на купання в природному термальному джерелі, тільки замість гарячого басейни — чавунний чан з нагрітою водою. Розпарювання можна чергувати з зануренням в річку — обладнаний вихід до Дніпра знаходиться всього в 3-х метрах. 

Українська лазня — гуцульський чавунний чан

Распарювання в чані — винахід питомо українське. Але як і коли з'явилася ця банна культура, однозначної відповіді немає. Одна з легенд свідчить, що українські лазні виникли завдяки стародавнім скіфам, які любили паритись у величезних чанах. Згідно з другим варіантом, вони з'явилися приблизно в 17 столітті на Закарпатті у селі Лумшори. Воду з мінерального джерела спершу набирали в дерев'яні бочки і підігрівали, а після — для зручності — виготовили чавунні котли.

Цілющий вплив на організм:

  • виводить токсини
  • зміцнює імунну систему
  • знімає напругу в м'язах
  • покращує сон
  • підвищує настрій

Альтернатива звичайній сауні або лазні

Купання в чані — м'який спосіб розпарювання без впливу на тіло високих температур. Глибокий прогрів всього тіла чергується з охолодженням в холодному джерелі. Це кращий спосіб підбадьоритися і зняти напругу. Для комфортного розпарювання гостям слід захопити з собою рушник, тапочки і халат.

Місце проведення враження:

Лазня Афродіти
парк Дружби Народів, територія X-Park Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

31 серпня 2017
Просто замечательные ощущения после этого впечатления. Расслабляешься, усталость как рукой снимает, появляется легкость в теле, а кожа на лице просто ликует. Идеальный отдых что бы хорошо расслабится, отдохнуть и восстановить силы в кратчайший срок.

Е
Евгения
31 березня 2017
25.03.17 наша компания поварилась в чане) в целом остались ОЧЕНЬ довольны. Необычно и здорово. Персонал очень приветливый. Запустили нас немного раньше, дали возможность переодеться и чистых 2 часа покупаться. Не знали, что там есть мангал. Возьмите на вооружение, что там можно и приготовить вкусняшки. Так же не помешает халатик. Несмотря на температуру воды в 4 градуса было очень комфортно. Но...
25.03.17 наша компания поварилась в чане) в целом остались ОЧЕНЬ довольны. Необычно и здорово. Персонал очень приветливый. Запустили нас немного раньше, дали возможность переодеться и чистых 2 часа покупаться. Не знали, что там есть мангал. Возьмите на вооружение, что там можно и приготовить вкусняшки. Так же не помешает халатик. Несмотря на температуру воды в 4 градуса было очень комфортно. Но сама вода в Днепре не очень радует. Но это вопрсы не к администрации. Даже решили праздновать там следующий зимний ДР. Рестораны всем уже надоели)

Н
Наталья
21 березня 2017
Нам подарили это впечатление на годовщину свадьбы в феврале, но активировали мы его на 8-е марта, пригласили с собой друзей и отлично провели время.Теперь я знаю каким подарком порадовать близких.

А
Александр
6 березня 2017
Всем советую! Мне очень понравилось, лучше чем сауна. Свежий воздух, горячий чан и отличная компания не заставит скучать. Единственный минус, на почту пришло уведомление, сто длительность впечатления 2 ч, реально - 1.5. Ну и этого времени достаточно, чтобы получить удовольствие.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень