102202
 

Подаруй купання в чані для компанії!

Розпарювання у чавунному чані на відкритому повітрі для компанії. Воду нагрівають старовинним способом — топлять дрова прямо під котлом. Під час сеансу її температура піднімається до + 36-45 ⁰С. Розпарювання можна чергувати з зануренням у річку — для зручності відвідувачів в 3-х метрах від чана обладнаний вихід до Дніпра. детальніше...

6 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 683 раз
6 людей
2 години
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Розпарювання у чавунному чані на відкритому повітрі для компанії. Воду нагрівають старовинним способом — топлять дрова прямо під котлом. Під час сеансу її температура піднімається до + 36-45 ⁰С. Розпарювання можна чергувати з зануренням у річку — для зручності відвідувачів в 3-х метрах від чана обладнаний вихід до Дніпра.

Чому ми вибрали SPA комплекс «Баня Афродіти»

Це перший столичний банний комплекс із закарпатськими чанами на березі річки. Локація розташована в парку «Дружби Народів». Температуру води можна регулювати. При бажанні гості можуть орендувати терасу та приладдя для приготування барбекю. Відвідувачів пригощають чаєм і органічним медом. На всій території працює безкоштовний Wi-Fi.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лазня Афродіти - SPA комплекс
м. Почайна, парк Дружби Народів Показати на мапі

32 відгуків

И
Ира
17 жовтня 2018
Если хочется просто расслабиться и спокойно отдохнуть с друзьями - вам сюда)) Особенно радует, что чаны находятся на открытом воздухе! Когда прохладно, создается очень приятный контраст) Советую однозначно!

А
Алена
28 квітня 2018
Спасибо за организацию хорошего отдыха.

Н
Надежда
4 квітня 2018
Добрый день! Посетили Баню Афродиты на Дружбы народов. Купание в чанах. Это было впечатляюще!!!! Большое спасибо всем кто принимает участие в организации мероприятий!!!! Вы большие молодцы!!! Работа команды очень хорошо налажена!!! Всё было на высшем уровне! Погода также не подвела. Рекомендуем всем!!!!! Не пожалеете!!!! Один только минус..... Поздно узнали. Зима закончилась...... Будем...
Добрый день! Посетили Баню Афродиты на Дружбы народов. Купание в чанах. Это было впечатляюще!!!! Большое спасибо всем кто принимает участие в организации мероприятий!!!! Вы большие молодцы!!! Работа команды очень хорошо налажена!!! Всё было на высшем уровне! Погода также не подвела. Рекомендуем всем!!!!! Не пожалеете!!!! Один только минус..... Поздно узнали. Зима закончилась...... Будем ждать следующую с нетерпением. Всем спасибо!!!! Удачи вам!!!!

Е
Елена
30 березня 2018
Это что-то невероятное, мы с мужем остались очень довольны. Весь кайф в том, что на улице температура +2°, а ты сидишь в горячем чане с водой около 42°, под открытым небом. А потом еще и окунаешься в ледяной Днепр и обратно в чан. Релакс полный. Не могли сами найти дорогу к комплексу, но там оказались очень приветливые администраторы, встретили, все подробно объяснили. В общем, все супер. Мы открыли для себя новое место отдыха в Киеве.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень