102202

Подаруй купання в чані для компанії друзів!

Розпарювання у чані, розташованому над гаряче дихаючим багаттям. Одночасно відпочити зможе компанія з 6-ти людей. Чан встановлено просто неба, в оточенні річкових пейзажів. Температура води в чані поступово підвищується - від + 36С до + 45С. А всього за декілька метрів знаходиться зручний спуск до річки, тому після розпарювання можна пірнути у холодну воду. Після сеансу розпарювання гості зайдуть до затишної зони відпочинку в приміщенні, де зможуть випити запашний чай. детальніше

6 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2545 раз
6 людина
1,5 години
Використати до 30.04.2017

Купання у чані - що це?

Розпарювання у чані для компанії з 6-ти людей. Воду нагрівають за старовинним методом - палять дрова просто під чавунним котлом. Температура при цьому підвищується від + 36С до + 45С. М'який режим паріння турботливо впливає на організм, але глибоко і рівномірно прогріває усе тіло, допомагає загартувати здоров'я Чан знаходиться просто неба, а розпарювання можна чергувати із зануренням у Дніпро. Після сеансу гості зможуть випити гарячого чаю.

Як все відбувається?

Щасливчик запросить із собою ще 5 друзів, щоб відпочити веселою і дружною компанією. Разом вони вирушать до спортивно-розважального комплексу X-Park, який знаходиться в парку Дружби народів. Насолоджуватися відпочинком доведеться просто неба, а власне процедура подібна до купання у природному термальному джерелі, тільки замість гарячого басейну - чавунний чан з нагрітою водою. Розпарювання можна чергувати із зануренням у річку - обладнаний вихід до Дніпра знаходиться всього за 3 метри. Після процедури Щасливчики зайдуть до приміщення, де на них чекатиме смачний чай.

Українська лазня - гуцульський чавунний чан

Розпарювання у чані - винахід щиро-український. Але як і коли з'явилася ця банна культура, однозначної відповіді немає. Одна з легенд свідчить, що українські лазні виникли завдяки древнім скіфам, які полюбляли паритися у величезних чанах. Відповідно до другого варіанта, вони з'явилися приблизно у 17 столітті на Закарпатті в селі Лумшори. Воду з мінерального джерела спершу набирали до дерев'яних бочок і підігрівали, а потім - для зручності - виготовили чавунні котли.

Цілюща дія на організм:

  • виводить токсини
  • зміцнює імунну систему
  • знімає напругу у м'язах
  • покращує сон
  • підвищує настрій

Альтернатива звичайній сауні або лазні

Купання у чані - м'який спосіб розпарювання без впливу на тіло високих температур. Глибокий прогрів усього тіла чергується з охолоджуванням в прохолодному джерелі. Це найкращий спосіб підбадьоритися і зняти напругу. Для комфортного розпарювання гостям варто захопити із собою рушник, капці і халат.

Місце проведення враження

Фотографії враження

4 відгуки від реальних людей

Купання в чані

1 000 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39