102202
 

Подаруй купання в чані для компанії друзів!

Распарювання в чані, розташованому над жарко здоровьем багаттям. Разом відпочити зможе компанія з 6-ти чоловік. Чан встановлений під відкритим небом, в оточенні річкових пейзажів. Температура води в чані поступово підвищується — від +36С до +45С. А всього в кількох метрах знаходиться зручний спуск до річки, тому після розпарювання можна пірнути в холодну воду.  подробнее...

6 чол. 2 години Використати до 30.09.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 317 раз
6 людина
2 години
Використати до 30.09.2017

Купання в чані — що це?

Распарювання в чані для компанії з 6-ти чоловік. Воду нагрівають старовинним способом — топлять дрова прямо під чавунним котлом. Температура при цьому підвищується від +36С до +45С. М'який режим польоту щадяще впливає на організм, але глибоко і рівномірно прогріває тіло, допомагає загартувати організм. Чан знаходиться на відкритому повітрі, а розпарювання можна чергувати з зануренням в Дніпро. 

Як все проходить?

Щасливчик запросить з собою ще 5 друзів, щоб відпочити веселою і дружньою компанією. Разом вони вирушать у спортивно-розважальний комплекс X-Park, який знаходиться у парку Дружби народів. Насолоджуватися відпочинком належить під відкритим небом, а сама процедура схожа на купання в природному термальному джерелі, тільки замість гарячого басейни — чавунний чан з нагрітою водою. Розпарювання можна чергувати з зануренням в річку — обладнаний вихід до Дніпра знаходиться всього в 3-х метрах. 

Українська лазня — гуцульський чавунний чан

Распарювання в чані — винахід питомо українське. Але як і коли з'явилася ця банна культура, однозначної відповіді немає. Одна з легенд свідчить, що українські лазні виникли завдяки стародавнім скіфам, які любили паритись у величезних чанах. Згідно з другим варіантом, вони з'явилися приблизно в 17 столітті на Закарпатті у селі Лумшори. Воду з мінерального джерела спершу набирали в дерев'яні бочки і підігрівали, а після — для зручності — виготовили чавунні котли.

Цілющий вплив на організм:

  • виводить токсини
  • зміцнює імунну систему
  • знімає напругу в м'язах
  • покращує сон
  • підвищує настрій

Альтернатива звичайній сауні або лазні

Купання в чані — м'який спосіб розпарювання без впливу на тіло високих температур. Глибокий прогрів всього тіла чергується з охолодженням в холодному джерелі. Це кращий спосіб підбадьоритися і зняти напругу. Для комфортного розпарювання гостям слід захопити з собою рушник, тапочки і халат.

Місце проведення враження:

Лазня Афродіти
парк Дружби Народів, територія X-Park Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

Н
Наталья
21 березня 2017
Нам подарили это впечатление на годовщину свадьбы в феврале, но активировали мы его на 8-е марта, пригласили с собой друзей и отлично провели время.Теперь я знаю каким подарком порадовать близких.

А
Александр
6 березня 2017
Всем советую! Мне очень понравилось, лучше чем сауна. Свежий воздух, горячий чан и отличная компания не заставит скучать. Единственный минус, на почту пришло уведомление, сто длительность впечатления 2 ч, реально - 1.5. Ну и этого времени достаточно, чтобы получить удовольствие.

7 лютого 2017
Купалась в чані перший раз і враження незабутні! Персонал в бані привітний, декілька разів підходили перевіряла чи все в нас добре ,але ,при цьому не заважали. Відчуття після купання найкращі.

2 лютого 2017
Посетили чаны рано утром, посему было очень тихо и спокойно,но уже к 11 начали приходить люди и отдых был сопровожден громким гуляньем рядом. Начали подтягиваться сотрудники из прилегавших учреждений и посему начинал себя чувствовать уже в густо населенном месте. Так что смотрите, если хотите отдохнуть, то рекомендую раннее время, если потусить, то можно подтягиваться к обеду и позднее Так же...
Посетили чаны рано утром, посему было очень тихо и спокойно,но уже к 11 начали приходить люди и отдых был сопровожден громким гуляньем рядом. Начали подтягиваться сотрудники из прилегавших учреждений и посему начинал себя чувствовать уже в густо населенном месте. Так что смотрите, если хотите отдохнуть, то рекомендую раннее время, если потусить, то можно подтягиваться к обеду и позднее Так же учтите, что сполоснуть после Днепра в душе нет возможности. Чай только в пакетах. Посему лучше заварить и взять с собой. Туалет тоже на улице, а не в комнате. Зимой детям будет не комфортно есди вдруг припечет, да и самому не лучше. Сам чан вместительный и хорошо греет. Веников не запаривают, но можно принести с собой.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень