102202
 

Купання в чані

Распарювання в чані, розташованому над жарко здоровьем багаттям. Разом відпочити зможе компанія з 6-ти чоловік. Чан встановлений під відкритим небом, в оточенні річкових пейзажів. Температура води в чані поступово підвищується — від +36С до +45С. А всього в кількох метрах знаходиться зручний спуск до річки, тому після розпарювання можна пірнути в холодну воду.  детальніше...

6 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
6 людей
2 години
Використати до 28.02.2019

Купання в чані — що це?

Распарювання в чані для компанії з 6-ти чоловік. Воду нагрівають старовинним способом — топлять дрова прямо під чавунним котлом. Температура при цьому підвищується від +36С до +45С. М'який режим польоту щадяще впливає на організм, але глибоко і рівномірно прогріває тіло, допомагає загартувати організм. Чан знаходиться на відкритому повітрі, а розпарювання можна чергувати з зануренням в Дніпро. 

Як все проходить?

Щасливчик запросить з собою ще 5 друзів, щоб відпочити веселою і дружньою компанією. Разом вони вирушать у спортивно-розважальний комплекс X-Park, який знаходиться у парку Дружби народів. Насолоджуватися відпочинком належить під відкритим небом, а сама процедура схожа на купання в природному термальному джерелі, тільки замість гарячого басейни — чавунний чан з нагрітою водою. Розпарювання можна чергувати з зануренням в річку — обладнаний вихід до Дніпра знаходиться всього в 3-х метрах. 

Українська лазня — гуцульський чавунний чан

Распарювання в чані — винахід питомо українське. Але як і коли з'явилася ця банна культура, однозначної відповіді немає. Одна з легенд свідчить, що українські лазні виникли завдяки стародавнім скіфам, які любили паритись у величезних чанах. Згідно з другим варіантом, вони з'явилися приблизно в 17 столітті на Закарпатті у селі Лумшори. Воду з мінерального джерела спершу набирали в дерев'яні бочки і підігрівали, а після — для зручності — виготовили чавунні котли.

Цілющий вплив на організм:

 • виводить токсини
 • зміцнює імунну систему
 • знімає напругу в м'язах
 • покращує сон
 • підвищує настрій

Альтернатива звичайній сауні або лазні

Купання в чані — м'який спосіб розпарювання без впливу на тіло високих температур. Глибокий прогрів всього тіла чергується з охолодженням в холодному джерелі. Це кращий спосіб підбадьоритися і зняти напругу. Для комфортного розпарювання гостям слід захопити з собою рушник, тапочки і халат.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Лазня Афродіти - SPA комплекс
парк Дружби Народів, територія X-Park Показати на мапі

30 відгуків

А
Алена
28 квітня 2018
Спасибо за организацию хорошего отдыха.

Е
Елена
30 березня 2018
Это что-то невероятное, мы с мужем остались очень довольны. Весь кайф в том, что на улице температура +2°, а ты сидишь в горячем чане с водой около 42°, под открытым небом. А потом еще и окунаешься в ледяной Днепр и обратно в чан. Релакс полный. Не могли сами найти дорогу к комплексу, но там оказались очень приветливые администраторы, встретили, все подробно объяснили. В общем, все супер. Мы открыли для себя новое место отдыха в Киеве.

19 березня 2018
В общем впечатление очень понравилось. Эффект контраста температур горячей воды в чане и ледяной воды в заливе суперский. Температура воздуха была -10, что еще больше дало возможность прочувствовать всю прелесть расслабления в горячей воде. Приветливый персонал.

Д
Даша
19 березня 2018
Очень понравилось это впечатление. Действительно, эмоции от парения в чанах невероятные, особенно когда на улице холодно) получаешь полное расслабление) персонал заботливый и дружелюбный, всё рассказали и показали. В домике есть всё удобства для комфортного пребывания, порадовал чай с мёдом и наличие мангала, на которым можно приготовить мясо и овощи) место очень романтичное, но также отлично...
Очень понравилось это впечатление. Действительно, эмоции от парения в чанах невероятные, особенно когда на улице холодно) получаешь полное расслабление) персонал заботливый и дружелюбный, всё рассказали и показали. В домике есть всё удобства для комфортного пребывания, порадовал чай с мёдом и наличие мангала, на которым можно приготовить мясо и овощи) место очень романтичное, но также отлично подойдёт для шумных вечеринок, так как и в домике, и на террасе много места, есть большие столы с лавочками. Остались очень довольны организацией, рекомендуем!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень